Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Jūrmalas velomaratons 2019 - bērni
Top 6 pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
1
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Bērni1 (0.5 km) / SB1
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
3205
Loreta
Laukazīle
2015
F
2
0:01:56.1
15.5
2
3006
Linda
Šteinberga
2015
F
Riteņvasara
2
0:01:59.9
15.0
3
3036
Kate
Bašķere
2015
F
Riteņvasara
2
0:02:01.3
14.8
4
3093
Ksenija
Kucerenko
2015
F
KK team
2
0:02:14.7
13.4
5
3210
Safina
Koncevaja
2015
F
Tangled
2
0:02:17.2
13.1
6
3219
Jasmīna
Tīle
2015
F
2
0:02:32.5
11.8
Bērni1 (0.5 km) / SB2
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
3202
Sofija
Šaicāne
2013
F
2
0:01:03.3
28.4
2
3016
Elīna
Valdberga
2013
F
Riteņvasara
2
0:01:08.5
26.3
3
3009
Elīza
Beļūna
2013
F
2
0:01:10.4
25.6
4
3304
Tīna
Teiviša
2013
F
Riteņvasara
2
0:01:12.8
24.7
5
3012
Karolaina
Druka-Jaunzeme
2014
F
SK ASI / Riteņvasara
2
0:01:12.8
24.7
6
3005
Anete
Šteinberga
2013
F
Riteņvasara
2
0:01:20.7
22.3
Bērni1 (0.5 km) / VB1
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
3273
Ritvars
Cibuļskis
2015
M
2
0:01:28.8
20.3
2
3191
Patriks
Stūrmanis
2015
M
2
0:01:30.5
19.9
3
3075
Martins
Ansevics
2015
M
2
0:01:50.8
16.2
4
3266
Valters
Vikštreins
2016
M
StriderBaltic
2
0:02:08.3
14.0
5
3248
Renārs
Ronis
2015
M
Skandi Motors
2
0:02:10.7
13.8
6
3126
Daniils
Nadolskis
2015
M
2
0:02:14.2
13.4
Bērni1 (0.5 km) / VB2
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
3028
Emīls
Lācis
2013
M
2
0:01:01.7
29.1
2
3193
Daniils
Homenko
2013
M
ZZK
2
0:01:07.4
26.7
3
3197
Fricis
Kreits
2013
M
2
0:01:07.5
26.7
4
3204
Linards
Laukazīle
2013
M
2
0:01:15.1
23.9
5
3042
Rihads
Dambītis
2013
M
2
0:01:15.2
23.9
6
3277
Matīss
Auniņš
2014
M
2
0:01:17.2
23.3
Bērni2 (0.6 km) / SB3
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
3196
Grieta
Kreita
2011
F
2
0:01:04.7
33.4
2
3029
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
2
0:01:10.4
30.7
3
3251
Elza Sāra
Zariņa
2012
F
Riteņvasara
2
0:01:13.0
29.6
4
3265
Alise
Vikštreine
2012
F
StriderBaltic
2
0:01:18.4
27.5
5
3035
Ērika
Muižniece
2011
F
IKA Team
2
0:01:20.9
26.7
6
3274
Railija
Cibuļska
2012
F
2
0:01:21.9
26.4
Bērni2 (0.6 km) / SB4
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
3261
Ieva
Jurēviča
2009
F
RRS/Alfa
2
0:01:03.3
34.1
2
3030
Lauma
Lange
2009
F
Riteņvasara
2
0:01:14.3
29.0
3
3142
Kasandra
Liepiņa
2010
F
2
0:01:18.3
27.6
4
3316
Kate
Gēgermane
2009
F
2
0:01:18.9
27.4
5
3246
Alma
Apkalna
2010
F
labanoma.lv
2
0:01:23.9
25.7
6
3207
Solvita
Apse
2010
F
2
0:01:31.0
23.7
Bērni2 (0.6 km) / VB3
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
3015
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
M
Motosports Racing Team
2
0:01:06.6
32.4
2
3233
Mārtiņš
Cišs
2011
M
Riteņvasara
2
0:01:12.6
29.7
3
3053
Deniss
Semeņenko
2012
M
RRS/Alfa
2
0:01:13.4
29.4
4
3034
Adrians
Drāka
2012
M
2
0:01:17.7
27.8
5
3154
Reinis
Žmogins
2011
M
2
0:01:19.1
27.3
6
3019
Artjoms
Jegorovs
2012
M
SS JURMALA
2
0:01:20.0
27.0
Bērni2 (0.6 km) / VB4
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
3282
Redžinalds
Šaicāns
2009
M
RRS/Alfa
2
0:01:01.2
35.3
2
3222
Mareks
Martins
2010
M
2
0:01:05.0
33.2
3
3176
Otto
Varkalis
2010
M
Jūrmala
2
0:01:07.2
32.1
4
3133
Artēmijs
Nacevičs
2010
M
2
0:01:09.0
31.3
5
3216
Patriks
Karičkins
2010
M
Karičkini
2
0:01:12.6
29.7
6
3224
Edvards-Dāgs
Kittelis
2009
M
RUMAKI
2
0:01:16.3
28.3
Bērni3 (1.2 km) / SB5
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
3017
Diāna Lote
Valdberga
2008
F
Riteņvasara
2
0:02:01.0
35.7
2
3293
Estere
Brizga
2008
F
2
0:02:44.1
26.3
3
3254
Aleksandra
Osepska
2008
F
2
0:02:49.1
25.5
4
3212
Jana
Pūre
2008
F
2
0:03:31.3
20.4
Bērni3 (1.2 km) / VB5
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
3290
Toms Daniels
Baumerts
2008
M
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
2
0:01:47.8
40.1
2
3225
Agris
Zelmenis
2007
M
Baltijas Sports
2
0:01:53.4
38.1
3
3047
Artūrs Andrejs
Lubānietis
2008
M
Riteņvasara
2
0:02:02.1
35.4
4
3313
Sergejs
Trudovojs
2008
M
2
0:02:02.2
35.3
5
3319
Deivids
Nazarovs
2007
M
Veloprieks
2
0:02:05.5
34.4
6
3049
Roberts
Vaivods
2007
M
Jūrmalas Rūķīši
2
0:02:09.1
33.4