Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
Izskrien Rīgu 2019, 5. posms
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
97
1
V10
Alvis
Danovskis
1991
Riga Runners
10
0:34:29.7
3.5
2
133
2
V10
Uldis
Katlaps
1993
10
0:36:04.6
3.6
3
119
3
V10
Konstantīns
Krjačko
1981
Ronako
10
0:36:20.3
3.6
4
53
4
V10
Gunārs
Ķeģis
1967
VSK Noskrien
10
0:37:13.4
3.7
5
1
5
V10
Kalvis
Mālnieks
1986
10
0:38:06.2
3.8
6
556
6
V10
Ritvars
Kalniņš
1974
Skrienam kopā
10
0:38:13.3
3.8
7
152
1
S10
Jeļena
Ābele
1986
Suunto team Latvia
10
0:38:35.5
3.9
8
104
7
V10
Miks
Pētersons
1980
vsk noskrien
10
0:39:25.2
3.9
9
630
8
V10
Lauris
Bitenieks
1986
BJC Laimīte
10
0:39:40.5
4.0
10
27
9
V10
Mārtiņš
Strušels
1992
10
0:40:04.5
4.0
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
536
1
VP5
Jānis
Mežiels
1990
ASK Patria
5
0:15:54.0
3.2
2
298
2
VP5
Dāvis
Uļģis
1990
Izturiba
5
0:16:15.9
3.3
3
385
3
VP5
Sergejs
Maslobojevs
1985
NRC Rīga
5
0:16:34.4
3.3
4
291
4
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
1987
5
0:17:00.2
3.4
5
482
5
VP5
Vitalijs
Čibisovs
1988
5
0:17:10.2
3.4
6
365
1
VJ5
Renārs
Leiskins
2001
5
0:17:18.1
3.5
7
285
6
VP5
Andis
Sakne
1989
Staff Batallion
5
0:17:27.1
3.5
8
479
7
VP5
Jānis
Ābols
1980
Maratona klubs
5
0:17:30.4
3.5
9
577
1
SP5
Klinta
Lauska
1991
1991
5
0:17:32.6
3.5
10
253
8
VP5
Kaspars
Stivriņš
1997
LU Medicīnas fakultāte
5
0:17:37.8
3.5
Bērnu garā (0.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
788
1
VB2
Kristians
Freimanis
2008
1
0:03:13.1
4.0
2
820
1
SB2
Darja
Vdovina
2008
Sporta akola Arkādija
1
0:03:20.0
4.2
3
956
2
VB2
Hugo
Jermaks
2009
1
0:03:21.6
4.2
4
796
2
SB2
Amanda
Mankus
2008
Saldus OK
1
0:03:38.9
4.6
5
957
3
VB2
Teo
Jermaks
2010
1
0:03:40.4
4.6
6
877
4
VB2
Rodrigo
Anops
2011
Vinteko
1
0:03:48.3
4.8
7
773
5
VB2
Iļja
Potapovs
2008
1
0:03:49.8
4.8
8
749
3
SB2
Evelīna
Jaunzeme
2009
Sporta skola "Arkādija"
1
0:03:50.5
4.8
9
747
4
SB2
Anna Olīvija
Riekstiņa
2009
Rīgas Vingrošanas skola
1
0:03:52.3
4.8
10
719
6
VB2
Toms
Grandāns
2008
1
0:03:55.5
4.9
Bērnu īsā (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
997
1
SB1
Marta
Kerele
2012
1
0:01:57.1
4.9
2
757
1
VB1
Atis
Vrubļevskis
2012
Surikati
1
0:02:06.0
5.3
3
859
2
SB1
Emīlija
Gertmane
2012
1
0:02:07.0
5.3
4
949
3
SB1
Kristiāna
Deksne
2013
1
0:02:07.2
5.3
5
723
4
SB1
Melānija
Vāvere
2012
1
0:02:07.5
5.3
6
763
2
VB1
Emīls
Vaivods
2012
KKDEV
1
0:02:07.6
5.3
7
982
3
VB1
Marats
Budjko
2012
1
0:02:09.9
5.4
8
718
4
VB1
Emīls
Grandāns
2012
1
0:02:10.1
5.4
9
842
5
SB1
Laura
Jēkabsone
2013
Rikor
1
0:02:14.1
5.6
10
735
6
SB1
Margarita
Panova
2012
1
0:02:14.8
5.6
Ves (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
470
1
VV
Voldemārs
Lejnieks
1989
SK Dzērvene
8
0:28:57.4
3.6
2
456
2
VV
Jānis
Baukerts
1986
6
0:28:31.7
4.8
3
569
1
SV
Zita
Zariņa
1980
6
0:29:29.6
4.9
4
400
3
VV
Nauris
Kozuliņš
1982
5
0:25:46.9
5.2
5
444
4
VV
Gatis
Lange
1978
Riteņvasara
5
0:25:56.9
5.2
6
418
2
SV
Ennija
Ozoliņa
1992
5
0:27:36.7
5.5
7
476
3
SV
Elīza
Valtere
2006
5
0:28:13.3
5.6
8
473
5
VV
Toms
Pāss
1970
5
0:28:18.4
5.7
9
460
4
SV
Laura
Kozuliņa
1985
5
0:28:26.3
5.7
10
397
6
VV
Salvis
Skaistais
1973
xXx
5
0:28:35.4
5.7