Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Lāčplēšu kross 2018
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
10km (9.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
1037
1
VL
Dmitrijs
Serjogins
1993
M
Baltais
2
0:34:14.1
3.6
2
169
2
VL
Jānis
Girgensons
1991
M
SK Metroons
2
0:34:15.4
3.6
3
131
3
VL
Kristaps
Bērziņš
1992
M
Patria
2
0:34:25.9
3.6
4
84
4
VL
Edgars
Ustinovs
1998
M
2
0:38:16.5
4.0
5
54
5
VL
Jānis
Krastiņš
1981
M
,,zibenzellis"
2
0:38:35.0
4.1
6
150
6
VL
Dzintars
Skrundenieks
1987
M
HK Bites
2
0:38:53.7
4.1
10km (9.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
1046
1
SL
Klinta
Lanska
1991
F
2
0:39:30.0
4.2
2
144
2
SL
Irita
Puķīte
1974
F
Saulkrasti
2
0:41:08.3
4.3
3
140
3
SL
Kristīne
Kuzņecova
1983
F
Patria
2
0:41:11.4
4.3
4
50
4
SL
Līga
Kaspare
1990
F
2
0:48:48.8
5.1
5
128
5
SL
Līga
Norkus
1978
F
Saldus boksa klubs
2
0:49:38.6
5.2
6
124
6
SL
Iveta
Suvorova
1978
F
2
0:49:58.4
5.3
5km (4.75 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
1036
1
VT
Dmitrijs
Serjogins
1993
M
Baltais
2
0:16:43.4
3.5
2
486
2
VT
Kristaps
Bērziņš
1992
M
Patria
2
0:16:50.8
3.5
3
513
3
VT
Matīss
Slikšjānis
1998
M
OK Azimuts
2
0:17:51.1
3.8
4
474
4
VT
Artis
Dude
1991
M
2
0:18:05.0
3.8
5
321
5
VT
Jānis
Mežiels
1990
M
ASK Patria
2
0:18:05.2
3.8
6
341
1
VJT
Toms
Vītols
2008
M
2
0:18:49.2
4.0
5km (4.75 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
383
1
ST
Baiba
Šņoriņa
1996
F
Talsu Pakalnu Sporta Klubs
2
0:20:03.7
4.2
2
563
2
ST
Jelena
Abele
1986
F
Suunto Team Latvia
2
0:20:24.0
4.3
3
485
3
ST
Agita
Kaļva
1980
F
Ķegumā spēks
2
0:21:29.2
4.5
4
301
1
SJT
Marta
Špundzāne
2000
F
Jūrmalas sporta skola
2
0:22:42.3
4.8
5
480
2
SJT
Annika
Zālīte
2010
F
2
0:23:06.6
4.9
6
477
4
ST
Sintija
Šaitere
1997
F
2
0:23:19.5
4.9
Bērnu (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
862
1
VB
Kaspars
Jubelis
2008
M
KISHINTAI
2
0:03:35.3
3.6
2
807
2
VB
Markuss
Kaļva
2007
M
Ķegumā spēks
2
0:03:37.5
3.6
3
744
3
VB
Ansis
Eglājs
2008
M
2
0:03:44.0
3.7
4
845
4
VB
Markuss
Celms
2009
M
2
0:03:52.4
3.9
5
783
5
VB
Toms
Ozols
2008
M
2
0:03:55.1
3.9
6
1006
6
VB
Mārtiņš
Egle
2007
M
2
0:04:08.0
4.1
Bērnu (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
1019
1
SB
Marta
Kuzņecova
2008
F
Garkalne
2
0:03:40.7
3.7
2
741
2
SB
Luīze
Hudobčonoka
2007
F
Ss Arkādijs
2
0:03:44.4
3.7
3
735
3
SB
Melānija
Zālīte
2008
F
FK Auda
2
0:03:46.9
3.8
4
803
4
SB
Loreta
Zālīte
2007
F
2
0:04:06.7
4.1
5
1015
5
SB
Anastasija
Kurahtanova
2006
F
2
0:04:20.4
4.3
6
778
6
SB
Lība
Rubene
2007
F
Rīgas Juglas vidusskola
2
0:04:32.8
4.5