Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
Izskrien Rīgu 2020, 3. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
150
1
V10
Dmitrijs
Serjogins
10
0:30:59.4
3.1
ISOSTAR LATVIA
2
352
2
V10
Mārtiņš
Babkins
10
0:33:25.8
+2:26.3
3.3
Baltais
3
140
3
V10
Valdis
Aņikejevs
10
0:34:14.0
+3:14.5
3.4
SK Tērauds / VUGD Jūrmala
4
290
4
V10
Sergejs
Maslobojevs
10
0:34:20.3
+3:20.8
3.4
NRC Rīga
5
247
5
V10
Andis
Sakne
10
0:34:21.7
+3:22.3
3.4
Saldus Boksa Klubs
6
355
6
V10
Dāvis
Uļģis
10
0:34:41.9
+3:42.5
3.5
Izturība
7
293
7
V10
Reinis
Spaile
10
0:34:51.7
+3:52.3
3.5
Chasing the deer project
8
296
8
V10
Edgars
Akmeņkalns
10
0:36:10.5
+5:11.1
3.6
Matisons Runner’s Club
9
83
9
V10
Kalvis
Mālnieks
10
0:36:49.5
+5:50.1
3.7
RIMI
10
152
10
V10
Kaspars
Vaivods
10
0:37:28.2
+6:28.7
3.7
KKDEV
11
98
11
V10
Vadims
Marinecs
10
0:38:05.6
+7:06.1
3.8
Team RRRun
12
160
12
V10
Valdis
Rozentāls
10
0:38:12.2
+7:12.7
3.8
13
7
13
V10
Māris
Āriņš
10
0:38:57.5
+7:58.1
3.9
Barons Ultras
14
250
14
V10
Agris
Samcovs
10
0:38:58.3
+7:58.8
3.9
NRC Rīga
15
106
15
V10
Žanis
Lulle
10
0:39:10.1
+8:10.6
3.9
16
113
16
V10
Edgars
Morozs
10
0:39:32.6
+8:33.2
4.0
GUP
17
354
17
V10
Andris
Ludriks
10
0:39:43.3
+8:43.8
4.0
RIEKSTI
18
39
18
V10
Imants
Kaldre
10
0:39:46.8
+8:47.3
4.0
VSK Noskrien
19
68
19
V10
Viktors
Saveļjevs
10
0:40:18.7
+9:19.2
4.0
RIEKSTI
20
62
1
S10
Rita
Anopa
10
0:40:28.6
+9:29.1
4.0
vinteko.lv
21
257
20
V10
Juris
Jansons
10
0:40:32.6
+9:33.1
4.1
RIGA IRONMAN TEAM
22
138
21
V10
Ivars
Jankovskis
10
0:41:06.0
+10:06.5
4.1
"Reliģija"
23
351
22
V10
Ģirts
Radzenko
10
0:42:04.7
+11:05.2
4.2
Vecbebri
24
275
2
S10
Amanda
Krumina
10
0:42:21.8
+11:22.3
4.2
25
287
23
V10
Romāns
Giruckis
10
0:42:30.3
+11:30.8
4.3
26
243
24
V10
Andrejs
Priedītis
10
0:42:31.2
+11:31.8
4.3
Lsc
27
356
25
V10
Aleksandrs
Serovs
10
0:42:47.0
+11:47.5
4.3
Cēsis
28
76
26
V10
Deniss
Fjodorovs
10
0:42:53.7
+11:54.2
4.3
29
253
27
V10
Rihards
Briģis
10
0:42:55.0
+11:55.6
4.3
Ieskrien sienā
30
350
28
V10
Pāvels
Janovičs
10
0:43:07.7
+12:08.3
4.3
31
70
29
V10
Mareks
Brokans
10
0:43:54.7
+12:55.3
4.4
32
6
30
V10
Māris
Šteinerts
10
0:43:58.6
+12:59.1
4.4
Barons Ultras
33
21
3
S10
Ilze
Jansone
10
0:44:02.2
+13:02.7
4.4
34
277
31
V10
Raivis
Cakuls
10
0:44:14.2
+13:14.7
4.4
RwA
35
234
32
V10
Jānis
Matvejs
10
0:44:18.8
+13:19.3
4.4
36
298
33
V10
Sandis
Sauka
10
0:44:22.5
+13:23.0
4.4
Run With Anita
37
125
34
V10
Edgars
Eižvertiņš
10
0:44:24.5
+13:25.1
4.4
38
312
35
V10
Kārlis
Kadakovskis
10
0:44:44.1
+13:44.6
4.5
39
28
4
S10
Zane
Gruberte
10
0:44:47.9
+13:48.4
4.5
40
156
36
V10
Jānis
Ozoliņš
10
0:45:04.7
+14:05.2
4.5
41
153
37
V10
Edgars
Ogņevs
10
0:45:07.1
+14:07.6
4.5
42
54
5
S10
Lāsma
Zebuliņa
10
0:45:14.8
+14:15.4
4.5
43
136
38
V10
Guntis
Zālītis
10
0:45:20.9
+14:21.4
4.5
LVVA
44
323
6
S10
Zane
Priede
10
0:45:24.3
+14:24.8
4.5
Chasing the Deer project
45
346
39
V10
Mārtiņš
Pēdājs
10
0:45:33.3
+14:33.8
4.6
46
92
40
V10
Pavels
Grigorjevs
10
0:45:34.4
+14:34.9
4.6
Mad Zol Dogs
47
124
7
S10
Signe
Vilcāne
10
0:45:40.1
+14:40.6
4.6
RwA/ Lielie Dibeni
48
260
8
S10
Aiga
Tora
10
0:46:54.3
+15:54.9
4.7
49
255
41
V10
Deniss
Denisenko
10
0:46:56.5
+15:57.0
4.7
Sanctimony
50
151
42
V10
Māris
Dembovskis
10
0:47:52.2
+16:52.7
4.8
51
299
43
V10
Māris
Katkovskis
10
0:47:58.6
+16:59.1
4.8
52
322
44
V10
Edgars
Bikse
10
0:48:06.3
+17:06.9
4.8
Latvijas Finieris
53
349
45
V10
Edgars
Elbergs
10
0:48:06.8
+17:07.4
4.8
54
263
9
S10
Anta
Veite
10
0:48:10.9
+17:11.5
4.8
55
57
10
S10
Aija
Gavare
10
0:48:15.5
+17:16.0
4.8
56
258
11
S10
Elīna
Jokuma
10
0:48:16.7
+17:17.3
4.8
57
353
12
S10
Anna
Belovska
10
0:48:38.3
+17:38.8
4.9
58
347
13
S10
Baiba
Brakovska
10
0:48:45.0
+17:45.5
4.9
59
110
46
V10
Jānis
Jankavs
10
0:49:20.7
+18:21.2
4.9
60
1
14
S10
Diāna
Spiridovska
10
0:50:20.1
+19:20.7
5.0
Dodkepu.lv
61
24
47
V10
Oskars
Popēns
10
0:50:26.1
+19:26.6
5.0
62
246
48
V10
Sergei
Kuzmin
10
0:50:48.3
+19:48.8
5.1
63
305
15
S10
Aija
Valtmane
10
0:51:17.5
+20:18.1
5.1
64
56
16
S10
Zane
Karpenko
10
0:51:52.5
+20:53.1
5.2
65
111
17
S10
Daina
Silgale
10
0:52:36.7
+21:37.3
5.3
66
112
18
S10
Daiga
Vilkaste
10
0:52:38.3
+21:38.8
5.3
ASK Patria
67
47
19
S10
Dana
Rone
10
0:52:47.7
+21:48.2
5.3
68
9
20
S10
Kristiana
Pole
10
0:53:59.2
+22:59.7
5.4
69
74
49
V10
Konsta
Osh
10
0:54:03.6
+23:04.2
5.4
ITONUS.LV
70
55
50
V10
Linards
Kanenbergs
10
0:55:54.3
+24:54.8
5.6
71
254
21
S10
Anita
Gavare
10
0:56:27.8
+25:28.3
5.6
Maratona klubs
72
302
51
V10
Andrejs
Felkers
10
0:58:36.4
+27:36.9
5.9
73
267
22
S10
Evita
Felkere
10
1:07:50.3
+36:50.8
6.8
74
27
52
V10
Mārtiņš
Veseris
10
1:08:49.7
+37:50.3
6.9
75
348
53
V10
Aldis
Bulis
5
0:32:03.9
+1:04.5
6.4
BA Turība
76
103
54
V10
Edmunds
Garančs
2
0:08:19.1
4.2
RWA
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
81
1
VP5
Dainis
Limanāns
5
0:15:20.9
3.1
RIEKSTI
2
343
2
VP5
Māris
Ābele
5
0:15:27.2
+0:06.2
3.1
3
182
3
VP5
Oskars
Cimermanis
5
0:15:55.1
+0:34.2
3.2
4
69
4
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
5
0:16:08.0
+0:47.1
3.2
5
341
5
VP5
Jānis
Mežiels
5
0:16:31.4
+1:10.5
3.3
ASK Patria
6
318
6
VP5
Mārtiņš
Purenovs
5
0:17:24.9
+2:04.0
3.5
7
52
7
VP5
Oskars
Bormanis
5
0:17:52.6
+2:31.6
3.6
Lauki
8
142
8
VP5
Kārlis
Evertovskis
5
0:17:52.8
+2:31.9
3.6
9
314
9
VP5
Vasilijs
Denisovs
5
0:18:43.8
+3:22.9
3.7
10
14
1
SP5
Sintija
Šaitere
5
0:18:51.3
+3:30.4
3.8
11
119
10
VP5
Atis
Jansons
5
0:19:09.0
+3:48.0
3.8
12
168
1
VJ5
Jānis Mārtiņš
Ozoliņš
5
0:19:15.4
+3:54.5
3.9
MSC/Ozoliņi Run
13
183
11
VP5
Deniss
Bočkovs
5
0:19:37.6
+4:16.7
3.9
Massage4you.lv
14
127
2
SP5
Gita
Vilensone
5
0:19:51.2
+4:30.2
4.0
Vāveres
15
324
3
SP5
Linda
Lauberga
5
0:20:05.0
+4:44.1
4.0
16
269
4
SP5
Anda
Zandberga
5
0:20:18.9
+4:58.0
4.1
Riga Runners
17
337
5
SP5
Lelde
Rāviņa
5
0:20:36.8
+5:15.9
4.1
18
171
6
SP5
Kristīne
Roga
5
0:20:41.4
+5:20.5
4.1
ASK Patria
19
137
7
SP5
Kristīne
Vāvere
5
0:20:47.8
+5:26.9
4.2
20
114
12
VP5
Sergejs
Čistovs
5
0:20:50.0
+5:29.1
4.2
21
18
13
VP5
Dāvids
Zalāns
5
0:21:06.7
+5:45.8
4.2
www.davidszalans.lv
22
40
2
VJ5
Timurs
Kukes
5
0:21:08.5
+5:47.6
4.2
23
89
14
VP5
Dmitrijs
Karasenko
5
0:21:25.6
+6:04.7
4.3
24
165
3
VJ5
Vladislavs
Ekersdorfs
5
0:21:27.3
+6:06.4
4.3
Wood Brothers
25
4
15
VP5
Oļegs
Suhorukovs
5
0:21:30.4
+6:09.4
4.3
26
79
8
SP5
Valentīna
Romanova
5
0:21:32.6
+6:11.6
4.3
27
13
16
VP5
Valdemārs
Timofejevs
5
0:21:37.2
+6:16.3
4.3
28
224
1
SJ5
Katrīna
Erne
5
0:21:47.0
+6:26.1
4.4
riga runners
29
93
9
SP5
Aiga
Paegle
5
0:21:48.8
+6:27.9
4.4
Engures sportam
30
181
17
VP5
Arvis
Budrevics
5
0:21:55.0
+6:34.1
4.4
ko??? man toč bij' jābūt TOP3
31
33
18
VP5
Aivis
Stepanovs
5
0:21:56.9
+6:36.0
4.4
Bez Entuziasma Nav Uzvaru
32
336
10
SP5
Dace
Tetere
5
0:22:00.2
+6:39.3
4.4
Lielie Dibeni
33
185
19
VP5
Kārlis
Ielejs
5
0:22:00.7
+6:39.8
4.4
34
211
20
VP5
Sandis
Sauka
5
0:22:03.1
+6:42.2
4.4
Run With Anita
35
289
11
SP5
Zane
Tilta-Kūma
5
0:22:05.3
+6:44.4
4.4
ZVOC
36
219
21
VP5
Aivars
Zaķis
5
0:22:23.0
+7:02.1
4.5
Maratona klubs/LSC
37
358
2
SJ5
Vlada
Kārkliņa
5
0:22:47.8
+7:26.9
4.6
38
147
12
SP5
Anda
Ansone
5
0:22:55.5
+7:34.6
4.6
39
148
22
VP5
Krists
Kalniņš
5
0:23:00.0
+7:39.1
4.6
40
94
13
SP5
Paula
Ivanovaite
5
0:23:00.1
+7:39.2
4.6
Engures sportam
41
8
14
SP5
Ilze
Drozdova
5
0:23:07.5
+7:46.6
4.6
42
232
23
VP5
Dmitrijs
Stepanovs
5
0:23:10.9
+7:50.0
4.6
43
233
24
VP5
Aleksandrs
Azarevics
5
0:23:12.9
+7:52.0
4.6
LSC
44
116
3
SJ5
Emīlija
Vahere-Abražune
5
0:23:20.0
+7:59.0
4.7
SS Arkādija
45
64
4
VJ5
Rodrigo
Anops
5
0:23:41.1
+8:20.2
4.7
vinteko.lv
46
63
25
VP5
Raivis
Anops
5
0:23:53.8
+8:32.9
4.8
vinteko.lv
47
344
26
VP5
Dmitrijs
Koršunovs
5
0:24:06.6
+8:45.7
4.8
48
333
4
SJ5
Darja
Vdovina
5
0:24:27.2
+9:06.3
4.9
Sporta skola Arkādija
49
357
5
VJ5
Kirills
Popovs
5
0:24:33.7
+9:12.8
4.9
50
216
27
VP5
Rūdolfs
Ekis
5
0:24:41.9
+9:21.0
4.9
51
340
28
VP5
Jevgēnijs
Šlihto
5
0:24:47.0
+9:26.1
5.0
52
37
15
SP5
Vineta
Onckule
5
0:24:53.1
+9:32.2
5.0
53
334
16
SP5
Jūlija
Buinova
5
0:25:01.9
+9:41.0
5.0
54
88
17
SP5
Inga
Martinsone
5
0:25:03.4
+9:42.5
5.0
VSK Noskrien
55
338
29
VP5
Ingars
Tiltiņš
5
0:25:21.2
+10:00.3
5.1
56
239
18
SP5
Krista
Ozoliņa
5
0:25:23.6
+10:02.7
5.1
-
57
2
19
SP5
Margita
Lagzdiņa
5
0:25:29.3
+10:08.4
5.1
-
58
286
20
SP5
Lelde
Spriņģe
5
0:25:34.5
+10:13.6
5.1
59
144
30
VP5
Juris
Belovs
5
0:26:00.9
+10:40.0
5.2
KKPD
60
36
21
SP5
Inga
Dzene
5
0:26:02.9
+10:42.0
5.2
61
78
5
SJ5
Evelīna
Broka
5
0:26:06.2
+10:45.2
5.2
62
19
22
SP5
Anete Dārta
Rožkalne
5
0:26:06.4
+10:45.5
5.2
63
118
31
VP5
Intars
Abražuns
5
0:26:18.5
+10:57.6
5.3
64
309
32
VP5
Normunds
Legzdiņš
5
0:26:45.2
+11:24.3
5.4
65
53
33
VP5
Didzis
Kalniņš
5
0:26:46.4
+11:25.5
5.4
Maratona klubs
66
20
23
SP5
Jolanta
Butlere
5
0:26:52.1
+11:31.2
5.4
67
107
6
VJ5
Vilhelms
Skudra
5
0:27:02.0
+11:41.1
5.4
68
231
6
SJ5
Anna Marija
Zaķe
5
0:27:41.0
+12:20.1
5.5
Maratona klubs/LSC
69
130
7
SJ5
Anna Olīvija
Riekstiņa
5
0:27:44.9
+12:24.0
5.5
Rīgas Vingrošanas skola
70
177
24
SP5
Inese
Ozola
5
0:28:08.1
+12:47.2
5.6
Swedbank
71
295
25
SP5
Linda
Vāgnere
5
0:28:15.3
+12:54.4
5.7
72
75
26
SP5
Zinaida
Grīnberga
5
0:28:25.0
+13:04.1
5.7
LSC
73
22
27
SP5
Anna
Popena
5
0:28:44.9
+13:24.0
5.8
VV investments
74
34
34
VP5
Viktors
Valts
5
0:28:45.6
+13:24.7
5.8
VV investments
75
134
28
SP5
Ilze
Vilciņa
5
0:28:53.2
+13:32.3
5.8
76
109
29
SP5
Ruta
Saliņa
5
0:28:57.6
+13:36.7
5.8
77
339
35
VP5
Andris
Daugulis
5
0:29:03.0
+13:42.1
5.8
nav
78
170
30
SP5
Anna
Jansone
5
0:29:29.8
+14:08.9
5.9
79
345
31
SP5
Katerīna
Vdovina
5
0:29:40.6
+14:19.7
5.9
80
238
32
SP5
Dārta Arta
Medne
5
0:29:47.6
+14:26.7
6.0
81
101
33
SP5
Aija
Strazda
5
0:30:01.5
+14:40.6
6.0
82
12
34
SP5
Anna
Mitrohina
5
0:30:23.2
+15:02.3
6.1
83
11
35
SP5
Indra
Supe
5
0:30:53.4
+15:32.5
6.2
84
95
36
SP5
Anna
Haļčicka
5
0:31:23.7
+16:02.8
6.3
85
100
37
SP5
Linda
Bebre
5
0:32:04.3
+16:43.4
6.4
86
301
38
SP5
Ģertrūde
Silauniece
5
0:32:34.7
+17:13.8
6.5
87
291
39
SP5
Ilze
Puķīte
5
0:32:45.7
+17:24.8
6.6
88
169
40
SP5
Anastasija
Fjodorova
5
0:33:05.5
+17:44.6
6.6
89
235
36
VP5
Viktors
Safutins
5
0:34:42.9
+19:21.9
6.9
LSC
90
1046
7
VJ5
Alberts
Vasiļevičs
5
0:34:46.7
+19:25.8
7.0
Metroons
91
163
8
VJ5
Artūrs
Vasiļevičs
5
0:37:22.4
+22:01.5
7.5
Metroons
92
237
8
SJ5
Evelīna
Purmale
5
0:44:37.0
+29:16.1
8.9
93
259
9
VJ5
Francis
Kozlovs
2
0:42:31.0
+27:10.1
21.3
Olaines VK
Bērnu garā (0.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1071
1
VB2
Toms
Ozols
1
0:02:48.4
3.5
2
1097
1
SB2
Kristians
Freimanis
1
0:03:04.4
+0:16.0
3.8
3
1107
2
SB2
Elizabete
Zaprivoda
1
0:03:05.4
+0:17.0
3.9
SS Arkādija
4
1083
2
VB2
Rodrigo
Anops
1
0:03:16.1
+0:27.7
4.1
vinteko.lv
5
1006
3
VB2
Iļja
Potapovs
1
0:03:18.6
+0:30.2
4.1
6
1011
3
SB2
Marta
Kerele
1
0:03:24.7
+0:36.3
4.3
7
1112
4
VB2
Maksims
Berežnojs
1
0:03:26.9
+0:38.5
4.3
8
1128
5
VB2
Martins
Pigožņa
1
0:03:28.0
+0:39.6
4.3
Supernova
9
1050
4
SB2
Melānija
Vāvere
1
0:03:28.3
+0:39.9
4.3
SS Arkādija
10
1105
5
SB2
Emilija
Gertmane
1
0:03:30.4
+0:42.0
4.4
11
1117
6
VB2
Miks
Miklāvs
1
0:03:37.8
+0:49.4
4.5
12
1075
7
VB2
Marats
Budjko
1
0:03:38.5
+0:50.1
4.6
13
1153
8
VB2
Martins
Gailns
1
0:03:41.4
+0:53.0
4.6
14
1123
6
SB2
Lada
Bogdanova
1
0:03:42.3
+0:53.9
4.6
15
1092
9
VB2
Kārlis
Inka
1
0:03:44.2
+0:55.8
4.7
Z-Kalns
16
1059
7
SB2
Marta
Treimane
1
0:03:47.1
+0:58.7
4.7
SS Arkādija
17
1037
8
SB2
Lauma
Lange
1
0:03:49.7
+1:01.3
4.8
RRS Alfa/Riteņvasara
18
1111
10
VB2
Edvards Miks
Galviņš
1
0:03:53.0
+1:04.6
4.9
Galviņi
19
1076
9
SB2
Nelli
Budjko
1
0:03:53.8
+1:05.4
4.9
20
1026
10
SB2
Skārleta
Brodele-Gremzde
1
0:03:54.7
+1:06.3
4.9
Arkādija
21
1102
11
VB2
Ričards Jānis
Galviņš
1
0:03:59.5
+1:11.1
5.0
Galviņi
22
1061
11
SB2
Melisa
Galkina
1
0:04:03.6
+1:15.2
5.1
23
1122
12
VB2
Ņikita
Carenko
1
0:04:04.5
+1:16.1
5.1
24
1151
13
VB2
Maiks
Bujonoks
1
0:04:06.9
+1:18.5
5.1
25
1120
12
SB2
Melisa
Sapiete
1
0:04:07.6
+1:19.2
5.2
KKPD
26
1124
13
SB2
Elīna
Vahere-Abražune
1
0:04:07.8
+1:19.4
5.2
SS Arkādija
27
1015
14
SB2
Alisa
Mitrohina
1
0:04:20.0
+1:31.6
5.4
28
1116
15
SB2
Laima Lība
Erdmane
1
0:04:23.0
+1:34.6
5.5
Riteņvasara
29
1036
16
SB2
Lote
Lange
1
0:04:24.1
+1:35.7
5.5
Riteņvasara
30
1148
17
SB2
Elizabete
Pēdāja
1
0:04:28.1
+1:39.7
5.6
31
1139
18
SB2
Ērika
Burģe
1
0:04:35.6
+1:47.2
5.7
32
1138
19
SB2
Glorija
Burģe
1
0:04:37.4
+1:49.0
5.8
33
1119
20
SB2
Sindija
Brūvere
1
0:04:38.0
+1:49.6
5.8
34
1104
21
SB2
Sanita
Andiņa
1
0:04:39.4
+1:51.0
5.8
35
1022
22
SB2
Daniela
Visere
1
0:04:42.9
+1:54.5
5.9
36
1073
23
SB2
Diāna
Dmitrijeva
1
0:04:59.5
+2:11.1
6.2
RVS
37
1021
14
VB2
Adrians
Visers
1
0:05:16.0
+2:27.6
6.6
38
1044
24
SB2
Anna Olīvija
Riekstiņa
1
0:14:33.8
+11:45.4
18.2
Rīgas vingrošanas skola
Bērnu īsā (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1082
1
VB1
Markuss
Budrevičs
1
0:01:32.7
3.1
2
1051
2
VB1
Mārtiņš
Vāvere
1
0:01:34.6
+0:01.8
3.2
Sk Super Nova
3
1072
1
SB1
Kerija
Pigožņa
1
0:01:37.1
+0:04.3
3.2
ASK Patria
4
1157
3
VB1
Dāvis
Jakovels
1
0:01:43.4
+0:10.6
3.4
5
1144
2
SB1
Tīna
Teiviša
1
0:01:43.8
+0:11.0
3.5
6
1013
3
SB1
Jasmīne
Vanaga
1
0:01:44.1
+0:11.3
3.5
7
1062
4
SB1
Elīna
Zemture
1
0:01:45.1
+0:12.3
3.5
Dārziņi
8
1045
5
SB1
Viktorija
Vasiļeviča
1
0:01:48.8
+0:16.1
3.6
Metroons
9
1040
4
VB1
Evans
Voits
1
0:01:50.6
+0:17.8
3.7
10
1156
5
VB1
Mārcis
Jakovels
1
0:01:53.6
+0:20.8
3.8
11
1017
6
SB1
Anna
Nesteruka
1
0:01:53.8
+0:21.0
3.8
12
1007
7
SB1
Dita
Miklāva
1
0:01:55.3
+0:22.6
3.8
13
1110
6
VB1
Martins
Radiņš
1
0:01:59.8
+0:27.0
4.0
14
1008
8
SB1
Evelīna
Špetere
1
0:02:00.4
+0:27.6
4.0
15
1012
9
SB1
Madara
Kerele
1
0:02:03.0
+0:30.2
4.1
16
1150
7
VB1
Kevins
Bujonoks
1
0:02:03.1
+0:30.4
4.1
17
1068
10
SB1
Darina
Bočkova
1
0:02:03.8
+0:31.0
4.1
Massage4you.lv
18
1084
11
SB1
Rēzija
Anopa
1
0:02:05.9
+0:33.1
4.2
vinteko.lv
19
1079
8
VB1
Emīls Kristofers
Galviņš
1
0:02:07.0
+0:34.2
4.2
Galviņi
20
1129
12
SB1
Jasmīna
Sapiete
1
0:02:07.4
+0:34.6
4.2
KKPD
21
1154
9
VB1
Kirils
Kozarezovs
1
0:02:08.5
+0:35.7
4.3
22
1009
13
SB1
Elizabete
Broka
1
0:02:09.2
+0:36.4
4.3
23
1113
10
VB1
Viesturs
Veits
1
0:02:15.5
+0:42.7
4.5
24
1038
14
SB1
Gabriela
Kārkle
1
0:02:15.8
+0:43.1
4.5
Blackbird
25
1029
11
VB1
Haralds
Mihmalis
1
0:02:17.5
+0:44.7
4.6
26
1019
15
SB1
Alise
Strazda
1
0:02:25.7
+0:52.9
4.9
27
1004
16
SB1
Nina
Nesteruka
1
0:02:35.1
+1:02.4
5.2
28
1141
17
SB1
Lilita
Veite
1
0:02:35.2
+1:02.5
5.2
29
1020
12
VB1
Oskars
Strazds
1
0:02:37.2
+1:04.4
5.2
30
1041
13
VB1
Mārcis
Grišuļs
1
0:02:43.6
+1:10.9
5.5
31
1030
14
VB1
Helmuts
Mihmalis
1
0:02:44.3
+1:11.6
5.5
32
1074
15
VB1
Tom
Osh
1
0:02:49.7
+1:17.0
5.7
ITONUS.LV
33
1114
18
SB1
Krista
Kozuliņa
1
0:02:55.8
+1:23.0
5.9
34
1078
16
VB1
Kirills
Carenko
1
0:02:59.8
+1:27.1
6.0
35
1142
19
SB1
Stefānija
Berga
1
0:03:06.8
+1:34.0
6.2
36
1063
17
VB1
Jānis
Zemturis
1
0:03:11.8
+1:39.1
6.4
Dārziņi
37
1060
20
SB1
Gabriela
Galkina
1
0:03:12.5
+1:39.7
6.4
38
1069
21
SB1
Maria
Fjodorova
1
0:03:15.0
+1:42.3
6.5
39
1146
18
VB1
Renards
Cintiņš
1
0:03:17.4
+1:44.6
6.6
40
1067
22
SB1
Amelija
Voloho
1
0:03:18.0
+1:45.2
6.6
Wood Brothers
41
1003
23
SB1
Laura
Andiņa
1
0:03:19.8
+1:47.1
6.7
42
1147
19
VB1
Krišjānis
Pēdājs
1
0:03:20.8
+1:48.1
6.7
43
1136
24
SB1
Markuss
Gailis
1
0:03:21.8
+1:49.1
6.7
44
1002
20
VB1
Oskars
Eižvertiņš
1
0:03:33.7
+2:00.9
7.1
45
1042
21
VB1
Marsels
Grišuļs
1
0:03:35.1
+2:02.3
7.2
46
1149
25
SB1
Sofija
Janoviča
1
0:03:35.7
+2:02.9
7.2
47
1031
22
VB1
Henrijs
Mihmalis
1
0:03:36.5
+2:03.7
7.2
48
1155
26
SB1
Elza
Evertovska
1
0:03:43.2
+2:10.5
7.4
49
1140
23
VB1
Imants
Burģis
1
0:03:49.7
+2:17.0
7.7
50
1025
27
SB1
Dārta
Kūma
1
0:04:13.0
+2:40.2
8.4
Ves (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
218
1
VV
Voldemārs
Lejnieks
8
0:28:40.6
3.6
SK Dzērvene
2
205
2
VV
Arnis
Bērziņš
6
0:27:31.1
4.6
3
199
3
VV
Gatis
Lange
6
0:29:36.6
4.9
Riteņvasara
4
330
4
VV
Dmitrijs
Golonovs
5
0:24:39.5
4.9
5
212
1
SV
Lauma
Muceniece
5
0:25:14.2
5.0
6
271
5
VV
Nils
Erdmanis
5
0:25:24.2
5.1
Riteņvasara
7
195
2
SV
Inga
Novika
5
0:26:09.9
5.2
Gnomiki
8
200
3
SV
Dana
Alksne
5
0:26:11.5
5.2
Riteņvasara
9
223
6
VV
Kārlis
Inka
5
0:28:26.9
5.7
Z-Kalns
10
201
7
VV
Voldemārs
Burģis
5
0:29:04.1
5.8
11
327
4
SV
Elina
Erdmane
4
0:22:45.3
5.7
12
204
8
VV
Artūrs
Jakovļevs
4
0:25:05.3
6.3
13
202
5
SV
Lauma
Lange
4
0:25:59.7
6.5
RRS Alfa/Riteņvasara
14
193
6
SV
Guna Emilija
Zobena
4
0:26:14.5
6.6
15
194
7
SV
Līga
Sēja
4
0:26:14.6
6.6
16
192
8
SV
Andra
Vanaga
4
0:26:14.8
6.6
17
188
9
SV
Aurika
Portnaja
4
0:28:41.3
7.2
18
315
9
VV
Edvards Miks
Galviņš
4
0:29:05.7
7.3
19
332
10
VV
Dāvis
Šteinerts
4
0:29:19.7
7.3
20
186
10
SV
Evija
G
3
0:15:57.6
5.3
21
197
11
VV
Igo
Kreicbergs
3
0:17:27.0
5.8
22
316
12
VV
Ričards Jānis
Galviņš
3
0:19:54.8
6.6
23
328
11
SV
Glorija
Burģe
3
0:22:32.1
7.5
24
321
13
VV
Emīls Kristofers
Galviņš
3
0:23:16.3
7.8
25
217
14
VV
Juris
Evertovskis
3
0:23:27.9
7.8
26
187
12
SV
Arina
Bahmatova
3
0:24:19.6
8.1
27
196
13
SV
Valda
Kreicberga
2
0:12:55.3
6.5
28
280
14
SV
Laima Lība
Erdmane
2
0:15:48.4
7.9
Riteņvasara
29
203
15
SV
Lote
Lange
2
0:15:49.2
7.9
Riteņvasara
30
282
16
SV
Iveta
Kovnacka
2
0:20:56.8
10.5
31
215
17
SV
Nataļja
Krivonosa
1
0:05:42.3
5.7