Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
EXP
Lāčplēšu kross 2021
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
EXP
12km (12 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
202
1
V2
Andrejs
Dmitrijevs
0:44:38.1
3.7
SK Bulta / Baltais
2
214
2
V2
Janis
Baunis
0:48:56.8
+4:18.7
4.1
Pulsometrs.lv
3
27
1
V3
Jānis
Krastiņš
0:50:44.2
+6:06.1
4.2
4
286
3
V2
Edgars
Sprūds
0:53:31.3
+8:53.1
4.5
5
217
4
V2
Arvis
Girevics
0:54:05.3
+9:27.2
4.5
Purčiks
6
15
5
V2
Raivis
Berkolds
0:55:09.2
+10:31.1
4.6
Sporto Rīga
7
9
1
V1
Kristiāns
Mārtuševs
0:56:01.2
+11:23.0
4.7
8
205
6
V2
Arvis
Podnieks
0:56:26.5
+11:48.3
4.7
Sporto Rīga
9
18
2
V1
Renārs
Vasiļjevs
0:56:41.9
+12:03.8
4.7
Skrien Jēkabpils!/Sk Bulta
10
206
7
V2
Mihails
Juhņevičs
0:56:47.2
+12:09.0
4.7
Sporto Rīga
11
12
3
V1
Tomass
Neuss-Lucs
0:57:07.9
+12:29.7
4.8
12
3
8
V2
Edijs
Šņickovskis
0:59:05.2
+14:27.0
4.9
13
11
4
V1
Tomass Reinis
Tīss
0:59:13.9
+14:35.7
4.9
14
16
2
V3
Eduards
Pāķis
0:59:28.4
+14:50.2
5.0
Ādažu SC
15
36
3
V3
Pēteris
Stepiņš
0:59:34.3
+14:56.2
5.0
Viesulis un Blondīne
16
2
9
V2
Artūrs
Škuts
0:59:41.7
+15:03.6
5.0
17
32
10
V2
Armands
Eniņš
1:02:21.0
+17:42.8
5.2
-
18
5
11
V2
Jānis
Zalaks
1:02:58.0
+18:19.8
5.2
Sporto Rīga
19
13
4
V3
Viktors
Kazaks
1:03:50.4
+19:12.3
5.3
POTA42
20
8
5
V3
Dmitrijs
Perlovs
1:04:53.6
+20:15.4
5.4
POTA42
21
216
12
V2
Edvards
Umbrass
1:04:55.0
+20:16.9
5.4
22
33
13
V2
Jānis
Ronis
1:06:21.2
+21:43.0
5.5
Cielaviņas
23
262
14
V2
Aigars Rumba
Rumba
1:06:23.2
+21:45.1
5.5
Olaine
24
209
15
V2
Jēkabs
Vanags
1:07:39.5
+23:01.3
5.6
25
4
16
V2
Ulvis
Pāvuls
1:08:05.3
+23:27.1
5.7
26
208
17
V2
Vladislavs
Kalbjonoks
1:08:26.7
+23:48.6
5.7
27
39
18
V2
Sandris
Ozoliņš
1:09:09.7
+24:31.5
5.8
28
40
6
V3
Egons
Lācis
1:10:10.5
+25:32.3
5.8
29
291
5
V1
Reinis
Lapiņš
1:13:02.6
+28:24.4
6.1
Jaunsardze
30
25
19
V2
Kristaps
Dvēselītis
1:13:57.9
+29:19.7
6.2
31
28
20
V2
Igors
Gerasimovics
1:14:35.7
+29:57.5
6.2
32
204
1
V4
Vladimirs
Kļavnieks
1:15:21.9
+30:43.7
6.3
Baltais
33
210
21
V2
Valters
Didrihsons
1:17:08.7
+32:30.5
6.4
34
213
22
V2
Deniss
Denisenko
1:21:32.0
+36:53.8
6.8
Sanctimony
35
287
6
V1
Ņikita
Kotkins
1:22:50.4
+38:12.2
6.9
36
7
7
V3
Edgars
Čakstiņš
1:22:58.3
+38:20.2
6.9
37
1
8
V3
Kristians
Bernhards
1:26:15.7
+41:37.5
7.2
12km (12 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
261
1
S2
Kristīne
Kuzņecova
0:54:19.3
4.5
2
212
2
S2
Diāna
Liepiņa
0:54:29.1
+0:09.8
4.5
SK Bulta / Baltais
3
26
3
S2
Klinta
Lauska
0:56:37.1
+2:17.8
4.7
Isostar
4
203
1
S3
Agita
Kaļva
0:59:44.9
+5:25.6
5.0
5
29
4
S2
Ieva
Užāne
1:11:45.3
+17:26.0
6.0
6
22
5
S2
Anna
Koldane
1:12:13.6
+17:54.2
6.0
7
37
6
S2
Vlada
Buharova
1:12:43.5
+18:24.2
6.1
8
35
2
S3
Agnese
Ādamsone
1:13:42.9
+19:23.6
6.1
Pati sev saimniece
9
17
3
S3
Sniedze
Brakovska
1:13:53.3
+19:34.0
6.2
Ādažu SC
10
10
7
S2
Madara
Feldmane
1:18:07.0
+23:47.7
6.5
11
215
4
S3
Alise
Griķe
1:22:23.4
+28:04.1
6.9
BALTAIS/SK BULTA
12
207
8
S2
Viktorija
Čerņavska
1:23:36.9
+29:17.6
7.0
13
211
9
S2
Anita
Gavare
1:25:12.8
+30:53.5
7.1
Maratonu klubs
14
21
10
S2
Madara
Tigere-Bernharde
1:26:15.7
+31:56.4
7.2
Bernhardi
15
288
1
S1
Liene
Zēbergazēberga
1:27:28.5
+33:09.2
7.3
16
14
11
S2
Sintija
Sīmane
1:32:04.5
+37:45.2
7.7
ESNTsport
17
38
2
S1
Marta
Gruziņa
1:32:09.7
+37:50.4
7.7
Purčiks
18
31
12
S2
Linda
Vēvere
1:32:22.1
+38:02.8
7.7
19
30
13
S2
Lelde
Niedra
1:32:24.9
+38:05.6
7.7
20
23
14
S2
Ieva
Ermuiža
1:35:38.9
+41:19.6
8.0
6km (6 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
444
1
VL2
Artūrs
Lapiņš
0:21:00.4
1.8
SS Arkādija
2
258
2
VL2
Mārtiņš
Babkins
0:23:33.5
+2:33.0
2.0
SK BULTA/ BALTAIS
3
256
3
VL2
Dainis
Limanāns
0:23:47.5
+2:47.0
2.0
RIEKSTI
4
438
4
VL2
Mareks
Zālītis
0:24:10.6
+3:10.1
2.0
5
378
5
VL2
Raivis
Porietis
0:26:12.9
+5:12.4
2.2
Jūrmalas Sporta skola
6
257
6
VL2
Stanislavs
Rogovskis
0:26:22.9
+5:22.4
2.2
7
432
7
VL2
Mārtiņš
Kuža
0:27:02.8
+6:02.4
2.3
SK "Sportive"
8
311
8
VL2
Alēns
Jukšinskis
0:27:16.1
+6:15.6
2.3
9
433
9
VL2
Artūrs
Virbickis
0:27:45.1
+6:44.6
2.3
SK "Sportive"
10
393
10
VL2
Spodris
Maļinausks
0:27:59.4
+6:58.9
2.3
ASK Patria
11
309
1
VL1
Druvis
Jansons
0:28:10.2
+7:09.7
2.3
-
12
344
2
VL1
Timurs
Kukes
0:28:12.2
+7:11.7
2.4
13
407
11
VL2
Dmitrijs
Motušs
0:28:15.9
+7:15.4
2.4
14
285
12
VL2
Jānis
Ābols
0:28:40.1
+7:39.6
2.4
15
388
13
VL2
Salvis
Krilovs
0:28:58.3
+7:57.8
2.4
Čiekurkalns
16
397
14
VL2
Andis
Ruskulis
0:29:34.0
+8:33.5
2.5
17
376
15
VL2
Dmitrijs
Strogonovs
0:30:04.1
+9:03.7
2.5
inpace.run
18
275
16
VL2
Vasilijs
Denisovs
0:30:06.2
+9:05.7
2.5
19
398
3
VL1
Emīls
Smildziņš
0:31:47.2
+10:46.7
2.6
20
298
4
VL1
Nauris
Brikmanis
0:32:35.4
+11:34.9
2.7
Jaunsardze
21
373
17
VL2
Aigars
Kručs
0:32:44.8
+11:44.3
2.7
22
252
5
VL1
Linards
Prombergs
0:32:51.1
+11:50.6
2.7
23
392
6
VL1
Reinis
Maļinausks
0:33:19.2
+12:18.7
2.8
24
349
18
VL2
Jānis Jankavs
Jankavs
0:33:30.7
+12:30.2
2.8
25
255
19
VL2
Reinis
Gruduls
0:33:41.0
+12:40.5
2.8
26
431
20
VL2
Kaspars
Freimanis
0:34:03.2
+13:02.7
2.8
27
412
21
VL2
Uģis
Bents
0:34:26.7
+13:26.2
2.9
28
307
22
VL2
Māris
Mucenieks
0:34:36.9
+13:36.4
2.9
29
242
7
VL1
Matīss
Mediņš
0:34:37.8
+13:37.3
2.9
30
410
8
VL1
Renārs
Bents
0:35:07.9
+14:07.4
2.9
31
391
9
VL1
Reinis
Kristbergs
0:35:28.3
+14:27.8
3.0
32
400
10
VL1
Adrians
Jaudzems
0:35:31.7
+14:31.2
3.0
Jūrmalas sporta skola
33
301
11
VL1
Maikls Niks
Anaņičs
0:36:13.5
+15:13.0
3.0
34
361
12
VL1
Artemijs
Fedotovs
0:36:14.8
+15:14.3
3.0
35
346
23
VL2
Raivis
Zvaigzne
0:36:29.6
+15:29.1
3.0
36
343
13
VL1
Gustavs
Vaivods
0:36:50.4
+15:49.9
3.1
Jūrmalas Rūķīši
37
253
24
VL2
Gvido
Andžāns
0:36:55.8
+15:55.3
3.1
38
273
25
VL2
Daniels Ričards
Dikmanis
0:37:00.2
+15:59.7
3.1
39
409
26
VL2
Vladimirs
Priede
0:37:07.2
+16:06.7
3.1
Priedes
40
390
27
VL2
Viktors
Kurins
0:37:14.9
+16:14.4
3.1
41
427
28
VL2
Jānis
Veips
0:37:18.9
+16:18.4
3.1
42
368
29
VL2
Kaspars
Blaumanis
0:37:26.0
+16:25.5
3.1
43
429
30
VL2
Leonīds
Feigus
0:37:34.7
+16:34.2
3.1
44
297
14
VL1
Valters
Ozollapa
0:37:56.1
+16:55.6
3.2
Jaunsardze
45
331
15
VL1
Gustavs
Liekmanis
0:38:09.1
+17:08.6
3.2
46
259
31
VL2
Dmitrijs
Škļarovs
0:38:30.5
+17:30.0
3.2
47
366
32
VL2
Salvis
Skaistais
0:38:55.8
+17:55.3
3.2
Ritreņvasara
48
315
16
VL1
Regnārs
Skaistais
0:38:58.1
+17:57.6
3.2
Riteņvasara
49
341
33
VL2
James
Omumbo Okoth
0:39:02.7
+18:02.2
3.3
50
290
34
VL2
Jānis
Karamiševs
0:39:06.0
+18:05.5
3.3
51
277
35
VL2
Viesturs
Trenmors
0:39:52.1
+18:51.6
3.3
52
272
17
VL1
Markuss
Trenmors
0:39:52.5
+18:52.0
3.3
53
305
18
VL1
Martins
Borovskis
0:40:22.4
+19:21.9
3.4
54
254
19
VL1
Tomass
Rukmanis Počs
0:40:34.6
+19:34.1
3.4
55
420
36
VL2
Lauris
Zeltiņš
0:41:58.6
+20:58.1
3.5
RP SIA RĪGAS SATIKS E
56
296
20
VL1
Rodrigo
Grasis
0:43:07.6
+22:07.1
3.6
Jaunsardze
57
350
37
VL2
Normunds
Tumulis
0:43:20.1
+22:19.6
3.6
58
359
21
VL1
Ņikita
Carenko
0:43:25.2
+22:24.7
3.6
59
334
38
VL2
Raitis
Vilsdorfs
0:44:23.1
+23:22.6
3.7
60
246
39
VL2
Uģis
Počs
0:44:24.0
+23:23.5
3.7
61
441
40
VL2
Jānis
Vaivods
0:45:01.1
+24:00.6
3.8
Jūrmalas Rūķīši
62
325
41
VL2
Arnis
Krūze
0:45:48.9
+24:48.4
3.8
63
271
22
VL1
Olivers
Ģigulis
0:46:15.9
+25:15.5
3.9
64
345
23
VL1
Olivers
Zvaigzne
0:46:45.1
+25:44.6
3.9
65
274
42
VL2
Andis
Ģigulis
0:47:33.7
+26:33.2
4.0
66
369
43
VL2
Juris
Kirins
0:47:48.3
+26:47.8
4.0
67
352
24
VL1
Daniels
Dreģis
0:47:51.7
+26:51.2
4.0
68
396
44
VL2
Māris
Luberts
0:47:54.7
+26:54.2
4.0
Suunto
69
439
45
VL2
Artūrs
Jakovļevs
0:49:32.7
+28:32.2
4.1
70
342
25
VL1
Roberts
Vaivods
0:49:43.6
+28:43.1
4.1
Jūrmalas Rūķīši
71
357
26
VL1
Emīls Miks
Epners
0:50:34.6
+29:34.1
4.2
72
312
27
VL1
Timurs
Baranovs
1:06:27.7
+45:27.2
5.5
73
340
28
VL1
Kristaps
Brants
1:09:56.4
+48:55.9
5.8
74
430
46
VL2
Edgars
Čerkovskis
1:35:28.4
+74:27.9
8.0
6km (6 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
324
1
SL2
Marta
Špundzāne
0:29:52.1
2.5
Jūrmalas Sporta skola
2
280
2
SL2
Ilze
Drozdova
0:30:25.2
+0:33.0
2.5
3
385
3
SL2
Kristīne
Roga
0:31:06.9
+1:14.7
2.6
ASK Patria
4
333
4
SL2
Kristīne
Vāvere
0:31:16.8
+1:24.6
2.6
5
408
5
SL2
Vineta
Priede
0:31:19.8
+1:27.6
2.6
Priedes
6
404
1
SL1
Marta
Lindberga
0:31:22.1
+1:29.9
2.6
7
244
2
SL1
Madara
Klavniece
0:31:41.5
+1:49.4
2.6
Baltais
8
327
6
SL2
Laura
Salnāja
0:33:37.2
+3:45.0
2.8
9
445
7
SL2
Margarita
Meļņikova
0:34:41.0
+4:48.8
2.9
Jēkabpils reģionālā slimnīca
10
293
3
SL1
Gabriela
Grase
0:35:08.2
+5:16.0
2.9
Jaunsardze
11
336
4
SL1
Nellija
Zvejniece
0:35:22.0
+5:29.8
2.9
Salacgrīvas VSJ
12
377
5
SL1
Darja
Vdovina
0:36:31.8
+6:39.7
3.0
13
320
6
SL1
Lauma Līva
Saklaure
0:36:40.2
+6:48.0
3.1
14
425
7
SL1
Amanda
Blumberga
0:37:07.2
+7:15.0
3.1
15
348
8
SL1
Katrīna
Špundzāne
0:37:25.4
+7:33.2
3.1
Jūrmalas Sporta skola
16
321
9
SL1
Amanda
Ignāte
0:37:28.2
+7:36.0
3.1
17
419
8
SL2
Lauma
Muceniece
0:38:05.4
+8:13.2
3.2
18
380
10
SL1
Anete
Salnāja
0:38:10.7
+8:18.5
3.2
19
401
9
SL2
Arta
Groma
0:38:27.6
+8:35.4
3.2
20
414
10
SL2
Jekaterina
Loginova
0:38:38.7
+8:46.5
3.2
21
276
11
SL2
Anita
Skinuma
0:38:46.6
+8:54.4
3.2
22
428
12
SL2
Jūlija
Birnsone
0:39:31.9
+9:39.7
3.3
23
338
11
SL1
Liene
Priekule
0:39:53.5
+10:01.3
3.3
Salacgrīvas VSK
24
358
12
SL1
Madara
Bērziņa
0:40:01.3
+10:09.1
3.3
25
337
13
SL1
Līva
Zariņa
0:40:43.8
+10:51.6
3.4
Salacgrīvas VSK
26
442
13
SL2
Dace
Graudiņa
0:41:49.0
+11:56.8
3.5
27
403
14
SL2
Anastasija
Stepanova
0:41:55.3
+12:03.1
3.5
28
389
15
SL2
Evija
Kristberga
0:41:59.3
+12:07.1
3.5
29
364
16
SL2
Jolanta
Butlere
0:42:33.5
+12:41.3
3.5
30
421
14
SL1
Elīza
Klaumane
0:43:20.9
+13:28.7
3.6
31
374
17
SL2
Anastasija
Korsakova
0:43:38.1
+13:46.0
3.6
32
379
18
SL2
Marija
Skorodelova
0:43:39.8
+13:47.6
3.6
33
308
19
SL2
Ilona
Jansone
0:43:53.7
+14:01.5
3.7
-
34
251
20
SL2
Sniga
Promberga
0:44:02.8
+14:10.6
3.7
35
314
21
SL2
Inga
Jegorova
0:44:12.9
+14:20.7
3.7
36
405
22
SL2
Agnese
Zīlīte
0:44:22.8
+14:30.7
3.7
37
316
23
SL2
Ilona
Kudravceva
0:44:28.5
+14:36.3
3.7
38
435
24
SL2
Anete
Danelsone
0:45:29.8
+15:37.6
3.8
Viesulis un Blondīne
39
326
15
SL1
Unda
Krūze
0:45:48.4
+15:56.2
3.8
40
381
25
SL2
Inga
Vrubļevska
0:45:52.1
+15:59.9
3.8
41
382
26
SL2
Inese
Būdeniece
0:45:52.2
+16:00.0
3.8
42
423
16
SL1
Ance
Kalniņa
0:45:54.9
+16:02.8
3.8
Salacgrīvas VSK
43
270
27
SL2
Evija
Ilmere
0:46:02.4
+16:10.2
3.8
44
384
28
SL2
Zlata
Kallase
0:48:02.8
+18:10.6
4.0
45
335
29
SL2
Anna
Mitrohina
0:48:25.5
+18:33.3
4.0
46
317
30
SL2
Lolita
Joselsone
0:48:46.9
+18:54.7
4.1
47
424
17
SL1
Diāna
Dubrovska
0:48:50.5
+18:58.3
4.1
48
411
18
SL1
Millija
Benta
0:49:00.6
+19:08.4
4.1
49
247
31
SL2
Elīna
Kuduma
0:49:38.6
+19:46.4
4.1
50
422
19
SL1
Jana
Litvinova
0:49:39.3
+19:47.1
4.1
...
51
302
20
SL1
Elza
Anaņiča
0:49:40.3
+19:48.2
4.1
52
243
21
SL1
Linda
Kuzova
0:49:45.0
+19:52.8
4.1
53
248
32
SL2
Ieva
Mediņa
0:50:23.1
+20:30.9
4.2
54
387
33
SL2
Una
Ellere
0:50:23.6
+20:31.4
4.2
55
249
34
SL2
Karīna
Pozņakova
0:50:43.0
+20:50.8
4.2
56
402
35
SL2
Jeļena
Ždaņenko
0:51:04.6
+21:12.4
4.3
57
294
36
SL2
Kristīne
Jeršova
0:51:32.7
+21:40.5
4.3
Jaunsardze
58
292
37
SL2
Lita
Meistere
0:51:32.8
+21:40.6
4.3
Jaunsardze
59
295
38
SL2
Aivija
Jeršova
0:51:32.8
+21:40.6
4.3
Jaunsardze
60
370
39
SL2
Jevgenija
Belakova
0:51:39.7
+21:47.5
4.3
61
443
40
SL2
Baiba
Ģelze
0:53:07.5
+23:15.3
4.4
62
310
41
SL2
Tatjana
Samoilova
0:54:13.7
+24:21.5
4.5
63
426
42
SL2
Līga
Miķelsone
0:54:27.0
+24:34.8
4.5
64
330
43
SL2
Līga
Birnbauma
0:54:44.3
+24:52.1
4.6
65
371
44
SL2
Inga
Toma
0:54:50.8
+24:58.6
4.6
66
418
45
SL2
Laine
Kļaviņa
0:54:54.1
+25:01.9
4.6
67
250
46
SL2
Sigita
Vāsule
0:56:07.5
+26:15.3
4.7
68
356
47
SL2
Valerija
Veide
0:56:33.8
+26:41.6
4.7
69
339
22
SL1
Sofija
Morozova
0:57:05.7
+27:13.5
4.8
70
434
48
SL2
Viktorija
Morozova
0:57:05.7
+27:13.6
4.8
71
313
49
SL2
Viktorija
Baranova
0:57:13.2
+27:21.0
4.8
72
323
23
SL1
Anta
Kruča
0:58:13.7
+28:21.5
4.9
73
306
24
SL1
Matilde
Bernšteina
0:59:24.9
+29:32.7
5.0
74
355
25
SL1
Adriana Renē
Borovska
1:00:27.3
+30:35.1
5.0
75
436
50
SL2
Dace
Kalniņa
1:04:14.3
+34:22.1
5.4
76
394
51
SL2
Inga
Ozolkalna
1:08:36.7
+38:44.5
5.7
362
SL2
Natalja
Strelkova
0:21:12.1
OUT
1.8
Bērni 1km (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
230
1
VB4
Vladislavs
Stepanovs
0:05:35.3
2.8
2
701
2
VB4
Markuss
Āboliņš
0:05:35.3
+0:00.0
2.8
Maratona klubs
3
753
1
VB5
Justs
Liekmanis
0:05:59.0
+0:23.7
3.0
4
712
1
VB3
Mārtiņš
Vāvere
0:06:04.3
+0:29.0
3.0
Supernova
5
803
3
VB4
Valters
Puķītis
0:06:04.4
+0:29.1
3.0
6
921
4
VB4
Marats
Budjko
0:06:04.6
+0:29.3
3.0
7
902
2
VB5
Ēriks
Veldre
0:06:07.0
+0:31.7
3.1
8
772
2
VB3
Markuss
Zālītis
0:06:08.1
+0:32.8
3.1
9
228
3
VB3
Ivans
Dmitrijevs
0:06:11.9
+0:36.6
3.1
Riga
10
744
5
VB4
Raimonds
Saklaurs
0:06:14.9
+0:39.6
3.1
11
780
3
VB5
Olivers
Zvaigzne
0:06:15.1
+0:39.8
3.1
12
797
6
VB4
Alens
Ermanis-Marčenko
0:06:18.8
+0:43.5
3.2
Baltais
13
908
4
VB3
Darina
Storožuka
0:06:22.0
+0:46.7
3.2
14
781
5
VB3
Mārtiņš
Āboliņš
0:06:25.4
+0:50.1
3.2
MARATONA KLUBS
15
739
4
VB5
Regnārs
Skaistais
0:06:40.8
+1:05.5
3.3
Riteņvasara
16
229
7
VB4
Maijs-Andrejs
Dmitrijevs
0:06:44.9
+1:09.6
3.4
Riga
17
859
5
VB5
Roberts
Veļesevičs
0:06:51.1
+1:15.8
3.4
18
823
6
VB3
Ernests
Jukšinskis
0:06:58.8
+1:23.5
3.5
19
707
8
VB4
Krišjānis
Kronbergs
0:07:00.5
+1:25.2
3.5
20
891
7
VB3
Rūdolfs
Bents
0:07:01.6
+1:26.3
3.5
21
851
6
VB5
Maksims
Bereznojs
0:07:03.4
+1:28.1
3.5
22
912
8
VB3
Kārlis
Širjaevs
0:07:05.7
+1:30.4
3.5
HSR
23
710
9
VB3
Viesturs
Cīmurs
0:07:10.4
+1:35.1
3.6
Cīmurēni
24
260
7
VB5
Lamins Roberts
Sako
0:07:10.9
+1:35.6
3.6
25
909
10
VB3
Rihards
Teteris
0:07:14.0
+1:38.7
3.6
26
791
11
VB3
Austris
Kronbergs
0:07:14.0
+1:38.7
3.6
27
876
12
VB3
Regnārs
Saliņš
0:07:15.5
+1:40.2
3.6
28
799
8
VB5
Kārlis
Cīmurs
0:07:15.6
+1:40.3
3.6
Cīmurēni
29
790
9
VB5
Roberts
Streļņikovs
0:07:16.3
+1:41.0
3.6
30
224
9
VB4
Nils Gabriels
Kļavnieks
0:07:17.9
+1:42.6
3.6
baltais
31
714
10
VB4
Martins
Pigožņa
0:07:17.9
+1:42.6
3.6
32
805
13
VB3
Maksims
Novickis
0:07:19.9
+1:44.6
3.7
33
842
14
VB3
Simeons
Petuškovs
0:07:20.3
+1:45.0
3.7
Super Nova
34
757
15
VB3
Aleksejs
Zaripovs
0:07:31.3
+1:56.0
3.8
35
809
10
VB5
Stanislavs
Korsakovs
0:07:32.1
+1:56.8
3.8
36
706
16
VB3
Ričards
Streļņikovs
0:07:36.0
+2:00.7
3.8
37
234
17
VB3
Rafaels
Koloda
0:07:38.2
+2:02.9
3.8
38
903
11
VB4
Jānis
Zeimals
0:07:41.1
+2:05.8
3.8
39
845
11
VB5
Justins
Matvejevs
0:07:42.4
+2:07.1
3.9
40
227
12
VB4
Gustavs
Limanāns
0:07:42.8
+2:07.5
3.9
RIEKSTI
41
758
13
VB4
Mārtiņš
Saliņš
0:07:49.1
+2:13.8
3.9
42
742
14
VB4
Deniss
Kazaks
0:07:57.2
+2:21.9
4.0
POTA42
43
731
18
VB3
Valters
Jakubauskis
0:07:58.3
+2:23.0
4.0
44
282
19
VB3
Matīss
Gertners
0:08:00.2
+2:24.9
4.0
45
782
20
VB3
Markuss
Sjakste
0:08:21.8
+2:46.5
4.2
46
916
12
VB5
Juris
Veitmanis
0:08:22.8
+2:47.5
4.2
47
821
21
VB3
Savva
Novikovs
0:08:22.9
+2:47.6
4.2
48
812
22
VB3
Viesturs
Bebrišs
0:08:23.3
+2:48.0
4.2
49
890
23
VB3
Mārtiņš
Priede
0:08:32.7
+2:57.4
4.3
Priedes
50
822
24
VB3
Timurs
Mokrovs
0:08:44.7
+3:09.4
4.4
51
889
13
VB5
Matīss
Priede
0:08:45.1
+3:09.8
4.4
Priedes
52
892
25
VB3
Everts
Sirsniņš
0:08:52.6
+3:17.3
4.4
53
771
26
VB3
Jānis
Šķēle
0:08:53.1
+3:17.8
4.4
54
841
15
VB4
Eliass
Gūtmanis
0:08:56.9
+3:21.6
4.5
55
838
16
VB4
Rikardo
Lopešs-Goveja
0:09:02.7
+3:27.4
4.5
56
284
27
VB3
Teodors
Ģigulis
0:09:04.5
+3:29.2
4.5
57
703
17
VB4
Rihards
Mucenieks
0:09:13.0
+3:37.7
4.6
58
894
18
VB4
Alekss
Rutins
0:09:13.9
+3:38.6
4.6
deaf
59
264
19
VB4
Ralfs
Ilmers
0:09:15.0
+3:39.7
4.6
60
835
28
VB3
Kristaps
Jakubauskis
0:09:17.9
+3:42.6
4.6
61
827
20
VB4
Renārs
Ščerbinkins
0:09:23.6
+3:48.3
4.7
62
893
14
VB5
Georgijs
Hačatrjans
0:09:35.6
+4:00.3
4.8
63
833
21
VB4
Markuss
Drišļuks
0:10:35.6
+5:00.3
5.3
64
784
29
VB3
Kristaps
Tērauds
0:13:13.8
+7:38.5
6.6
Bērni 1km (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
920
1
SB4
Undīne
Dukse
0:05:36.6
2.8
2
862
1
SB5
Laura
Kallase
0:05:38.7
+0:02.0
2.8
3
745
2
SB5
Lauma Līva
Saklaure
0:06:08.1
+0:31.4
3.1
4
800
2
SB4
Melānija
Vāvere
0:06:13.9
+0:37.2
3.1
Arkādija
5
855
3
SB4
Anete
Salnāja
0:06:17.8
+0:41.1
3.1
6
917
4
SB4
Dārta
Knēziņa
0:06:18.2
+0:41.5
3.2
SS Arkādija
7
225
1
SB3
Mia Jasmīne
Klavniece
0:06:31.0
+0:54.4
3.3
Baltais
8
858
3
SB5
Estere Elisa
Drīveniece
0:06:31.7
+0:55.0
3.3
Cēsu Pilsētas Sporta Skola
9
837
2
SB3
Laura
Jēkabsone
0:06:32.0
+0:55.3
3.3
HSR
10
749
3
SB3
Kate
Salnāja
0:06:32.3
+0:55.6
3.3
11
221
4
SB3
Keita
Kaļva
0:06:32.5
+0:55.8
3.3
12
836
5
SB4
Laura
Krūzīte
0:06:34.8
+0:58.1
3.3
13
778
6
SB4
Nelli
Budjko
0:06:35.3
+0:58.7
3.3
14
220
4
SB5
Anete
Kaļva
0:06:45.3
+1:08.6
3.4
15
705
5
SB5
Elza
Anaņiča
0:06:56.4
+1:19.7
3.5
16
816
7
SB4
Anete Una
Epnere
0:07:01.4
+1:24.7
3.5
17
232
5
SB3
Undīne
Bērziņa
0:07:11.8
+1:35.1
3.6
Bērziņi
18
300
6
SB5
Samanta
Zeibarte
0:07:22.3
+1:45.6
3.7
Jaunsardze
19
804
6
SB3
Kerija
Pigožņa
0:07:23.5
+1:46.9
3.7
20
818
7
SB3
Rasa
Jansone
0:07:24.0
+1:47.3
3.7
-
21
886
8
SB3
Jasmīne
Vanaga
0:07:27.2
+1:50.5
3.7
Vanagas
22
896
9
SB3
Diāna
Kivle
0:07:28.7
+1:52.0
3.7
23
299
7
SB5
Melisa
Bīraua
0:07:30.6
+1:53.9
3.8
Jaunsardze
24
847
8
SB5
Kristina
Hristoforova
0:07:31.4
+1:54.7
3.8
25
906
8
SB4
Alisa
Mitrohina
0:07:34.6
+1:57.9
3.8
26
776
9
SB4
Emīlija
Priedeslaipa
0:07:35.7
+1:59.1
3.8
27
878
10
SB4
Katrīna
Pūrviete
0:07:38.2
+2:01.5
3.8
28
748
10
SB3
Veronika
Ždaņenko
0:07:41.3
+2:04.6
3.8
29
895
11
SB3
Katalina
Lieģe
0:07:49.2
+2:12.5
3.9
Karate skola
30
750
12
SB3
Loreta
Rone
0:07:51.9
+2:15.2
3.9
31
732
11
SB4
Linda
Krūzīte
0:07:52.1
+2:15.4
3.9
32
726
13
SB3
Anna
Karsuma
0:07:53.4
+2:16.8
3.9
33
846
14
SB3
Karolina
Hristoforova
0:07:53.9
+2:17.2
4.0
34
922
15
SB3
Elza Lote
Zvaigzne
0:08:01.0
+2:24.3
4.0
35
733
12
SB4
Alina
Perlova
0:08:07.3
+2:30.6
4.1
POTA42
36
832
13
SB4
Elza
Patmalnika
0:08:09.9
+2:33.2
4.1
37
873
16
SB3
Marjana
Orlova
0:08:12.8
+2:36.1
4.1
38
219
14
SB4
Emīlija
Mediņa
0:08:17.8
+2:41.1
4.1
39
798
17
SB3
Laura
Gudena
0:08:18.0
+2:41.3
4.2
40
794
15
SB4
Elizabete
Vilka
0:08:32.4
+2:55.7
4.3
41
860
16
SB4
Alisija
Veļeseviča
0:08:33.8
+2:57.1
4.3
42
743
18
SB3
Madara Māra
Saklaure
0:08:35.1
+2:58.4
4.3
43
747
19
SB3
Adelija
Vdovina
0:08:39.8
+3:03.1
4.3
44
795
20
SB3
Gabriela
Minkeviča
0:08:41.8
+3:05.1
4.3
45
831
17
SB4
Tatiana
Fedotova
0:08:50.3
+3:13.7
4.4
46
231
18
SB4
Marta
Krēsliņa
0:08:53.7
+3:17.1
4.4
47
751
19
SB4
Elīza
Rone
0:08:54.3
+3:17.6
4.5
48
793
21
SB3
Henriete
Ziediņa
0:08:57.5
+3:20.8
4.5
49
720
9
SB5
Daniela
Novikova
0:09:16.3
+3:39.6
4.6
50
854
22
SB3
Vladislava
Ždaņenko
0:09:16.5
+3:39.8
4.6
51
708
23
SB3
Beate
Vilka
0:09:23.7
+3:47.0
4.7
52
884
24
SB3
Aleksandra
Plaude
0:09:25.8
+3:49.1
4.7
53
267
25
SB3
Emilija
Rijkure
0:09:39.4
+4:02.7
4.8
54
872
26
SB3
Olivia
Krivenko
0:09:43.1
+4:06.4
4.9
SistersPower
55
806
20
SB4
Adriana
Vārna
0:09:47.8
+4:11.2
4.9
56
864
21
SB4
Madara
Birnbauma
0:09:52.1
+4:15.4
4.9
57
826
27
SB3
Elizabete
Drišļuka
0:11:02.0
+5:25.3
5.5
58
881
28
SB3
Sandra
Kozlovska
0:11:15.5
+5:38.8
5.6
727
SB4
Audra Elija
Patmalnika
0:05:50.6
OUT
2.9
Bērni 500m (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
775
1
VB2
Kurts
Duksis
0:03:22.2
3.4
2
856
2
VB2
Marks
Ronis
0:03:22.4
+0:00.1
3.4
3
901
3
VB2
Ēriks
Polats
0:03:22.5
+0:00.2
3.4
4
721
4
VB2
Alberts
Jukšinskis
0:03:36.9
+0:14.6
3.6
5
870
5
VB2
Markuss
Puškarevs
0:03:36.9
+0:14.6
3.6
6
725
6
VB2
Mārtiņš
Viļumsons
0:03:39.0
+0:16.8
3.7
7
741
7
VB2
Ernests
Butlers
0:03:45.6
+0:23.4
3.8
8
737
8
VB2
Aleksejs
Petuškovs
0:03:55.4
+0:33.2
3.9
Super Nova
9
704
9
VB2
Hugo
Anaņičs
0:04:04.9
+0:42.7
4.1
10
779
10
VB2
Ralfs
Zvaigzne
0:04:06.8
+0:44.6
4.1
11
738
11
VB2
Makarijs
Petuškovs
0:04:21.1
+0:58.9
4.4
Super Nova
12
238
12
VB2
Renards
Cintiņš
0:04:22.0
+0:59.7
4.4
13
226
13
VB2
Georgs
Rukmanis Počs
0:04:25.4
+1:03.2
4.4
14
233
1
VB1
Olivers
Gēriks
0:04:30.7
+1:08.4
4.5
15
850
14
VB2
Ārons
Saklaurs
0:04:33.0
+1:10.8
4.6
16
766
15
VB2
Rūdolfs
Teteris
0:04:34.7
+1:12.4
4.6
17
919
2
VB1
Aleksandrs
Lucnenkovs
0:04:36.6
+1:14.4
4.6
18
828
16
VB2
Kirils
Baranovs
0:04:36.9
+1:14.6
4.6
19
853
17
VB2
Markuss
Daugats
0:04:39.8
+1:17.5
4.7
20
802
18
VB2
Artjoms
Buharovs
0:04:45.7
+1:23.4
4.8
21
865
3
VB1
Rūdolfs Nils
Liekmanis
0:04:55.8
+1:33.5
4.9
22
899
4
VB1
Pāvels
Lezdiņš
0:05:17.8
+1:55.6
5.3
23
788
19
VB2
Kirills
Carenko
0:05:24.2
+2:01.9
5.4
24
223
5
VB1
Matīs
Kuzovs
0:05:29.4
+2:07.2
5.5
25
263
6
VB1
Ralfs
Plociņš
0:05:36.4
+2:14.1
5.6
-
26
783
20
VB2
Namejs
Mednis
0:05:51.0
+2:28.7
5.9
27
925
7
VB1
Damirs
Strogonovs
0:06:11.6
+2:49.3
6.2
inpace.run junior
28
918
8
VB1
Roberts
Šķēle
0:06:19.5
+2:57.2
6.3
29
266
9
VB1
Daniils
Dubļiks
0:06:28.5
+3:06.2
6.5
30
874
10
VB1
Ralfs
Ugainis
0:06:29.7
+3:07.4
6.5
31
911
11
VB1
Robins
Peips
0:06:45.1
+3:22.8
6.8
32
729
12
VB1
Aleksandrs
Drišļuks
0:07:29.6
+4:07.3
7.5
33
724
13
VB1
Gustavs
Drišļuks
0:07:54.5
+4:32.3
7.9
34
787
14
VB1
Renārs
Mucenieks
0:07:56.6
+4:34.3
7.9
35
240
15
VB1
Aivars
Straupe
0:08:01.9
+4:39.7
8.0
36
879
16
VB1
Mārcis
Mucenieks
0:08:54.7
+5:32.4
8.9
37
279
17
VB1
Frederiks
Ziediņš
0:09:10.9
+5:48.7
9.2
38
773
18
VB1
Mārcis
Zālītis
0:10:07.5
+6:45.2
10.1
Bērni 500m (0.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
849
1
SB2
Viktoria
Denisova
0:03:14.7
3.2
Laimite
2
283
2
SB2
Paula
Gertnere
0:03:39.0
+0:24.3
3.7
3
877
3
SB2
Evelīna
Karele
0:03:41.5
+0:26.8
3.7
4
723
4
SB2
Patrīcija
Drišļuka
0:03:52.6
+0:37.8
3.9
5
218
5
SB2
Elīza
Stepanova
0:03:54.1
+0:39.4
3.9
6
887
6
SB2
Melisa
Vanaga
0:03:54.8
+0:40.1
3.9
Vanagas
7
281
7
SB2
Varvara
Loginova
0:04:06.7
+0:52.0
4.1
8
237
8
SB2
Marta
Miķe
0:04:12.8
+0:58.1
4.2
ISOSTAR JUNIOR
9
756
9
SB2
Nikola
Zaripova
0:04:13.7
+0:59.0
4.2
10
265
1
SB1
Anna
Dubļika
0:04:17.9
+1:03.2
4.3
11
888
10
SB2
Laura
Bandeniece
0:04:30.6
+1:15.8
4.5
12
900
11
SB2
Elizabete
Lezdiņa
0:04:33.1
+1:18.4
4.6
13
923
2
SB1
Marina
Kozubova
0:04:51.9
+1:37.2
4.9
14
728
12
SB2
Sofia
Drišļuka
0:05:14.5
+1:59.8
5.2
15
702
13
SB2
Linda
Tēraude
0:05:15.7
+2:01.0
5.3
16
867
3
SB1
Oļesja
Dolženko
0:05:43.9
+2:29.2
5.7
17
910
4
SB1
Leila
Peipa
0:06:00.6
+2:45.9
6.0
18
770
5
SB1
Luīze Patrīcija
Šķēle
0:06:01.6
+2:46.8
6.0
19
897
6
SB1
Nora
Užāne
0:06:02.1
+2:47.4
6.0
20
269
7
SB1
Keitija
Trenmore
0:06:10.1
+2:55.4
6.2
21
755
8
SB1
Odrianna
Krivenko
0:06:49.6
+3:34.9
6.8
SistersPower
22
268
9
SB1
Mia
Buharova
0:06:54.5
+3:39.8
6.9
23
789
10
SB1
Alise
Anaņiča
0:07:21.5
+4:06.8
7.4
24
769
11
SB1
Karlīne
Vīciepa
0:07:33.4
+4:18.7
7.6
25
768
12
SB1
Šarlote Laima
Lucāne
0:08:08.1
+4:53.4
8.1
26
754
13
SB1
Emma Anna
Benharde
0:08:30.5
+5:15.8
8.5
27
736
14
SB1
Izabella
Degute
0:10:26.9
+7:12.2
10.4
28
735
15
SB1
Reičela Izabella
Lopeša-Goveja
0:10:38.8
+7:24.1
10.6
29
777
16
SB1
Katrīna
Priedeslaipa
0:11:15.9
+8:01.2
11.3