Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Latvijas čempionāts nūjošanā 2018 - 6. posms
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Nūjošana 10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
305
1
VN1
Jurijs
Misjuns
1983
M
Valsts Policija
1
1:12:56.5
8.2
2
1616
1
SN2
Baiba
Bolgzda
1968
F
Nūjo vesels
1
1:13:49.6
8.1
3
292
1
VN2
Uldis
Dīcis
1960
M
Gausā Jūdze
1
1:14:32.1
8.1
4
336
2
VN2
Dainis
Gailis
1971
M
Siguldas Maratona klubs
1
1:15:41.4
7.9
5
205
1
VN3
Ēriks
Jukāms
1955
M
Kārķi
1
1:17:06.0
7.8
6
89
3
VN2
Igors
Rjazanovs
1964
M
Vējam pretī
1
1:17:12.5
7.8
7
1607
4
VN2
Valters
Bergs
1978
M
Pārdaugavas nūjotāji
1
1:17:40.6
7.7
8
1628
5
VN2
Aigars
Barviks
1961
M
Nūjo priekam
1
1:17:42.6
7.7
9
369
2
VN3
Ēriks
Miķītis
1958
M
Imanta Nūjo
1
1:18:41.3
7.6
10
204
1
VN4
Andris
Spuņģis
1947
M
1
1:19:26.6
7.6
Nūjošana 21km (21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
201
1
SN20
Linda
Kubiloviča
1965
F
Nūjo ar vēju
2
2:32:24.8
8.3
2
375
1
VN20
Imants
Ločmelis
1959
M
Nūjo ar vēju
2
2:32:27.6
8.3
3
192
2
VN20
Uldis
Vērsis
1964
M
Nūjo ar vēju
2
2:36:57.0
8.0
4
190
2
SN20
Ieva
Micpapa
1966
F
Gājputni
2
2:37:40.1
8.0
5
281
1
VN30
Valerijs
Samuilovs
1954
M
2
2:41:34.8
7.8
6
323
3
SN20
Agnese
Smiltniece
1971
F
Nūjo ar vēju
2
2:44:34.6
7.7
7
335
2
VN30
Aivars
Dūka
1958
M
Nūjo vesels
2
2:46:13.2
7.6
8
319
1
SN10
Liene
Beihmane-Veitmane
1982
F
Nūjo ar vēju
2
2:46:45.4
7.6
9
352
4
SN20
Inga
Zāle
1961
F
Nūjo ar vēju
2
2:56:08.3
7.2
10
368
1
VN10
Māris
Zāle
1990
M
Nūjo ar vēju
2
2:56:34.3
7.1
Nūjošana 5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
311
1
VN0
Reinis
Mezulis
1972
M
1
0:40:18.0
7.4
2
276
1
SN0
Līna
Gaile
2003
F
Siguldas Maratona klubs
1
0:41:41.8
7.2
3
355
2
VN0
Agris
Eliņš
1955
M
1
0:45:23.7
6.6
4
139
2
SN0
Lilita
Dzene
1965
F
1
0:46:07.2
6.5
5
303
3
SN0
Aija
Vecenāne
1964
F
1
0:47:29.6
6.3
6
179
4
SN0
Ilona
Vekmane
1975
F
Pārdaugavas nūjotāji
1
0:47:52.6
6.3
7
304
3
VN0
Mārtiņš
Puriņš
1977
M
1
0:47:55.8
6.3
8
1624
5
SN0
Aiga
Augustova
1972
F
Pārdaugavas nūjotāji
1
0:48:56.3
6.1
9
326
6
SN0
Lūcija
Babāne
1953
F
Nūjo vesels
1
0:49:51.2
6.0
10
379
7
SN0
Ruta
Galiņa
1970
F
1
0:49:51.8
6.0