Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-2993
Izskrien Rīgu 2020, 5. posms
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-2993
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
372
1
V10
Andrejs
Dmitrijevs
10
0:35:22.7
3.5
2
352
2
V10
Mārtiņš
Babkins
10
0:35:34.0
3.6
Baltais
3
140
3
V10
Valdis
Aņikejevs
10
0:35:57.6
3.6
SK Tērauds / VUGD Jūrmala
4
290
4
V10
Sergejs
Maslobojevs
10
0:37:46.8
3.8
NRC Rīga
5
83
5
V10
Kalvis
Mālnieks
10
0:39:39.3
4.0
RIMI
6
335
6
V10
Valdis
Bogdanovs
10
0:40:00.8
4.0
7
152
7
V10
Kaspars
Vaivods
10
0:40:10.0
4.0
KKDEV
8
113
8
V10
Edgars
Morozs
10
0:40:57.7
4.1
GUP
9
160
9
V10
Valdis
Rozentāls
10
0:41:07.7
4.1
10
359
10
V10
Brets
Pirtnieks
10
0:41:29.6
4.1
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
400
1
VJ5
Artūrs
Lapiņš
5
0:16:35.9
3.3
SS Arkādija
2
81
1
VP5
Dainis
Limanāns
5
0:16:41.7
3.3
RIEKSTI
3
341
2
VP5
Jānis
Mežiels
5
0:16:56.0
3.4
PATRIA-SPORTLAND
4
69
3
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
5
0:17:06.5
3.4
5
391
2
VJ5
Kalvis
Kilups
5
0:17:16.5
3.5
SS Arkādija
6
182
4
VP5
Oskars
Cimermanis
5
0:17:27.9
3.5
7
368
5
VP5
Vitālijs
Brejevs
5
0:17:29.4
3.5
Glasgow University Hares and Hounds
8
392
3
VJ5
Ronalds
Indriksons
5
0:17:30.5
3.5
SS Arkādija
9
361
4
VJ5
Artūrs Jānis
Karss
5
0:17:56.4
3.6
SS Arkādija
10
397
6
VP5
Jānis
Ābols
5
0:19:13.7
3.8
Maratona klubs
Bērnu garā (0.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1071
1
VB2
Toms
Ozols
1
0:02:09.3
2.7
2
1097
1
SB2
Kristians
Freimanis
1
0:02:18.1
2.9
3
1180
2
SB2
Elizabete
Zaprivoda
1
0:02:29.7
3.1
SS Arkādija
4
1077
2
VB2
Regnārs
Skaistais
1
0:02:41.6
3.4
xXx
5
1175
3
VB2
Maijs-Andrejs
Dmitrijevs
1
0:02:42.8
3.4
Riga FC
6
1083
4
VB2
Rodrigo
Anops
1
0:02:43.5
3.4
vinteko.lv
7
1006
5
VB2
Iļja
Potapovs
1
0:02:44.3
3.4
8
1075
6
VB2
Marats
Budjko
1
0:02:45.0
3.4
9
1011
3
SB2
Marta
Kerele
1
0:02:46.6
3.5
10
1198
7
VB2
Aleksejs
Suvorovs
1
0:02:52.2
3.6
Bērnu īsā (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
1174
1
VB1
Ivans
Dmitrijevs
1
0:01:32.8
3.1
Minecraft
2
1051
2
VB1
Mārtiņš
Vāvere
1
0:01:33.9
3.1
Sk Super Nova
3
1082
3
VB1
Markuss
Budrevičs
1
0:01:34.5
3.2
4
1127
4
VB1
Daniels
Fomins
1
0:01:38.8
3.3
5
1043
1
SB1
Undīne
Bērziņa
1
0:01:39.9
3.3
6
1013
2
SB1
Jasmīne
Vanaga
1
0:01:47.4
3.6
7
1052
3
SB1
Emīlija
Kubliņa
1
0:01:48.0
3.6
8
1040
5
VB1
Evans
Voits
1
0:01:49.6
3.7
9
1072
4
SB1
Kerija
Pigožņa
1
0:01:50.9
3.7
ASK Patria
10
1024
6
VB1
Regnārs
Saliņš
1
0:01:51.1
3.7
Ves (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
218
1
VV
Voldemārs
Lejnieks
7
0:27:08.9
3.9
SK Dzērvene
2
221
2
VV
Māris
Rāviņš
6
0:29:35.7
4.9
3
205
3
VV
Arnis
Bērziņš
5
0:26:00.1
5.2
4
271
4
VV
Nils
Erdmanis
5
0:26:19.1
5.3
Riteņvasara
5
264
5
VV
Salvis
Skaists
5
0:26:41.0
5.3
Gliemezis
6
195
1
SV
Inga
Novika
5
0:28:04.0
5.6
Gnomiki
7
200
2
SV
Dana
Alksne
5
0:29:04.4
5.8
Riteņvasara
8
223
6
VV
Kārlis
Inka
4
0:24:51.5
6.2
Z-Kalns
9
201
7
VV
Voldemārs
Burģis
4
0:25:00.0
6.2
10
190
8
VV
Iļja
Potapovs
4
0:26:05.0
6.5