Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LČ nūjošanā 2019, 3. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Nūjošana 10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
192
1
VN3
Feoktists
Pušņakovs
1952
M
ActiveAP
2
1:07:58.8
6.8
2
358
1
VN1
Māris
Puriņš
1989
M
KĀJPUTNI
2
1:08:50.7
+0:51.9
6.9
3
340
1
VN2
Dainis
Gailis
1971
M
Siguldas Maratona klubs
2
1:10:36.3
+2:37.5
7.1
4
394
2
VN2
Uldis
Dīcis
1960
M
Gausā Jūdze
2
1:12:04.9
+4:06.0
7.2
5
137
1
SN2
Baiba
Bolgzda
1968
F
Nūjo vesels
2
1:12:25.1
+4:26.3
7.2
6
301
2
VN1
Edgars
Ābeltiņš
1982
M
Nordic Fitness Walking
2
1:13:30.9
+5:32.1
7.4
7
378
2
VN3
Valerijs
Samuilovs
1954
M
2
1:13:52.8
+5:53.9
7.4
8
278
3
VN2
Igors
Rjazanovs
1964
M
Vējam pretī
2
1:14:29.4
+6:30.6
7.4
9
321
3
VN1
Dāvis
Stepāns
1984
M
Nordic Fitness Walking
2
1:14:51.8
+6:53.0
7.5
10
355
3
VN3
Ēriks
Miķītis
1958
M
2
1:15:06.6
+7:07.7
7.5
11
206
4
VN2
Valters
Bergs
1978
M
Pārdaugavas nūjotāji
2
1:15:41.9
+7:43.1
7.6
12
327
1
SN1
Kristīne
Spundiņa
1987
F
Nordic Fitness Walking
2
1:15:46.9
+7:48.1
7.6
13
380
2
SN1
Diāna
Gergenredere
1984
F
NŪJOT PRIEKS
2
1:16:51.0
+8:52.2
7.7
14
352
4
VN3
Imants
Spruģis
1952
M
ActiveAP
2
1:17:14.5
+9:15.6
7.7
15
324
2
SN2
Aiva
Miķelsone
1966
F
2
1:18:06.2
+10:07.3
7.8
16
302
5
VN2
Arnis
Vecenāns
1963
M
2
1:18:08.9
+10:10.1
7.8
17
135
3
SN2
Ilona
Aizpuriete
1976
F
Aglonas
2
1:18:11.3
+10:12.4
7.8
18
365
4
SN2
Aida
Graudiņa
1978
F
2
1:19:40.0
+11:41.2
8.0
19
304
1
VN4
Valdis
Slava
1945
M
2
1:19:42.6
+11:43.8
8.0
20
288
5
SN2
Sanita
Liepiņa
1974
F
Nūjo ar Sauli
2
1:19:53.1
+11:54.3
8.0
21
139
6
SN2
Inta
Ozola
1971
F
Nūjot prieks
2
1:20:45.6
+12:46.8
8.1
22
338
1
SN3
Gaļina
Detkova
1955
F
Nūjo ar Sauli
2
1:21:03.0
+13:04.2
8.1
23
361
3
SN1
Aija
Puriņa
1984
F
KĀJPUTNI
2
1:21:04.2
+13:05.3
8.1
24
149
2
VN4
Leonīds
Legzdiņš
1948
M
2
1:21:26.8
+13:27.9
8.1
25
316
7
SN2
Skaidrite
Jurģevica
1964
F
2
1:21:30.6
+13:31.8
8.2
26
374
8
SN2
Inga
Bērziņa
1964
F
2
1:21:53.2
+13:54.4
8.2
27
373
2
SN3
Silvija
Spruģe
1952
F
ActiveAP
2
1:22:26.0
+14:27.2
8.2
28
400
3
SN3
Ruta
Dīce
1959
F
Gausā Jūdze
2
1:22:57.0
+14:58.2
8.3
29
279
1
SN4
Anita
Bāriņa
1948
F
Carnikava
2
1:23:27.5
+15:28.6
8.3
30
100
9
SN2
Zane
Rone
1975
F
KĀJPUTNI
2
1:23:32.1
+15:33.3
8.4
31
357
10
SN2
Inese
Petzāle
1971
F
KĀJPUTNI
2
1:24:17.2
+16:18.4
8.4
32
270
3
VN4
Pāvels
Romislovs
1944
M
2
1:24:51.0
+16:52.1
8.5
33
235
11
SN2
Ludmila
Rjazanova
1965
F
Vējam pretī
2
1:24:58.9
+17:00.1
8.5
34
99
2
SN4
Rasma
Kalniņa
1948
F
Rīga
2
1:25:26.8
+17:27.9
8.5
35
306
4
SN3
Zaiga
Zabarovska
1952
F
K??JPUTNI
2
1:27:28.7
+19:29.9
8.7
36
382
3
SN4
Vija
Majevska
1948
F
Nūjo ar Sauli
2
1:27:33.6
+19:34.7
8.8
37
234
12
SN2
Santa
Dīriņa
1970
F
2
1:27:40.7
+19:41.9
8.8
38
204
13
SN2
Inese
Grīnberga
1968
F
NŪJO VESELS
2
1:28:03.5
+20:04.7
8.8
39
320
5
SN3
Gunta
Redoviča
1950
F
2
1:29:24.9
+21:26.0
8.9
40
359
4
SN1
Laura
Voitkēviča
1986
F
Nūjo ar sauli
2
1:30:47.6
+22:48.7
9.1
41
344
14
SN2
Ruta
Galina
1970
F
Saldus Bites
2
1:31:38.5
+23:39.7
9.2
42
201
4
SN4
Irēna
Šterna
1947
F
Nūjo vesels
2
1:32:09.1
+24:10.2
9.2
43
322
5
SN4
Larisa
Jansone
1942
F
Nūjo vesels
2
1:37:43.3
+29:44.5
9.8
44
202
15
SN2
Natālija
Avina
1968
F
Saldus Bites
2
1:38:54.0
+30:55.2
9.9
45
292
16
SN2
Sandra
Legzdiņa
1975
F
-
2
1:58:18.1
+50:19.2
11.8
Nūjošana 21km (21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
138
1
VN20
Artis
Janeks
1976
M
Nūjo ar vēju
2
2:32:25.9
7.3
2
312
1
SN20
Agnese
Smiltniece
1971
F
Nūjo ar vēju
2
2:39:19.4
+6:53.4
7.6
3
364
1
SN30
Benita
Locmele
1959
F
Nūjo ar vēju
2
2:39:32.4
+7:06.4
7.6
4
183
1
VN30
Imants
Ločmelis
1959
M
Nūjo ar vēju
2
2:46:20.4
+13:54.5
7.9
5
190
2
VN20
Uldis
Vērsis
1964
M
Nūjo ar vēju
2
2:46:20.9
+13:55.0
7.9
6
88
2
SN20
Ieva
Micpapa
1966
F
KĀJPUTNI
2
2:46:22.2
+13:56.3
7.9
7
208
1
SN10
Aija
Miķīte
1980
F
2
2:53:10.8
+20:44.9
8.2
8
362
2
VN30
Aigars
Dziedātājs
1959
M
Kājputni
2
2:54:38.3
+22:12.3
8.3
9
75
2
SN10
Kristīna
Ceika
1984
F
Nūjo ar vēju
2
3:03:54.4
+31:28.5
8.8
10
348
3
SN20
Inga
Zāle
1961
F
Nūjo ar vēju
1
2:13:41.2
13.4
11
308
1
VN10
Māris
Zāle
1990
M
Nūjo ar vēju
1
2:13:42.3
13.4
Nūjošana 5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
136
1
SN0
Dace
Aleksejeva
1969
F
Aglona
2
0:41:32.0
8.3
2
350
2
SN0
Ingūna
Barkeviča
1963
F
Aglona
2
0:42:34.8
+1:02.7
8.5
3
303
3
SN0
Mārīte
Foršū
1961
F
2
0:43:04.9
+1:32.9
8.6
4
329
4
SN0
Agnese
Salina
1979
F
Benu
2
0:43:10.4
+1:38.3
8.6
5
384
5
SN0
Aija
Vecenāne
1964
F
2
0:44:25.7
+2:53.6
8.9
6
325
6
SN0
Inga
Vanaga-Niedrīte
1980
F
2
0:46:37.9
+5:05.8
9.3
7
210
7
SN0
Valija
Butkina
1957
F
KĀJPUTNI
2
0:46:52.6
+5:20.5
9.4
8
349
8
SN0
Sarmīte
Voitkēviča
1962
F
Nūjo ar sauli
2
0:47:47.6
+6:15.5
9.6
9
300
1
VN0
Dainis
Jirgens
1952
M
Nūjo vesels
2
0:48:17.3
+6:45.2
9.7
10
249
9
SN0
Ingrīda
Strautiņa
1950
F
2
0:49:05.2
+7:33.1
9.8
11
296
10
SN0
Linda
Freimane
1986
F
2
0:50:17.2
+8:45.1
10.1
12
287
11
SN0
Ingrīna
Freimane
1967
F
Saldus Bites
2
0:53:02.9
+11:30.8
10.6
13
280
12
SN0
Baiba
Miķīte
1984
F
1984
2
0:53:33.2
+12:01.2
10.7