Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-3294
IzskrienRīgu 2021, 3. posms
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-3294
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
283
1
V10
Andrejs
Dmitrijevs
10
0:35:13.1
3.5
2
302
2
V10
Sergejs
Maslobojevs
10
0:35:27.7
3.5
Ķengaraga SK
3
250
3
V10
Jevgeņijs
Stepanovs
10
0:36:34.7
3.7
4
178
4
V10
Valdis
Aņikejevs
10
0:37:55.5
3.8
SK Tērauds
5
241
5
V10
Leonids
Levdanovs
10
0:39:28.5
3.9
6
175
1
S10
Klinta
Lauska
10
0:39:59.0
4.0
Rīgas Brīvostas pārvalde
7
6
6
V10
Kalvis
Silgals
10
0:40:01.9
4.0
Surikati
8
187
7
V10
Kalvis
Mālnieks
10
0:40:12.4
4.0
RIMI
9
304
2
S10
Amanda
Krūmiņa
10
0:41:00.7
4.1
Ķengaraga SK
10
48
8
V10
Māris
Āriņš
10
0:41:51.6
4.2
ASK PATRIA
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
86
1
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
5
0:16:37.4
3.3
2
90
2
VP5
Mārtiņs
Babkins
5
0:16:52.8
3.4
Sk Bulta
3
254
3
VP5
Janis
Abols
5
0:18:43.0
3.7
Maratona klubs
4
308
4
VP5
Alvis
Reinbergs
5
0:18:51.8
3.8
SK BULTA
5
240
5
VP5
Kārlis
Evertovskis
5
0:19:10.5
3.8
6
306
6
VP5
Daniils
Blats
5
0:19:17.7
3.9
SK Bulta
7
230
7
VP5
Artūrs
Šits
5
0:19:20.0
3.9
Run With Anita
8
266
8
VP5
Atis
Jansons
5
0:19:24.3
3.9
9
92
1
SP5
Māra
Drozdova
5
0:19:36.9
3.9
Sk Bulta
10
182
9
VP5
Alēns
Jukšinskis
5
0:19:57.9
4.0
Ves (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
199
1
VV
Eduards
Pāķis
7
0:29:43.7
4.2
Saulkrasti Showel Racing Team
2
159
2
VV
Nauris
Kozuliņš
5
0:23:59.8
4.8
3
136
3
VV
Iļja
Potapovs
5
0:26:39.4
5.3
4
253
4
VV
Arnis
Bērziņš
5
0:27:24.8
5.5
5
286
5
VV
Gatis
Štulbergs
5
0:28:37.9
5.7
Maratona klubs
6
297
6
VV
Uģis
Inka
5
0:28:38.3
5.7
OK Meridiāns
7
152
7
VV
Salvis
Skaistais
5
0:28:52.4
5.8
Riteņvasara
8
128
8
VV
Gatis
Lange
5
0:28:54.7
5.8
Riteņvasara
9
153
1
SV
Valda
Kreicberga
4
0:23:18.9
5.8
10
127
2
SV
Dana
Alksne
4
0:23:53.5
6.0
LiVelo/ZeltaZeme/Riteņvasara
Bērnu 1 (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1145
1
SB5
Elizabete
Zaprivoda
1
0:01:32.3
3.1
SS Arkādija
2
1155
1
SB4
Amanda
Baranauska
1
0:01:37.9
3.3
SS Arkādija
3
1084
1
VB4
Rodrigo
Anops
1
0:01:46.8
3.6
vinteko.lv
4
1033
1
VB5
Henrijs
Tavars
1
0:01:47.0
3.6
5
1150
2
SB4
Melānija
Vāvere
1
0:01:53.7
3.8
Sporta skola "ARKĀDIJA"
6
1148
3
SB4
Marta
Treimane
1
0:01:54.9
3.8
Sporta skola "ARKĀDIJA"
7
1149
1
VB3
Mārtiņš
Vāvere
1
0:01:55.6
3.9
SK SUPERNOVA
8
1036
2
SB5
Sabīne
Ceriņa
1
0:01:57.0
3.9
9
1154
2
VB4
Martins
Pigožņa
1
0:01:57.0
3.9
10
1079
4
SB4
Marta
Kerele
1
0:01:58.1
3.9