Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
Izskrien Rīgu 2020, 4. posms
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
1
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
10km (10 km) / S10
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
Pārstāv
1
62
1
S10
Rita
Anopa
5
0:42:48.9
4.3
0:08:07 (1)
0:08:07 (1)
0:16:35 (1)
0:08:27 (1)
0:25:12 (1)
0:08:37 (1)
0:33:54 (1)
0:08:42 (1)
0:42:48 (1)
0:08:54 (3)
vinteko.lv
2
329
2
S10
Līva
Medne
5
0:44:09.6
+1:20.7
4.4
0:08:10 (3)
0:08:10 (3)
0:17:02 (2)
0:08:51 (2)
0:26:06 (2)
0:09:04 (3)
0:35:18 (2)
0:09:11 (3)
0:44:09 (2)
0:08:51 (1)
3
157
3
S10
Sigita
Vāce
5
0:44:33.5
+1:44.5
4.5
0:08:57 (7)
0:08:57 (7)
0:17:51 (5)
0:08:54 (3)
0:26:42 (3)
0:08:51 (2)
0:35:39 (3)
0:08:56 (2)
0:44:33 (3)
0:08:53 (2)
ultrataka.lv
4
275
4
S10
Amanda
Krumina
5
0:45:23.4
+2:34.5
4.5
0:08:10 (2)
0:08:10 (2)
0:17:08 (3)
0:08:58 (4)
0:26:55 (4)
0:09:46 (5)
0:36:20 (4)
0:09:24 (4)
0:45:23 (4)
0:09:03 (4)
5
10
5
S10
Māra
Drozdova
5
0:46:14.4
+3:25.4
4.6
0:08:39 (4)
0:08:39 (4)
0:17:49 (4)
0:09:09 (5)
0:27:20 (5)
0:09:30 (4)
0:37:00 (5)
0:09:40 (5)
0:46:14 (5)
0:09:13 (5)
6
323
6
S10
Zane
Priede
5
0:48:06.8
+5:17.8
4.8
0:08:54 (5)
0:08:54 (5)
0:18:28 (6)
0:09:33 (6)
0:28:17 (6)
0:09:49 (7)
0:38:15 (6)
0:09:57 (8)
0:48:06 (6)
0:09:51 (10)
Chasing the Deer project
7
54
7
S10
Lāsma
Zebuliņa
5
0:48:33.2
+5:44.2
4.9
0:09:23 (9)
0:09:23 (9)
0:19:08 (9)
0:09:45 (9)
0:28:56 (8)
0:09:47 (6)
0:38:52 (7)
0:09:55 (7)
0:48:33 (7)
0:09:40 (6)
8
28
8
S10
Zane
Gruberte
5
0:48:42.4
+5:53.5
4.9
0:09:17 (8)
0:09:17 (8)
0:19:02 (8)
0:09:45 (8)
0:28:53 (7)
0:09:50 (8)
0:38:53 (8)
0:10:00 (9)
0:48:42 (8)
0:09:49 (8)
9
367
9
S10
Jūlija
Mežeņina
5
0:48:51.9
+6:02.9
4.9
0:09:30 (10)
0:09:30 (10)
0:19:25 (11)
0:09:55 (10)
0:29:18 (10)
0:09:53 (9)
0:39:04 (9)
0:09:46 (6)
0:48:51 (9)
0:09:47 (7)
10
263
10
S10
Anta
Veite
5
0:49:22.1
+6:33.1
4.9
0:09:31 (11)
0:09:31 (11)
0:19:15 (10)
0:09:43 (7)
0:29:14 (9)
0:09:59 (10)
0:39:32 (10)
0:10:17 (11)
0:49:22 (10)
0:09:49 (9)
11
376
11
S10
Liene
Sālījums
5
0:50:57.1
+8:08.1
5.1
0:10:27 (14)
0:10:27 (14)
0:20:31 (13)
0:10:04 (12)
0:30:43 (12)
0:10:11 (11)
0:40:58 (12)
0:10:15 (10)
0:50:57 (11)
0:09:58 (11)
RIGA IRONMAN TEAM
12
1
12
S10
Diāna
Spiridovska
5
0:51:15.4
+8:26.5
5.1
0:08:56 (6)
0:08:56 (6)
0:18:55 (7)
0:09:59 (11)
0:29:21 (11)
0:10:25 (12)
0:40:27 (11)
0:11:06 (15)
0:51:15 (12)
0:10:47 (15)
Dodkepu.lv
13
353
13
S10
Anna
Belousova
5
0:51:33.2
+8:44.2
5.2
0:10:00 (12)
0:10:00 (12)
0:20:21 (12)
0:10:20 (13)
0:30:49 (13)
0:10:28 (13)
0:41:14 (13)
0:10:25 (12)
0:51:33 (13)
0:10:18 (12)
14
57
14
S10
Aija
Gavare
5
0:52:47.8
+9:58.8
5.3
0:10:08 (13)
0:10:08 (13)
0:20:35 (14)
0:10:26 (14)
0:31:18 (14)
0:10:42 (14)
0:42:06 (14)
0:10:48 (13)
0:52:47 (14)
0:10:40 (14)
15
254
15
S10
Anita
Gavare
5
0:54:22.6
+11:33.6
5.4
0:10:58 (16)
0:10:58 (16)
0:21:32 (15)
0:10:34 (15)
0:32:38 (15)
0:11:05 (17)
0:43:48 (16)
0:11:09 (16)
0:54:22 (15)
0:10:34 (13)
Maratona klubs
16
47
16
S10
Dana
Rone
5
0:54:51.3
+12:02.4
5.5
0:10:43 (15)
0:10:43 (15)
0:21:37 (16)
0:10:54 (16)
0:32:40 (16)
0:11:02 (16)
0:43:46 (15)
0:11:05 (14)
0:54:51 (16)
0:11:05 (17)
17
112
17
S10
Daiga
Vilkaste
5
0:55:28.7
+12:39.8
5.5
0:11:19 (17)
0:11:19 (17)
0:22:18 (17)
0:10:58 (17)
0:33:12 (17)
0:10:54 (15)
0:44:25 (17)
0:11:12 (17)
0:55:28 (17)
0:11:03 (16)
ASK Patria
18
9
18
S10
Kristiana
Pole
5
0:57:27.9
+14:38.9
5.7
0:11:43 (18)
0:11:43 (18)
0:23:20 (18)
0:11:36 (18)
0:34:48 (18)
0:11:27 (18)
0:46:07 (18)
0:11:19 (18)
0:57:27 (18)
0:11:20 (18)
10km (10 km) / V10
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
Pārstāv
1
150
1
V10
Dmitrijs
Serjogins
5
0:33:59.7
3.4
0:06:48 (1)
0:06:48 (1)
0:13:40 (1)
0:06:51 (1)
0:20:03 (1)
0:06:23 (1)
0:27:10 (1)
0:07:06 (1)
0:33:59 (1)
0:06:48 (1)
ISOSTAR LATVIA
2
372
2
V10
Andrejs
Dmitrijevs
5
0:36:12.6
+2:12.9
3.6
0:07:10 (4)
0:07:10 (4)
0:14:33 (4)
0:07:22 (4)
0:21:50 (3)
0:07:17 (2)
0:28:59 (2)
0:07:09 (2)
0:36:12 (2)
0:07:12 (3)
3
290
3
V10
Sergejs
Maslobojevs
5
0:36:20.6
+2:20.9
3.6
0:07:10 (2)
0:07:10 (2)
0:14:29 (2)
0:07:19 (2)
0:21:50 (2)
0:07:20 (4)
0:29:09 (3)
0:07:19 (4)
0:36:20 (3)
0:07:10 (2)
NRC Rīga
4
140
4
V10
Valdis
Aņikejevs
5
0:36:24.7
+2:25.0
3.6
0:07:10 (3)
0:07:10 (3)
0:14:32 (3)
0:07:21 (3)
0:21:51 (4)
0:07:19 (3)
0:29:10 (4)
0:07:19 (3)
0:36:24 (4)
0:07:13 (4)
SK Tērauds / VUGD Jūrmala
5
355
5
V10
Dāvis
Uļģis
5
0:37:21.0
+3:21.3
3.7
0:07:18 (8)
0:07:18 (8)
0:14:48 (7)
0:07:29 (6)
0:22:24 (6)
0:07:35 (5)
0:30:02 (6)
0:07:37 (5)
0:37:21 (5)
0:07:19 (5)
Izturība
6
293
6
V10
Reinis
Spaile
5
0:37:36.5
+3:36.8
3.8
0:07:12 (5)
0:07:12 (5)
0:14:35 (5)
0:07:23 (5)
0:22:12 (5)
0:07:36 (6)
0:30:01 (5)
0:07:49 (7)
0:37:36 (6)
0:07:34 (7)
Chasing the deer project
7
335
7
V10
Valdis
Bogdanovs
5
0:37:46.7
+3:47.0
3.8
0:07:12 (6)
0:07:12 (6)
0:14:42 (6)
0:07:29 (7)
0:22:28 (7)
0:07:45 (7)
0:30:10 (7)
0:07:41 (6)
0:37:46 (7)
0:07:36 (8)
8
83
8
V10
Kalvis
Mālnieks
5
0:38:31.0
+4:31.3
3.9
0:07:15 (7)
0:07:15 (7)
0:15:01 (8)
0:07:46 (8)
0:22:49 (8)
0:07:47 (8)
0:30:42 (8)
0:07:53 (8)
0:38:31 (8)
0:07:48 (10)
RIMI
9
152
9
V10
Kaspars
Vaivods
5
0:39:39.7
+5:40.0
4.0
0:07:26 (10)
0:07:26 (10)
0:15:17 (9)
0:07:51 (9)
0:23:24 (9)
0:08:07 (10)
0:31:32 (9)
0:08:08 (11)
0:39:39 (9)
0:08:07 (16)
KKDEV
10
362
10
V10
Didzis
Brauns
5
0:39:59.2
+5:59.5
4.0
0:08:04 (14)
0:08:04 (14)
0:16:12 (14)
0:08:08 (15)
0:24:18 (14)
0:08:05 (9)
0:32:19 (11)
0:08:01 (9)
0:39:59 (10)
0:07:39 (9)
11
106
11
V10
Žanis
Lulle
5
0:40:09.1
+6:09.4
4.0
0:08:07 (16)
0:08:07 (16)
0:16:15 (15)
0:08:08 (14)
0:24:27 (15)
0:08:11 (13)
0:32:35 (13)
0:08:07 (10)
0:40:09 (11)
0:07:34 (6)
Baltais
12
113
12
V10
Edgars
Morozs
5
0:40:24.1
+6:24.4
4.0
0:07:49 (12)
0:07:49 (12)
0:15:51 (12)
0:08:01 (11)
0:23:58 (10)
0:08:07 (11)
0:32:19 (10)
0:08:20 (14)
0:40:24 (12)
0:08:04 (13)
GUP
13
160
13
V10
Valdis
Rozentāls
5
0:40:25.3
+6:25.6
4.0
0:07:52 (13)
0:07:52 (13)
0:15:50 (11)
0:07:58 (10)
0:23:59 (12)
0:08:08 (12)
0:32:19 (12)
0:08:20 (13)
0:40:25 (13)
0:08:05 (14)
14
359
14
V10
Brets
Pirtnieks
5
0:40:39.9
+6:40.2
4.1
0:07:47 (11)
0:07:47 (11)
0:15:55 (13)
0:08:07 (13)
0:24:17 (13)
0:08:22 (14)
0:32:36 (14)
0:08:18 (12)
0:40:39 (14)
0:08:03 (12)
15
7
15
V10
Māris
Āriņš
5
0:40:52.1
+6:52.4
4.1
0:07:24 (9)
0:07:24 (9)
0:15:29 (10)
0:08:04 (12)
0:23:59 (11)
0:08:30 (16)
0:32:36 (15)
0:08:37 (16)
0:40:52 (15)
0:08:15 (19)
Barons Ultras
16
250
16
V10
Agris
Samcovs
5
0:41:20.4
+7:20.7
4.1
0:08:11 (17)
0:08:11 (17)
0:16:32 (16)
0:08:20 (16)
0:24:55 (16)
0:08:23 (15)
0:33:19 (16)
0:08:23 (15)
0:41:20 (16)
0:08:01 (11)
NRC Rīga
17
342
17
V10
Sergejs
Artemjevs
5
0:42:20.1
+8:20.4
4.2
0:08:19 (18)
0:08:19 (18)
0:16:45 (17)
0:08:26 (17)
0:25:21 (17)
0:08:36 (17)
0:34:07 (17)
0:08:46 (20)
0:42:20 (17)
0:08:12 (18)
18
360
18
V10
Kārlis
Sālījums
5
0:42:38.5
+8:38.8
4.3
0:08:24 (20)
0:08:24 (20)
0:17:03 (19)
0:08:38 (19)
0:25:39 (18)
0:08:36 (18)
0:34:19 (18)
0:08:40 (18)
0:42:38 (18)
0:08:18 (20)
RIGA IRONMAN TEAM
19
39
19
V10
Imants
Kaldre
5
0:43:03.1
+9:03.4
4.3
0:08:40 (24)
0:08:40 (24)
0:17:26 (21)
0:08:46 (20)
0:26:16 (21)
0:08:49 (20)
0:34:54 (20)
0:08:37 (17)
0:43:03 (19)
0:08:08 (17)
VSK Noskrien
20
257
20
V10
juris
jansons
5
0:43:15.5
+9:15.8
4.3
0:08:26 (21)
0:08:26 (21)
0:17:04 (20)
0:08:38 (18)
0:25:50 (19)
0:08:45 (19)
0:34:35 (19)
0:08:45 (19)
0:43:15 (20)
0:08:39 (21)
RIGA IRONMAN TEAM
21
138
21
V10
Ivars
Jankovskis
5
0:43:46.2
+9:46.5
4.4
0:08:41 (25)
0:08:41 (25)
0:17:28 (22)
0:08:47 (21)
0:26:19 (22)
0:08:50 (21)
0:35:06 (21)
0:08:46 (21)
0:43:46 (21)
0:08:39 (22)
Reliģija
22
351
22
V10
Ģirts
Radzenko
5
0:44:07.1
+10:07.4
4.4
0:08:06 (15)
0:08:06 (15)
0:16:53 (18)
0:08:47 (22)
0:26:01 (20)
0:09:07 (23)
0:35:12 (22)
0:09:11 (23)
0:44:07 (22)
0:08:54 (23)
Vecbebri
23
312
23
V10
Kārlis
Kadakovskis
5
0:44:58.8
+10:59.1
4.5
0:08:37 (23)
0:08:37 (23)
0:17:31 (23)
0:08:54 (23)
0:26:42 (24)
0:09:11 (24)
0:35:58 (24)
0:09:16 (24)
0:44:58 (23)
0:09:00 (26)
24
103
24
V10
Edmunds
Garančs
5
0:45:16.0
+11:16.3
4.5
0:08:43 (26)
0:08:43 (26)
0:17:37 (24)
0:08:54 (24)
0:26:40 (23)
0:09:02 (22)
0:35:49 (23)
0:09:09 (22)
0:45:16 (24)
0:09:26 (31)
RWA
25
243
25
V10
Andrejs
Priedītis
5
0:45:20.5
+11:20.8
4.5
0:08:46 (28)
0:08:46 (28)
0:17:43 (25)
0:08:57 (25)
0:26:58 (25)
0:09:14 (25)
0:36:21 (25)
0:09:22 (26)
0:45:20 (25)
0:08:59 (25)
Lsc
26
356
26
V10
Aleksandrs
Serovs
5
0:46:07.0
+12:07.3
4.6
0:08:26 (22)
0:08:26 (22)
0:17:45 (26)
0:09:19 (27)
0:27:16 (26)
0:09:31 (28)
0:36:49 (26)
0:09:33 (29)
0:46:07 (26)
0:09:17 (28)
Cēsis
27
158
27
V10
Matīss
Vecvagaris
5
0:46:17.8
+12:18.1
4.6
0:10:01 (39)
0:10:01 (39)
0:19:31 (34)
0:09:29 (30)
0:28:54 (31)
0:09:23 (27)
0:38:11 (31)
0:09:16 (25)
0:46:17 (27)
0:08:06 (15)
ultrataka.lv
28
136
28
V10
Guntis
Zālītis
5
0:46:51.1
+12:51.4
4.7
0:09:24 (30)
0:09:24 (30)
0:18:44 (30)
0:09:20 (28)
0:28:16 (30)
0:09:31 (29)
0:37:47 (28)
0:09:31 (28)
0:46:51 (28)
0:09:03 (27)
LVVA
29
143
29
V10
Gintars
Dzirvinskis
5
0:46:52.4
+12:52.7
4.7
0:09:24 (31)
0:09:24 (31)
0:18:38 (29)
0:09:13 (26)
0:27:58 (28)
0:09:20 (26)
0:37:29 (27)
0:09:30 (27)
0:46:52 (29)
0:09:23 (29)
30
6
30
V10
Māris
Šteinerts
5
0:47:16.8
+13:17.1
4.7
0:08:23 (19)
0:08:23 (19)
0:17:51 (27)
0:09:28 (29)
0:27:57 (27)
0:10:06 (38)
0:37:49 (29)
0:09:51 (33)
0:47:16 (30)
0:09:26 (32)
Barons Ultras
31
350
31
V10
Pāvels
Janovičs
5
0:47:47.8
+13:48.1
4.8
0:08:44 (27)
0:08:44 (27)
0:18:24 (28)
0:09:39 (32)
0:28:11 (29)
0:09:46 (32)
0:38:02 (30)
0:09:51 (32)
0:47:47 (31)
0:09:45 (34)
Lsc
32
125
32
V10
Edgars
Eižvertiņš
5
0:47:51.4
+13:51.7
4.8
0:09:47 (35)
0:09:47 (35)
0:19:35 (35)
0:09:47 (35)
0:29:16 (34)
0:09:41 (30)
0:38:54 (32)
0:09:37 (31)
0:47:51 (32)
0:08:57 (24)
33
255
33
V10
Deniss
Denisenko
5
0:48:20.2
+14:20.5
4.8
0:09:51 (36)
0:09:51 (36)
0:19:37 (37)
0:09:45 (33)
0:29:21 (36)
0:09:44 (31)
0:38:56 (33)
0:09:34 (30)
0:48:20 (33)
0:09:23 (30)
Sanctimony
34
386
34
V10
Ulvis
Pāvuls
5
0:48:38.5
+14:38.8
4.9
0:09:38 (32)
0:09:38 (32)
0:19:17 (31)
0:09:39 (31)
0:29:04 (32)
0:09:47 (33)
0:38:58 (34)
0:09:53 (34)
0:48:38 (34)
0:09:40 (33)
35
385
35
V10
Aldis
Bulis
5
0:49:07.2
+15:07.5
4.9
0:09:43 (33)
0:09:43 (33)
0:19:30 (33)
0:09:47 (34)
0:29:17 (35)
0:09:47 (34)
0:39:12 (35)
0:09:54 (35)
0:49:07 (35)
0:09:55 (39)
BA Turība
36
156
36
V10
Jānis
Ozoliņš
5
0:49:14.5
+15:14.8
4.9
0:09:13 (29)
0:09:13 (29)
0:19:19 (32)
0:10:05 (39)
0:29:11 (33)
0:09:51 (35)
0:39:27 (36)
0:10:16 (38)
0:49:14 (36)
0:09:46 (35)
37
92
37
V10
Pavels
Grigorjevs
5
0:49:47.0
+15:47.3
5.0
0:09:55 (37)
0:09:55 (37)
0:19:58 (38)
0:10:02 (37)
0:30:01 (38)
0:10:02 (37)
0:39:59 (38)
0:09:57 (37)
0:49:47 (37)
0:09:47 (36)
Mad Zol Dogs
38
245
38
V10
Sergei
Avanessov
5
0:49:48.5
+15:48.8
5.0
0:09:56 (38)
0:09:56 (38)
0:19:59 (39)
0:10:03 (38)
0:30:02 (39)
0:10:02 (36)
0:39:58 (37)
0:09:56 (36)
0:49:48 (38)
0:09:49 (37)
Mad Viestura Dogs
39
110
39
V10
Jānis
Jankavs
5
0:50:52.1
+16:52.4
5.1
0:09:45 (34)
0:09:45 (34)
0:19:36 (36)
0:09:51 (36)
0:29:55 (37)
0:10:18 (39)
0:40:31 (39)
0:10:35 (40)
0:50:52 (39)
0:10:21 (41)
40
246
40
V10
Sergej
Kuzmin
5
0:52:32.8
+18:33.1
5.3
0:11:03 (43)
0:11:03 (43)
0:21:53 (41)
0:10:49 (40)
0:32:12 (40)
0:10:18 (40)
0:42:31 (40)
0:10:19 (39)
0:52:32 (40)
0:10:01 (40)
41
151
41
V10
Māris
Dembovskis
5
0:53:17.9
+19:18.2
5.3
0:10:57 (42)
0:10:57 (42)
0:21:57 (42)
0:10:59 (42)
0:32:49 (42)
0:10:51 (41)
0:43:25 (41)
0:10:36 (41)
0:53:17 (41)
0:09:52 (38)
42
24
42
V10
Oskars
Popēns
5
0:54:16.2
+20:16.5
5.4
0:10:33 (40)
0:10:33 (40)
0:21:23 (40)
0:10:50 (41)
0:32:29 (41)
0:11:06 (42)
0:43:50 (42)
0:11:20 (43)
0:54:16 (42)
0:10:25 (42)
43
74
43
V10
KONSTA
OSH
5
0:57:13.4
+23:13.7
5.7
0:11:53 (44)
0:11:53 (44)
0:23:26 (44)
0:11:33 (44)
0:34:59 (44)
0:11:33 (43)
0:46:17 (43)
0:11:17 (42)
0:57:13 (43)
0:10:55 (43)
ITONUS.LV
44
55
44
V10
Linards
Kanenbergs
5
0:59:06.4
+25:06.7
5.9
0:10:51 (41)
0:10:51 (41)
0:21:59 (43)
0:11:07 (43)
0:34:10 (43)
0:12:10 (44)
0:47:02 (44)
0:12:51 (46)
0:59:06 (44)
0:12:04 (45)
45
371
45
V10
Viesturs
Sīlis
5
1:01:08.2
+27:08.5
6.1
0:12:04 (45)
0:12:04 (45)
0:24:28 (45)
0:12:23 (45)
0:36:53 (45)
0:12:24 (45)
0:49:21 (45)
0:12:28 (44)
1:01:08 (45)
0:11:47 (44)
Reliģija
46
370
46
V10
Rinalds
Vizulis
5
1:04:27.0
+30:27.3
6.4
0:13:53 (46)
0:13:53 (46)
0:26:55 (46)
0:13:02 (46)
0:39:36 (46)
0:12:40 (46)
0:52:14 (46)
0:12:38 (45)
1:04:27 (46)
0:12:12 (46)
-
5km (6 km) / SJ5
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
Pārstāv
1
224
1
SJ5
Katrīna
Erne
3
0:27:19.7
4.6
0:08:43 (1)
0:08:43 (1)
0:18:00 (1)
0:09:17 (1)
0:27:19 (1)
0:09:19 (2)
riga runners
2
381
2
SJ5
Liliana
Grigorjeva
3
0:28:36.7
+1:17.0
4.8
0:09:06 (3)
0:09:06 (3)
0:19:18 (3)
0:10:11 (3)
0:28:36 (2)
0:09:18 (1)
SS Arkādija
3
116
3
SJ5
Emīlija
Vahere-Abražune
3
0:29:38.9
+2:19.1
4.9
0:09:23 (4)
0:09:23 (4)
0:19:40 (4)
0:10:16 (4)
0:29:38 (3)
0:09:58 (3)
SS Arkādija
4
380
4
SJ5
Vlada
Kārkliņa
3
0:29:53.3
+2:33.5
5.0
0:09:05 (2)
0:09:05 (2)
0:19:17 (2)
0:10:11 (2)
0:29:53 (4)
0:10:35 (6)
SS Arkādija
5
333
5
SJ5
Darja
Vdovina
3
0:32:37.2
+5:17.4
5.4
0:10:01 (5)
0:10:01 (5)
0:22:36 (6)
0:12:34 (7)
0:32:37 (5)
0:10:00 (4)
Sporta skola Arkādija
6
78
6
SJ5
Evelīna
Broka
3
0:32:44.1
+5:24.3
5.5
0:10:50 (6)
0:10:50 (6)
0:22:08 (5)
0:11:18 (5)
0:32:44 (6)
0:10:35 (5)
7
231
7
SJ5
Anna Marija
Zaķe
3
0:34:53.6
+7:33.8
5.8
0:11:08 (7)
0:11:08 (7)
0:23:13 (7)
0:12:04 (6)
0:34:53 (7)
0:11:40 (7)
Maratona klubs/LSC
8
374
8
SJ5
Karlīna
Sālījuma
3
0:37:47.3
+10:27.5
6.3
0:12:30 (9)
0:12:30 (9)
0:25:20 (9)
0:12:49 (8)
0:37:47 (8)
0:12:26 (8)
RIGA IRONMAN TEAM
9
130
9
SJ5
Anna Olīvija
Riekstiņa
3
0:37:54.8
+10:35.0
6.3
0:11:53 (8)
0:11:53 (8)
0:25:07 (8)
0:13:13 (9)
0:37:54 (9)
0:12:47 (9)
Rīgas Vingrošanas skola
10
117
10
SJ5
Evelīna
Vahere-Abražune
3
0:46:32.7
+19:12.9
7.8
0:14:02 (10)
0:14:02 (10)
0:30:21 (10)
0:16:18 (10)
0:46:32 (10)
0:16:11 (10)
5km (6 km) / SP5
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
Pārstāv
1
276
1
SP5
Ilona
Marhele
3
0:22:39.1
3.8
0:07:30 (1)
0:07:30 (1)
0:15:04 (1)
0:07:34 (1)
0:22:39 (1)
0:07:34 (1)
2
14
2
SP5
Sintija
Šaitere
3
0:24:17.8
+1:38.6
4.0
0:07:40 (2)
0:07:40 (2)
0:15:59 (2)
0:08:18 (2)
0:24:17 (2)
0:08:18 (2)
3
127
3
SP5
Gita
Vilensone
3
0:25:09.7
+2:30.5
4.2
0:08:07 (3)
0:08:07 (3)
0:16:36 (3)
0:08:28 (3)
0:25:09 (3)
0:08:32 (3)
Vāveres
4
337
4
SP5
Lelde
Rāviņa
3
0:26:27.3
+3:48.1
4.4
0:08:32 (5)
0:08:32 (5)
0:17:25 (4)
0:08:53 (4)
0:26:27 (4)
0:09:01 (5)
5
171
5
SP5
Kristīne
Roga
3
0:26:35.8
+3:56.6
4.4
0:08:29 (4)
0:08:29 (4)
0:17:39 (5)
0:09:09 (5)
0:26:35 (5)
0:08:56 (4)
ASK Patria
6
137
6
SP5
Kristīne
Vāvere
3
0:26:50.9
+4:11.7
4.5
0:08:34 (6)
0:08:34 (6)
0:17:49 (6)
0:09:15 (6)
0:26:50 (6)
0:09:01 (6)
7
79
7
SP5
Valentīna
Romanova
3
0:27:53.1
+5:13.9
4.6
0:09:03 (7)
0:09:03 (7)
0:18:22 (7)
0:09:18 (7)
0:27:53 (7)
0:09:31 (11)
8
336
8
SP5
Dace
Tetere
3
0:28:30.0
+5:50.8
4.8
0:09:25 (8)
0:09:25 (8)
0:19:02 (8)
0:09:36 (8)
0:28:30 (8)
0:09:27 (9)
Lielie Dibeni
9
331
9
SP5
Signe
Vilcāne
3
0:28:30.0
+5:50.9
4.8
0:09:25 (9)
0:09:25 (9)
0:19:03 (9)
0:09:37 (9)
0:28:30 (9)
0:09:26 (8)
Run with Anita/ Lielie Dibeni
10
289
10
SP5
Zane
Tilta-Kūma
3
0:28:48.4
+6:09.2
4.8
0:09:38 (10)
0:09:38 (10)
0:19:33 (10)
0:09:54 (11)
0:28:48 (10)
0:09:15 (7)
ZVOC
11
147
11
SP5
Anda
Ansone
3
0:29:08.1
+6:28.9
4.9
0:09:43 (12)
0:09:43 (12)
0:19:37 (11)
0:09:53 (10)
0:29:08 (11)
0:09:30 (10)
12
8
12
SP5
Ilze
Drozdova
3
0:29:42.3
+7:03.1
5.0
0:10:01 (14)
0:10:01 (14)
0:20:10 (14)
0:10:09 (14)
0:29:42 (12)
0:09:32 (12)
13
36
13
SP5
Inga
Dzene
3
0:29:47.5
+7:08.4
5.0
0:09:40 (11)
0:09:40 (11)
0:19:41 (12)
0:10:01 (12)
0:29:47 (13)
0:10:06 (13)
14
303
14
SP5
Nellija
Baliko
3
0:30:16.9
+7:37.7
5.0
0:09:49 (13)
0:09:49 (13)
0:19:53 (13)
0:10:04 (13)
0:30:16 (14)
0:10:23 (15)
15
379
15
SP5
Elīna
Miezīte
3
0:31:12.4
+8:33.2
5.2
0:10:17 (16)
0:10:17 (16)
0:20:56 (15)
0:10:38 (15)
0:31:12 (15)
0:10:15 (14)
16
239
16
SP5
Krista
Ozoliņa
3
0:31:59.5
+9:20.3
5.3
0:10:30 (17)
0:10:30 (17)
0:21:19 (16)
0:10:49 (16)
0:31:59 (16)
0:10:39 (16)
-
17
37
17
SP5
Vineta
Onckule
3
0:32:25.5
+9:46.4
5.4
0:10:16 (15)
0:10:16 (15)
0:21:33 (17)
0:11:16 (20)
0:32:25 (17)
0:10:52 (19)
18
268
18
SP5
Gundega
Vancāne
3
0:32:34.0
+9:54.8
5.4
0:10:51 (18)
0:10:51 (18)
0:21:42 (18)
0:10:50 (17)
0:32:34 (18)
0:10:51 (18)
SK Tērauds
19
19
19
SP5
Anete Dārta
Rožkalne
3
0:33:01.9
+10:22.7
5.5
0:11:21 (19)
0:11:21 (19)
0:22:20 (19)
0:10:58 (18)
0:33:01 (19)
0:10:41 (17)
20
134
20
SP5
Ilze
Vilciņa
3
0:33:27.7
+10:48.6
5.6
0:11:22 (20)
0:11:22 (20)
0:22:32 (20)
0:11:09 (19)
0:33:27 (20)
0:10:55 (20)
21
20
21
SP5
Jolanta
Butlere
3
0:35:19.9
+12:40.7
5.9
0:12:16 (25)
0:12:16 (25)
0:23:57 (23)
0:11:40 (21)
0:35:19 (21)
0:11:22 (21)
22
109
22
SP5
Ruta
Saliņa
3
0:35:32.6
+12:53.4
5.9
0:12:02 (23)
0:12:02 (23)
0:23:54 (22)
0:11:51 (23)
0:35:32 (22)
0:11:38 (22)
23
12
23
SP5
Anna
Mitrohina
3
0:35:37.2
+12:58.1
5.9
0:12:00 (22)
0:12:00 (22)
0:23:49 (21)
0:11:49 (22)
0:35:37 (23)
0:11:47 (23)
24
75
24
SP5
Zinaida
Grīnberga
3
0:36:22.5
+13:43.3
6.1
0:11:52 (21)
0:11:52 (21)
0:24:05 (24)
0:12:13 (25)
0:36:22 (24)
0:12:17 (27)
LSC
25
22
25
SP5
Anna
Popena
3
0:36:42.5
+14:03.3
6.1
0:12:17 (26)
0:12:17 (26)
0:24:21 (25)
0:12:04 (24)
0:36:42 (25)
0:12:20 (28)
VV investments
26
177
26
SP5
Inese
Ozola
3
0:37:32.6
+14:53.4
6.3
0:12:51 (27)
0:12:51 (27)
0:25:26 (27)
0:12:35 (27)
0:37:32 (26)
0:12:06 (25)
Swedbank
27
176
27
SP5
Ilona
Zariņa
3
0:37:32.7
+14:53.6
6.3
0:12:52 (28)
0:12:52 (28)
0:25:26 (28)
0:12:34 (26)
0:37:32 (27)
0:12:06 (24)
Swedbank
28
345
28
SP5
Katerīna
Vdovina
3
0:38:11.1
+15:32.0
6.4
0:12:11 (24)
0:12:11 (24)
0:25:00 (26)
0:12:48 (28)
0:38:11 (28)
0:13:10 (30)
29
101
29
SP5
Aija
Strazda
3
0:39:36.3
+16:57.2
6.6
0:13:19 (29)
0:13:19 (29)
0:26:33 (29)
0:13:14 (30)
0:39:36 (29)
0:13:02 (29)
30
32
30
SP5
Laura
Balode
3
0:40:01.1
+17:21.9
6.7
0:14:55 (34)
0:14:55 (34)
0:27:46 (31)
0:12:50 (29)
0:40:01 (30)
0:12:14 (26)
SS "Arkādija"
31
301
31
SP5
Ģertrūde
Silauniece
3
0:41:16.5
+18:37.3
6.9
0:13:26 (30)
0:13:26 (30)
0:27:24 (30)
0:13:57 (31)
0:41:16 (31)
0:13:52 (31)
32
100
32
SP5
Linda
Bebre
3
0:43:33.1
+20:53.9
7.3
0:13:46 (31)
0:13:46 (31)
0:28:35 (32)
0:14:49 (32)
0:43:33 (32)
0:14:57 (32)
33
169
33
SP5
Anastasija
Fjodorova
3
0:45:34.1
+22:55.0
7.6
0:15:05 (35)
0:15:05 (35)
0:30:23 (33)
0:15:17 (33)
0:45:34 (33)
0:15:11 (33)
34
95
34
SP5
Anna
Haļčicka
3
0:46:23.3
+23:44.1
7.7
0:14:43 (32)
0:14:43 (32)
0:30:29 (35)
0:15:45 (35)
0:46:23 (34)
0:15:54 (34)
35
291
35
SP5
Ilze
Puķīte
3
0:46:23.5
+23:44.4
7.7
0:14:43 (33)
0:14:43 (33)
0:30:28 (34)
0:15:45 (34)
0:46:23 (35)
0:15:55 (35)
36
227
36
SP5
Valdis
Bogdanovs
1
0:57:00.0
+34:20.8
28.5
0:57:00 (36)
0:57:00 (36)
5km (6 km) / VJ5
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
Pārstāv
1
377
1
VJ5
Mihails
Filipovičs
3
0:22:33.0
3.8
0:07:11 (1)
0:07:11 (1)
0:15:12 (1)
0:08:00 (1)
0:22:33 (1)
0:07:20 (1)
SS Arkādija
2
40
2
VJ5
Timurs
Kukes
3
0:24:51.1
+2:18.1
4.1
0:08:06 (3)
0:08:06 (3)
0:16:21 (2)
0:08:14 (2)
0:24:51 (2)
0:08:29 (2)
3
168
3
VJ5
Jānis Mārtiņš
Ozoliņš
3
0:25:00.5
+2:27.5
4.2
0:07:57 (2)
0:07:57 (2)
0:16:30 (3)
0:08:32 (3)
0:25:00 (3)
0:08:30 (3)
MSC/Ozoliņi Run
4
378
4
VJ5
Deniss
Korņijenko
3
0:26:15.2
+3:42.2
4.4
0:08:29 (4)
0:08:29 (4)
0:17:40 (4)
0:09:10 (4)
0:26:15 (4)
0:08:34 (4)
SS Arkādija
5
248
5
VJ5
Gustavs
Eikerts
3
0:30:54.4
+8:21.4
5.2
0:09:22 (5)
0:09:22 (5)
0:19:43 (5)
0:10:20 (5)
0:30:54 (5)
0:11:11 (6)
6
64
6
VJ5
Rodrigo
Anops
3
0:31:22.1
+8:49.1
5.2
0:10:01 (6)
0:10:01 (6)
0:20:50 (6)
0:10:49 (6)
0:31:22 (6)
0:10:31 (5)
vinteko.lv
7
388
7
VJ5
Edvards Miks
Galviņš
3
0:36:24.5
+13:51.5
6.1
0:12:22 (8)
0:12:22 (8)
0:25:03 (8)
0:12:40 (7)
0:36:24 (7)
0:11:21 (7)
8
259
8
VJ5
Francis
Kozlovs
3
0:36:24.9
+13:51.9
6.1
0:11:54 (7)
0:11:54 (7)
0:24:50 (7)
0:12:55 (9)
0:36:24 (8)
0:11:34 (8)
Olaines VK
9
373
9
VJ5
Markuss
Sālījums
3
0:37:36.4
+15:03.4
6.3
0:12:31 (9)
0:12:31 (9)
0:25:21 (9)
0:12:49 (8)
0:37:36 (9)
0:12:14 (9)
RIGA IRONMAN TEAM
10
382
10
VJ5
Alberts
Vasiļevičs
3
0:40:40.5
+18:07.5
6.8
0:12:53 (10)
0:12:53 (10)
0:26:12 (10)
0:13:19 (10)
0:40:40 (10)
0:14:28 (10)
Metroons
11
387
11
VJ5
Ričards Jānis
Galviņš
3
0:43:29.5
+20:56.5
7.2
0:14:19 (11)
0:14:19 (11)
0:28:52 (11)
0:14:33 (11)
0:43:29 (11)
0:14:36 (11)
12
163
12
VJ5
Artūrs
Vasiļevičs
3
0:47:31.8
+24:58.8
7.9
0:15:15 (12)
0:15:15 (12)
0:31:15 (12)
0:15:59 (12)
0:47:31 (12)
0:16:16 (12)
Metroons
5km (6 km) / VP5
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
Pārstāv
1
343
1
VP5
Māris
Ābele
3
0:20:05.2
3.3
0:06:43 (1)
0:06:43 (1)
0:13:29 (1)
0:06:46 (1)
0:20:05 (1)
0:06:35 (1)
2
81
2
VP5
Dainis
Limanāns
3
0:20:10.3
+0:05.1
3.4
0:06:43 (2)
0:06:43 (2)
0:13:29 (2)
0:06:46 (2)
0:20:10 (2)
0:06:40 (2)
RIEKSTI
3
341
3
VP5
Jānis
Mežiels
3
0:20:22.4
+0:17.1
3.4
0:06:43 (3)
0:06:43 (3)
0:13:30 (3)
0:06:46 (3)
0:20:22 (3)
0:06:52 (3)
PATRIA-SPORTLAND
4
69
4
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
3
0:20:53.0
+0:47.8
3.5
0:06:49 (5)
0:06:49 (5)
0:13:50 (5)
0:07:00 (4)
0:20:53 (4)
0:07:02 (4)
5
182
5
VP5
Oskars
Cimermanis
3
0:21:17.4
+1:12.2
3.5
0:06:44 (4)
0:06:44 (4)
0:13:48 (4)
0:07:04 (5)
0:21:17 (5)
0:07:28 (5)
6
384
6
VP5
Edgars
Akmeņkalns
3
0:22:19.1
+2:13.9
3.7
0:07:00 (6)
0:07:00 (6)
0:14:31 (6)
0:07:30 (6)
0:22:19 (6)
0:07:47 (6)
Matisons Runner’s Club
7
119
7
VP5
Atis
Jansons
3
0:24:27.9
+4:22.6
4.1
0:07:41 (8)
0:07:41 (8)
0:16:00 (8)
0:08:18 (8)
0:24:27 (7)
0:08:27 (8)
8
183
8
VP5
Deniss
Bočkovs
3
0:24:58.6
+4:53.3
4.2
0:08:02 (9)
0:08:02 (9)
0:16:30 (9)
0:08:28 (9)
0:24:58 (8)
0:08:27 (9)
Massage4you.lv
9
383
9
VP5
Matīss
Spaile
3
0:25:17.2
+5:12.0
4.2
0:08:31 (10)
0:08:31 (10)
0:17:03 (10)
0:08:32 (10)
0:25:17 (9)
0:08:13 (7)
Chasing the Deer project
10
114
10
VP5
Sergejs
Čistovs
3
0:26:08.3
+6:03.1
4.4
0:08:42 (12)
0:08:42 (12)
0:17:25 (11)
0:08:43 (11)
0:26:08 (10)
0:08:42 (10)
11
53
11
VP5
Didzis
Kalniņš
3
0:26:21.2
+6:16.0
4.4
0:08:35 (11)
0:08:35 (11)
0:17:27 (12)
0:08:52 (12)
0:26:21 (11)
0:08:53 (11)
Maratona klubs
12
211
12
VP5
Sandis
Sauka
3
0:26:47.2
+6:41.9
4.5
0:08:48 (14)
0:08:48 (14)
0:17:44 (13)
0:08:56 (13)
0:26:47 (12)
0:09:02 (13)
Run With Anita
13
18
13
VP5
Dāvids
Zalāns
3
0:27:06.3
+7:01.0
4.5
0:08:57 (19)
0:08:57 (19)
0:18:10 (15)
0:09:13 (16)
0:27:06 (13)
0:08:55 (12)
www.davidszalans.lv
14
4
14
VP5
Oļegs
Suhorukovs
3
0:27:19.6
+7:14.3
4.6
0:08:54 (17)
0:08:54 (17)
0:18:13 (16)
0:09:18 (19)
0:27:19 (14)
0:09:06 (14)
15
33
15
VP5
Aivis
Stepanovs
3
0:27:32.2
+7:26.9
4.6
0:08:56 (18)
0:08:56 (18)
0:18:13 (17)
0:09:17 (18)
0:27:32 (15)
0:09:18 (16)
Bez Entuziasma Nav Uzvaru
16
219
16
VP5
Aivars
Zaķis
3
0:27:34.7
+7:29.4
4.6
0:09:05 (20)
0:09:05 (20)
0:18:18 (18)
0:09:12 (15)
0:27:34 (16)
0:09:16 (15)
Maratona klubs/LSC
17
185
17
VP5
Kārlis
Ielejs
3
0:27:56.9
+7:51.7
4.7
0:09:18 (21)
0:09:18 (21)
0:18:32 (19)
0:09:14 (17)
0:27:56 (17)
0:09:24 (17)
18
13
18
VP5
Valdemārs
Timofejevs
3
0:29:11.3
+9:06.1
4.9
0:08:49 (16)
0:08:49 (16)
0:18:51 (20)
0:10:01 (23)
0:29:11 (18)
0:10:19 (25)
19
307
19
VP5
Aleksis
Jurševskis
3
0:29:16.6
+9:11.3
4.9
0:09:48 (25)
0:09:48 (25)
0:19:36 (23)
0:09:48 (20)
0:29:16 (19)
0:09:39 (18)
20
365
20
VP5
Kristofers
Reidzans
3
0:29:18.2
+9:13.0
4.9
0:08:43 (13)
0:08:43 (13)
0:18:58 (21)
0:10:14 (27)
0:29:18 (20)
0:10:19 (26)
21
233
21
VP5
ALEKSANDRS
AZAREVICS
3
0:29:25.7
+9:20.4
4.9
0:09:41 (23)
0:09:41 (23)
0:19:32 (22)
0:09:50 (21)
0:29:25 (21)
0:09:53 (20)
LSC
22
148
22
VP5
Krists
Kalniņš
3
0:29:56.6
+9:51.4
5.0
0:09:44 (24)
0:09:44 (24)
0:19:38 (24)
0:09:54 (22)
0:29:56 (22)
0:10:18 (24)
23
232
23
VP5
Dmitrijs
Stepanovs
3
0:29:59.8
+9:54.6
5.0
0:09:37 (22)
0:09:37 (22)
0:19:49 (25)
0:10:11 (25)
0:29:59 (23)
0:10:09 (22)
24
29
24
VP5
Atis
Matisons
3
0:30:06.4
+10:01.2
5.0
0:10:23 (29)
0:10:23 (29)
0:20:26 (27)
0:10:02 (24)
0:30:06 (24)
0:09:40 (19)
25
340
25
VP5
Jevgēnijs
Šlihto
3
0:30:09.3
+10:04.1
5.0
0:09:52 (26)
0:09:52 (26)
0:20:06 (26)
0:10:13 (26)
0:30:09 (25)
0:10:02 (21)
26
338
26
VP5
Ingars
Tiltiņš
3
0:31:30.5
+11:25.3
5.3
0:10:13 (28)
0:10:13 (28)
0:21:01 (29)
0:10:47 (30)
0:31:30 (26)
0:10:29 (28)
27
63
27
VP5
Raivis
Anops
3
0:31:31.6
+11:26.3
5.3
0:10:03 (27)
0:10:03 (27)
0:20:50 (28)
0:10:47 (29)
0:31:31 (27)
0:10:40 (29)
vinteko.lv
28
181
28
VP5
Arvis
Budrevics
3
0:31:41.7
+11:36.5
5.3
0:08:48 (15)
0:08:48 (15)
0:17:48 (14)
0:09:00 (14)
0:31:41 (28)
0:13:52 (34)
ko??? man toč bij' jābūt TOP3
29
179
29
VP5
Kasaprs
Vītols
3
0:31:57.2
+11:52.0
5.3
0:10:48 (32)
0:10:48 (32)
0:21:29 (30)
0:10:40 (28)
0:31:57 (29)
0:10:27 (27)
30
320
30
VP5
Agris
Čaurs
3
0:31:57.6
+11:52.4
5.3
0:10:47 (31)
0:10:47 (31)
0:21:42 (31)
0:10:54 (31)
0:31:57 (30)
0:10:14 (23)
Therolling.lv
31
118
31
VP5
Intars
Abražuns
3
0:33:24.0
+13:18.8
5.6
0:10:26 (30)
0:10:26 (30)
0:22:08 (32)
0:11:42 (34)
0:33:24 (31)
0:11:15 (30)
32
144
32
VP5
Juris
Belovs
3
0:34:17.0
+14:11.8
5.7
0:11:26 (33)
0:11:26 (33)
0:22:45 (33)
0:11:18 (32)
0:34:17 (32)
0:11:31 (32)
KKPD
33
309
33
VP5
Normunds
Legzdiņš
3
0:35:11.2
+15:06.0
5.9
0:12:14 (34)
0:12:14 (34)
0:23:55 (34)
0:11:40 (33)
0:35:11 (33)
0:11:16 (31)
34
34
34
VP5
Viktors
Valts
3
0:36:43.1
+16:37.8
6.1
0:12:16 (35)
0:12:16 (35)
0:24:21 (35)
0:12:04 (35)
0:36:43 (34)
0:12:21 (33)
VV investments
35
235
35
VP5
Viktors
Safutins
3
0:45:31.3
+25:26.0
7.6
0:14:51 (36)
0:14:51 (36)
0:30:01 (36)
0:15:10 (36)
0:45:31 (35)
0:15:29 (35)
LSC
36
142
36
VP5
Kārlis
Evertovskis
2
0:15:10.1
3.8
0:07:12 (7)
0:07:12 (7)
0:15:10 (7)
0:07:57 (7)
37
180
37
VP5
Dāvis
Uļģis
1
0:43:51.0
21.9
0:43:51 (37)
0:43:51 (37)
Izturība
Bērnu garā (0.85 km) / SB2
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
Pārstāv
1
1097
1
SB2
Kristians
Freimanis
1
0:03:48.3
4.5
0:03:48 (1)
0:03:48 (1)
2
1180
2
SB2
Elizabete
Zaprivoda
1
0:03:58.3
+0:09.9
4.7
0:03:58 (2)
0:03:58 (2)
SS Arkādija
3
1106
3
SB2
Amanda
Mankus
1
0:04:14.6
+0:26.2
5.0
0:04:14 (3)
0:04:14 (3)
4
1011
4
SB2
Marta
Kerele
1
0:04:16.7
+0:28.3
5.0
0:04:16 (4)
0:04:16 (4)
5
1044
5
SB2
Anna Olīvija
Riekstiņa
1
0:04:18.4
+0:30.0
5.1
0:04:18 (5)
0:04:18 (5)
Rīgas vingrošanas skola
6
1050
6
SB2
Melānija
Vāvere
1
0:04:30.0
+0:41.6
5.3
0:04:30 (6)
0:04:30 (6)
SS Arkādija
7
1105
7
SB2
Emilija
Gertmane
1
0:04:32.3
+0:44.0
5.3
0:04:32 (7)
0:04:32 (7)
8
1076
8
SB2
Nelli
Budjko
1
0:04:33.3
+0:44.9
5.4
0:04:33 (8)
0:04:33 (8)
9
1123
9
SB2
Lada
Bogdanova
1
0:04:35.0
+0:46.7
5.4
0:04:35 (9)
0:04:35 (9)
10
1032
10
SB2
Ineta
Sprede
1
0:04:38.1
+0:49.8
5.5
0:04:38 (10)
0:04:38 (10)
11
1124
11
SB2
Elīna
Vahere-Abražune
1
0:05:03.6
+1:15.2
6.0
0:05:03 (11)
0:05:03 (11)
SS Arkādija
12
1015
12
SB2
Alisa
Mitrohina
1
0:05:10.9
+1:22.5
6.1
0:05:10 (12)
0:05:10 (12)
13
1037
13
SB2
Lauma
Lange
1
0:05:16.8
+1:28.4
6.2
0:05:16 (13)
0:05:16 (13)
RRS Alfa/Riteņvasara
14
1116
14
SB2
Laima Lība
Erdmane
1
0:05:20.4
+1:32.0
6.3
0:05:20 (14)
0:05:20 (14)
Riteņvasara
15
1036
15
SB2
Lote
Lange
1
0:05:20.8
+1:32.5
6.3
0:05:20 (15)
0:05:20 (15)
Riteņvasara
16
1027
16
SB2
Elza
Patmalnika
1
0:05:27.8
+1:39.4
6.4
0:05:27 (16)
0:05:27 (16)
17
1022
17
SB2
Daniela
Visere
1
0:05:37.1
+1:48.8
6.6
0:05:37 (17)
0:05:37 (17)
18
1139
18
SB2
Ērika
Burģe
1
0:05:49.8
+2:01.4
6.9
0:05:49 (18)
0:05:49 (18)
19
1104
19
SB2
Sanita
Andiņa
1
0:05:53.1
+2:04.7
6.9
0:05:53 (19)
0:05:53 (19)
20
1138
20
SB2
Glorija
Burģe
1
0:06:10.1
+2:21.8
7.3
0:06:10 (20)
0:06:10 (20)
21
1108
21
SB2
Annamarija
Prokofjeva
1
0:06:31.0
+2:42.6
7.7
0:06:31 (21)
0:06:31 (21)
22
1169
22
SB2
Margarita
Nikulenkova
1
0:06:32.1
+2:43.7
7.7
0:06:32 (22)
0:06:32 (22)
23
1172
23
SB2
Oksana
Nikulenkova
1
0:06:32.8
+2:44.4
7.7
0:06:32 (23)
0:06:32 (23)
24
1119
24
SB2
Sindija
Brūvere
1
0:06:41.1
+2:52.8
7.9
0:06:41 (24)
0:06:41 (24)
25
1176
25
SB2
Elma
Stiglica
1
0:08:11.2
+4:22.8
9.6
0:08:11 (25)
0:08:11 (25)
Bērnu garā (0.85 km) / VB2
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
Pārstāv
1
1071
1
VB2
Toms
Ozols
1
0:03:28.3
4.1
0:03:28 (1)
0:03:28 (1)
2
1083
2
VB2
Rodrigo
Anops
1
0:04:10.0
+0:41.6
4.9
0:04:10 (2)
0:04:10 (2)
vinteko.lv
3
1077
3
VB2
Regnārs
Skaistais
1
0:04:17.3
+0:48.9
5.0
0:04:17 (3)
0:04:17 (3)
xXx
4
1175
4
VB2
Maijs-Andrejs
Dmitrijevs
1
0:04:20.6
+0:52.2
5.1
0:04:20 (4)
0:04:20 (4)
Riga FC
5
1128
5
VB2
Martins
Pigožņa
1
0:04:20.8
+0:52.4
5.1
0:04:20 (5)
0:04:20 (5)
Supernova
6
1075
6
VB2
Marats
Budjko
1
0:04:28.4
+1:00.0
5.3
0:04:28 (6)
0:04:28 (6)
7
1117
7
VB2
Miks
Miklāvs
1
0:04:30.6
+1:02.2
5.3
0:04:30 (7)
0:04:30 (7)
8
1167
8
VB2
Emīls Miks
Epners
1
0:04:32.5
+1:04.1
5.3
0:04:32 (8)
0:04:32 (8)
9
1046
9
VB2
ALBERTS
Vasiļevičs
1
0:04:46.0
+1:17.6
5.6
0:04:46 (9)
0:04:46 (9)
Metroons
10
1112
10
VB2
Maksims
Berežnojs
1
0:04:46.2
+1:17.8
5.6
0:04:46 (10)
0:04:46 (10)
11
1164
11
VB2
Oskars
Veits
1
0:04:52.8
+1:24.4
5.7
0:04:52 (11)
0:04:52 (11)
12
1125
12
VB2
Aleksandrs
PROKOFJEVs
1
0:05:03.0
+1:34.7
5.9
0:05:03 (12)
0:05:03 (12)
13
1122
13
VB2
Ņikita
Carenko
1
0:05:04.3
+1:35.9
6.0
0:05:04 (13)
0:05:04 (13)
14
1023
14
VB2
Mārtiņš
Saliņš
1
0:05:16.6
+1:48.2
6.2
0:05:16 (14)
0:05:16 (14)
15
1102
15
VB2
Ričards Jānis
Galviņš
1
0:07:43.0
+4:14.6
9.1
0:07:43 (15)
0:07:43 (15)
Galviņi
Bērnu īsā (0.5 km) / SB1
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
Pārstāv
1
1043
1
SB1
Undīne
Bērziņa
1
0:02:45.4
5.5
0:02:45 (1)
0:02:45 (1)
2
1013
2
SB1
Jasmīne
Vanaga
1
0:02:46.6
+0:01.1
5.6
0:02:46 (2)
0:02:46 (2)
3
1052
3
SB1
Emīlija
Kubliņa
1
0:02:47.6
+0:02.1
5.6
0:02:47 (3)
0:02:47 (3)
4
1045
4
SB1
VIKTORIJA
Vasiļeviča
1
0:02:50.7
+0:05.2
5.7
0:02:50 (4)
0:02:50 (4)
5
1072
5
SB1
Kerija
Pigožņa
1
0:02:51.1
+0:05.6
5.7
0:02:51 (5)
0:02:51 (5)
ASK Patria
6
1068
6
SB1
Darina
Bočkova
1
0:03:09.3
+0:23.8
6.3
0:03:09 (6)
0:03:09 (6)
Massage4you.lv
7
1143
7
SB1
Viktorija
Deņisova
1
0:03:11.0
+0:25.6
6.4
0:03:11 (7)
0:03:11 (7)
8
1084
8
SB1
Rēzija
Anopa
1
0:03:12.3
+0:26.9
6.4
0:03:12 (8)
0:03:12 (8)
vinteko.lv
9
1165
9
SB1
Lība
Tetere
1
0:03:14.5
+0:29.0
6.5
0:03:14 (9)
0:03:14 (9)
10
1009
10
SB1
Elizabete
Broka
1
0:03:16.0
+0:30.5
6.5
0:03:16 (10)
0:03:16 (10)
11
1007
11
SB1
Dita
Miklāva
1
0:03:21.8
+0:36.3
6.7
0:03:21 (11)
0:03:21 (11)
12
1154
12
SB1
Kirils
Kozarezovs
1
0:03:26.2
+0:40.7
6.9
0:03:26 (12)
0:03:26 (12)
13
1038
13
SB1
Gabriela
Kārkle
1
0:03:29.6
+0:44.1
7.0
0:03:29 (13)
0:03:29 (13)
Blackbird
14
1115
14
SB1
Nikole
Fomina
1
0:03:29.9
+0:44.5
7.0
0:03:29 (14)
0:03:29 (14)
15
1141
15
SB1
Lilita
Veite
1
0:03:37.9
+0:52.4
7.3
0:03:37 (15)
0:03:37 (15)
16
1005
16
SB1
Adriana
Kanašķe
1
0:04:05.6
+1:20.1
8.2
0:04:05 (16)
0:04:05 (16)
17
1028
17
SB1
Audra Elija
Patmalnika
1
0:04:07.5
+1:22.0
8.3
0:04:07 (17)
0:04:07 (17)
18
1019
18
SB1
Alise
Strazda
1
0:04:07.9
+1:22.4
8.3
0:04:07 (18)
0:04:07 (18)
19
1114
19
SB1
Krista
Kozuliņa
1
0:04:25.6
+1:40.2
8.9
0:04:25 (19)
0:04:25 (19)
20
1069
20
SB1
Maria
Fjodorova
1
0:04:33.6
+1:48.2
9.1
0:04:33 (20)
0:04:33 (20)
21
1101
21
SB1
Austra
Matisone
1
0:04:49.6
+2:04.2
9.7
0:04:49 (21)
0:04:49 (21)
22
1003
22
SB1
Laura
Andiņa
1
0:05:11.7
+2:26.2
10.4
0:05:11 (22)
0:05:11 (22)
23
1018
23
SB1
Estere
Kārkle
1
0:05:27.2
+2:41.7
10.9
0:05:27 (23)
0:05:27 (23)
Blackbird
24
1025
24
SB1
Dārta
Kūma
1
0:05:41.1
+2:55.6
11.4
0:05:41 (24)
0:05:41 (24)
25
1085
25
SB1
Karlīna Lalita
Vītola
1
0:05:43.6
+2:58.2
11.5
0:05:43 (25)
0:05:43 (25)
26
1137
26
SB1
Jete
Matisone
1
0:05:59.8
+3:14.3
12.0
0:05:59 (26)
0:05:59 (26)
27
1054
27
SB1
Gabriela
Kubliņa
1
0:06:59.4
+4:13.9
14.0
0:06:59 (27)
0:06:59 (27)
28
1008
28
SB1
Evelīna
Špetere
1
0:08:36.3
+5:50.8
17.2
0:08:36 (28)
0:08:36 (28)
Bērnu īsā (0.5 km) / VB1
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
Pārstāv
1
1174
1
VB1
Ivans
Dmitrijevs
1
0:02:32.6
5.1
0:02:32 (1)
0:02:32 (1)
Minecraft
2
1082
2
VB1
Markuss
Budrevičs
1
0:02:32.8
+0:00.1
5.1
0:02:32 (2)
0:02:32 (2)
3
1178
3
VB1
Hugo
Celms
1
0:02:34.0
+0:01.3
5.1
0:02:34 (3)
0:02:34 (3)
4
1051
4
VB1
Mārtiņš
Vāvere
1
0:02:39.5
+0:06.8
5.3
0:02:39 (4)
0:02:39 (4)
Sk Super Nova
5
1127
5
VB1
Daniels
Fomins
1
0:02:44.9
+0:12.2
5.5
0:02:44 (5)
0:02:44 (5)
6
1024
6
VB1
Regnārs
Saliņš
1
0:02:57.5
+0:24.8
5.9
0:02:57 (6)
0:02:57 (6)
7
1081
7
VB1
Dinārs Gabriels
Vītols
1
0:03:12.7
+0:40.0
6.4
0:03:12 (7)
0:03:12 (7)
8
1171
8
VB1
Maksim
Nikulenkovs
1
0:03:15.9
+0:43.2
6.5
0:03:15 (8)
0:03:15 (8)
9
1041
9
VB1
Mārcis
Grišuļs
1
0:03:16.9
+0:44.2
6.6
0:03:16 (9)
0:03:16 (9)
10
1029
10
VB1
Haralds
Mihmalis
1
0:03:17.5
+0:44.8
6.6
0:03:17 (10)
0:03:17 (10)
11
1079
11
VB1
Emīls Kristofers
Galviņš
1
0:03:38.3
+1:05.6
7.3
0:03:38 (11)
0:03:38 (11)
Galviņi
12
1168
12
VB1
Ralfs
Laškovs
1
0:03:49.7
+1:17.0
7.7
0:03:49 (12)
0:03:49 (12)
13
1173
13
VB1
Markuss
Spredis
1
0:03:56.7
+1:24.0
7.9
0:03:56 (13)
0:03:56 (13)
14
1179
14
VB1
Renards
Cintiņš
1
0:04:00.3
+1:27.6
8.0
0:04:00 (14)
0:04:00 (14)
15
1020
15
VB1
Oskars
Strazds
1
0:04:11.2
+1:38.5
8.4
0:04:11 (15)
0:04:11 (15)
16
1078
16
VB1
Kirills
Carenko
1
0:04:11.3
+1:38.6
8.4
0:04:11 (16)
0:04:11 (16)
17
1074
17
VB1
TOM
OSH
1
0:04:24.5
+1:51.8
8.8
0:04:24 (17)
0:04:24 (17)
ITONUS.LV
18
1042
18
VB1
Marsels
Grišuļs
1
0:05:07.4
+2:34.7
10.2
0:05:07 (18)
0:05:07 (18)
19
1100
19
VB1
Pjotrs
Prokofjevs
1
0:05:15.3
+2:42.6
10.5
0:05:15 (19)
0:05:15 (19)
20
1113
20
VB1
Viesturs
Veits
1
0:05:17.0
+2:44.3
10.6
0:05:17 (20)
0:05:17 (20)
21
1109
21
VB1
ALBERTS
JASĀNS
1
0:05:30.4
+2:57.7
11.0
0:05:30 (21)
0:05:30 (21)
Ozons
22
1030
22
VB1
Helmuts
Mihmalis
1
0:05:49.9
+3:17.2
11.7
0:05:49 (22)
0:05:49 (22)
23
1031
23
VB1
Henrijs
Mihmalis
1
0:05:51.1
+3:18.4
11.7
0:05:51 (23)
0:05:51 (23)
24
1002
24
VB1
Oskars
Eižvertiņš
1
0:06:08.5
+3:35.8
12.3
0:06:08 (24)
0:06:08 (24)
25
1140
25
VB1
Imants
Burģis
1
0:06:39.2
+4:06.5
13.3
0:06:39 (25)
0:06:39 (25)
Ves (10 km) / SV
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
Pārstāv
1
212
1
SV
Lauma
Muceniece
2
0:22:22.4
5.6
0:11:23 (2)
0:11:23 (2)
0:22:22 (1)
0:10:59 (2)
2
200
2
SV
Dana
Alksne
2
0:22:31.5
+0:09.0
5.6
0:10:47 (1)
0:10:47 (1)
0:22:31 (2)
0:11:44 (3)
Riteņvasara
3
186
3
SV
Evija
G
2
0:24:41.3
+2:18.8
6.2
0:11:57 (3)
0:11:57 (3)
0:24:41 (3)
0:12:43 (4)
4
328
4
SV
Glorija
Burģe
2
0:26:41.7
+4:19.2
6.7
0:17:01 (12)
0:17:01 (12)
0:26:41 (4)
0:09:40 (1)
5
327
5
SV
Elina
Erdmane
2
0:27:22.5
+5:00.0
6.8
0:13:24 (5)
0:13:24 (5)
0:27:22 (5)
0:13:57 (6)
6
202
6
SV
Lauma
Lange
2
0:28:55.3
+6:32.8
7.2
0:15:47 (8)
0:15:47 (8)
0:28:55 (6)
0:13:07 (5)
RRS Alfa/Riteņvasara
7
272
7
SV
Evita
Česka
2
0:29:11.9
+6:49.4
7.3
0:14:47 (7)
0:14:47 (7)
0:29:11 (7)
0:14:24 (7)
8
215
8
SV
Nataļja
Krivonosa
1
0:12:25.3
6.2
0:12:25 (4)
0:12:25 (4)
9
196
9
SV
Valda
Kreicberga
1
0:13:27.2
6.7
0:13:27 (6)
0:13:27 (6)
10
203
10
SV
Lote
Lange
1
0:16:36.0
8.3
0:16:36 (9)
0:16:36 (9)
Riteņvasara
11
280
11
SV
Laima Lība
Erdmane
1
0:16:36.4
8.3
0:16:36 (10)
0:16:36 (10)
Riteņvasara
12
188
12
SV
Aurika
Portnaja
1
0:16:37.5
8.3
0:16:37 (11)
0:16:37 (11)
13
187
13
SV
Arina
Bahmatova
1
0:18:03.5
9.0
0:18:03 (13)
0:18:03 (13)
14
194
14
SV
Līga
Sēja
1
0:20:00.3
10.0
0:20:00 (14)
0:20:00 (14)
15
192
15
SV
Andra
Vanaga
1
0:20:00.4
10.0
0:20:00 (15)
0:20:00 (15)
16
193
16
SV
Guna Emilija
Zobena
1
0:20:00.9
10.0
0:20:00 (16)
0:20:00 (16)
17
191
17
SV
Lienite
Dundure
1
0:21:27.9
10.7
0:21:27 (17)
0:21:27 (17)
Herbalaif
18
282
18
SV
Iveta
Kovnacka
1
0:21:59.8
11.0
0:21:59 (18)
0:21:59 (18)
Ves (10 km) / VV
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
Pārstāv
1
297
1
VV
Nauris
Kozuliņš
3
0:26:58.0
4.5
0:08:32 (1)
0:08:32 (1)
0:17:55 (1)
0:09:23 (1)
0:26:58 (1)
0:09:02 (1)
2
205
2
VV
Arnis
Bērziņš
3
0:28:51.7
+1:53.6
4.8
0:09:27 (2)
0:09:27 (2)
0:19:09 (2)
0:09:41 (4)
0:28:51 (2)
0:09:42 (2)
3
221
3
VV
Māris
Rāviņš
3
0:29:09.3
+2:11.2
4.9
0:09:44 (4)
0:09:44 (4)
0:19:26 (4)
0:09:41 (3)
0:29:09 (3)
0:09:42 (3)
4
326
4
VV
Jānis
Zemturis
2
0:19:21.6
4.8
0:09:42 (3)
0:09:42 (3)
0:19:21 (3)
0:09:38 (2)
Daugavgriva
5
271
5
VV
Nils
Erdmanis
2
0:21:21.8
5.3
0:11:10 (6)
0:11:10 (6)
0:21:21 (5)
0:10:10 (5)
Riteņvasara
6
264
6
VV
Salvis
Skaists
2
0:21:27.6
5.4
0:10:53 (5)
0:10:53 (5)
0:21:27 (6)
0:10:34 (7)
Gliemezis
7
199
7
VV
Gatis
Lange
2
0:21:30.1
5.4
0:11:11 (7)
0:11:11 (7)
0:21:30 (7)
0:10:19 (6)
Riteņvasara
8
363
8
VV
Emīls Miks
Epners
2
0:23:38.9
5.9
0:12:23 (9)
0:12:23 (9)
0:23:38 (8)
0:11:15 (9)
9
201
9
VV
Voldemārs
Burģis
2
0:23:40.6
5.9
0:12:24 (10)
0:12:24 (10)
0:23:40 (9)
0:11:16 (10)
10
204
10
VV
Artūrs
Jakovļevs
2
0:25:00.1
6.3
0:13:51 (12)
0:13:51 (12)
0:25:00 (10)
0:11:08 (8)
11
197
11
VV
Igo
Kreicbergs
2
0:25:07.5
6.3
0:12:12 (8)
0:12:12 (8)
0:25:07 (11)
0:12:54 (11)
12
265
12
VV
Regnārs
Skaists
2
0:25:51.4
6.5
0:12:26 (11)
0:12:26 (11)
0:25:51 (12)
0:13:25 (12)
xXx
13
332
13
VV
Dāvis
Šteinerts
2
0:29:25.7
7.4
0:14:00 (13)
0:14:00 (13)
0:29:25 (13)
0:15:24 (13)
14
321
14
VV
Emīls Kristofers
Galviņš
1
0:17:16.7
8.6
0:17:16 (14)
0:17:16 (14)