Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Jūrmalas velomaratons 2020 - bērni
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Bērni 500m (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
2181
1
VB5
Arvīds
Logins
Riteņvasara
1
0:00:51.2
35.1
2
2191
2
VB5
Alvils
Pētersons
Riteņvasara
1
0:00:51.7
+0:00.5
34.8
3
2194
3
VB5
Ričards
Hansons
BELO Cycling Project
1
0:00:52.2
+0:01.0
34.4
4
1645
4
VB5
Redžinalds
Šaicāns
1
0:00:55.7
+0:04.5
32.3
5
2154
1
VB4
Alens
Ermanis-Marčenko
Baltais
1
0:00:57.5
+0:06.3
31.3
6
1512
2
VB4
Mareks
Martins
Sētas braucēji
1
0:00:58.1
+0:06.8
31.0
7
2019
1
VB3
Emīls
Lācis
1
0:00:59.6
+0:08.4
30.2
8
1514
3
VB4
Mārtiņš
Kungs
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
1
0:00:59.8
+0:08.6
30.1
9
2209
4
VB4
Mārtiņš
Cišs
Riteņvasara
1
0:01:00.5
+0:09.2
29.7
10
2066
2
VB3
Deniss
Semenenko
RRS Alfa
1
0:01:00.8
+0:09.6
29.6
11
1513
5
VB4
Roberts
Martins
Sētas braucēji
1
0:01:01.2
+0:10.0
29.4
12
2165
3
VB3
Adrians
Drāka
Belo cycling project
1
0:01:03.1
+0:11.9
28.5
13
2130
6
VB4
Roberts
Veļesevičs
1
0:01:04.1
+0:12.9
28.1
14
2049
4
VB3
Daniils
Homenko
ZZK
1
0:01:04.4
+0:13.2
27.9
15
1618
7
VB4
Platon
Chekurov
1
0:01:04.6
+0:13.4
27.8
16
2222
5
VB5
Rūdolfs
Smilga
DOMDARIS
1
0:01:06.3
+0:15.0
27.1
17
2012
8
VB4
Markuss
Āboliņš
Maratona klubs
1
0:01:06.6
+0:15.3
27.0
18
2176
6
VB5
Gustavs
Vaivods
Jūrmalas Rūķīši
1
0:01:07.9
+0:16.7
26.5
19
2215
9
VB4
Maksims
Romaška
1
0:01:08.6
+0:17.4
26.2
20
2071
5
VB3
Linards
Laukazīle
1
0:01:08.7
+0:17.5
26.2
21
2033
10
VB4
Maksims
Ivanišvili
Ebike Machine
1
0:01:10.1
+0:18.9
25.6
22
1508
6
VB3
Roberts
Koroļovs
1
0:01:12.5
+0:21.3
24.8
23
2029
11
VB4
Hugo
Graudins
FORCE FIX
1
0:01:13.0
+0:21.7
24.6
24
1613
12
VB4
Markuss
Timermanis
BJC "Laimīte"
1
0:01:13.2
+0:22.0
24.6
25
1621
13
VB4
Gustavs
Baumanis
baumaņi
1
0:01:14.5
+0:23.3
24.1
26
2038
1
VB2
Patriks
Stūrmanis
1
0:01:14.5
+0:23.3
24.1
27
2172
7
VB3
Iļja
Gončaruks
1
0:01:15.1
+0:23.8
24.0
28
2040
2
VB2
Roberts
Paulins
1
0:01:15.6
+0:24.3
23.8
29
2180
1
VB1
Dominiks Jēkabs
Jurēvičs
Reģionālā pašvaldības policija
1
0:01:16.3
+0:25.0
23.6
30
2210
3
VB2
Toms
Cišs
Riteņvasara
1
0:01:16.6
+0:25.3
23.5
31
1506
14
VB4
Dmitrijs
Fedosejevs
1
0:01:17.7
+0:26.4
23.2
32
2063
8
VB3
Mihails
Medjankovs
1
0:01:17.8
+0:26.6
23.1
33
1614
9
VB3
Ričards
Neimanis
1
0:01:18.3
+0:27.0
23.0
34
2100
4
VB2
KURTS
ŠUTINIS
Riteņvasara
1
0:01:18.4
+0:27.1
23.0
35
2138
10
VB3
Maksims
Novickis
1
0:01:18.8
+0:27.6
22.8
36
2068
2
VB1
Ernests
Broničs
1
0:01:18.9
+0:27.6
22.8
37
2158
11
VB3
Vladimirs
Tatarincevs
1
0:01:19.7
+0:28.4
22.6
38
1698
5
VB2
Mihails
Sazanovičs
ASI
1
0:01:19.8
+0:28.6
22.5
39
2146
12
VB3
Mariuss
Agafonovs
1
0:01:20.8
+0:29.6
22.3
40
2157
7
VB5
Georgijs
Hačatrjans
1
0:01:21.0
+0:29.7
22.2
41
2058
6
VB2
Kristers
Milbergs
1
0:01:21.7
+0:30.4
22.0
42
2005
13
VB3
Iļja
Fridmans
1
0:01:21.8
+0:30.6
22.0
43
2079
15
VB4
MATVEY
LYSENKOV
ARBUZY
1
0:01:22.1
+0:30.9
21.9
44
1566
14
VB3
Aigars
Nazarovs
1
0:01:22.3
+0:31.1
21.9
45
2173
7
VB2
Viktors
Leveņecs
Vik & Co
1
0:01:23.6
+0:32.3
21.5
46
2192
3
VB1
Artūrs
Hansons
Riteņvasara
1
0:01:24.2
+0:32.9
21.4
47
1501
8
VB2
Jānis
Eglītis
1
0:01:24.4
+0:33.2
21.3
48
2011
9
VB2
Mārtiņš
Āboliņš
Maratona klubs
1
0:01:25.3
+0:34.1
21.1
49
2151
10
VB2
MARSELS
SILIŅŠ
1
0:01:25.7
+0:34.5
21.0
50
1558
15
VB3
Arnis
Siņuks
Latvijas Gaisa Satiksme
1
0:01:28.8
+0:37.5
20.3
51
2024
16
VB3
Leonards
Bikovs
1
0:01:29.5
+0:38.2
20.1
52
2028
17
VB3
Staņislavs Fernando
Estrada-Rendons
1
0:01:29.6
+0:38.3
20.1
53
2073
11
VB2
Kirils
Rubaņiks
Rubaņiki
1
0:01:31.1
+0:39.8
19.8
54
2008
12
VB2
Rafaels
Koloda
1
0:01:31.4
+0:40.2
19.7
55
2167
13
VB2
Arsenijs
Podoroga
Riteņvasara
1
0:01:32.4
+0:41.2
19.5
56
2069
14
VB2
Renārs
Ronis
Evelo Team
1
0:01:32.7
+0:41.4
19.4
57
2107
15
VB2
Alekss
Džennetoglu
1
0:01:33.0
+0:41.8
19.3
58
2156
16
VB2
Arturs
Drozdovičs
1
0:01:34.4
+0:43.1
19.1
59
2217
17
VB2
Maksims
Minailo
1
0:01:34.4
+0:43.2
19.1
60
2102
18
VB2
Ņikita
Žurikovs
MEVI GYM/F1
1
0:01:34.7
+0:43.4
19.0
61
2123
19
VB2
Alans
Morozovs
1
0:01:35.0
+0:43.8
18.9
62
2132
20
VB2
Bono Tijs
Seržans
1
0:01:35.2
+0:43.9
18.9
63
2122
21
VB2
Kristers
Spāde
Spāde
1
0:01:36.0
+0:44.7
18.7
64
2074
4
VB1
Gabriels
Rubaņiks
Rubaņiki
1
0:01:36.8
+0:45.6
18.6
65
2197
22
VB2
Aleksandrs
Mogiļevskis
1
0:01:37.5
+0:46.3
18.4
66
2075
23
VB2
Marks
Ķirķis
1
0:01:39.4
+0:48.2
18.1
67
2036
24
VB2
Dmitrijs
Tatarinovs
1
0:01:41.8
+0:50.6
17.7
68
2126
25
VB2
Rūdis
Kaupe
k5
1
0:01:42.4
+0:51.1
17.6
69
1642
5
VB1
Ārons
Šaicāns
1
0:01:43.3
+0:52.0
17.4
70
2214
26
VB2
Vladimirs
Ščukins
1
0:01:43.3
+0:52.1
17.4
71
2204
6
VB1
Ernests
Okseņuks
1
0:01:43.9
+0:52.6
17.3
72
2119
27
VB2
Simeons
Petuškovs
1
0:01:43.9
+0:52.7
17.3
73
1697
28
VB2
Filips
Ivašiņņikovs
1
0:01:44.1
+0:52.9
17.3
74
2143
29
VB2
Matiass
Belovs
M Baltic Group
1
0:01:44.7
+0:53.5
17.2
75
1631
30
VB2
Artis
Ūdris
1
0:01:46.4
+0:55.1
16.9
76
2155
31
VB2
Artūrs
Kolāts
kmsbp.lv/Jūrmala
1
0:01:46.7
+0:55.5
16.9
77
2048
32
VB2
Daniels
Derums
1
0:01:47.8
+0:56.6
16.7
78
2065
33
VB2
Tomass
Sorokins
1
0:01:48.4
+0:57.2
16.6
79
1632
34
VB2
Otto
Eniņš
1
0:01:50.0
+0:58.8
16.4
80
2147
35
VB2
Mihail
Zalygin
Family
1
0:01:50.6
+0:59.3
16.3
81
1634
36
VB2
Dereks
Vikštrems
1
0:01:51.1
+0:59.8
16.2
82
2098
37
VB2
Juris
Liepiņš
1
0:01:51.2
+0:59.9
16.2
83
2170
7
VB1
Ervīns
Semjonovs
Ervīns
1
0:01:51.3
+1:00.1
16.2
84
2136
38
VB2
Oskars
Pētersons
1
0:01:52.8
+1:01.6
16.0
85
2101
39
VB2
Aleksandrs
Petrovs
1
0:01:52.8
+1:01.6
15.9
86
2085
40
VB2
Teodors
Diners
1
0:01:53.5
+1:02.3
15.9
87
2206
8
VB1
Everts
Apinis
1
0:01:55.7
+1:04.5
15.5
88
2118
41
VB2
Emīls
Freibergs
1
0:01:57.8
+1:06.6
15.3
89
1616
42
VB2
Darius
Siminaitis
ZZK
1
0:01:58.6
+1:07.3
15.2
90
2171
43
VB2
Daniils
Gončaruks
1
0:02:00.8
+1:09.6
14.9
91
2196
44
VB2
Ļevs
Mogiļevskis
1
0:02:03.0
+1:11.8
14.6
92
2109
45
VB2
Edgars
Boids
1
0:02:04.7
+1:13.4
14.4
93
2061
46
VB2
Danila
Fiļippovs
1
0:02:05.5
+1:14.3
14.3
94
2057
47
VB2
Gustavs Zemgus
Frīdenbergs
1
0:02:06.8
+1:15.6
14.2
95
2133
48
VB2
Hugo
Anaņičs
Ananici
1
0:02:08.1
+1:16.9
14.0
96
2182
9
VB1
Teodors
Kazāks
Riteņvasara
1
0:02:12.0
+1:20.8
13.6
97
1635
10
VB1
Nils
Olekšs
1
0:02:13.2
+1:21.9
13.5
98
2221
11
VB1
Edvards
Neimanis
1
0:02:13.2
+1:22.0
13.5
99
1629
12
VB1
Dāvids
Romanovs
Ķepu patruļa
1
0:02:17.7
+1:26.4
13.1
100
1561
13
VB1
Herberts
Apkalns
Salaspils/Zīriņi
1
0:02:20.8
+1:29.6
12.8
101
1643
49
VB2
Klāvs
Miķelsons
1
0:02:21.4
+1:30.1
12.7
102
1507
14
VB1
Kristers
Teteris
Teterīši
1
0:02:22.5
+1:31.3
12.6
103
2120
50
VB2
Aleksejs
Petuškovs
1
0:02:23.6
+1:32.3
12.5
104
2163
15
VB1
Matvejs
Semjonovs
1
0:02:32.5
+1:41.2
11.8
105
2174
16
VB1
Juris
Kardels
1
0:02:38.5
+1:47.3
11.4
106
2083
17
VB1
Rojs
Valtmanis
Riteņvasara
1
0:02:38.7
+1:47.5
11.3
107
2034
18
VB1
Patriks
Timofejevs
1
0:02:39.5
+1:48.2
11.3
108
2161
19
VB1
Pēteris
Zvirgzds
1
0:02:44.1
+1:52.8
11.0
109
2044
20
VB1
Māris
Trautmanis
Māris atpūšas
1
0:02:49.3
+1:58.1
10.6
110
1619
21
VB1
Elisei
Chekurov
1
0:02:50.2
+1:58.9
10.6
111
2105
22
VB1
Namejs
Mednis
1
0:02:51.1
+1:59.9
10.5
112
2175
23
VB1
Mairis
Kardels
1
0:02:55.7
+2:04.5
10.2
113
2137
24
VB1
Lūkass
Sizs
1
0:02:59.2
+2:07.9
10.0
114
2121
25
VB1
Makarijs
Petuškovs
1
0:03:00.8
+2:09.6
10.0
115
2220
26
VB1
Teodors
Skaburskis
1
0:03:06.0
+2:14.7
9.7
116
2072
27
VB1
Einards
Laukazīle
1
0:03:06.9
+2:15.7
9.6
117
2216
28
VB1
Ļevs
Ščukins
1
0:03:09.4
+2:18.2
9.5
118
2062
51
VB2
Stefans
Senterjovs
1
0:03:11.5
+2:20.2
9.4
119
2099
29
VB1
TOMS
ŠUTINIS
Riteņvasara
1
0:03:17.6
+2:26.3
9.1
120
2148
30
VB1
Petr
Zalygin
1
0:03:17.9
+2:26.7
9.1
121
2086
31
VB1
Frederiks
Diners
1
0:03:27.0
+2:35.8
8.7
122
1611
32
VB1
Alens
Šaicāns
1
0:03:28.4
+2:37.2
8.6
123
2043
52
VB2
Ivan
Marych
1
0:03:35.1
+2:43.8
8.4
124
2188
33
VB1
Borisd
Koškulis
1
0:03:35.9
+2:44.7
8.3
125
2127
34
VB1
Santis
Ungurs
1
0:03:39.8
+2:48.5
8.2
126
2017
35
VB1
Patriks
Balodis
1
0:03:48.6
+2:57.3
7.9
127
2059
36
VB1
Gustavs
Milbergs
1
0:03:49.8
+2:58.5
7.8
128
2089
37
VB1
Markuss
Lagzdiņš
Lagzdiņi
1
0:04:48.8
+3:57.5
6.2
129
2087
38
VB1
Kristaps
Belinskis
1
0:05:01.6
+4:10.4
6.0
130
2169
39
VB1
Jēkabs
Drāka
1
0:05:06.7
+4:15.5
5.9
Bērni 500m (0.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
1516
1
SB5
Lote
Valdberga
Riteņvasara
1
0:00:53.5
33.6
2
2193
1
SB3
Katrīna
Hansone
BELO Cycling Project
1
0:00:56.3
+0:02.7
32.0
3
2179
2
SB5
Ieva
Jurēviča
Reģionālā pašvaldības policija
1
0:00:56.6
+0:03.0
31.8
4
1610
2
SB3
Sofija
Šaicāne
1
0:00:59.7
+0:06.1
30.1
5
1515
3
SB3
Elīna
Valdberga
Riteņvasara
1
0:01:03.9
+0:10.3
28.2
6
2199
3
SB5
Jana
Pūre
1
0:01:07.3
+0:13.7
26.7
7
2152
4
SB5
Žanete
Gēgermane
1
0:01:07.4
+0:13.8
26.7
8
1612
4
SB3
Beāte
Zvīne
1
0:01:07.4
+0:13.8
26.7
9
2153
5
SB5
Kate
Gēgermane
1
0:01:08.8
+0:15.3
26.1
10
2190
1
SB2
Ieva Silvija
Tilko
Riteņvasara
1
0:01:09.7
+0:16.1
25.8
11
2091
1
SB4
DANIELA
GUDELE
1
0:01:11.5
+0:17.9
25.1
12
2067
2
SB2
Valērija
Semenenko
Riteņvasara
1
0:01:11.8
+0:18.2
25.1
13
2010
5
SB3
Anete
Šteinberga
Riteņvasara
1
0:01:12.0
+0:18.4
25.0
14
2189
2
SB4
Ērika
Muižniece
IKA Team
1
0:01:13.1
+0:19.5
24.6
15
1633
6
SB3
Paula
Eniņa
1
0:01:15.3
+0:21.7
23.9
16
2115
3
SB4
Lada
Bogdanova
1
0:01:15.6
+0:22.0
23.8
17
1609
7
SB3
Asnāte
Biteniece
BJC “Laimīte”
1
0:01:15.8
+0:22.2
23.7
18
2015
3
SB2
Karolaina
Druka -Jaunzeme
SK ASI / Riteņvasara
1
0:01:16.0
+0:22.5
23.7
19
2183
6
SB5
Elza
Ananica
Ananici
1
0:01:16.3
+0:22.7
23.6
20
2001
8
SB3
Jasmīne
Vanaga
1
0:01:16.7
+0:23.2
23.4
21
1699
9
SB3
Nina
Winkler
Jūrmala
1
0:01:17.1
+0:23.5
23.3
22
2166
4
SB2
Elīza
Drāka
1
0:01:17.4
+0:23.9
23.2
23
2106
7
SB5
Vasilisa
Povarisova
1
0:01:22.4
+0:28.8
21.8
24
2112
10
SB3
Keita
Vainovska
iRobot
1
0:01:24.5
+0:30.9
21.3
25
1700
5
SB2
Erika
Winkler
1
0:01:25.0
+0:31.4
21.2
26
2131
4
SB4
Alisija
Veļeseviča
1
0:01:25.2
+0:31.6
21.1
27
2009
6
SB2
Linda
Šteinberga
Riteņvasara
1
0:01:26.1
+0:32.6
20.9
28
2142
7
SB2
Evelīna
šūpola
1
0:01:26.3
+0:32.7
20.8
29
2124
11
SB3
Amēlija
Morozova
1
0:01:31.0
+0:37.4
19.8
30
2125
8
SB2
Elza
Ozola
1
0:01:31.9
+0:38.3
19.6
31
2116
5
SB4
Laura
Vēvere
1
0:01:32.8
+0:39.2
19.4
32
2208
6
SB4
Katrīna
Girko
1
0:01:33.9
+0:40.3
19.2
33
2070
9
SB2
Loreta
Laukazīle
1
0:01:35.0
+0:41.4
18.9
34
2052
12
SB3
Karīna
Kuzmina
1
0:01:35.7
+0:42.2
18.8
35
2178
10
SB2
Katrīna
Kobzeva
1
0:01:36.8
+0:43.2
18.6
36
2078
11
SB2
Adriāna
Kausa
1
0:01:39.8
+0:46.2
18.0
37
2082
12
SB2
Laura
Valtmane
Riteņvsara
1
0:01:43.9
+0:50.3
17.3
38
1620
13
SB2
Safina
Koncevaja
Tangled
1
0:01:46.2
+0:52.7
16.9
39
2002
14
SB2
Melisa
Vanaga
1
0:01:46.3
+0:52.7
16.9
40
2145
15
SB2
Milada
Smirnova
1
0:01:47.1
+0:53.5
16.8
41
2186
16
SB2
Emija Tekla
Jurāne
1
0:01:48.9
+0:55.3
16.5
42
2135
1
SB1
Renata
Baibakova
1
0:01:51.8
+0:58.2
16.1
43
2187
2
SB1
Emīlija Nora
Jurāne
1
0:01:53.6
+1:00.0
15.8
44
2016
13
SB3
Amēlija
Balode
1
0:01:55.0
+1:01.4
15.6
45
1502
17
SB2
Linda
Eglīte
1
0:01:56.1
+1:02.5
15.5
46
2037
3
SB1
Jelizaveta
Tatarinova
1
0:01:58.3
+1:04.8
15.2
47
2006
18
SB2
Jeļena
Djeri
1
0:02:04.5
+1:10.9
14.5
48
1569
19
SB2
Marta Marija
Karičkina
1
0:02:05.5
+1:11.9
14.3
49
2114
4
SB1
Liāna
Kreitāle
1
0:02:09.5
+1:16.0
13.9
50
2021
5
SB1
Tajana
Makarova
1
0:02:09.9
+1:16.3
13.8
51
2213
6
SB1
Alisia
Sancovaja
Ali team
1
0:02:10.7
+1:17.1
13.8
52
2150
20
SB2
Emīlija
Kārkliņa
Peppy Team
1
0:02:13.3
+1:19.7
13.5
53
2200
7
SB1
Erianna
Kučika
1
0:02:13.8
+1:20.2
13.4
54
2168
8
SB1
Jekaterīna
Podoroga
RITEŅVASARA
1
0:02:26.9
+1:33.3
12.3
55
2047
8
SB5
Arsēnijs
Ivaškins
1
0:02:27.2
+1:33.6
12.2
56
1630
9
SB1
Alīna
Ūdre
1
0:02:27.6
+1:34.0
12.2
57
2053
21
SB2
Elīna
Kuzmina
1
0:02:51.0
+1:57.4
10.5
58
2177
10
SB1
Olīvija
Hofmane
Hofmann team
1
0:02:52.9
+1:59.3
10.4
59
1615
11
SB1
Anna Francuaza
Neimane
1
0:03:08.2
+2:14.6
9.6
60
2219
7
SB4
Sintija
Biķernieks
VeloLidojums
1
0:03:15.0
+2:21.4
9.2
61
2159
12
SB1
Aleksandra
Tatarinceva
1
0:04:13.4
+3:19.8
7.1
62
1623
13
SB1
Alise
Anaņiča
Ananici
1
0:05:51.5
+4:57.9
5.1
63
2084
14
SB1
Linda
Valtmane
Riteņvasara
1
0:06:09.0
+5:15.4
4.9
64
2111
15
SB1
Veronika
Berezina
1
0:07:16.2
+6:22.6
4.1
65
2113
14
SB3
Rūta
Vainovska
1
0:09:47.8
+8:54.2
3.1
66
1559
16
SB1
Katrīna
Siņuka
Latvijas Gaisa Satiksme
1
0:11:05.0
+10:11.4
2.7
67
2205
17
SB1
Eva
Okseņuka
1
0:11:11.7
+10:18.1
2.7