Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
IzskrienRīgu 2021, 6. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
283
1
V10
Andrejs
Dmitrijevs
5
0:33:54.5
3.4
2
302
2
V10
Sergejs
Maslobojevs
5
0:34:31.2
+0:36.6
3.5
Ķengaraga SK
3
178
3
V10
Valdis
Aņikejevs
5
0:36:40.7
+2:46.1
3.7
SK Tērauds
4
268
4
V10
Uldis
Katlaps
5
0:36:54.0
+2:59.4
3.7
5
368
5
V10
Māris
Pakārklis
5
0:37:06.5
+3:11.9
3.7
Maratona klubs
6
187
6
V10
Kalvis
Mālnieks
5
0:38:08.6
+4:14.0
3.8
7
324
7
V10
Valdis
Bogdanovs
5
0:38:22.2
+4:27.6
3.8
-
8
43
8
V10
Aleksandr
Judkin
5
0:38:31.1
+4:36.5
3.9
9
364
9
V10
Didzis
Brauns
5
0:38:47.9
+4:53.3
3.9
10
304
1
S10
Amanda
Krūmiņa
5
0:38:56.1
+5:01.5
3.9
Ķengaraga SK
11
351
10
V10
Valdis
Rozentāls
5
0:39:10.1
+5:15.5
3.9
Ziepniekkalns
12
385
2
S10
Klinta
Lauska
5
0:39:22.1
+5:27.5
3.9
13
381
11
V10
Jānis
Ķemers
5
0:39:53.9
+5:59.3
4.0
14
6
12
V10
Kalvis
Silgals
5
0:40:13.3
+6:18.7
4.0
Surikati
15
48
13
V10
Māris
Āriņš
5
0:40:13.6
+6:19.0
4.0
ASK PATRIA
16
60
14
V10
Kaspars
Vaivods
5
0:41:04.9
+7:10.3
4.1
KKDEV
17
56
15
V10
Dēvids
Kristapsons
5
0:41:30.5
+7:35.9
4.2
ASK Patria
18
18
16
V10
Kārlis
Lauva
5
0:41:46.3
+7:51.7
4.2
19
370
17
V10
Gundars
Ošmucnieks
5
0:42:28.4
+8:33.8
4.2
Babītes trakie
20
10
18
V10
Žanis
Lulle
5
0:43:08.2
+9:13.6
4.3
21
261
19
V10
Viesturs
Sīlis
5
0:43:23.5
+9:28.9
4.3
Reliģija
22
383
20
V10
Roberts
Sļadzevskis
5
0:43:57.9
+10:03.3
4.4
23
373
21
V10
Maris
Karlsons
5
0:44:07.6
+10:13.0
4.4
Babītes trakie
24
14
22
V10
Deniss
Fjodorovs
5
0:44:11.8
+10:17.2
4.4
25
164
23
V10
Ivars
Jankovskis
5
0:44:16.6
+10:22.0
4.4
Reliģija
26
376
24
V10
Andrejs
Grigoļunovičs
5
0:44:22.7
+10:28.1
4.4
27
58
3
S10
Rita
Anopa
5
0:44:31.4
+10:36.8
4.5
vinteko.lv
28
44
4
S10
Ilze
Drozdova
5
0:44:53.6
+10:59.0
4.5
SK Bulta
29
50
25
V10
Māris
Šteinerts
5
0:45:00.1
+11:05.5
4.5
30
277
26
V10
Guntis
Zālītis
5
0:45:21.1
+11:26.5
4.5
LVVA
31
8
27
V10
Kārlis
Ielejs
5
0:45:31.3
+11:36.7
4.6
Divplākšņi
32
227
28
V10
Agnis
Šalučka-Šteinblūms
5
0:47:55.4
+14:00.8
4.8
33
1
5
S10
Zane
Gruberte
5
0:48:10.2
+14:15.6
4.8
34
174
29
V10
Igors
Bergers
5
0:48:37.2
+14:42.6
4.9
35
319
30
V10
JĀNIS
KRĒSLIŅŠ
5
0:48:50.0
+14:55.4
4.9
Swedbank
36
285
31
V10
Māris
Višņevskis
5
0:49:14.7
+15:20.1
4.9
37
16
6
S10
Ineta
Saulīte
5
0:49:21.6
+15:27.0
4.9
38
333
32
V10
Ulvis
Pāvuls
5
0:49:27.1
+15:32.5
4.9
39
34
7
S10
Nora
Austriņa
5
0:49:34.2
+15:39.6
5.0
Surikati
40
25
33
V10
Edgars
Eižvertiņš
5
0:49:44.4
+15:49.8
5.0
41
311
34
V10
Vilnis
Liepiņš
5
0:51:10.8
+17:16.2
5.1
Maratona klubs, LSC
42
296
35
V10
Raimonds
Spricis
5
0:51:37.1
+17:42.5
5.2
Mežaparka Republika
43
13
8
S10
Iveta
Niedre
5
0:51:59.5
+18:04.9
5.2
Maratona Klubs; LSC
44
292
36
V10
Kaspars
Svēte
5
0:52:19.6
+18:25.0
5.2
45
28
9
S10
Alīna
Fisenkova
5
0:52:22.9
+18:28.3
5.2
AVIA/Lacerta Running Team
46
195
37
V10
Gatis
Krūze
5
0:52:54.6
+19:00.0
5.3
Maratona klubs
47
19
10
S10
Anita Gavare
Gavare
5
0:54:33.8
+20:39.2
5.5
Maratonu klubs
48
51
38
V10
Dimitrijs
Kulikovs
5
0:55:48.2
+21:53.6
5.6
49
3
11
S10
Kristiana
Pole
5
0:57:04.3
+23:09.7
5.7
50
4
39
V10
Toms
Rajunčus
5
0:57:05.0
+23:10.4
5.7
51
5
12
S10
Ļubova
Fintjugova
5
1:00:46.5
+26:51.9
6.1
52
334
13
S10
Diāna
Laugale
5
1:03:28.5
+29:33.9
6.3
53
36
14
S10
Inese
Blanka
5
1:04:30.9
+30:36.3
6.5
54
45
40
V10
Mārtiņš
Veseris
5
1:05:10.2
+31:15.6
6.5
Dredu Spēks
55
264
15
S10
Diāna
Spiridovska
5
1:08:27.8
+34:33.2
6.8
Dodkepu.lv
56
15
16
S10
Daina
Silgale
5
1:10:39.3
+36:44.7
7.1
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
86
1
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
3
0:16:27.3
3.3
2
90
2
VP5
Mārtiņs
Babkins
3
0:16:36.3
+0:08.9
3.3
Sk Bulta
3
377
3
VP5
Andis
Sakne
3
0:17:24.4
+0:57.1
3.5
ASK Patria OCR
4
371
4
VP5
Niks
Saulītis
3
0:17:26.3
+0:59.0
3.5
5
209
5
VP5
Arturs
Onzuls
3
0:18:07.7
+1:40.4
3.6
INPACE.RUN
6
254
6
VP5
Janis
Abols
3
0:18:14.5
+1:47.2
3.6
Maratona klubs
7
240
7
VP5
Kārlis
Evertovskis
3
0:18:15.3
+1:48.0
3.7
8
305
1
SP5
Ilona
Marhele
3
0:18:20.7
+1:53.4
3.7
9
172
8
VP5
Jānis
Cīmurs
3
0:18:23.0
+1:55.7
3.7
Cīmurēni
10
361
9
VP5
Kalvis
Krīgers
3
0:18:40.4
+2:13.1
3.7
11
336
10
VP5
Kaspars
Pētersons
3
0:18:46.1
+2:18.8
3.8
Matisons Runner's Club
12
67
1
VJ5
Timurs
Kukes
3
0:18:47.2
+2:19.8
3.8
13
266
11
VP5
Atis
Jansons
3
0:18:48.0
+2:20.6
3.8
14
374
2
VJ5
Deniss
Korņijenko
3
0:18:51.6
+2:24.3
3.8
SS Arkādija
15
92
2
SP5
Māra
Drozdova
3
0:18:53.2
+2:25.9
3.8
Sk Bulta
16
359
12
VP5
Ilvars
Bisenieks
3
0:18:53.6
+2:26.3
3.8
17
347
13
VP5
Raivis
Berkolds
3
0:19:42.4
+3:15.0
3.9
18
88
14
VP5
Andis
Ruskulis
3
0:19:54.0
+3:26.6
4.0
19
259
15
VP5
Mārcis
Saliņš
3
0:20:02.4
+3:35.1
4.0
20
335
1
SJ5
Marta Luize
Pētersone
3
0:20:04.4
+3:37.1
4.0
Scott Running Latvia
21
243
3
SP5
Marita
Kilupa
3
0:20:29.0
+4:01.7
4.1
Sk Tērauds
22
307
16
VP5
Dmitrijs
Strogonovs
3
0:21:08.3
+4:40.9
4.2
inpace.run
23
215
17
VP5
Aivars
Mihmalis
3
0:21:18.7
+4:51.4
4.3
24
375
18
VP5
Artis
Zariņš
3
0:21:21.4
+4:54.1
4.3
OTRĀ ELPA
25
202
4
SP5
Gita
Vilensone
3
0:21:24.9
+4:57.6
4.3
26
281
5
SP5
Kristīne
Roga
3
0:21:29.7
+5:02.3
4.3
27
63
19
VP5
Aivis
Stepanovs
3
0:21:34.2
+5:06.9
4.3
Bez Entuziasma Nav Uzvaru
28
275
6
SP5
Kristīne
Vāvere
3
0:21:36.3
+5:09.0
4.3
29
216
20
VP5
Dmitrijs
Kirilovičs
3
0:21:37.6
+5:10.2
4.3
30
270
21
VP5
Atis
Bērziņš
3
0:21:51.5
+5:24.2
4.4
31
384
22
VP5
Krišjānis
Cīrulis
3
0:21:55.6
+5:28.3
4.4
32
69
23
VP5
Raivis
Asns
3
0:21:56.4
+5:29.0
4.4
Maratona Klubs
33
203
24
VP5
Sergejs
Čistovs
3
0:21:57.6
+5:30.3
4.4
34
346
25
VP5
Sandis
Sauka
3
0:22:01.0
+5:33.7
4.4
Run With Anita
35
205
2
SJ5
Emīlija
Vahere-Abražune
3
0:22:08.6
+5:41.3
4.4
SS Arkādija
36
84
3
VJ5
Aleksis
Ziļevs
3
0:22:12.2
+5:44.8
4.4
37
350
26
VP5
Austin
Nicholas
3
0:22:12.4
+5:45.1
4.4
38
233
27
VP5
Mesrops
Avagjans
3
0:22:16.7
+5:49.3
4.5
Arnis Power
39
354
7
SP5
Valentīna
Romanova
3
0:22:20.8
+5:53.5
4.5
40
166
8
SP5
Laura
Okmane
3
0:22:31.0
+6:03.7
4.5
41
89
28
VP5
Didzis
Kalniņš
3
0:22:33.6
+6:06.3
4.5
Maratona klubs
42
207
29
VP5
Intars
Abražuns
3
0:22:50.3
+6:23.0
4.6
43
112
9
SP5
Inese
Pučeka
3
0:22:54.3
+6:27.0
4.6
SK Bulta
44
181
30
VP5
Olegs
Suhorukovs
3
0:23:05.0
+6:37.7
4.6
45
111
4
VJ5
Kristofers
Kraze
3
0:23:10.1
+6:42.8
4.6
46
65
31
VP5
Jevgēnijs
Šlihto
3
0:23:27.3
+7:00.0
4.7
47
238
32
VP5
Sergejs
Kuzmins
3
0:23:33.8
+7:06.5
4.7
48
212
33
VP5
Ingars
Tiltiņš
3
0:23:59.5
+7:32.2
4.8
49
379
10
SP5
Julija
Buinova
3
0:24:07.6
+7:40.3
4.8
50
120
5
VJ5
Rodrigo
Anops
3
0:24:36.6
+8:09.3
4.9
vinteko.lv
51
119
34
VP5
Raivis
Anops
3
0:24:36.7
+8:09.3
4.9
vinteko.lv
52
85
11
SP5
Andreta
Līvena
3
0:24:39.3
+8:12.0
4.9
53
117
35
VP5
Atis
Matisons
3
0:24:53.4
+8:26.1
5.0
54
356
36
VP5
Jānis
Vanags
3
0:25:04.6
+8:37.3
5.0
ISOSTAR
55
165
12
SP5
Nellija
Baliko
3
0:25:05.4
+8:38.1
5.0
56
260
13
SP5
Linda
Sīle
3
0:25:26.7
+8:59.4
5.1
Reliģija
57
78
14
SP5
Anete Dārta
Rožkalne
3
0:26:09.1
+9:41.7
5.2
58
363
6
VJ5
Toms
Sīlis
3
0:27:09.0
+10:41.6
5.4
Reliģija
59
272
15
SP5
Anita
Šķinuma
3
0:27:18.8
+10:51.5
5.5
60
93
3
SJ5
Evelīna
Broka
3
0:28:07.3
+11:40.0
5.6
61
107
16
SP5
Inese
Vilciņa
3
0:28:08.0
+11:40.7
5.6
62
106
17
SP5
Ilze
Vilciņa
3
0:28:14.7
+11:47.3
5.6
63
365
18
SP5
Ilze
Vācere
3
0:28:15.1
+11:47.8
5.7
64
231
37
VP5
Vitālijs
Fisenkovs
3
0:28:20.1
+11:52.8
5.7
AVIA/Lacerta Running Team
65
98
4
SJ5
Ineta
Sprede
3
0:28:23.7
+11:56.4
5.7
66
71
19
SP5
Anna
Mitrohina
3
0:28:29.7
+12:02.3
5.7
67
97
20
SP5
Ginta
Sprede
3
0:28:37.4
+12:10.1
5.7
68
116
38
VP5
Gundars
Kristapsons
3
0:28:47.6
+12:20.3
5.8
ASK Patria
69
77
21
SP5
Anna
Ivanova
3
0:29:02.5
+12:35.2
5.8
70
80
22
SP5
Zinaida
Grīnberga
3
0:29:46.4
+13:19.1
6.0
RVSK
71
313
39
VP5
Konsta (5Km)
Osh
3
0:30:08.2
+13:40.9
6.0
ITONUS.LV
72
271
23
SP5
Līga
Āboliņa
3
0:30:46.3
+14:19.0
6.2
73
194
7
VJ5
Regnārs
Saliņš
3
0:31:02.2
+14:34.9
6.2
74
378
24
SP5
Zane
Tuča
3
0:31:18.7
+14:51.4
6.3
75
110
25
SP5
Iveta
Kraze
3
0:31:34.5
+15:07.2
6.3
76
61
8
VJ5
Vilhelms
Skudra
3
0:31:48.2
+15:20.9
6.4
77
96
26
SP5
Inese
Zeltina
3
0:32:24.2
+15:56.9
6.5
78
206
5
SJ5
Evelīna
Vahere-Abražune
3
0:33:47.8
+17:20.5
6.8
79
228
9
VJ5
Ņikita
Carenko
3
0:34:07.3
+17:40.0
6.8
80
322
10
VJ5
Alberts
Vasiļevičs
3
0:36:38.0
+20:10.7
7.3
Lode
81
190
11
VJ5
Mārtiņš
Saliņš
3
0:36:51.0
+20:23.7
7.4
82
188
27
SP5
Ruta
Saliņa
3
0:36:51.4
+20:24.1
7.4
83
332
12
VJ5
Markus
Jaksts
3
0:38:09.8
+21:42.5
7.6
DC VECSALACAS UNITED
84
82
40
VP5
Viktors
Safutins
3
0:39:00.0
+22:32.7
7.8
LSC
85
79
28
SP5
Inga
Ozolkalna
3
0:45:08.7
+28:41.4
9.0
86
83
13
VJ5
Nikijs
Ziļevs
2
0:12:57.2
3.9
87
62
41
VP5
Reinhards
Skudra
1
0:33:06.0
20.1
88
91
42
VP5
Aleksandrs
Azarevičs
1
0:40:50.7
24.8
LSC
Ves (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
369
1
VV
Mārtiņš
Dambis
3
0:22:16.0
3.7
2
382
2
VV
Gatis
Štulbergs
3
0:24:19.8
+2:03.7
4.1
Maratona klubs
3
160
1
SV
Inta
Cīmure
3
0:24:57.1
+2:41.0
4.2
Cīmurēni
4
154
3
VV
Igo
Kreicbergs
3
0:27:19.6
+5:03.6
4.6
5
128
4
VV
Gatis
Lange
3
0:27:45.2
+5:29.1
4.6
Riteņvasara
6
222
2
SV
Lauma
Muceniece
3
0:27:55.0
+5:38.9
4.7
7
127
3
SV
Dana
Alksne
3
0:28:06.8
+5:50.7
4.7
LiVelo/ZeltaZeme/Riteņvasara
8
157
5
VV
Voldemārs
Burģis
2
0:18:24.3
4.6
9
153
4
SV
Valda
Kreicberga
2
0:19:17.0
4.8
10
265
6
VV
Dāvis
Šteinerts
2
0:22:04.5
5.5
11
124
5
SV
Evita
Česka
2
0:22:35.6
5.6
12
145
6
SV
Līga
Sēja
2
0:27:54.6
7.0
13
142
7
SV
Andra
Vanaga
2
0:27:54.9
7.0
14
129
8
SV
Lauma
Lange
2
0:29:05.0
7.3
Riteņvasara
15
158
9
SV
Glorija
Burģe
1
0:09:40.8
4.8
16
130
10
SV
Lote
Lange
1
0:10:40.3
5.3
LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara
17
146
11
SV
Lienīte
Dundure
1
0:18:58.1
9.5
Bērnu 1 (0.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1043
1
VB2
Roberts
Teteris
1
0:02:41.8
4.5
Teteru ģimene
2
1199
1
SB2
Viktoria
Denisova
1
0:02:42.8
+0:01.0
4.5
Laimite
3
1211
2
VB2
Kārlis
Trukšs
1
0:02:48.6
+0:06.7
4.7
4
1060
2
SB2
Jeļizaveta
Dmitrijeva
1
0:02:51.7
+0:09.8
4.8
-
5
1047
3
VB2
Renārs
Lūsis
1
0:02:52.5
+0:10.6
4.8
Lūšu ģimene
6
1028
3
SB2
Melisa
Vanaga
1
0:02:59.7
+0:17.9
5.0
7
1214
4
VB2
Ralfs
Laškovs
1
0:03:05.8
+0:23.9
5.2
8
1212
5
VB2
Maksimilians
Slarauskas
1
0:03:07.0
+0:25.2
5.2
9
1055
6
VB2
Markuss
Spredis
1
0:03:07.3
+0:25.4
5.2
10
1123
4
SB2
Melānija
Lupiķe
1
0:03:08.9
+0:27.1
5.2
11
1181
7
VB2
Maksims
Suhorukovs
1
0:03:10.5
+0:28.6
5.3
12
1143
5
SB2
Paula
Veide
1
0:03:11.3
+0:29.5
5.3
DC VECSALACAS UNITED/HU
13
1044
1
VB1
Oskars
Teteris
1
0:03:11.5
+0:29.6
5.3
Teteru ģimene
14
1025
8
VB2
Everts
Bērziņš
1
0:03:13.3
+0:31.4
5.4
15
1049
6
SB2
Paula
Liepiņa
1
0:03:14.3
+0:32.4
5.4
16
1204
7
SB2
Elizabete
Misjuna
1
0:03:14.8
+0:32.9
5.4
17
1080
8
SB2
Madara
Kerele
1
0:03:21.9
+0:40.1
5.6
18
1063
9
VB2
Renards
Cintiņš
1
0:03:29.2
+0:47.4
5.8
19
1169
1
SB1
Paula
Dreija
1
0:03:32.1
+0:50.3
5.9
20
1126
9
SB2
Rūta
Bethere
1
0:03:33.0
+0:51.2
5.9
21
1200
10
VB2
Henrijs
Bethers
1
0:03:33.7
+0:51.8
5.9
22
1051
2
VB1
Haralds
Jaunzems
1
0:03:35.4
+0:53.6
6.0
23
1118
2
SB1
Audra Elija
Patmalnika
1
0:03:39.0
+0:57.1
6.1
24
1075
11
VB2
Helmuts
Mihmalis
1
0:03:45.4
+1:03.6
6.3
25
1159
10
SB2
Olīvija
Kivlāne
1
0:03:53.0
+1:11.1
6.5
H.T.L.
26
1103
11
SB2
Laura
Andiņa
1
0:04:01.2
+1:19.3
6.7
27
1013
12
VB2
Kirills
Carenko
1
0:04:03.3
+1:21.5
6.8
28
1023
3
SB1
Dārta
Kūma
1
0:04:11.1
+1:29.2
7.0
OSveikals.lv
29
1142
3
VB1
Jānis
Zemturis
1
0:04:11.6
+1:29.8
7.0
30
1221
4
SB1
Alise
Onzule
1
0:04:13.4
+1:31.6
7.0
31
1087
5
SB1
Gabriela
Kubliņa
1
0:04:33.7
+1:51.9
7.6
32
1048
4
VB1
Edgars
Lūsis
1
0:04:42.7
+2:00.9
7.9
Lūšu ģimene
33
1129
6
SB1
Justīne
Kuzmina
1
0:04:47.9
+2:06.0
8.0
34
1078
13
VB2
Marsels
Grišuļs
1
0:04:56.2
+2:14.4
8.2
35
1073
14
VB2
Imants
Burģis
1
0:05:00.0
+2:18.1
8.3
36
1061
5
VB1
Aleksandrs
Dmitrijevs
1
0:05:05.6
+2:23.8
8.5
-
37
1165
7
SB1
Jete
Matisone
1
0:05:06.1
+2:24.3
8.5
38
1167
8
SB1
Reičela Izabella
Lopeša-Goveja
1
0:05:06.9
+2:25.0
8.5
39
1024
6
VB1
Oskars
Eižvertiņš
1
0:05:30.4
+2:48.6
9.2
40
1104
9
SB1
Māra
Saliņa
1
0:05:32.5
+2:50.6
9.2
41
1174
10
SB1
Izabella
Degute
1
0:05:33.0
+2:51.1
9.3
42
1076
7
VB1
Henrijs
Mihmalis
1
0:05:43.6
+3:01.7
9.5
43
1133
12
SB2
Grēta
Sīle
1
0:05:45.4
+3:03.5
9.6
Reliģija
44
1164
11
SB1
Austra
Matisone
1
0:05:53.2
+3:11.3
9.8
45
1210
12
SB1
Reičela
Ruskule
1
0:06:44.1
+4:02.3
11.2
Bērnu 2 (0.9 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1155
1
SB4
Amanda
Baranauska
1
0:03:37.0
4.0
SS Arkādija
2
1084
1
VB4
Rodrigo
Anops
1
0:03:42.5
+0:05.5
4.1
vinteko.lv
3
1213
2
VB4
Andrejs
Bistrovs
1
0:03:43.8
+0:06.7
4.1
4
1171
2
SB4
Dārta
Knēzińa
1
0:03:44.6
+0:07.5
4.2
SS Arkādija
5
1009
3
VB4
Marats
Budjko
1
0:03:59.7
+0:22.6
4.4
6
1150
3
SB4
Melānija
Vāvere
1
0:04:07.4
+0:30.3
4.6
Sporta skola "ARKĀDIJA"
7
1079
4
SB4
Marta
Kerele
1
0:04:09.8
+0:32.7
4.6
8
1149
1
VB3
Mārtiņš
Vāvere
1
0:04:10.3
+0:33.2
4.6
SK SUPERNOVA
9
1052
1
VB5
Dmitrijs
Students
1
0:04:12.4
+0:35.3
4.7
10
1156
2
VB3
Rolands
Baranausks
1
0:04:13.0
+0:36.0
4.7
11
1010
5
SB4
Nelli
Budjko
1
0:04:14.5
+0:37.4
4.7
12
1053
2
VB5
Maksims
Berežnojs
1
0:04:15.6
+0:38.5
4.7
13
1019
1
SB5
Lauma
Lange
1
0:04:16.9
+0:39.8
4.8
Riteņvasara
14
1209
4
VB4
Pēteris
Zariņā
1
0:04:18.5
+0:41.4
4.8
15
1128
6
SB4
Lada
Bogdanova
1
0:04:21.5
+0:44.4
4.8
16
1114
7
SB4
Elīna
Vahere-Abražune
1
0:04:22.4
+0:45.4
4.9
SS Arkādija
17
1094
3
VB5
Kārlis
Cīmurs
1
0:04:23.3
+0:46.2
4.9
Cīmurēni
18
1026
3
VB3
Rino
Bērziņš
1
0:04:25.6
+0:48.5
4.9
19
1201
4
VB3
Marks
Dubrovskis
1
0:04:33.5
+0:56.4
5.1
20
1153
1
SB3
Kerija
Pigožņa
1
0:04:35.0
+0:57.9
5.1
21
1152
5
VB3
Ivans
Dmitrijevs
1
0:04:35.8
+0:58.7
5.1
22
1158
5
VB4
Maijs
Dmitrijevs
1
0:04:40.5
+1:03.4
5.2
23
1154
6
VB4
Martins
Pigožņa
1
0:04:41.3
+1:04.2
5.2
24
1029
2
SB3
Jasmīne
Vanaga
1
0:04:42.4
+1:05.3
5.2
ar puķi rokās
25
1086
3
SB3
Emīlija
Kubliņa
1
0:04:43.2
+1:06.1
5.2
26
1191
4
SB3
Katalina
Lieģe
1
0:04:47.1
+1:10.0
5.3
27
1109
6
VB3
Regnārs
Saliņš
1
0:04:49.2
+1:12.1
5.4
28
1108
7
VB4
Mārtiņš
Saliņš
1
0:04:50.7
+1:13.7
5.4
29
1017
7
VB3
Evans
Voits
1
0:04:51.9
+1:14.8
5.4
30
1018
8
SB4
Lote
Lange
1
0:04:52.3
+1:15.3
5.4
LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara
31
1132
8
VB3
Pauls
Sīlis
1
0:04:52.7
+1:15.6
5.4
Reliģija
32
1083
5
SB3
Rēzija
Anopa
1
0:04:52.9
+1:15.8
5.4
vinteko.lv
33
1202
9
SB4
Beatrise
Bethere
1
0:04:54.0
+1:16.9
5.4
34
1059
6
SB3
Anastasija
Dmitrijeva
1
0:05:00.4
+1:23.3
5.6
-
35
1070
7
SB3
Paula
Caune
1
0:05:04.9
+1:27.9
5.6
36
1140
8
SB3
Elīna
Zemture
1
0:05:10.7
+1:33.6
5.8
37
1207
9
SB3
Helēna
Zariņa
1
0:05:11.8
+1:34.7
5.8
38
1077
9
VB3
Mārcis
Grišuļs
1
0:05:19.2
+1:42.2
5.9
39
1074
10
VB3
Haralds
Mihmalis
1
0:05:25.0
+1:47.9
6.0
40
1021
10
SB4
Alisa
Mitrohina
1
0:05:32.2
+1:55.1
6.2
41
1208
8
VB4
Nils Gabriels
Kļavnieks
1
0:05:32.3
+1:55.3
6.2
66.vidusskola
42
1050
10
SB3
Elizabete
Broka
1
0:05:32.4
+1:55.3
6.2
43
1166
9
VB4
Rikardo
Lopešs-Goveja
1
0:05:35.9
+1:58.8
6.2
44
1117
11
SB4
Elza
Patmalnika
1
0:05:37.4
+2:00.3
6.2
45
1072
12
SB4
Ērika
Burģe
1
0:05:41.6
+2:04.5
6.3
46
1205
2
SB5
Emīlija
Zariņa
1
0:05:46.5
+2:09.4
6.4
47
1176
11
SB3
Enija
Dambe
1
0:05:55.6
+2:18.5
6.6
48
1071
3
SB5
Glorija
Burģe
1
0:06:26.1
+2:49.0
7.2
1092
SB5
Sanita
Andiņa
1
DNF
4.5
1175
VB3
Daniels
Deguts
1
DNS
2.9