Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-2827
Izskrien Rīgu 2020, 2. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-2827
10km (10.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
150
1
V10
Dmitrijs
Serjogins
10
0:36:03.0
3.4
ISOSTAR LATVIA
2
140
2
V10
Valdis
Aņikejevs
10
0:40:57.6
+4:54.5
3.9
SK Tērauds
3
247
3
V10
Andis
Sakne
10
0:41:37.4
+5:34.3
3.9
Saldus Boksa Klubs
4
83
4
V10
Kalvis
Mālnieks
10
0:43:27.8
+7:24.8
4.1
5
244
5
V10
Daniils
Blats
10
0:44:23.5
+8:20.5
4.2
6
172
6
V10
Edgars
Dzenuška
10
0:45:25.0
+9:21.9
4.3
Visma Active
7
152
7
V10
Kaspars
Vaivods
10
0:45:48.7
+9:45.7
4.3
KKDEV
8
98
8
V10
Vadims
Marinecs
10
0:46:35.8
+10:32.8
4.4
Team RRRun
9
113
9
V10
Edgars
Morozs
10
0:46:58.0
+10:55.0
4.4
GUP
10
250
10
V10
Agris
Samcovs
10
0:47:15.5
+11:12.4
4.5
NRC Rīga
11
160
11
V10
Valdis
Rozentāls
10
0:48:37.0
+12:34.0
4.6
12
138
12
V10
Ivars
Jankovskis
10
0:48:37.9
+12:34.8
4.6
"Reliģija"
13
257
13
V10
Juris
Jansons
10
0:49:10.4
+13:07.4
4.6
RIGA IRONMAN TEAM
14
103
14
V10
Edmunds
Garančs
10
0:50:00.9
+13:57.8
4.7
15
76
15
V10
Deniss
Fjodorovs
10
0:50:16.1
+14:13.1
4.7
16
241
16
V10
Alvis
Reinbergs
10
0:50:48.5
+14:45.5
4.8
17
252
17
V10
Atis
Bērziņš
10
0:51:04.1
+15:01.1
4.8
VSK Noskrien
18
243
18
V10
Andrejs
Priedītis
10
0:51:19.9
+15:16.9
4.8
Lsc
19
154
19
V10
Ēriks
Visockis
10
0:52:11.9
+16:08.9
4.9
EVFizioFit
20
77
20
V10
Mārtiņš
Ciekurs
10
0:52:30.9
+16:27.9
5.0
Ciekuri
21
105
21
V10
Jurģis
Kļavpurs
10
0:52:33.3
+16:30.3
5.0
RWA
22
253
22
V10
Rihards
Briģis
10
0:52:36.8
+16:33.8
5.0
Ieskrien sienā
23
136
23
V10
Guntis
Zālītis
10
0:52:44.0
+16:41.0
5.0
LVVA
24
21
1
S10
Ilze
Jansone
10
0:52:44.2
+16:41.2
5.0
25
10
2
S10
Māra
Drozdova
10
0:53:12.0
+17:09.0
5.0
26
143
24
V10
Gintars
Dzirvinskis
10
0:53:24.8
+17:21.7
5.0
27
256
25
V10
Edgars
Rūtiņš
10
0:53:32.7
+17:29.6
5.1
Maratona klubs
28
28
3
S10
Zane
Gruberte
10
0:53:56.4
+17:53.4
5.1
29
228
4
S10
Iveta
Niedre
10
0:54:02.3
+17:59.3
5.1
30
125
26
V10
Edgars
Eižvertiņš
10
0:54:09.8
+18:06.7
5.1
31
124
5
S10
Signe
Vilcāne
10
0:54:12.7
+18:09.7
5.1
RwA
32
245
27
V10
Sergei
Avanessov
10
0:54:30.2
+18:27.1
5.1
Mad Viestura Dogs
33
6
28
V10
Māris
Šteinerts
10
0:54:42.3
+18:39.3
5.2
Barons Ultras
34
153
29
V10
Edgars
Ogņevs
10
0:54:46.9
+18:43.9
5.2
35
310
30
V10
Jānis
Avotiņš
10
0:55:01.2
+18:58.2
5.2
Patria Sportland
36
54
6
S10
Lāsma
Zebuliņa
10
0:55:31.5
+19:28.5
5.2
37
156
31
V10
Jānis
Ozoliņš
10
0:56:24.6
+20:21.6
5.3
38
1
7
S10
Diāna
Spiridovska
10
0:57:03.6
+21:00.5
5.4
Dodkepu.lv
39
57
8
S10
Aija
Gavare
10
0:57:46.0
+21:43.0
5.5
40
305
9
S10
Aija
Valtmane
10
0:58:00.5
+21:57.5
5.5
41
255
32
V10
Deniss
Denisenko
10
0:58:19.0
+22:15.9
5.5
Sanctimony
42
246
33
V10
Sergejs
Kuzmin
10
1:01:14.5
+25:11.5
5.8
43
112
10
S10
Daiga
Vilkaste
10
1:02:04.4
+26:01.3
5.9
ASK Patria
44
24
34
V10
Oskars
Popēns
10
1:02:09.9
+26:06.9
5.9
45
74
35
V10
Konsta
Osh
10
1:03:09.0
+27:06.0
6.0
ITONUS.LV
46
47
11
S10
Dana
Rone
10
1:03:16.2
+27:13.2
6.0
47
151
36
V10
Māris
Dembovskis
10
1:03:37.7
+27:34.7
6.0
48
111
12
S10
Daina
Silgale
10
1:06:55.9
+30:52.9
6.3
49
55
37
V10
Linards
Kanenbergs
10
1:09:04.0
+33:01.0
6.5
50
27
38
V10
Mārtiņš
Veseris
10
1:28:20.0
+52:16.9
8.3
51
9
13
S10
Kristiana
Pole
9
1:01:04.5
+25:01.5
6.4
52
242
39
V10
Jānis
Balevičs
5
0:23:48.5
4.5
53
66
14
S10
Evita
Baumane
5
0:30:58.6
5.8
54
312
40
V10
Kārlis
Kadakovskis
4
0:20:44.1
4.9
5km (5.3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
182
1
VP5
Oskars
Cimermanis
5
0:18:56.4
3.6
2
81
2
VP5
Dainis
Limanāns
5
0:18:58.3
+0:01.9
3.6
RIEKSTI
3
69
3
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
5
0:19:05.0
+0:08.6
3.6
4
180
4
VP5
Dāvis
Uļģis
5
0:19:50.8
+0:54.4
3.7
Izturība
5
198
5
VP5
Sergejs
Maslobojevs
5
0:20:17.7
+1:21.3
3.8
NRC Rīga
6
142
6
VP5
Kārlis
Evertovskis
5
0:20:27.4
+1:31.0
3.9
7
108
7
VP5
Vitalijs
Cibisovs
5
0:20:34.2
+1:37.8
3.9
8
318
8
VP5
Mārtiņš
Purenovs
5
0:20:50.0
+1:53.6
3.9
9
227
9
VP5
Valdis
Bogdanovs
5
0:20:59.0
+2:02.5
4.0
10
164
10
VP5
Elvijs
Siliņš
5
0:21:46.5
+2:50.0
4.1
11
119
11
VP5
Atis
Jansons
5
0:21:51.9
+2:55.5
4.1
12
52
12
VP5
Oskars
Bormanis
5
0:22:05.1
+3:08.6
4.2
Lauki
13
14
1
SP5
Sintija
Šaitere
5
0:22:51.7
+3:55.3
4.3
14
236
13
VP5
Ivo
Zemturis
5
0:22:55.7
+3:59.3
4.3
Juno Runners
15
314
14
VP5
Vasilijs
Denisovs
5
0:23:46.9
+4:50.4
4.5
16
168
1
VJ5
Jānis Mārtiņš
Ozoliņš
5
0:23:57.0
+5:00.5
4.5
MSC/Ozoliņi Run
17
308
2
SP5
Gita
Vilensone
5
0:24:03.8
+5:07.4
4.5
Vāveres
18
269
3
SP5
Anda
Zandberga
5
0:24:04.5
+5:08.0
4.5
Riga Runners
19
183
15
VP5
Deniss
Bočkovs
5
0:24:06.1
+5:09.7
4.5
Massage4you.lv
20
230
16
VP5
Ģirts
Ļaudaks
5
0:24:19.1
+5:22.7
4.6
Skriešanas akadēmija
21
114
17
VP5
Sergejs
Čistovs
5
0:24:36.1
+5:39.6
4.6
22
72
18
VP5
Mārtiņš
Drāke
5
0:24:38.2
+5:41.8
4.6
23
249
19
VP5
Andrejs
Stupins-Jēgers
5
0:24:42.7
+5:46.3
4.7
24
313
20
VP5
Reinis
Ozoliņš
5
0:24:55.9
+5:59.5
4.7
25
53
21
VP5
Didzis
Kalniņš
5
0:24:56.8
+6:00.4
4.7
Maratona klubs
26
5
22
VP5
Dmitrijs
Kirilovičs
5
0:25:07.4
+6:11.0
4.7
27
211
23
VP5
Sandis
Sauka
5
0:25:20.4
+6:24.0
4.8
Run With Anita
28
18
24
VP5
Dāvids
Zalāns
5
0:25:32.9
+6:36.5
4.8
www.davidszalans.lv
29
13
25
VP5
Valdemārs
Timofejevs
5
0:25:45.9
+6:49.4
4.9
30
224
1
SJ5
Katrīna
Erne
5
0:26:03.8
+7:07.3
4.9
riga runners
31
185
26
VP5
Kārlis
Ielejs
5
0:26:11.7
+7:15.3
4.9
32
79
4
SP5
Valentīna
Romanova
5
0:26:18.7
+7:22.3
5.0
33
317
27
VP5
Vitālijs
Ozerovs
5
0:26:20.0
+7:23.5
5.0
34
289
5
SP5
Zane
Tilta-Kūma
5
0:26:30.8
+7:34.4
5.0
ZVOC
35
89
28
VP5
Dmitrijs
Karasenko
5
0:26:35.0
+7:38.5
5.0
36
116
2
SJ5
Emīlija
Vahere-Abražune
5
0:26:36.5
+7:40.1
5.0
SS Arkādija
37
165
2
VJ5
Vladislavs
Ekersdorfs
5
0:26:43.0
+7:46.6
5.0
Wood Brothers
38
33
29
VP5
Aivis
Stepanovs
5
0:26:45.4
+7:49.0
5.0
Bez Entuziasma Nav Uzvaru
39
93
6
SP5
Aiga
Paegle
5
0:27:26.9
+8:30.4
5.2
Engures sportam
40
4
30
VP5
Oļegs
Suhorukovs
5
0:27:49.0
+8:52.5
5.2
41
181
31
VP5
Arvis
Budrevics
5
0:27:52.0
+8:55.5
5.3
ko??? man toč bij' jābūt TOP3
42
36
7
SP5
Inga
Dzene
5
0:28:10.9
+9:14.5
5.3
43
94
8
SP5
Paula
Ivanovaite
5
0:28:12.8
+9:16.4
5.3
Engures sportam
44
219
32
VP5
Aivars
Zaķis
5
0:28:14.2
+9:17.8
5.3
Maratona klubs/LSC
45
303
9
SP5
Nellija
Baliko
5
0:28:20.8
+9:24.3
5.3
46
64
3
VJ5
Rodrigo
Anops
5
0:28:21.5
+9:25.1
5.4
vinteko.lv
47
311
33
VP5
Anton
Stepanov
5
0:28:21.5
+9:25.1
5.4
48
232
34
VP5
Dmitrijs
Stepanovs
5
0:28:22.3
+9:25.9
5.4
49
63
35
VP5
Raivis
Anops
5
0:28:26.5
+9:30.0
5.4
vinteko.lv
50
147
10
SP5
Anda
Ansone
5
0:28:28.9
+9:32.4
5.4
51
148
36
VP5
Krists
Kalniņš
5
0:28:29.2
+9:32.8
5.4
52
233
37
VP5
Aleksandrs
Azarevics
5
0:28:33.8
+9:37.4
5.4
LSC
53
179
38
VP5
Kasaprs
Vītols
5
0:28:49.7
+9:53.3
5.4
Vītoli
54
307
39
VP5
Aleksis
Jurševskis
5
0:29:12.8
+10:16.3
5.5
55
29
40
VP5
Atis
Matisons
5
0:29:23.9
+10:27.5
5.5
56
320
41
VP5
Agris
Čaurs
5
0:29:32.8
+10:36.4
5.6
57
300
11
SP5
Ilona
Sedleniece
5
0:29:45.1
+10:48.7
5.6
58
286
12
SP5
Lelde
Spriņģe
5
0:29:50.7
+10:54.3
5.6
59
285
13
SP5
Agnese
Kalēja
5
0:30:45.6
+11:49.1
5.8
60
37
14
SP5
Vineta
Onckule
5
0:30:50.5
+11:54.0
5.8
61
304
15
SP5
Olena
Fomenko
5
0:30:54.6
+11:58.2
5.8
Maratona klubs
62
88
16
SP5
Inga
Martinsone
5
0:30:54.7
+11:58.3
5.8
VSK Noskrien
63
167
42
VP5
Pēteris
Zālītis
5
0:30:55.3
+11:58.9
5.8
64
82
3
SJ5
Karīna
Mellace
5
0:31:00.8
+12:04.4
5.9
65
19
17
SP5
Anete Dārta
Rožkalne
5
0:31:05.7
+12:09.2
5.9
66
216
43
VP5
Rūdolfs
Ekis
5
0:31:34.5
+12:38.1
6.0
67
281
18
SP5
Solvita
Bernande
5
0:31:39.3
+12:42.9
6.0
68
239
19
SP5
Krista
Ozoliņa
5
0:32:02.9
+13:06.5
6.0
-
69
259
4
VJ5
Francis
Kozlovs
5
0:32:06.0
+13:09.6
6.1
Olaines VK
70
309
44
VP5
Normunds
Legzdiņš
5
0:32:10.2
+13:13.7
6.1
71
78
4
SJ5
Evelīna
Broka
5
0:32:16.1
+13:19.7
6.1
72
107
5
VJ5
Vilhelms
Skudra
5
0:32:21.6
+13:25.2
6.1
73
118
45
VP5
Intars
Abražuns
5
0:32:43.9
+13:47.5
6.2
74
288
20
SP5
Eliza
Ozolina
5
0:33:06.0
+14:09.6
6.2
75
213
46
VP5
Edgars
Kļaviņš
5
0:33:06.4
+14:10.0
6.2
76
145
21
SP5
Ilze
Zujeva
5
0:33:16.1
+14:19.7
6.3
KKPD
77
144
47
VP5
Juris
Belovs
5
0:33:16.2
+14:19.8
6.3
KKPD
78
251
22
SP5
Līga
Pole
5
0:33:16.3
+14:19.9
6.3
79
34
48
VP5
Viktors
Valts
5
0:33:23.3
+14:26.8
6.3
VV investments
80
295
23
SP5
Linda
Vāgnere
5
0:33:24.6
+14:28.2
6.3
81
231
5
SJ5
Anna Marija
Zaķe
5
0:33:27.5
+14:31.1
6.3
Maratona klubs/LSC
82
22
24
SP5
Anna
Popena
5
0:33:28.7
+14:32.3
6.3
VV investments
83
75
25
SP5
Zinaida
Grīnberga
5
0:33:53.7
+14:57.3
6.4
LSC
84
109
26
SP5
Ruta
Saliņa
5
0:34:02.1
+15:05.7
6.4
85
240
49
VP5
Jānis
Sviklāns
5
0:34:03.7
+15:07.3
6.4
86
134
27
SP5
Ilze
Vilciņa
5
0:35:05.1
+16:08.6
6.6
87
120
6
SJ5
Antonete
Martinsone
5
0:35:09.4
+16:13.0
6.6
88
177
28
SP5
Inese
Ozola
5
0:35:11.1
+16:14.7
6.6
Swedbank
89
12
29
SP5
Anna
Mitrohina
5
0:35:37.8
+16:41.4
6.7
90
121
6
VJ5
Timotejs
Martinsons
5
0:36:09.1
+17:12.7
6.8
91
238
30
SP5
Dārta Arta
Medne
5
0:36:10.5
+17:14.1
6.8
92
130
7
SJ5
Anna Olīvija
Riekstiņa
5
0:36:22.9
+17:26.5
6.9
Rīgas Vingrošanas skola
93
101
31
SP5
Aija
Strazda
5
0:37:51.5
+18:55.1
7.1
94
95
32
SP5
Anna
Haļčicka
5
0:38:37.2
+19:40.8
7.3
95
100
33
SP5
Linda
Bebre
5
0:39:11.9
+20:15.5
7.4
96
1046
7
VJ5
Alberts
Vasiļevičs
5
0:39:48.4
+20:52.0
7.5
97
169
34
SP5
Anastasija
Fjodorova
5
0:39:54.5
+20:58.1
7.5
98
291
35
SP5
Ilze
Puķīte
5
0:41:45.6
+22:49.2
7.9
99
306
8
SJ5
Diāna
Dmitrijeva
5
0:42:01.2
+23:04.8
7.9
RVS
100
294
36
SP5
Sintija
Kuzma
5
0:42:50.3
+23:53.9
8.1
101
235
50
VP5
Viktors
Safutins
5
0:43:17.8
+24:21.4
8.2
LSC
102
163
8
VJ5
Artūrs
Vasiļevičs
5
0:45:26.4
+26:29.9
8.6
Metroons
103
166
9
VJ5
Jegors
Voloho
5
0:46:59.9
+28:03.5
8.9
Wood Brothers
104
301
37
SP5
Ģertrūde
Silauniece
4
0:31:49.8
+12:53.4
7.5
105
284
38
SP5
Lelde
Ķikute
1
0:08:06.3
7.6
106
283
39
SP5
Sabīne
Priedīte
1
0:08:06.7
7.7
Bērnu garā (0.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1107
1
SB2
Elizabete
Zaprivoda
1
0:03:13.9
4.0
SS Arkādija
2
1106
2
SB2
Amanda
Mankus
1
0:03:17.9
+0:04.0
4.1
Saldus OK
3
1083
1
VB2
Rodrigo
Anops
1
0:03:18.3
+0:04.3
4.1
vinteko.lv
4
1006
2
VB2
Iļja
Potapovs
1
0:03:20.9
+0:06.9
4.2
5
1044
3
SB2
Anna Olīvija
Riekstiņa
1
0:03:29.3
+0:15.3
4.4
Rīgas vingrošanas skola
6
1011
4
SB2
Marta
Kerele
1
0:03:31.4
+0:17.5
4.4
7
1077
3
VB2
Regnārs
Skaistais
1
0:03:45.8
+0:31.9
4.7
xXx
8
1117
4
VB2
Miks
Miklāvs
1
0:03:48.1
+0:34.1
4.8
9
1112
5
VB2
Maksims
Berežnojs
1
0:03:49.8
+0:35.9
4.8
10
1075
6
VB2
Marats
Budjko
1
0:03:58.7
+0:44.7
5.0
11
1102
7
VB2
Ričards Jānis
Galviņš
1
0:04:04.6
+0:50.7
5.1
Galviņi
12
1111
8
VB2
Edvards Miks
Galviņš
1
0:04:05.1
+0:51.2
5.1
Galviņi
13
1065
9
VB2
Emīls
Vaivods
1
0:04:06.3
+0:52.3
5.1
KKDEV
14
1061
5
SB2
Melisa
Galkina
1
0:04:09.0
+0:55.0
5.2
15
1121
10
VB2
Iaroslav
Novozhilov
1
0:04:10.3
+0:56.3
5.2
16
1010
11
VB2
Ansis
Eglājs
1
0:04:15.0
+1:01.0
5.3
17
1055
12
VB2
Atis
Eglājs
1
0:04:16.1
+1:02.2
5.3
18
1015
6
SB2
Alisa
Mitrohina
1
0:04:17.6
+1:03.6
5.4
19
1086
7
SB2
Beatrise
Bethere
1
0:04:18.0
+1:04.0
5.4
20
1037
8
SB2
Lauma
Lange
1
0:04:18.6
+1:04.6
5.4
RRS Alfa/Riteņvasara
21
1073
9
SB2
Diāna
Dmitrijeva
1
0:04:26.2
+1:12.2
5.5
RVS
22
1023
13
VB2
Mārtiņš
Saliņš
1
0:04:29.1
+1:15.1
5.6
23
1116
10
SB2
Laima Lība
Erdmane
1
0:04:29.7
+1:15.7
5.6
Riteņvasara
24
1036
11
SB2
Lote
Lange
1
0:04:30.3
+1:16.3
5.6
LiVelo/Zelta Zeme
25
1027
12
SB2
Elza
Patmalnika
1
0:04:31.5
+1:17.6
5.7
26
1122
14
VB2
Ņikita
Carenko
1
0:04:32.6
+1:18.6
5.7
27
1139
13
SB2
Ērika
Burģe
1
0:04:35.3
+1:21.3
5.7
28
1064
15
VB2
Dāvis
Vaivods
1
0:04:38.8
+1:24.8
5.8
KKDEV
29
1104
14
SB2
Sanita
Andiņa
1
0:05:10.4
+1:56.4
6.5
30
1125
16
VB2
Aleksandrs
Prokofjevs
1
0:05:18.9
+2:05.0
6.6
31
1103
15
SB2
Melisa Elizabete
Žvīgure
1
0:05:49.6
+2:35.6
7.3
32
1108
16
SB2
Annamarija
Prokofjeva
1
0:05:55.6
+2:41.6
7.4
33
1076
17
SB2
Nelli
Budjko
1
0:06:16.4
+3:02.4
7.8
34
1138
18
SB2
Glorija
Burģe
1
0:06:47.6
+3:33.6
8.5
35
1105
19
SB2
Emilija
Gertmane
1
0:06:59.4
+3:45.4
8.7
36
1126
17
VB2
Gustavs
Limanāns
1
0:51:24.6
+48:10.6
64.3
RIEKSTI
Bērnu īsā (0.38 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
1136
1
VB1
Markuss
Gailis
1
0:01:36.4
4.2
2
1058
2
VB1
Rino
Bērziņš
1
0:01:37.0
+0:00.6
4.3
3
1082
3
VB1
Markuss
Budrevičs
1
0:01:37.8
+0:01.4
4.3
4
1043
1
SB1
Undīne
Bērziņa
1
0:01:39.6
+0:03.2
4.4
5
1130
2
SB1
Jasmīne
Vanaga
1
0:01:42.9
+0:06.4
4.5
6
1052
3
SB1
Emīlija
Kubliņa
1
0:01:44.2
+0:07.7
4.6
7
1045
4
SB1
Viktorija
Vasiļeviča
1
0:01:46.5
+0:10.0
4.7
Metroons
8
1040
4
VB1
Evans
Voits
1
0:01:50.3
+0:13.9
4.8
9
1024
5
VB1
Regnārs
Saliņš
1
0:01:51.9
+0:15.5
4.9
10
1041
6
VB1
Mārcis
Grišuļs
1
0:01:55.0
+0:18.6
5.0
11
1084
5
SB1
Rēzija
Anopa
1
0:01:55.7
+0:19.3
5.1
vinteko.lv
12
1029
7
VB1
Haralds
Mihmalis
1
0:01:56.7
+0:20.3
5.1
13
1068
6
SB1
Darina
Bočkova
1
0:01:59.0
+0:22.6
5.2
Massage4you.lv
14
1079
8
VB1
Emīls Kristofers
Galviņš
1
0:02:00.4
+0:23.9
5.3
Galviņi
15
1099
9
VB1
Ernests Gusts
Sviklāns
1
0:02:00.5
+0:24.1
5.3
Nav
16
1081
10
VB1
Dinārs Gabriels
Vītols
1
0:02:01.0
+0:24.6
5.3
Vītoli
17
1007
7
SB1
Dita
Miklāva
1
0:02:02.3
+0:25.8
5.4
18
1062
8
SB1
Elīna
Zemture
1
0:02:03.7
+0:27.3
5.4
Dārziņi
19
1017
9
SB1
Anna
Nesteruka
1
0:02:04.3
+0:27.9
5.5
20
1056
10
SB1
Liene
Eglāja
1
0:02:06.5
+0:30.1
5.5
21
1012
11
SB1
Madara
Kerele
1
0:02:06.8
+0:30.4
5.6
22
1038
12
SB1
Gabriela
Kārkle
1
0:02:11.5
+0:35.1
5.8
Blackbird
23
1001
13
SB1
Elizabete
Misjuna
1
0:02:12.2
+0:35.7
5.8
24
1009
14
SB1
Elizabete
Broka
1
0:02:18.3
+0:41.9
6.1
25
1004
15
SB1
Nina
Nesteruka
1
0:02:25.9
+0:49.5
6.4
26
1005
16
SB1
Adriana
Kanašķe
1
0:02:27.4
+0:51.0
6.5
27
1039
17
SB1
Mira
Novozhilova
1
0:02:33.6
+0:57.1
6.7
28
1033
18
SB1
Rūta
Bethere
1
0:02:36.2
+0:59.8
6.9
29
1019
19
SB1
Alise
Strazda
1
0:02:39.1
+1:02.7
7.0
30
1020
11
VB1
Oskars
Strazds
1
0:02:41.1
+1:04.7
7.1
31
1131
20
SB1
Melisa
Vanaga
1
0:02:42.2
+1:05.8
7.1
32
1069
21
SB1
Maria
Fjodorova
1
0:02:49.4
+1:13.0
7.4
33
1078
12
VB1
Kirills
Carenko
1
0:02:52.7
+1:16.3
7.6
34
1100
13
VB1
Pjotrs
Prokofjevs
1
0:02:53.3
+1:16.8
7.6
35
1085
22
SB1
Karlīna Lalita
Vītola
1
0:02:54.6
+1:18.2
7.7
Vītoli
36
1093
14
VB1
Henrijs
Bethers
1
0:02:54.7
+1:18.3
7.7
37
1003
23
SB1
Laura
Andiņa
1
0:02:58.3
+1:21.8
7.8
38
1028
24
SB1
Audra Elija
Patmalnika
1
0:02:59.6
+1:23.1
7.9
39
1035
15
VB1
Tālis
Lohrengel
1
0:02:59.9
+1:23.5
7.9
40
1030
16
VB1
Helmuts
Mihmalis
1
0:03:01.7
+1:25.3
8.0
41
1031
17
VB1
Henrijs
Mihmalis
1
0:03:04.9
+1:28.5
8.1
42
1094
18
VB1
Vestards
Sviklāns
1
0:03:11.5
+1:35.0
8.4
Nav
43
1101
25
SB1
Austra
Matisone
1
0:03:15.8
+1:39.4
8.6
44
1002
19
VB1
Oskars
Eižvertiņš
1
0:03:17.1
+1:40.7
8.6
45
1114
26
SB1
Krista
Kozuliņa
1
0:03:18.8
+1:42.4
8.7
46
1074
20
VB1
Tom
Osh
1
0:03:18.9
+1:42.5
8.7
ITONUS.LV
47
1042
21
VB1
Marsels
Grišuļs
1
0:03:23.2
+1:46.8
8.9
48
1060
27
SB1
Gabriela
Galkina
1
0:03:24.6
+1:48.2
9.0
49
1063
22
VB1
Jānis
Zemturis
1
0:03:28.2
+1:51.8
9.1
Dārziņi
50
1137
28
SB1
Jete
Matisone
1
0:03:32.0
+1:55.6
9.3
51
1067
29
SB1
Amelija
Voloho
1
0:03:32.9
+1:56.5
9.3
Wood Brothers
52
1018
30
SB1
Estere
Kārkle
1
0:03:48.0
+2:11.6
10.0
Blackbird
53
1025
31
SB1
Dārta
Kūma
1
0:03:49.6
+2:13.1
10.1
54
1140
23
VB1
Imants
Burģis
1
0:03:54.6
+2:18.2
10.3
55
1034
24
VB1
Krišjānis
Bethers
1
0:04:24.6
+2:48.1
11.6
56
1054
32
SB1
Gabriela
Kubliņa
1
0:04:26.2
+2:49.8
11.7
Ves (10.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
218
1
VV
Voldemārs
Lejnieks
7
0:29:45.2
4.0
SK Dzērvene
2
297
2
VV
Nauris
Kozuliņš
5
0:25:28.9
4.8
3
273
1
SV
Agnese Patrīcija
Ozola
5
0:25:45.5
4.9
4
292
3
VV
Egons
Lācis
5
0:27:10.2
5.1
5
205
4
VV
Arnis
Bērziņš
5
0:28:47.7
5.4
6
264
5
VV
Salvis
Skaists
4
0:24:09.4
5.7
Gliemezis
7
261
2
SV
Elizabete Paula
Ozola
4
0:24:24.4
5.8
8
262
6
VV
Toms
Pāss
4
0:25:19.3
6.0
9
212
3
SV
Lauma
Muceniece
4
0:25:34.1
6.0
10
190
7
VV
Iļja
Potapovs
4
0:25:38.2
6.0
11
200
4
SV
Dana
Alksne
4
0:27:29.6
6.5
LiVelo/Zelta Zeme
12
271
8
VV
Nils
Erdmanis
4
0:27:30.6
6.5
Riteņvasara
13
204
9
VV
Artūrs
Jakovļevs
4
0:29:33.2
7.0
14
265
10
VV
Regnārs
Skaists
3
0:22:57.0
7.2
xXx
15
201
11
VV
Voldemārs
Burģis
3
0:23:40.8
7.4
16
270
5
SV
Katrīna
Bērziņa
3
0:24:46.3
7.8
17
278
6
SV
Justīne
Kalniņa
3
0:24:48.4
7.8
18
272
7
SV
Evita
Česka
3
0:25:24.3
8.0
19
316
12
VV
Ričards Jānis
Galviņš
3
0:25:32.3
8.0
20
188
8
SV
Aurika
Portnaja
3
0:27:22.1
8.6
21
193
9
SV
Guna Emilija
Zobena
3
0:27:38.3
8.7
22
187
10
SV
Arina
Bahmatova
3
0:28:22.0
8.9
23
189
11
SV
Jana
Smirnova
3
0:28:23.7
8.9
24
194
12
SV
Līga
Sēja
3
0:29:58.6
9.4
25
192
13
SV
Andra
Vanaga
3
0:29:59.6
9.4
26
186
14
SV
Evija
G
2
0:13:15.4
6.3
27
197
13
VV
Igo
Kreicbergs
2
0:13:42.3
6.5
28
266
15
SV
Laura
Jurševska
2
0:16:57.6
8.0
29
207
16
SV
Aleksandra
Lace
2
0:20:04.1
9.5
30
206
17
SV
Ksenija
Lace
2
0:20:04.6
9.5
31
315
14
VV
Edvards Miks
Galviņš
2
0:20:52.8
9.8
32
203
18
SV
Lote
Lange
2
0:20:58.8
9.9
Riteņvasara
33
321
15
VV
Emīls Kristofers
Galviņš
2
0:23:29.0
11.1
34
202
19
SV
Lauma
Lange
2
0:23:30.1
11.1
RRS Alfa/Riteņvasara
35
280
20
SV
Laima Lība
Erdmane
2
0:23:31.3
11.1
Riteņvasara
36
282
21
SV
Iveta
Kovnacka
2
0:23:56.2
11.3
37
319
22
SV
Ineta
Būcina
2
0:24:10.6
11.4
38
279
23
SV
Madina
Dasinica
2
0:24:10.6
11.4
39
215
24
SV
Nataļja
Krivonosa
1
0:06:44.1
6.4
40
196
25
SV
Valda
Kreicberga
1
0:06:47.7
6.4