Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LČ nūjošanā 2021, 1.posms
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Nūjošana 21km (21 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
240
1
VN20
Nauris
Rūdulis
2
2:34:33.0
7.4
1:12:18 (1)
1:12:18 (1)
2:34:33 (1)
1:22:14 (1)
Tukums
2
358
2
VN20
Andris
Zībergs
2
2:44:12.7
+9:39.7
7.8
1:20:57 (2)
1:20:57 (2)
2:44:12 (2)
1:23:14 (2)
CepuCepu
3
340
3
VN20
Uldis
Vērsis
2
2:48:18.6
+13:45.6
8.0
1:21:00 (3)
1:21:00 (3)
2:48:18 (3)
1:27:18 (3)
Nūjo ar Vēju
4
263
1
VN30
Aivars
Žugris
2
2:51:18.8
+16:45.8
8.2
1:21:00 (4)
1:21:00 (4)
2:51:18 (4)
1:30:18 (7)
Preiļi
5
248
4
VN20
Valters
Bergs
2
2:53:30.8
+18:57.8
8.3
1:24:18 (5)
1:24:18 (5)
2:53:30 (5)
1:29:12 (6)
Pārdaugavas nūjotāji
6
140
1
VN10
Edgars
Ābeltiņš
2
2:54:48.6
+20:15.6
8.3
1:25:42 (6)
1:25:42 (6)
2:54:48 (6)
1:29:06 (4)
Nordic Fitness Walking
7
262
2
VN10
Dāvis
Stepāns
2
2:55:50.8
+21:17.8
8.4
1:26:42 (7)
1:26:42 (7)
2:55:50 (7)
1:29:08 (5)
Nordic Fitness Walking
8
227
5
VN20
Jānis
Sarķis
2
3:00:59.2
+26:26.2
8.6
1:27:36 (9)
1:27:36 (9)
3:00:59 (8)
1:33:22 (8)
Nūjot Prieks
9
216
6
VN20
Intars
Ozols
2
3:07:04.0
+32:30.9
8.9
1:27:22 (8)
1:27:22 (8)
3:07:04 (9)
1:39:41 (9)
Nūjot Prieks
Nūjošana 21km (21 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
220
1
SN20
Angelina
Golubničaja
2
2:57:30.3
8.5
1:26:47 (1)
1:26:47 (1)
2:57:30 (1)
1:30:42 (1)
Nūjot Prieks
2
374
2
SN20
Ilva
Vingre
2
3:03:35.1
+6:04.8
8.7
1:28:27 (2)
1:28:27 (2)
3:03:35 (2)
1:35:07 (2)
3
332
1
SN30
Olga
Tutiņina
2
3:10:59.9
+13:29.6
9.1
1:31:42 (4)
1:31:42 (4)
3:10:59 (3)
1:39:17 (4)
Walking Latvians
4
334
3
SN20
Aiga
Augustova
2
3:12:33.0
+15:02.7
9.2
1:33:32 (5)
1:33:32 (5)
3:12:33 (4)
1:39:00 (3)
Pārdaugavas nūjotāji
5
218
4
SN20
Inta
Ozola
2
3:20:02.7
+22:32.4
9.5
1:31:40 (3)
1:31:40 (3)
3:20:02 (5)
1:48:22 (5)
Nūjot Prieks
Nūjošana 10km (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
338
1
VN3
Uldis
Dīcis
1
1:15:07.9
7.5
1:15:07 (1)
1:15:07 (1)
GausāJūdze
2
396
2
VN3
Feoktists
Pušņakovs
1
1:15:51.2
+0:43.2
7.6
1:15:51 (2)
1:15:51 (2)
Radi nūjo
3
296
3
VN3
Aleksandrs
Lisovs
1
1:19:17.4
+4:09.4
7.9
1:19:17 (3)
1:19:17 (3)
Vāzoj vasals Rēzeknī!
4
382
1
VN2
Valērijs
Ādmidiņš
1
1:20:29.8
+5:21.9
8.1
1:20:29 (4)
1:20:29 (4)
Vāzoj vasals Rēzeknī!
5
354
2
VN2
Andris
Katkēvičs
1
1:21:19.8
+6:11.8
8.1
1:21:19 (5)
1:21:19 (5)
Babīte
6
375
3
VN2
Georgijs
Bulgakovs
1
1:23:02.7
+7:54.7
8.3
1:23:02 (6)
1:23:02 (6)
7
208
4
VN3
Valdis
Krieviņš
1
1:25:26.6
+10:18.7
8.5
1:25:26 (7)
1:25:26 (7)
Nūjo vesels
8
148
4
VN2
Arnis
Vecenāns
1
1:25:41.3
+10:33.3
8.6
1:25:41 (8)
1:25:41 (8)
9
316
1
VN1
Kaspars
Rezgalis
1
1:25:57.4
+10:49.5
8.6
1:25:57 (9)
1:25:57 (9)
Komanda "Slēpes meklējot"
10
280
2
VN1
Roķis
Kaspars
1
1:25:57.4
+10:49.5
8.6
1:25:57 (10)
1:25:57 (10)
Komanda "Slēpes meklējot"
11
390
5
VN2
Ivars
Epners
1
1:26:25.3
+11:17.3
8.6
1:26:25 (11)
1:26:25 (11)
Nūjo vesels
12
399
3
VN1
Gatis
Kasparinskis
1
1:27:14.5
+12:06.5
8.7
1:27:14 (12)
1:27:14 (12)
Komanda "Slēpes meklējot"
13
90
1
VN4
Andris
Spuņģis
1
1:27:27.6
+12:19.6
8.7
1:27:27 (13)
1:27:27 (13)
14
342
6
VN2
Arnis
Burmistrs
1
1:28:25.9
+13:17.9
8.8
1:28:25 (14)
1:28:25 (14)
Komanda "Slēpes meklējot"
15
92
2
VN4
Leonīds
Legzdiņš
1
1:29:41.7
+14:33.8
9.0
1:29:41 (15)
1:29:41 (15)
16
277
3
VN4
Pāvels
Romislovs
1
1:32:36.8
+17:28.9
9.3
1:32:36 (16)
1:32:36 (16)
Walking Latvians
17
281
4
VN4
Pēteris
Eglons
1
1:32:38.7
+17:30.7
9.3
1:32:38 (17)
1:32:38 (17)
18
255
7
VN2
Didzis
Ustups
1
1:34:31.9
+19:23.9
9.5
1:34:31 (18)
1:34:31 (18)
Biķernieku nūjotāji
19
135
4
VN1
Jānis
Skamanis
1
1:43:21.9
+28:13.9
10.3
1:43:21 (19)
1:43:21 (19)
Nūjot Prieks
Nūjošana 10km (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
293
1
SN2
Baiba
Bolgzda
1
1:15:43.4
7.6
1:15:43 (1)
1:15:43 (1)
Nūjo vesels
2
150
2
SN2
Iveta
Epnere
1
1:16:48.0
+1:04.5
7.7
1:16:48 (2)
1:16:48 (2)
Nūjo vesels
3
237
1
SN1
Diāna
Gergenredere
1
1:21:58.3
+6:14.9
8.2
1:21:58 (3)
1:21:58 (3)
Nūjot Prieks
4
362
3
SN2
Inese
Kraģe
1
1:22:45.5
+7:02.0
8.3
1:22:45 (4)
1:22:45 (4)
5
96
4
SN2
Ilona
Aizpuriete
1
1:23:37.1
+7:53.6
8.4
1:23:37 (5)
1:23:37 (5)
Aglona
6
249
5
SN2
Aida
Graudiņa
1
1:25:07.6
+9:24.1
8.5
1:25:07 (6)
1:25:07 (6)
Gausā jūdze
7
383
1
SN3
Ruta
Dīce
1
1:25:07.9
+9:24.5
8.5
1:25:07 (7)
1:25:07 (7)
GausāJūdze
8
214
6
SN2
Jeļena
Ringe
1
1:27:09.8
+11:26.3
8.7
1:27:09 (8)
1:27:09 (8)
Pārdaugavas nūjotāji
9
233
7
SN2
Everita
Romule
1
1:27:24.5
+11:41.0
8.7
1:27:24 (9)
1:27:24 (9)
Biķernieku nūjotāji
10
204
8
SN2
Sanita
Liepiņa
1
1:27:38.0
+11:54.5
8.8
1:27:38 (10)
1:27:38 (10)
Walking Latvians
11
243
1
SN4
Vija
Majevska
1
1:28:40.5
+12:57.1
8.9
1:28:40 (11)
1:28:40 (11)
Walking Latvians
12
288
9
SN2
Olga
Strode
1
1:28:51.3
+13:07.8
8.9
1:28:51 (12)
1:28:51 (12)
Vāzoj vasals Rēzeknī!
13
305
2
SN1
Poļina
Nitecka
1
1:30:02.0
+14:18.5
9.0
1:30:02 (13)
1:30:02 (13)
Babīte
14
87
3
SN1
Liene
Visocka
1
1:30:30.4
+14:47.0
9.1
1:30:30 (14)
1:30:30 (14)
15
347
10
SN2
Nadežda
Montvida
1
1:30:33.2
+14:49.7
9.1
1:30:33 (15)
1:30:33 (15)
Walking Latvians
16
307
11
SN2
Renāte
Fila-Roķe
1
1:31:34.9
+15:51.5
9.2
1:31:34 (16)
1:31:34 (16)
Atbalsts komandai "Slēpes meklējot"
17
336
12
SN2
Aiga
Pavasare
1
1:31:35.4
+15:51.9
9.2
1:31:35 (17)
1:31:35 (17)
18
247
13
SN2
Dagnija
Sidraba
1
1:31:40.3
+15:56.8
9.2
1:31:40 (18)
1:31:40 (18)
Atbalsts komandai "Slēpes meklējot"
19
339
14
SN2
Zane
Blumberga
1
1:32:20.7
+16:37.2
9.2
1:32:20 (19)
1:32:20 (19)
Nūjo un esi vesels
20
45
2
SN4
Anita
Bāriņa
1
1:32:56.0
+17:12.5
9.3
1:32:56 (20)
1:32:56 (20)
Carnikava
21
133
15
SN2
Sintija
Čepanone
1
1:35:57.5
+20:14.1
9.6
1:35:57 (21)
1:35:57 (21)
Atbalsts komandai "Slēpes meklējot"
22
389
16
SN2
Inga
Preimane
1
1:36:17.0
+20:33.5
9.6
1:36:17 (22)
1:36:17 (22)
Babīte
23
380
2
SN3
Ņina
Ivanova
1
1:38:22.6
+22:39.1
9.8
1:38:22 (23)
1:38:22 (23)
Vāzoj vasals Rēzeknī!
24
100
17
SN2
Valentīna
Svilāne-Dūda
1
1:38:22.7
+22:39.3
9.8
1:38:22 (24)
1:38:22 (24)
Vāzoj vasals Rēzeknī!
25
356
4
SN1
Diāna
Linmeijere
1
1:40:02.5
+24:19.0
10.0
1:40:02 (25)
1:40:02 (25)
Atbalsts komandai "Slēpes meklējot"
26
391
5
SN1
Gunita
Čepanone
1
1:40:37.0
+24:53.6
10.1
1:40:37 (26)
1:40:37 (26)
Atbalsts komandai "Slēpes meklējot"
27
192
6
SN1
Diāna
Papina
1
1:43:19.7
+27:36.2
10.3
1:43:19 (27)
1:43:19 (27)
Nūjot Prieks
28
388
18
SN2
Larisa
Jaudzema
1
1:48:36.5
+32:53.1
10.9
1:48:36 (28)
1:48:36 (28)
Vāzoj vasals Rēzeknī!
29
366
19
SN2
Maira
Burmistre Dzelzkalēja
1
1:55:08.7
+39:25.2
11.5
1:55:08 (29)
1:55:08 (29)
Atbalsts komandai "Slēpes meklējot"
30
98
20
SN2
Diāna
Molotkova
1
2:02:05.7
+46:22.3
12.2
2:02:05 (30)
2:02:05 (30)
Nūjošana 5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
302
1
VN0
Einārs
Ļahs
1
0:43:16.3
8.7
0:43:16 (1)
0:43:16 (1)
2
147
2
VN0
Āris
Skutelis
1
0:43:30.2
+0:13.8
8.7
0:43:30 (2)
0:43:30 (2)
Aglona
3
84
3
VN0
Ēriks
Jukāms
1
0:44:01.0
+0:44.6
8.8
0:44:01 (3)
0:44:01 (3)
Kārķi
4
373
4
VN0
Kaspars
Mitris
1
0:44:46.1
+1:29.7
9.0
0:44:46 (4)
0:44:46 (4)
Komandā nē
5
209
5
VN0
Dmitrijs
Antipenko
1
0:45:20.9
+2:04.5
9.1
0:45:20 (5)
0:45:20 (5)
Babīte
6
341
6
VN0
Aleksandrs
Grīnbergs
1
0:47:09.1
+3:52.8
9.4
0:47:09 (6)
0:47:09 (6)
7
211
7
VN0
Rihards
Sarķis
1
0:47:36.6
+4:20.2
9.5
0:47:36 (7)
0:47:36 (7)
Juniori Nūjot Prieks
Nūjošana 5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
381
1
SN0
Santa
Tobiesa
1
0:43:53.3
8.8
0:43:53 (1)
0:43:53 (1)
Jūrmala
2
215
2
SN0
Sarmīte
Upmane
1
0:45:55.6
+2:02.3
9.2
0:45:55 (2)
0:45:55 (2)
Nūjot Prieks
3
257
3
SN0
Lolita
Kaļāne
1
0:46:14.6
+2:21.3
9.2
0:46:14 (3)
0:46:14 (3)
Aglona
4
225
4
SN0
Sandija
Kalniņa
1
0:46:59.7
+3:06.4
9.4
0:46:59 (4)
0:46:59 (4)
Juniori Nūjot Prieks
5
270
5
SN0
Inese
Glušaka
1
0:47:03.4
+3:10.1
9.4
0:47:03 (5)
0:47:03 (5)
Nūjo un esi vesels
6
328
6
SN0
Maira
Freidensone
1
0:47:53.0
+3:59.7
9.6
0:47:53 (6)
0:47:53 (6)
Babīte
7
355
7
SN0
Laima
Fridensone
1
0:48:08.0
+4:14.6
9.6
0:48:08 (7)
0:48:08 (7)
Babīte
8
392
8
SN0
Agija
Mediņa
1
0:48:17.9
+4:24.6
9.7
0:48:17 (8)
0:48:17 (8)
Nūjo un esi vesels
9
327
9
SN0
Maija
Gailiša-Mitre
1
0:48:45.6
+4:52.3
9.8
0:48:45 (9)
0:48:45 (9)
Komandā nē
10
272
10
SN0
Vita
Sjakste
1
0:48:56.8
+5:03.5
9.8
0:48:56 (10)
0:48:56 (10)
Nūjo vesels
11
176
11
SN0
Ingūna
Barkeviča
1
0:49:09.9
+5:16.6
9.8
0:49:09 (11)
0:49:09 (11)
Aglona
12
291
12
SN0
Zanda
Kivilande
1
0:49:13.9
+5:20.5
9.8
0:49:13 (12)
0:49:13 (12)
Nūjo vesels
13
367
13
SN0
Ilona
Andrejeva
1
0:49:24.4
+5:31.0
9.9
0:49:24 (13)
0:49:24 (13)
14
308
14
SN0
Skaidrite
Jurģevica
1
0:49:47.8
+5:54.5
10.0
0:49:47 (14)
0:49:47 (14)
Walking Latvians
15
89
15
SN0
Ilona
Ļaha
1
0:49:54.2
+6:00.9
10.0
0:49:54 (15)
0:49:54 (15)
16
206
16
SN0
Aija
Vecenāne
1
0:50:20.4
+6:27.1
10.1
0:50:20 (16)
0:50:20 (16)
17
311
17
SN0
Lana
Puntusa
1
0:50:33.6
+6:40.3
10.1
0:50:33 (17)
0:50:33 (17)
Zaķumuiža
18
386
18
SN0
Guna
Siliņa
1
0:51:12.4
+7:19.1
10.2
0:51:12 (18)
0:51:12 (18)
Babīte
19
271
19
SN0
Aija
Abiļeva
1
0:52:06.4
+8:13.1
10.4
0:52:06 (19)
0:52:06 (19)
Nūjo vesels
20
400
20
SN0
Monika
Pušņakova
1
0:52:32.3
+8:39.0
10.5
0:52:32 (20)
0:52:32 (20)
Komandā nē
21
187
21
SN0
Linda
Freimane
1
0:52:45.1
+8:51.8
10.6
0:52:45 (21)
0:52:45 (21)
22
359
22
SN0
Sandra
Zandersone
1
0:54:03.0
+10:09.7
10.8
0:54:03 (22)
0:54:03 (22)
Babīte
23
394
23
SN0
Ilze
Bukaldere
1
0:54:28.8
+10:35.5
10.9
0:54:28 (23)
0:54:28 (23)
Bez komandas
24
55
24
SN0
Dzintra
Sitnikova
1
0:56:00.4
+12:07.1
11.2
0:56:00 (24)
0:56:00 (24)
Nujo ar prieku
25
273
25
SN0
Ināra
Kleinberga
1
0:56:08.7
+12:15.4
11.2
0:56:08 (25)
0:56:08 (25)
Silazaķi
26
217
26
SN0
Rēzija
Ozola
1
0:57:05.7
+13:12.4
11.4
0:57:05 (26)
0:57:05 (26)
Juniori Nūjot Prieks
27
239
27
SN0
Viktorija
Sērmūkša
1
0:57:20.4
+13:27.0
11.5
0:57:20 (27)
0:57:20 (27)
Juniori Nūjot Prieks
28
370
28
SN0
Līna
Kalniņa
1
0:57:59.2
+14:05.9
11.6
0:57:59 (28)
0:57:59 (28)
Juniori Nūjot Prieks
29
265
29
SN0
Inese
Puntusa
1
1:05:19.5
+21:26.2
13.1
1:05:19 (29)
1:05:19 (29)
Zaķumuiža
30
235
30
SN0
Ingrīda
Kārkliņa
1
1:10:04.0
+26:10.7
14.0
1:10:04 (30)
1:10:04 (30)
Silazaķi
31
244
31
SN0
Ludmila
Sudraba
1
1:10:04.9
+26:11.6
14.0
1:10:04 (31)
1:10:04 (31)
Komandā nē
32
343
32
SN0
Skaidrīte
Rimicāne
1
1:12:25.3
+28:32.0
14.5
1:12:25 (32)
1:12:25 (32)
Iešana 10km (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
94
1
Vi2
Ringolds
Vismanis
1
2:14:58.6
13.5
2:14:58 (1)
2:14:58 (1)
Iešana 10km (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
Pārstāv
1
74
1
Si3
Anda
Kirma
1
1:27:05.6
8.7
1:27:05 (1)
1:27:05 (1)
2
309
1
Si1
Laura
Putna
1
1:48:10.6
+21:05.0
10.8
1:48:10 (2)
1:48:10 (2)
3
136
1
Si2
Dace
Kalnozola
1
1:48:10.9
+21:05.3
10.8
1:48:10 (3)
1:48:10 (3)
4
385
2
Si1
Maruta
Dzelzīte
1
2:06:11.4
+39:05.8
12.6
2:06:11 (4)
2:06:11 (4)
5
320
2
Si2
Linda
Guščina
1
2:06:12.3
+39:06.6
12.6
2:06:12 (5)
2:06:12 (5)
6
137
3
Si2
Līva
Vismane
1
2:14:59.0
+47:53.4
13.5
2:14:59 (6)
2:14:59 (6)