Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Ķekavas novada Izaicinājuma kross 2022
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
1,5km (1.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
44
1
V30 (1983.-1992.dz.g.)
Arturs
Onzuls
3
0:04:36.5
3.1
inpace.run
2
9
2
V30 (1983.-1992.dz.g.)
Elmārs
Šefanovskis
3
0:04:40.5
3.1
Baldones vidusskola
3
557
3
V30 (1983.-1992.dz.g.)
Mareks
Zālītis
3
0:04:45.7
3.2
4
514
1
V40 (1973.-1982.dz.g.)
Andris
Petrovs
3
0:05:38.2
3.8
5
580
1
S30 (1983.-1992.dz.g.)
Zane
Sprukta
3
0:05:56.9
4.0
KSMR Fitness
6
551
2
S30 (1983.-1992.dz.g.)
Lauma
Muceniece
3
0:06:34.3
4.4
7
497
3
S30 (1983.-1992.dz.g.)
Zane
Petrova
3
0:09:03.6
6.0
1km (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
11
1
M 7.-9. klase
Kristiāns
Teležņikovs
2
0:03:07.7
3.1
Baldones vidusskola
2
12
2
M 7.-9. klase
Alfs
Vilcāns
2
0:03:09.9
3.2
Baldones vidusskola
3
7
3
M 7.-9. klase
Domeniks
Spurķis
2
0:03:22.4
3.4
Baldones vidusskola
4
552
1
M 5.-6. klase
Domeniks
Prihodčenko
2
0:03:27.6
3.5
5
17
2
M 5.-6. klase
Adriāns
Bānis
2
0:03:38.6
3.6
Baložu vidusskola
6
481
1
F 5.-6. klase
Līva
Strauta
2
0:03:39.3
3.7
Ķekavas vidusskola 6.a (Neuzvaramie)
7
470
3
M 5.-6. klase
Regnārs
Bajārs
2
0:03:40.4
3.7
Ķekavas vidusskola 6.a (Neuzvaramie)
8
24
4
M 5.-6. klase
Toms
Goldbergs
2
0:03:40.6
3.7
Baložu vidusskola
9
32
2
F 5.-6. klase
Laura
Ķikuste
2
0:03:41.4
3.7
Baložu vidusskola
10
4
1
F 7.-9. klase
Stangute
Enija
2
0:03:43.1
3.7
Baldones vidusskola
500m (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
18
1
M 3.-4. klase
Adrians
Brumbergs
1
0:01:30.2
3.0
Baložu vidusskola
2
489
1
F 3.-4. klase
Amanda
Baranauska
1
0:01:30.7
3.0
Pļavniekkalna sākumskola
3
5
2
F 3.-4. klase
Kate
Jaudzema
1
0:01:34.3
3.1
Baldones vidusskola
4
6
2
M 3.-4. klase
Dāvis
Rozmanis
1
0:01:35.8
3.2
Baldones vidusskola
5
460
3
F 3.-4. klase
Kristiāna
Petkus
1
0:01:36.8
3.2
Ķekavas vidusskola 4.f
6
10
3
M 3.-4. klase
Rihards
Šteinbergs
1
0:01:37.4
3.2
Baldones vidusskola
7
270
4
M 3.-4. klase
Rihards
Žideļūns
1
0:01:39.5
3.3
Ķekavas vidusskola 3.a
8
3
5
M 3.-4. klase
Egerts
Brigmanis
1
0:01:39.8
3.3
Baldones vidusskola
9
317
6
M 3.-4. klase
Toms
Zvirbulis
1
0:01:40.3
3.3
Ķekavas vidusskola 3.c
10
322
7
M 3.-4. klase
Matīss
Dreimanis
1
0:01:40.5
3.4
Ķekavas vidusskola 3.d
300m (0.3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
515
1
M 1.-2. klase
Emīls
Krikauskis
1
0:01:15.7
4.2
Pļavniekkalna sākumskola
2
62
2
M 1.-2. klase
Roberts
Mūrnieks
1
0:01:17.9
4.3
Ķekavas vidusskola 1.a
3
35
3
M 1.-2. klase
Haralds
Millers
1
0:01:18.1
4.3
Baložu vidusskola
4
217
4
M 1.-2. klase
Markuss
Zālītis
1
0:01:18.4
4.4
Ķekavas vidusskola 2.f
5
218
1
F 1.-2. klase
Paula
Zaļupe
1
0:01:18.9
4.4
Ķekavas vidusskola 2.f
6
232
5
M 1.-2. klase
Alekss
Neško
1
0:01:19.2
4.4
Ķekavas vidusskola 2.x
7
488
6
M 1.-2. klase
Toms
Baļulis
1
0:01:19.8
4.4
Pļavniekkalna sākumskola
8
33
7
M 1.-2. klase
Roberts
Liškovskis
1
0:01:19.9
4.4
Baložu vidusskola
9
85
8
M 1.-2. klase
Ralfs
Kirilins
1
0:01:19.9
4.4
Ķekavas vidusskola 1.b
10
206
9
M 1.-2. klase
Otto
Liepiņš
1
0:01:20.2
4.5
Ķekavas vidusskola 2.f