Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
Izskrien Rīgu 2020, 1. posms
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
150
1
V10
Dmitrijs
Serjogins
ISOSTAR LATVIA
10
0:33:48.1
3.4
2
140
2
V10
Valdis
Aņikejevs
SK Tērauds
10
0:38:00.1
3.8
3
139
3
V10
John
Volkenandt
SK Tērauds
10
0:39:13.2
3.9
4
155
1
S10
Karīna
Helmane-Soročenkova
10
0:39:15.6
3.9
5
83
4
V10
Kalvis
Mālnieks
10
0:41:01.3
4.1
6
23
5
V10
Kalvis
Silgals
Surikati
10
0:41:35.9
4.2
7
98
6
V10
Vadims
Marinecs
Team RRRun
10
0:41:50.6
4.2
8
159
7
V10
Mārcis
Grīnšteins
10
0:42:13.3
4.2
9
160
8
V10
Valdis
Rozentāls
10
0:42:34.6
4.3
10
106
9
V10
Žanis
Lulle
10
0:43:30.9
4.4
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
182
1
VP5
Oskars
Cimermanis
5
0:17:26.4
3.5
2
69
2
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
5
0:17:55.9
3.6
3
58
3
VP5
Mārtiņš
Babkins
Individuāli,perpendikulāri
5
0:18:06.6
3.6
4
180
4
VP5
Dāvis
Uļģis
Izturība
5
0:18:32.0
3.7
5
84
1
VJ5
Miks Jānis
Caune
5
0:18:44.2
3.7
6
108
5
VP5
Vitalijs
Cibisovs
5
0:19:31.3
3.9
7
135
6
VP5
Alēns
Jukšinskis
5
0:19:37.6
3.9
8
175
1
SP5
Jeļena
Ābele
Suunto team Latvia
5
0:20:10.4
4.0
9
227
7
VP5
Valdis
Bogdanovs
5
0:20:33.6
4.1
10
164
8
VP5
Elvijs
Siliņš
5
0:20:41.6
4.1
Bērnu garā (0.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
1071
1
VB2
Toms
Ozols
1
0:02:47.9
3.5
2
1097
2
VB2
Kristians
Freimanis
1
0:03:14.3
4.0
3
1006
3
VB2
Iļja
Potapovs
1
0:03:16.4
4.1
4
1083
4
VB2
Rodrigo
Anops
vinteko.lv
1
0:03:18.6
4.1
5
1044
1
SB2
Anna Olīvija
Riekstiņa
Rīgas vingrošanas skola
1
0:03:18.7
4.1
6
1077
5
VB2
Regnārs
Skaistais
xXx
1
0:03:29.4
4.4
7
1011
2
SB2
Marta
Kerele
1
0:03:31.5
4.4
8
1050
3
SB2
Melānija
Vāvere
Ss Arkādija
1
0:03:32.2
4.4
9
1075
6
VB2
Marats
Budjko
1
0:03:41.5
4.6
10
1092
7
VB2
Kārlis
Inka
Z-Kalns
1
0:03:41.5
4.6
Bērnu īsā (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
1043
1
SB1
Undīne
Bērziņa
1
0:02:19.8
4.7
2
1047
1
VB1
Ernests
Jukšinskis
1
0:02:20.9
4.7
3
1051
2
VB1
Mārtiņš
Vāvere
Sk Super Nova
1
0:02:21.2
4.7
4
1072
2
SB1
Kerija
Pigožņa
ASK Patria
1
0:02:26.3
4.9
5
1046
3
SB1
Viktorija
Vasiļeviča
1
0:02:33.7
5.1
6
1024
3
VB1
Regnārs
Saliņš
1
0:02:38.9
5.3
7
1084
4
SB1
Rēzija
Anopa
vinteko.lv
1
0:02:39.1
5.3
8
1013
5
SB1
Jasmīne
Vanaga
1
0:02:41.6
5.4
9
1048
4
VB1
Alberts
Jukšinskis
1
0:02:47.2
5.6
10
1056
6
SB1
Liene
Eglāja
1
0:02:50.1
5.7
Ves (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
218
1
VV
Voldemārs
Lejnieks
SK Dzērvene
7
0:27:29.6
3.9
2
222
1
SV
Lelde
Rāviņa
6
0:29:36.3
4.9
3
208
2
VV
Eriks
Nukis
6
0:29:59.9
5.0
4
205
3
VV
Arnis
Bērziņš
5
0:25:53.3
5.2
5
221
4
VV
Māris
Rāviņš
5
0:26:34.3
5.3
6
217
5
VV
Juris
Evertovskis
5
0:29:54.6
6.0
7
190
6
VV
Iļja
Potapovs
5
0:29:59.5
6.0
8
223
7
VV
Kārlis
Inka
Z-Kalns
4
0:24:39.3
6.2
9
201
8
VV
Voldemārs
Burģis
4
0:24:48.5
6.2
10
195
2
SV
Inga
Novika
Gnomiki
4
0:25:13.6
6.3