Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Ķeguma MTB 2019
Top 6 pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
1
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Maratons (52 km) / V E
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
1
Uldis
Ālītis
1983
M
DTG-MySport
1
1:55:57.1
26.9
2
29
Dmitrijs
Sorokins
1982
M
ZZK
1
1:55:57.6
26.9
3
6
Ģirts
Cirvelis
1989
M
ROADEX
1
1:55:58.5
26.9
4
24
Atis
Paksis
1981
M
FILTER
1
1:56:33.3
26.8
5
3
Dainis
Bricis
1998
M
ZZK
1
1:57:17.3
26.6
6
12
Jēkabs
Jaunslavietis
1996
M
PATRIA BOTTECCHIA
1
1:59:21.8
26.1
Pusaudžu (14 km) / S 14
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
60
Lāsma Elza
Vaivode
2003
F
ELKOR
1
0:44:22.4
18.9
2
317
Evelīna
Ermane-Marčenko
2003
F
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1
0:46:11.7
18.2
3
309
Samanta
Krampe
2003
F
1
0:52:03.5
16.1
4
303
Paula Patrīcija
Tilko
2006
F
Riteņvasara
1
0:58:22.3
14.4
5
310
Laura
Gucanoviča
2005
F
Belo cycling project
1
1:02:49.0
13.4
Pusaudžu (14 km) / V 14
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
313
Kārlis
Ancāns
2005
M
BHNN
1
0:42:39.2
19.7
2
307
Helvijs
Kancers
2008
M
BELO Cycling Project
1
0:43:51.4
19.2
3
305
Didzis
Lazdiņš
2006
M
Dobeles SS
1
0:46:12.8
18.2
4
315
Tomass
Randa
2005
M
1
0:46:57.2
17.9
5
311
Miks
Meijers
2007
M
-
1
0:47:37.3
17.6
6
316
Linards
Gagainis
2005
M
Baldones velokomanda
1
0:47:41.6
17.6
Pusmaratons (26 km) / S 21
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
112
Renāte
Rodionova
2002
F
Carnikava
1
1:11:49.2
21.7
2
116
Šarlote Elza
Medne
2001
F
KS Sporta klubs
1
1:12:18.1
21.6
3
106
Laura
Ramane
1990
F
Bauskas sporta centrs \'\'Mēmele\'\'
1
1:14:38.4
20.9
4
126
Agate
Lorence
1986
F
1
1:36:48.3
16.1
5
101
Katrīna
Jaunslaviete-Kipure
1991
F
ZZK
1
1:38:42.6
15.8
6
77
Lelde
Pētersone
1990
F
Riteņvasara
1
1:39:37.0
15.7
Pusmaratons (26 km) / S 35
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
108
Aiga
Paegle
1970
F
Engures sportam
1
1:08:59.5
22.6
2
133
Inese
Zvirgzdiņa
1967
F
Mammadaba
1
1:17:13.6
20.2
3
76
Zane
Kalverša-Ķeņģe
1984
F
Riga Ironman Team
1
1:20:51.3
19.3
4
118
Inga
Kancere
1979
F
BELO Cycling Project
1
1:24:28.2
18.5
5
130
Olga
Zaharova
1976
F
Velo+ Bottari Baltic
1
1:28:33.2
17.6
6
91
Solvita
Sika
1966
F
KS Sporta klubs
1
1:31:50.4
17.0
Pusmaratons (26 km) / V 21
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
103
Jēkabs
Vītols
2001
M
VW Komerctransports-Veloprofs.lv
1
0:58:09.3
26.8
2
147
Kristaps
Kārkliņš
1999
M
DAKO
1
0:58:51.1
26.5
3
121
Andris
Romanovskis
1999
M
1
0:59:05.5
26.4
4
122
Mārtiņš
Romanovskis
2002
M
KS sporta klubs
1
0:59:20.2
26.3
5
114
Oskars
Blumbergs
2003
M
KS Sporta klubs
1
0:59:20.8
26.3
6
97
Daniels
Kārkliņš
1994
M
Sportland
1
1:00:09.6
25.9
Pusmaratons (26 km) / V 30
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
135
Jānis
Rubiks
1989
M
DAKO ZIEMEĻVIDZEME
1
0:57:39.9
27.1
2
95
Mārcis
Ābelīte
1988
M
VW Komerctransports - Veloprofs.lv
1
0:57:40.0
27.1
3
143
Kristaps
Kazarevskis
1985
M
Ogre / Nesēdi Mājās
1
1:04:55.0
24.0
4
157
Ilmārs
Kranāts
1985
M
Ādaži Velo
1
1:06:12.7
23.6
5
74
Endijs
Baders
1986
M
1
1:08:08.2
22.9
6
58
Jānis
Pētersons
1988
M
Engures sportam
1
1:11:40.8
21.8
Pusmaratons (26 km) / V 35
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
164
Jānis
Teivišs
1982
M
Fans Škoda
1
0:59:21.2
26.3
2
89
Armands
Pivors
1980
M
Ogre/Nesēdi mājās
1
0:59:21.4
26.3
3
104
Kristaps
Kipurs
1983
M
Ebike Machine
1
0:59:25.2
26.3
4
138
Viktors
Nerugals
1983
M
ebike Machine
1
0:59:25.3
26.3
5
84
Ronalds
Lapinskis
1984
M
1
1:03:01.0
24.8
6
162
Guntars
Arklons
1984
M
Ogre/Nesēdi mājās
1
1:03:43.4
24.5
Pusmaratons (26 km) / V 50
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
125
Rego
Strazdins
1966
M
Hawaii Express
1
1:03:19.9
24.6
2
127
Sergejs
Rodionovs
1965
M
ĀdažiVelo
1
1:05:01.6
24.0
3
141
Viesturs
Birkants
1962
M
NN Sporta klubs
1
1:12:24.1
21.5
4
146
Sergejs
Korziņins
1962
M
GREY
1
1:13:10.1
21.3
5
139
Elmārs
Eleksis
1952
M
MRK serviss
1
1:20:58.1
19.3
6
129
Aigars
Umblejs
1966
M
1
1:25:57.6
18.1