Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
exp
IzskrienRīgu 2022, 4. posms
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
exp
10km (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
111
1
V10
Andrejs
Dmitrijevs
10
0:33:55.9
3.4
Riga
2
1380
2
V10
Emīls Matiass
Reinfelds
10
0:34:17.0
3.4
3
31
3
V10
Jevgeņijs
Stepanovs
10
0:35:19.9
3.5
Stepaškas
4
45
4
V10
Kristaps
Broks
10
0:36:19.9
3.6
Rieksti
5
82
5
V10
Pavels
Saveljevs
10
0:37:50.2
3.8
Brotality
6
498
6
V10
Arvis
Girevics
10
0:38:10.2
3.8
Talsi
10km (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
404
1
S10
Jeļena
Ābele
10
0:38:10.3
3.8
Ābeļu skriešanas klans
2
89
2
S10
Zanda
Malančuka
10
0:39:53.8
4.0
3
54
3
S10
Līga
Rusiņa
10
0:44:28.9
4.4
Riga Trail Runners
4
43
4
S10
Inese
Otomere
10
0:45:39.1
4.6
Vāveres
5
453
5
S10
Sanita
Roze
10
0:45:54.0
4.6
Maratona klubs
6
91
6
S10
Linda
Prontenko
10
0:49:59.8
5.0
5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1352
1
VP5
Dmitrijs
Serjogins
5
0:15:44.2
3.1
SK BULTA
2
465
2
VP5
Māris
Ābele
5
0:16:17.1
3.3
Ābeļu skriešanas klans
3
435
3
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
5
0:16:45.7
3.4
SK BULTA
4
1311
4
VP5
Artūrs
Silgals
5
0:16:46.7
3.4
5
108
5
VP5
Andrejs
Bānis
5
0:16:57.9
3.4
6
658
1
VJ5
Miks Jānis
Caune
5
0:17:02.6
3.4
5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
212
1
SP5
Annija
Zāģere
5
0:20:00.7
4.0
Riga Trail Runners
2
180
2
SP5
Ilze
Drozdova
5
0:20:48.8
4.2
SK BULTA
3
184
3
SP5
Gita
Vilensone
5
0:20:57.1
4.2
Vāveres
4
1360
4
SP5
Laine
Daktere
5
0:21:28.9
4.3
SK BULTA
5
127
5
SP5
Valentīna
Romanova
5
0:21:40.1
4.3
Sēņotāji-ogotāji
6
1363
1
SJ5
Elza
Freiberga
5
0:22:33.7
4.5
Ves (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
326
1
VV
Voldemārs
Lejnieks
7
0:29:47.4
4.3
SK Dzērvene
2
341
2
VV
Nauris
Kozuliņš
5
0:24:08.2
4.8
NLK
3
447
3
VV
Iļja
Potapovs
5
0:25:13.4
5.0
4
623
4
VV
Visvaldis
Rubenis
5
0:25:29.6
5.1
5
324
5
VV
Salvis
Skaistais
5
0:28:08.4
5.6
Pa skaisto
6
634
6
VV
Ivans
Bočkovs
5
0:29:42.6
5.9
Mežezeri Sporto
Ves (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
322
1
SV
Andreta
Līvena
5
0:28:56.9
5.8
2
477
2
SV
Linda
Gregersone
4
0:21:51.9
5.5
-
3
365
3
SV
Dana
Alksne
4
0:24:27.3
6.1
Riteņvasara/ LiVelo / Zelta Zeme
4
339
4
SV
Martina
Līvena-Aizupiete
4
0:24:31.0
6.1
5
454
5
SV
Inga
Novika
4
0:26:36.0
6.7
Gnomiki
6
1378
6
SV
Līga
Rakšte
3
0:19:22.5
6.5
Maratona klubs
Bērnu 1 (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1169
1
VB3
Ivans
Dmitrijevs
1
0:01:22.8
2.8
Riga
2
1046
2
VB3
Simeons
Petuškovs
1
0:01:28.2
2.9
Super Nova
3
1121
3
VB3
Pauls
Sīlis
1
0:01:31.5
3.1
Reliģija
4
1325
4
VB3
Valts
Frišfelds
1
0:01:36.8
3.2
5
1102
5
VB3
Etjēns
Samuševs
1
0:01:36.9
3.2
6
1107
6
VB3
Alekss
Garejevs
1
0:01:38.5
3.3
ViVa
Bērnu 1 (0.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1319
1
SB3
Mia Jasmine
Kļavniece
1
0:01:32.2
3.1
Baltais
2
1126
2
SB3
Rēzija
Anopa
1
0:01:35.0
3.2
vinteko.lv
3
1278
3
SB3
Laura
Valtmane
1
0:01:36.8
3.2
Laimīte
4
1112
4
SB3
Anastasija
Dmitrijeva
1
0:01:39.5
3.3
Arkādija
5
1070
5
SB3
Elīza
Stepanova
1
0:01:41.5
3.4
Stepaškas
6
1087
6
SB3
Emīlija
Kubliņa
1
0:01:42.5
3.4
Bērnu 2 (0.8 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1310
1
VB4
Ringolds
Gagainis
2
0:02:46.7
3.5
BJC Laimīte
2
1215
2
VB4
Emīls
Grandāns
2
0:03:01.4
3.8
BJC Laimīte
3
1257
3
VB4
Rolands
Baranausks
2
0:03:02.1
3.8
SS Arkādija
4
1170
4
VB4
Maijs-Andrejs
Dmitrijevs
2
0:03:10.8
4.0
Riga
5
1260
1
VB5
Matvejs
Skrickis
2
0:03:14.5
4.1
6
1329
5
VB4
Kārlis
Širjajevs
2
0:03:29.4
4.4
Rīgas Hokeja skola
Bērnu 2 (0.8 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1245
1
SB5
Amanda
Baranauska
2
0:02:42.6
3.4
SS Arkādija
2
1029
2
SB5
Patrīcija
Laursone
2
0:03:04.9
3.9
3
1161
3
SB5
Lada
Bogdanova
2
0:03:07.3
3.9
Triatlons
4
1323
1
SB4
Laura
Jēkabsone
2
0:03:13.1
4.0
Hokeja skola Rīga (HSR)
5
1058
2
SB4
Ineta
Sprede
2
0:03:21.8
4.2
6
1090
3
SB4
Marta
Kerele
2
0:03:33.5
4.4