Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-1079
Izskrien Rīgu 2018, 7. posms - GRĪZIŅKALNS
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-1079
10km (11 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
278
1
V10
Dainis
Limanāns
1983
M
RIEKSTI
10
0:39:10.8
3.6
2
976
2
V10
Alvis
Danovskis
1991
M
10
0:40:31.7
+1:20.9
3.7
3
260
3
V10
Uldis
Katlaps
1993
M
10
0:41:08.4
+1:57.5
3.7
4
250
4
V10
Jānis
Jerofejevs
1989
M
10
0:42:56.6
+3:45.7
3.9
5
20
1
S10
Klinta
Lauska
1991
F
ISOSTAR
10
0:44:20.3
+5:09.4
4.0
6
237
5
V10
Raitis
Gržibovskis
1989
M
VSKNoskrien
10
0:45:31.6
+6:20.8
4.1
7
854
6
V10
Jānis
Laurs
1986
M
Visa Veida Kustība
10
0:46:23.8
+7:13.0
4.2
8
246
7
V10
Atis
Jansons
1991
M
Team Jansoni
10
0:46:42.5
+7:31.6
4.2
9
894
8
V10
Valdis
Rozentāls
1969
M
10
0:47:03.0
+7:52.1
4.3
10
548
9
V10
Mārtiņš
Purenkovs
1988
M
Legs Miserables
10
0:47:03.6
+7:52.7
4.3
11
543
10
V10
Mārtiņš
Strušels
1992
M
10
0:47:24.0
+8:13.1
4.3
12
252
11
V10
Imants
Kaldre
1985
M
VSK Noskrien
10
0:47:26.0
+8:15.1
4.3
13
242
12
V10
Uģis
Inka
1976
M
Vecās Kedas
10
0:47:35.2
+8:24.3
4.3
14
800
13
V10
Rolf
Fredheim
1986
M
10
0:47:35.5
+8:24.6
4.3
15
247
14
V10
Juris
Jansons
1975
M
Riga Ironman Team
10
0:47:50.6
+8:39.7
4.3
16
302
15
V10
Kalvis
Silgals
1986
M
Surikati
10
0:48:20.8
+9:09.9
4.4
17
215
16
V10
Mārtiņš
Ciekurs
1999
M
Ciekuri
10
0:48:31.6
+9:20.7
4.4
18
216
17
V10
Pēteris
Ciekurs
1995
M
Ciekuri
10
0:49:14.9
+10:04.0
4.5
19
850
18
V10
Andrejs
Maļukovs
1992
M
10
0:49:51.0
+10:40.1
4.5
20
205
2
S10
Rita
Anopa
1982
F
vinteko.lv
10
0:49:57.5
+10:46.6
4.5
21
293
19
V10
Uldis
Pormeisters
1987
M
10
0:50:21.8
+11:10.9
4.6
22
219
20
V10
Aigars
Dakteris
1982
M
Outdoor Training Club
10
0:50:39.5
+11:28.6
4.6
23
760
21
V10
Māris
Šteinerts
1984
M
10
0:50:43.6
+11:32.7
4.6
24
213
22
V10
Mareks
Brokāns
1973
M
VSK Noskrien
10
0:50:49.1
+11:38.2
4.6
25
239
23
V10
Artjoms
Gusevs
1992
M
10
0:51:04.7
+11:53.8
4.6
26
241
24
V10
Kārlis
Ielejs
1971
M
VSK Noskrien
10
0:51:12.3
+12:01.4
4.7
27
909
25
V10
Valdis
Čunka
1982
M
Vichy
10
0:51:12.3
+12:01.5
4.7
28
266
26
V10
Igors
Kozlovs
1965
M
10
0:51:13.2
+12:02.3
4.7
29
809
27
V10
Māris
Vizulis
1983
M
Trakie Eži
10
0:51:21.7
+12:10.8
4.7
30
236
3
S10
Kristīne
Gržibovska
1991
F
SK Dzērvene
10
0:51:28.4
+12:17.5
4.7
31
275
28
V10
Kaspars
Laizāns
1979
M
Čika un Banijs
10
0:51:52.0
+12:41.1
4.7
32
296
29
V10
Andris
Rēders
1979
M
Rēderu banda
10
0:52:08.2
+12:57.4
4.7
33
326
30
V10
Guntis
Zālītis
1967
M
Kadiķi
10
0:52:40.0
+13:29.1
4.8
34
249
4
S10
Ineta
Jerofejeva
1987
F
10
0:53:03.0
+13:52.1
4.8
35
515
31
V10
Jaroslavs
Medoedskis
1985
M
10
0:53:13.6
+14:02.7
4.8
36
221
5
S10
Zane
Deimante
1990
F
10
0:53:15.8
+14:04.9
4.8
37
604
32
V10
Valdemārs
Timofejevs
1997
M
10
0:53:29.7
+14:18.9
4.9
38
262
33
V10
Artūrs
Ketlers
1994
M
SK Dzērvene
10
0:54:08.2
+14:57.3
4.9
39
325
6
S10
Nora
Vrubļevska
1985
F
Surikati
10
0:54:32.7
+15:21.8
5.0
40
862
7
S10
Santa
Puriņa
1973
F
10
0:54:51.2
+15:40.4
5.0
41
235
8
S10
Zane
Gruberte
1974
F
10
0:55:14.8
+16:03.9
5.0
42
295
9
S10
Ilze
Putriņa
1978
F
Salaspils Zīriņi
10
0:55:39.5
+16:28.7
5.1
43
312
10
S10
Sintija
Štāle
1982
F
10
0:55:55.4
+16:44.5
5.1
44
309
34
V10
Aivis
Stepanovs
1988
M
Bez Entuziasma Nav Uzvaras
10
0:56:03.0
+16:52.1
5.1
45
287
11
S10
Zane
Moroza
1989
F
10
0:56:57.6
+17:46.7
5.2
46
273
35
V10
Pāvels
Kuzmins
1989
M
10
0:57:55.6
+18:44.7
5.3
47
327
36
V10
Jānis
Zemturis
1958
M
10
0:58:23.2
+19:12.3
5.3
48
270
37
V10
NORMUNDS
KRONBERGS
1990
M
TUKUMS
10
0:58:50.4
+19:39.5
5.3
49
785
12
S10
Diāna
Spiridovska
1987
F
RPP MTB
10
0:59:04.4
+19:53.5
5.4
50
924
13
S10
Silvija
Veide
1981
F
DC Vecsalacas United
10
0:59:09.0
+19:58.1
5.4
51
986
38
V10
Renāts
Ņikitins
1981
M
Rīgas satiksme
10
0:59:37.1
+20:26.2
5.4
52
318
14
S10
Anta
Veite
1984
F
10
1:01:24.5
+22:13.6
5.6
53
523
15
S10
Kata
Fulop
1985
F
10
1:01:42.6
+22:31.7
5.6
54
208
39
V10
Juris
Belovs
1985
M
KKPD
10
1:02:11.9
+23:01.0
5.7
55
291
40
V10
Dmitrijs
Perlovs
1978
M
Schneider Electric
10
1:02:14.0
+23:03.1
5.7
56
261
41
V10
Viktors
Kazaks
1978
M
Schneider Electric
10
1:02:14.4
+23:03.5
5.7
57
274
16
S10
Margita
Lagzdiņa
1971
F
-
10
1:04:06.1
+24:55.2
5.8
58
225
17
S10
Inese
Eklona
1977
F
VSK Noskrien
10
1:04:51.5
+25:40.7
5.9
59
314
18
S10
Irina
Tatarinova
1989
F
Matison's Runner Club
10
1:05:22.6
+26:11.7
5.9
60
253
42
V10
Jānis
Kalniņš
1978
M
VSK Noskrien
10
1:05:54.2
+26:43.3
6.0
61
925
43
V10
Dairis
Jankovskis
1983
M
Tehnoland.lv
10
1:06:19.6
+27:08.7
6.0
62
283
19
S10
Ksenija
Ļohina
1993
F
10
1:06:32.4
+27:21.5
6.0
63
222
44
V10
Konstantīns
Deņisovs
1987
M
10
1:06:32.8
+27:21.9
6.0
64
328
20
S10
Ilga
Žeibe
1967
F
VSK Noskrien
10
1:07:03.3
+27:52.4
6.1
65
227
45
V10
Valts
Freibergs
1998
M
10
1:07:10.5
+27:59.6
6.1
66
207
21
S10
Lāsma
Āboliņa
1970
F
VSK Noskrien
10
1:07:46.9
+28:36.0
6.2
67
912
46
V10
Ēriks
Sarguns
1979
M
10
1:08:02.8
+28:51.9
6.2
68
303
47
V10
Janis
Skutelis
1977
M
10
1:08:13.0
+29:02.1
6.2
69
973
48
V10
Roberts
Osipovs
1993
M
10
1:08:36.3
+29:25.5
6.2
70
229
22
S10
Daiga
Gavariņa
1980
F
10
1:09:11.3
+30:00.4
6.3
71
211
23
S10
Gita
Biezuma
1977
F
10
1:09:11.8
+30:00.9
6.3
72
738
24
S10
Zanda
Taupmana
1970
F
Matisons Runner`s Club
10
1:09:30.8
+30:19.9
6.3
73
243
49
V10
Jānis
Jankavs
1988
M
10
1:09:48.0
+30:37.2
6.3
74
223
25
S10
Anete
Zelonka
1985
F
Izskrien Rīgu
10
1:09:51.0
+30:40.1
6.3
75
269
50
V10
Konstantīns
Krjačko
1981
M
Ronako
10
1:09:55.5
+30:44.7
6.4
76
979
26
S10
Irita
Maculeviča
1987
F
10
1:19:07.6
+39:56.7
7.2
77
308
51
V10
Māris
Sparāns
1971
M
10
1:21:44.9
+42:34.0
7.4
78
666
27
S10
Justīne
Atiķe
1999
F
9
0:57:12.4
+18:01.5
5.8
79
294
28
S10
Janta
Putniņa
2001
F
9
1:10:00.0
+30:49.1
7.1
80
814
29
S10
Katrīna
Erne
2002
F
8
0:47:15.2
+8:04.3
5.4
81
285
30
S10
Dagnija
Meiere
1994
F
8
1:02:46.0
+23:35.1
7.1
82
300
52
V10
Krišjānis
Segliņš
1994
M
8
1:02:46.2
+23:35.3
7.1
83
276
53
V10
Normunds
Langins
1965
M
VSK Noskrien
7
0:35:15.3
4.6
84
265
31
S10
Jolanta
Zastavnaja
1986
F
Izskrien Rīgu
7
1:21:21.8
10.6
85
846
32
S10
Zane
Tilta-Kūma
1989
F
ZVOC
5
0:27:16.2
5.0
86
254
33
S10
Marija
Kalnīte
1994
F
5
0:37:08.1
6.8
87
322
54
V10
Aleksandrs
Voino
1973
M
5
0:40:12.1
7.3
88
245
34
S10
Maija
Jansone
1989
F
Team Jansoni
4
0:34:25.0
7.8
89
857
35
S10
Maija
Ķuda
1990
F
3
0:21:52.9
6.6
5km (5.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
354
1
VP5
Armands
Bušs
1981
M
Latvijas vieglatlētikas veterānu asociācija
5
0:18:44.3
3.4
2
501
2
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
1987
M
5
0:19:11.7
+0:27.3
3.5
3
915
3
VP5
Jānis
Mūrnieks
1990
M
SK Tērauds
5
0:19:24.8
+0:40.4
3.5
4
977
4
VP5
Kaspars
Stivriņš
1997
M
DTC Jaunība
5
0:19:43.3
+0:58.9
3.6
5
336
1
SP5
Baiba
Šņoriņa
1996
F
Talsu Pakalnu Sporta klubs
5
0:20:40.0
+1:55.6
3.8
6
368
5
VP5
Kārlis
Evertovskis
1990
M
Glaive.pro
5
0:21:09.1
+2:24.7
3.8
7
853
6
VP5
Miks
Pētersons
1980
M
NORDI furniture
5
0:21:12.1
+2:27.7
3.9
8
882
7
VP5
Andrejs
Sergejevs
1991
M
5
0:21:42.3
+2:57.9
3.9
9
402
1
VJ5
Atis
Krebss
2001
M
5
0:21:57.4
+3:13.0
4.0
10
914
2
VJ5
Renārs
Leiskins
2001
M
Daugavpils 12. vidusskola
5
0:22:04.8
+3:20.5
4.0
11
345
8
VP5
Deniss
Bočkovs
1984
M
Massage4you.lv
5
0:22:18.0
+3:33.6
4.1
12
765
9
VP5
Eduards
Pāķis
1976
M
Saulkrasti SRT
5
0:22:54.7
+4:10.3
4.2
13
969
10
VP5
Elvijs
Viļevičs
1989
M
5
0:22:54.8
+4:10.4
4.2
14
657
11
VP5
Egons
Ansbergs
1986
M
5
0:23:03.1
+4:18.7
4.2
15
499
2
SP5
Gundega
Vancāne
1984
F
SK Tērauds
5
0:23:08.2
+4:23.9
4.2
16
508
3
SP5
Anda
Zandberga
1990
F
adidas Runners | Riga
5
0:23:08.3
+4:24.0
4.2
17
385
3
VJ5
Jēkabs
Jansons
2002
M
Riga Ironman Team
5
0:23:20.1
+4:35.7
4.2
18
978
1
SJ5
Anete
Upeniece
2002
F
SK Tērauds
5
0:23:20.6
+4:36.3
4.2
19
356
4
VJ5
Miks Jānis
Caune
2004
M
5
0:23:46.2
+5:01.8
4.3
20
482
12
VP5
Olegs
Suhorukovs
1989
M
5
0:24:01.2
+5:16.8
4.4
21
384
13
VP5
Haralds
Jansons
1969
M
5
0:24:20.1
+5:35.7
4.4
22
824
14
VP5
Kristaps
Ozols
1992
M
FK Salacgrīva
5
0:24:23.7
+5:39.3
4.4
23
784
15
VP5
Viktors
Suborins
1951
M
LSC
5
0:24:27.0
+5:42.6
4.4
24
480
16
VP5
Kārlis
Stonka
1992
M
VSK Noskrien
5
0:24:52.7
+6:08.4
4.5
25
507
17
VP5
Aivars
Zaķis
1959
M
Maratona klubs/LSC
5
0:24:54.8
+6:10.5
4.5
26
395
18
VP5
Māris
Katkovskis
1991
M
KSMR
5
0:25:09.8
+6:25.4
4.6
27
366
5
VJ5
Ansis
Eglājs
2008
M
5
0:25:14.6
+6:30.2
4.6
28
342
4
SP5
Agnese
Beināre
1981
F
MySport
5
0:25:16.1
+6:31.8
4.6
29
980
5
SP5
Ilze
Rēdere
1979
F
s/k Tērauds
5
0:25:16.2
+6:31.8
4.6
30
605
6
SP5
Sintija
Šaitere
1997
F
5
0:25:18.2
+6:33.8
4.6
31
396
19
VP5
Dmitrijs
Kirilovičs
1989
M
5
0:25:24.8
+6:40.5
4.6
32
391
20
VP5
Dmitrijs
Karasenko
1977
M
5
0:25:26.0
+6:41.7
4.6
33
398
2
SJ5
Anastasija
Kondratjeva
2000
F
LSC
5
0:25:28.5
+6:44.1
4.6
34
582
6
VJ5
Nikijs
Ziļevs
2007
M
5
0:25:34.2
+6:49.8
4.6
35
363
7
VJ5
Dāvis
Dābols
2002
M
5
0:25:49.2
+7:04.8
4.7
36
404
21
VP5
Dainis
Kronbergs
1976
M
Tukums
5
0:26:10.2
+7:25.8
4.8
37
789
22
VP5
Jānis
Baukerts
1986
M
5
0:26:15.2
+7:30.8
4.8
38
452
7
SP5
Liena
Puise-Puiše
1990
F
Matisons Runner's Club
5
0:26:20.2
+7:35.8
4.8
39
435
3
SJ5
Karīna
Mellace
2005
F
maratona klubs/ss arkadija
5
0:26:21.2
+7:36.8
4.8
40
344
4
SJ5
Agija Dace
Bidiņa
2001
F
5
0:26:28.2
+7:43.8
4.8
41
339
8
SP5
Nellija
Baliko
1980
F
Isostar
5
0:26:34.2
+7:49.8
4.8
42
930
23
VP5
Mārtiņš
Drāke
1989
M
5
0:26:46.2
+8:01.8
4.9
43
334
24
VP5
Aleksandrs
Azarevics
1955
M
LSC
5
0:26:46.2
+8:01.8
4.9
44
489
25
VP5
Gatis
Šūpulnieks
1985
M
Glaive.pro
5
0:26:53.2
+8:08.8
4.9
45
481
9
SP5
Daina
Stonka
1993
F
VSK Noskrien
5
0:27:06.2
+8:21.8
4.9
46
282
26
VP5
Māris
Logins
1989
M
5
0:27:11.0
+8:26.6
4.9
47
941
27
VP5
Uģis
Kalniņš
1983
M
5
0:27:12.2
+8:27.8
4.9
48
793
28
VP5
Arturs
Langenfelds
1979
M
5
0:27:14.2
+8:29.8
5.0
49
382
10
SP5
Jūlija
Ivanova
1985
F
VSK Noskrien
5
0:27:14.2
+8:29.8
5.0
50
267
29
VP5
Jurijs
Makarenko
1986
M
5
0:27:16.2
+8:31.8
5.0
51
737
30
VP5
Lauris
Ermanis
1978
M
5
0:27:23.2
+8:38.8
5.0
52
430
5
SJ5
Signe
Malnača
2005
F
5
0:27:32.2
+8:47.8
5.0
53
224
8
VJ5
Rodrigo
Anops
2011
M
vinteko.lv
5
0:27:37.2
+8:52.8
5.0
54
817
31
VP5
Māris
Dambis
1989
M
5
0:27:37.2
+8:52.8
5.0
55
852
32
VP5
Gatis
Romanausks
1985
M
Privati
5
0:27:37.2
+8:52.8
5.0
56
460
33
VP5
Gunārs
Rumpēters
1985
M
5
0:27:38.2
+8:53.8
5.0
57
640
34
VP5
Jānis
Cimmermanis
1990
M
5
0:27:48.2
+9:03.8
5.1
58
944
35
VP5
Raivis
Anops
1983
M
vinteko.lv
5
0:28:04.2
+9:19.9
5.1
59
458
11
SP5
Inese
Rudavina
1982
F
5
0:28:15.2
+9:30.9
5.1
60
849
36
VP5
Stanislavs
Selickis
1982
M
5
0:28:19.2
+9:34.9
5.1
61
491
12
SP5
Anastasija
Tjukova
1990
F
5
0:28:21.2
+9:36.9
5.2
62
367
9
VJ5
Vladislavs
Ekersdorfs
2004
M
Wood Brothers
5
0:28:39.3
+9:54.9
5.2
63
365
13
SP5
Inga
Dzene
1982
F
Cemex
5
0:28:49.3
+10:04.9
5.2
64
355
14
SP5
Lāsma
Caune
1984
F
5
0:28:58.7
+10:14.3
5.3
65
592
15
SP5
Katerīna
Vdovina
1980
F
5
0:29:01.3
+10:16.9
5.3
66
369
37
VP5
Juris
Evertovskis
1988
M
Glaive.pro
5
0:29:15.5
+10:31.2
5.3
67
859
16
SP5
Zita
Zariņa
1980
F
5
0:29:25.5
+10:41.1
5.3
68
424
17
SP5
Ieva
Livčāne
1973
F
5
0:29:27.0
+10:42.6
5.4
69
457
18
SP5
iveta
Rožkalne
1981
F
5
0:29:28.6
+10:44.2
5.4
70
399
19
SP5
Dace
Kozlovska
1977
F
Outdoor Training Club
5
0:29:38.8
+10:54.4
5.4
71
388
10
VJ5
Damirs
Ņikitins
2009
M
Rīgas satiksme
5
0:29:41.5
+10:57.1
5.4
72
419
20
SP5
Natālija
Lesiņa
1987
F
5
0:29:59.1
+11:14.7
5.5
73
446
21
SP5
Iveta
Niedre
1975
F
Maratona klubs
5
0:29:59.2
+11:14.8
5.5
74
431
38
VP5
Edgars
Maļinovskis
1990
M
5
0:30:00.5
+11:16.2
5.5
75
821
22
SP5
Sintija
Drāke
1989
F
5
0:30:01.8
+11:17.4
5.5
76
985
23
SP5
Aiga
Lučina
1987
F
5
0:30:04.3
+11:20.0
5.5
77
934
24
SP5
Laima
Pēce
1990
F
5
0:30:11.0
+11:26.6
5.5
78
665
25
SP5
Evija
Ziediņa
1990
F
5
0:30:19.2
+11:34.8
5.5
79
804
39
VP5
Atis
Matisons
1986
M
5
0:30:25.6
+11:41.2
5.5
80
540
11
VJ5
Francis
Kozlovs
2009
M
5
0:30:26.4
+11:42.0
5.5
81
796
40
VP5
Gundars
Kristapsons
1975
M
Ātrie vilki
5
0:30:33.0
+11:48.6
5.6
82
703
6
SJ5
Lelde
Pāķe
2006
F
Saulkrasti SRT
5
0:30:36.6
+11:52.3
5.6
83
400
26
SP5
Iveta
Kraze
1980
F
individuāli
5
0:30:38.9
+11:54.5
5.6
84
774
41
VP5
Normunds
Legzdiņš
1963
M
5
0:30:51.6
+12:07.2
5.6
85
289
42
VP5
Arnis
Janpaulis
1970
M
5
0:31:12.4
+12:28.1
5.7
86
390
27
SP5
Sandra
Kapče
1994
F
5
0:31:13.0
+12:28.6
5.7
87
386
28
SP5
Ērika
Janvare
1993
F
5
0:31:13.7
+12:29.3
5.7
88
432
29
SP5
Inga
Martinsone
1983
F
VSK Noskrien
5
0:31:26.0
+12:41.7
5.7
89
511
30
SP5
Iveta
Zinovatnaja
1972
F
5
0:31:26.5
+12:42.1
5.7
90
439
31
SP5
Olga
Mikulova
1986
F
Maratona klubs/ VSK Noskrien
5
0:31:40.1
+12:55.7
5.8
91
506
7
SJ5
Anna Marija
Zaķe
2008
F
Maratona klubs/LSC/RCHV
5
0:31:47.4
+13:03.0
5.8
92
461
32
SP5
Una
Paegle
1987
F
5
0:32:18.3
+13:33.9
5.9
93
370
33
SP5
Ļubova
Fintjugova
1985
F
5
0:32:21.1
+13:36.7
5.9
94
410
34
SP5
Marika
Kurnosenko
1989
F
5
0:32:34.9
+13:50.5
5.9
95
405
35
SP5
Maruta
Krūmiņa
1985
F
Maratona Klubs
5
0:32:39.6
+13:55.2
5.9
96
349
36
SP5
Baiba
Brokere
1991
F
Swedbank
5
0:32:48.9
+14:04.5
6.0
97
588
8
SJ5
Darja
Vdovina
2008
F
5
0:32:58.4
+14:14.1
6.0
98
803
37
SP5
Ludmila
Kozačenko
1990
F
5
0:33:04.9
+14:20.5
6.0
99
362
38
SP5
Agita
Danenberga
1989
F
VNK noskrien
5
0:33:26.3
+14:41.9
6.1
100
922
39
SP5
Egija
Veide
1984
F
DC VECSALACAS UNITED
5
0:33:45.7
+15:01.3
6.1
101
497
40
SP5
Madara
Vanaga
1992
F
5
0:33:54.4
+15:10.0
6.2
102
371
41
SP5
Airisa
Freimane
1970
F
5
0:34:10.8
+15:26.4
6.2
103
801
9
SJ5
Sandija Aleksa
Štikova
2004
F
5
0:34:20.4
+15:36.0
6.2
104
509
42
SP5
Evita
Zariņa
1993
F
5
0:34:40.0
+15:55.6
6.3
105
476
43
SP5
Antra
Soka
1989
F
5
0:34:48.5
+16:04.2
6.3
106
464
44
SP5
Ruta
Saliņa
1984
F
5
0:34:53.4
+16:09.1
6.3
107
374
10
SJ5
Jevgenija
Goidina
2001
F
Move GYM
5
0:34:54.3
+16:09.9
6.3
108
470
12
VJ5
Matīss
Simkevičs
2010
M
5
0:35:27.2
+16:42.9
6.4
109
931
43
VP5
Jānis
Lācis
1989
M
5
0:35:41.9
+16:57.5
6.5
110
375
11
SJ5
Evija
Griņeviča
2000
F
5
0:35:44.1
+16:59.7
6.5
111
469
45
SP5
Līga
Simkeviča
1981
F
5
0:35:44.6
+17:00.2
6.5
112
833
46
SP5
Justine
Berga
1984
F
5
0:35:54.3
+17:10.0
6.5
113
932
44
VP5
Edgars
Zeļenko
1974
M
5
0:36:01.9
+17:17.5
6.6
114
613
47
SP5
Zane
Tišaņinova
1983
F
5
0:36:13.8
+17:29.5
6.6
115
332
48
SP5
Anete
Arāja
1991
F
5
0:36:24.1
+17:39.7
6.6
116
851
49
SP5
Maija
Macuka
1993
F
5
0:36:38.3
+17:53.9
6.7
117
451
50
SP5
Danata
Podorska
1993
F
5
0:36:49.9
+18:05.5
6.7
118
376
51
SP5
Laura
Grīnbauma
1986
F
5
0:36:54.1
+18:09.8
6.7
119
428
45
VP5
Arnis
Lukins
1984
M
5
0:37:26.4
+18:42.0
6.8
120
463
46
VP5
Viktors
Safutins
1946
M
LSC
5
0:37:38.8
+18:54.4
6.8
121
483
52
SP5
Indra
Supe
1984
F
Rīgas satiksme
5
0:38:21.5
+19:37.1
7.0
122
812
53
SP5
Inese
Grigale
1976
F
5
0:38:22.6
+19:38.2
7.0
123
348
54
SP5
Santa
Briede
1980
F
5
0:38:41.1
+19:56.7
7.0
124
903
12
SJ5
Samanta
Ermane
2004
F
5
0:38:43.5
+19:59.1
7.0
125
401
13
VJ5
Kristofers
Kraze
2003
M
individuāli
5
0:39:09.7
+20:25.3
7.1
126
711
47
VP5
Leonids
Dedovs
1936
M
5
0:39:13.8
+20:29.4
7.1
127
323
55
SP5
Antra
Voino
1975
F
5
0:40:12.6
+21:28.3
7.3
128
415
14
VJ5
Jēkabs
Laizāns
2006
M
5
0:40:19.0
+21:34.7
7.3
129
347
15
VJ5
Martins
Borovskis
2010
M
5
0:41:02.7
+22:18.3
7.5
130
440
48
VP5
Māris
Mucenieks
1988
M
5
0:41:04.2
+22:19.8
7.5
131
797
16
VJ5
Dēvids
Kristapsons
2000
M
Ātrie vilki
5
0:41:30.1
+22:45.8
7.5
132
771
49
VP5
Maksims
Barkovskis
1988
M
5
0:42:59.8
+24:15.5
7.8
133
412
56
SP5
Katrīna
Kvjatkovska
1988
F
5
0:49:07.1
+30:22.7
8.9
134
999
13
SJ5
Laila Lūcija
Salmiņa
2003
F
Rīga
4
0:30:11.3
+11:26.9
6.9
135
397
57
SP5
Elga
Kočāne
1979
F
1
0:22:36.1
+3:51.7
20.5
136
704
58
SP5
Kristiāna
Siliņa
1991
F
Solis Dabā
1
0:50:49.9
+32:05.5
46.2
Bērnu (0.45 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
863
1
VB
Aleksandrs
Zaprivoda
2006
M
Hokeja Skola Rīga
1
0:01:13.7
2.7
2
626
2
VB
Toms
Ozols
2008
M
1
0:01:15.1
+0:01.3
2.8
3
552
3
VB
Ansis
Eglājs
2008
M
1
0:01:18.8
+0:05.1
2.9
4
813
4
VB
Kristians
Freimanis
2008
M
1
0:01:19.5
+0:05.7
2.9
5
443
1
SB
Lelde
Pāķe
2006
F
Saulkrasti SRT
1
0:01:20.2
+0:06.4
3.0
6
906
5
VB
Mārtiņš
Voino
2008
M
1
0:01:24.4
+0:10.6
3.1
7
811
2
SB
Darja
Vdovina
2008
F
1
0:01:24.7
+0:11.0
3.1
8
641
3
SB
Anna Olīvija
Riekstiņa
2009
F
Rīgas Vingrošanas skola
1
0:01:25.1
+0:11.3
3.2
9
529
4
SB
Emanuela
Bole
2009
F
Individuāli
1
0:01:25.5
+0:11.8
3.2
10
615
5
SB
Amanda
Mankus
2008
F
Saldus OK
1
0:01:27.9
+0:14.1
3.3
11
668
6
VB
Jegors
Voloho
2007
M
Wood Brothers
1
0:01:28.2
+0:14.5
3.3
12
558
7
VB
Aleksis
Ziļevs
2007
M
1
0:01:28.6
+0:14.9
3.3
13
619
8
VB
Iļja
Matvejāns
2007
M
1
0:01:29.4
+0:15.7
3.3
14
648
9
VB
Timurs
Saldābols
2010
M
1
0:01:29.6
+0:15.8
3.3
15
553
10
VB
Atis
Eglājs
2011
M
1
0:01:30.8
+0:17.0
3.4
16
682
11
VB
Oskars
Veits
2008
M
1
0:01:32.9
+0:19.2
3.4
17
518
12
VB
Rodrigo
Anops
2011
M
vinteko.lv
1
0:01:33.4
+0:19.6
3.5
18
790
6
SB
Railija
Baukerte
2010
F
1
0:01:34.7
+0:21.0
3.5
19
563
13
VB
Toms
Grandāns
2008
M
1
0:01:36.1
+0:22.3
3.6
20
876
7
SB
Elizabete
Zaprivoda
2009
F
I.Minusas Volejbola skola
1
0:01:36.7
+0:22.9
3.6
21
637
14
VB
Iļja
Potapovs
2008
M
1
0:01:37.0
+0:23.3
3.6
22
856
15
VB
Mariss
Pētersons
2011
M
Nordi furniture
1
0:01:39.6
+0:25.9
3.7
23
995
16
VB
Rihards
Jermacāns
2009
M
Balvi
1
0:01:40.2
+0:26.5
3.7
24
898
17
VB
Edvards Miks
Galviņš
2009
M
1
0:01:40.6
+0:26.8
3.7
25
731
18
VB
Artjoms
Sidorovs
2010
M
1
0:01:42.0
+0:28.2
3.8
26
687
8
SB
Marta
Kerele
2012
F
1
0:01:42.9
+0:29.2
3.8
27
768
9
SB
Melisa
Galkina
2012
F
Wood Brothers
1
0:01:43.4
+0:29.7
3.8
28
683
19
VB
Jaroslavs
Veslopolovs
2011
M
1
0:01:44.2
+0:30.5
3.9
29
684
20
VB
Daniils
Veslopolovs
2011
M
1
0:01:44.3
+0:30.5
3.9
30
528
10
SB
Katrīna
Bildere
2008
F
1
0:01:45.6
+0:31.8
3.9
31
773
21
VB
Atis
Vrubļevskis
2012
M
Surikati
1
0:01:45.8
+0:32.1
3.9
32
559
22
VB
Kristofers
Konons
2011
M
1
0:01:47.2
+0:33.5
4.0
33
781
23
VB
Emīls
Vaivods
2012
M
KKDEV
1
0:01:47.9
+0:34.2
4.0
34
883
11
SB
Emīlija
Gertmane
2012
F
1
0:01:48.3
+0:34.5
4.0
35
627
12
SB
Margarita
Panova
2012
F
1
0:01:49.8
+0:36.1
4.1
36
663
13
SB
Kristiāna
Šagiazdanova
2008
F
1
0:01:50.8
+0:37.1
4.1
37
805
24
VB
Kārlis
Inka
2011
M
Z-kalns
1
0:01:51.0
+0:37.3
4.1
38
564
25
VB
Emīls
Grandāns
2012
M
1
0:01:51.8
+0:38.0
4.1
39
1
26
VB
Ralfs
Goldšteins
2011
M
Rīga
1
0:01:51.8
+0:38.0
4.1
40
686
14
SB
Madara
Pāķe
2009
F
Saulkrasti SRT
1
0:01:52.5
+0:38.7
4.2
41
818
27
VB
Kristaps
Romanausks
2012
M
Privati
1
0:01:53.1
+0:39.4
4.2
42
725
15
SB
Alina
Sidorova
2012
F
1
0:01:54.6
+0:40.9
4.2
43
573
16
SB
Felicita
Jerofejeva
2012
F
1
0:01:55.3
+0:41.5
4.3
44
570
17
SB
Anna
Jefimova
2006
F
1
0:01:55.8
+0:42.1
4.3
45
983
18
SB
Laura
Mamontova
2008
F
nav
1
0:01:56.0
+0:42.3
4.3
46
602
19
SB
Lauma
Lange
2009
F
Riteņvasara
1
0:01:56.4
+0:42.6
4.3
47
935
20
SB
Laura
Jēkabsone
2013
F
Rikor
1
0:01:56.4
+0:42.6
4.3
48
897
28
VB
Ričards Jānis
Galviņš
2011
M
1
0:01:57.5
+0:43.8
4.4
49
550
29
VB
Kristaps
Krasovskis
2012
M
Iskauki
1
0:01:58.0
+0:44.3
4.4
50
536
21
SB
Glorija
Burģe
2009
F
1
0:01:58.6
+0:44.8
4.4
51
990
22
SB
Anastasija
Garkuša
2009
F
Balvi
1
0:01:59.0
+0:45.2
4.4
52
381
23
SB
Ivika
Mieze
2012
F
1
0:01:59.6
+0:45.9
4.4
53
638
24
SB
Paula Petra
Puriņa
2012
F
1
0:02:00.5
+0:46.7
4.5
54
984
30
VB
Renārs
Mamontovs
2011
M
nav
1
0:02:01.3
+0:47.6
4.5
55
928
31
VB
Matīss
Auniņš
2014
M
1
0:02:02.8
+0:49.0
4.5
56
589
32
VB
Jaroslavs
Krivickis
2012
M
1
0:02:05.7
+0:51.9
4.7
57
991
33
VB
Aleksandrs
Garkuša
2011
M
Balvi
1
0:02:06.8
+0:53.1
4.7
58
649
34
VB
Mārtiņš
Saliņš
2011
M
1
0:02:08.6
+0:54.8
4.8
59
952
35
VB
Rino
Bērziņš
2013
M
1
0:02:08.9
+0:55.1
4.8
60
661
25
SB
Annete
Suharjanto
2009
F
1
0:02:09.0
+0:55.3
4.8
61
916
36
VB
Antons
Bondarevs
2012
M
1
0:02:09.5
+0:55.7
4.8
62
689
26
SB
Adrija
Zellīte
2012
F
1
0:02:09.9
+0:56.2
4.8
63
606
27
SB
Annija
Lāce
2006
F
BJC "Laimīte"
1
0:02:10.0
+0:56.3
4.8
64
607
37
VB
Gustavs
Limanāns
2011
M
Rieksti
1
0:02:11.1
+0:57.4
4.9
65
664
28
SB
Katrīna
Šagiazdanova
2011
F
1
0:02:12.3
+0:58.6
4.9
66
827
38
VB
Kārlis
Šolks
2011
M
-
1
0:02:14.4
+1:00.6
5.0
67
537
29
SB
Ērika
Burģe
2012
F
1
0:02:16.9
+1:03.1
5.1
68
612
39
VB
Marcels
Mačs
2008
M
1
0:02:17.5
+1:03.8
5.1
69
505
40
VB
Rihards
Slapiņš
2007
M
1
0:02:17.7
+1:04.0
5.1
70
633
30
SB
Alina
Perlova
2011
F
Schneider Electric
1
0:02:18.2
+1:04.5
5.1
71
791
31
SB
Sofija
Baukerte
2013
F
1
0:02:18.6
+1:04.8
5.1
72
601
32
SB
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
1
0:02:18.7
+1:04.9
5.1
73
319
41
VB
Deniss
Kazaks
2011
M
Schneider Electric
1
0:02:19.6
+1:05.8
5.2
74
997
33
SB
Elza
Mikuse
2014
F
Rīga
1
0:02:19.9
+1:06.1
5.2
75
688
42
VB
Artūrs
Zaļais
2012
M
1
0:02:21.6
+1:07.8
5.2
76
622
43
VB
Bruno
Mičulis
2012
M
1
0:02:21.9
+1:08.2
5.3
77
647
44
VB
Artjoms
Rutko
2012
M
1
0:02:22.4
+1:08.7
5.3
78
674
34
SB
Jasmīne
Vanaga
2013
F
1
0:02:24.2
+1:10.5
5.3
79
545
45
VB
Tomass
Siliņš
2014
M
1
0:02:24.6
+1:10.8
5.4
80
465
46
VB
Rodions
Senkans
2014
M
1
0:02:25.7
+1:12.0
5.4
81
353
47
VB
Iļja
Bogdaņecs
2015
M
1
0:02:26.1
+1:12.4
5.4
82
777
35
SB
Anastasija
Dmitrijeva
2014
F
1
0:02:27.1
+1:13.3
5.4
83
624
48
VB
Haralds
Mihmalis
2014
M
1
0:02:29.2
+1:15.5
5.5
84
865
36
SB
Bella
Boluža
2011
F
1
0:02:29.2
+1:15.5
5.5
85
994
37
SB
Rebeka
Jermacāne
2013
F
Balvi
1
0:02:29.3
+1:15.6
5.5
86
864
38
SB
Emma
Opolčenova
2013
F
1
0:02:29.5
+1:15.8
5.5
87
743
49
VB
Kristers
Taupmans
2007
M
1
0:02:34.4
+1:20.7
5.7
88
517
39
SB
Rēzija
Anopa
2014
F
vinteko.lv
1
0:02:36.8
+1:23.0
5.8
89
899
40
SB
Darina
Bočkova
2013
F
massage4you.lv
1
0:02:41.9
+1:28.1
6.0
90
828
41
SB
Justīne
Šolka
2014
F
-
1
0:02:42.2
+1:28.5
6.0
91
611
50
VB
Kārlis
Mačs
2013
M
1
0:02:43.6
+1:29.9
6.1
92
593
42
SB
Ksenija
Kučerenko
2015
F
1
0:02:45.7
+1:31.9
6.1
93
549
51
VB
Otto
Krasovskis
2014
M
Iskauki
1
0:02:46.8
+1:33.1
6.2
94
512
52
VB
Roberts
Slapiņš
2013
M
1
0:02:47.0
+1:33.2
6.2
95
579
43
SB
Gabriela
Kārkle
2013
F
Blackbird
1
0:02:49.5
+1:35.7
6.3
96
566
53
VB
Mārcis
Grišuļs
2013
M
1
0:02:50.0
+1:36.3
6.3
97
998
44
SB
Terēze Anna
Kalniņa
2015
F
Rīga
1
0:02:50.1
+1:36.4
6.3
98
466
45
SB
Adelija
Vdovina
2008
F
1
0:02:50.4
+1:36.6
6.3
99
650
54
VB
Regnārs
Saliņš
2014
M
1
0:02:52.2
+1:38.4
6.4
100
993
55
VB
Ārons
Pundurs
2013
M
Rīga
1
0:02:56.9
+1:43.2
6.6
101
992
46
SB
Alma
Pundure
2016
F
Rīga
1
0:02:58.0
+1:44.3
6.6
102
681
47
SB
Lilita
Veite
2015
F
1
0:02:59.0
+1:45.3
6.6
103
929
48
SB
Ance
Priedīte
2015
F
1
0:02:59.7
+1:45.9
6.7
104
574
49
SB
Selīna
Jerofejeva
2014
F
1
0:03:00.2
+1:46.5
6.7
105
551
50
SB
Liene
Eglāja
2015
F
1
0:03:01.9
+1:48.1
6.7
106
495
51
SB
Madara
Kerele
2015
F
1
0:03:04.1
+1:50.4
6.8
107
621
52
SB
Beatrise
Mičule
2010
F
1
0:03:05.1
+1:51.3
6.9
108
628
56
VB
Jegors
Panovs
2014
M
1
0:03:10.4
+1:56.6
7.1
109
659
53
SB
Māra
Stonka
2014
F
1
0:03:15.2
+2:01.4
7.2
110
616
54
SB
Amēlija
Mankus
2014
F
Saldus OK
1
0:03:17.3
+2:03.5
7.3
111
571
55
SB
Marta
Jefimova
2016
F
1
0:03:23.1
+2:09.4
7.5
112
896
57
VB
Emīls Kristofers
Galviņš
2015
M
1
0:03:26.2
+2:12.5
7.6
113
577
56
SB
Adriana
Kanašķe
2015
F
1
0:03:30.4
+2:16.6
7.8
114
569
58
VB
Kevins
Isibors
2014
M
1
0:03:31.2
+2:17.4
7.8
115
776
57
SB
Jeļizaveta
Dmitrijeva
2015
F
1
0:03:34.8
+2:21.0
8.0
116
610
58
SB
Laura
Maculeviča
2016
F
1
0:04:03.9
+2:50.2
9.0
117
806
59
VB
Dāvis
Inka
2015
M
Z-kalns
1
0:04:09.8
+2:56.1
9.3
118
620
59
SB
Rūta Marta
Mežale
2016
F
1
0:04:19.3
+3:05.6
9.6
119
675
60
SB
Melisa
Vanaga
2015
F
1
0:04:57.1
+3:43.4
11.0
120
526
61
SB
Rūta
Bethere
2015
F
1
0:05:19.8
+4:06.0
11.8
121
660
60
VB
Daumants
Stonka
2016
M
1
0:05:54.2
+4:40.4
13.1
122
989
62
SB
Krista
Kozuliņa
2017
F
1
0:06:10.5
+4:56.8
13.7
123
625
61
VB
Helmuts
Mihmalis
2016
M
1
0:06:12.8
+4:59.1
13.8
124
888
62
VB
Marsels
Grišuļs
2016
M
1
0:06:31.8
+5:18.0
14.5
125
847
63
SB
Dārta
Kūma
2017
F
Inov-8 | OSveikals.lv
1
0:08:15.1
+7:01.3
18.3
Ves (11 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
788
1
VV
Māris
Punculis
1990
M
6
0:28:55.3
4.4
2
826
1
SV
Elīna
Bernava
1983
F
-
5
0:27:27.2
5.0
3
546
2
VV
Gatis
Krasovskis
1970
M
Iskauki
5
0:27:56.2
5.1
4
949
2
SV
Anete
Jurgelāne
1997
F
5
0:29:48.9
5.4
5
696
3
VV
Voldemārs
Burģis
1978
M
4
0:27:16.2
6.2
6
939
4
VV
Gunārs
Circenis
1992
M
4
0:27:18.2
6.2
7
940
5
VV
Santa
Suta
1999
M
4
0:27:28.2
6.2
8
617
3
SV
Yana
Makarycheva
1985
F
4
0:27:57.2
6.4
9
721
6
VV
Aleksandrs
Loginovs
1989
M
4
0:27:58.2
6.4
10
868
4
SV
Ilze
Limanāne
1978
F
VSK Noskrien Vāveres
4
0:28:58.3
6.6
11
691
5
SV
Dana
Alksne
1979
F
Riteņvasara
4
0:29:12.2
6.6
12
835
6
SV
Svetlana
Šūpulniece
1954
F
4
0:29:16.9
6.7
13
736
7
SV
Aurika
Portnaja
2006
F
Belkas
4
0:29:29.2
6.7
14
702
7
VV
Edgars
Gremze
1963
M
4
0:29:51.9
6.8
15
713
8
VV
Nauris
Kozuliņš
1982
M
3
0:14:37.9
4.4
16
739
8
SV
Elita
Skadiņa
1967
F
3
0:23:03.6
7.0
17
729
9
SV
Kristīne
Mičule
1980
F
3
0:23:16.0
7.1
18
822
10
SV
Evita
Kristapsone
1972
F
3
0:23:46.5
7.2
19
639
11
SV
Laura
Jurševska
1999
F
3
0:24:06.6
7.3
20
823
12
SV
Elizabete Anete
Briede
2005
F
3
0:25:37.2
7.8
21
694
13
SV
Arina
Bahmatova
1964
F
Belkas
3
0:27:25.2
8.3
22
580
14
SV
Kristīne
Kimmele
1976
F
3
0:28:26.2
8.6
23
695
15
SV
Adriana Renē
Borovska
2007
F
3
0:28:58.3
8.8
24
956
9
VV
Agnis
Krasovskis
2004
M
Iskauki
2
0:11:37.0
5.3
25
747
16
SV
Renāte
Vasiļenoka
1999
F
2
0:13:26.3
6.1
26
715
17
SV
Lauma
Lange
2009
F
Riteņvasara
2
0:15:12.2
6.9
27
716
18
SV
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
2
0:15:21.6
7.0
28
581
19
SV
Inese
Lielā
2006
F
2
0:20:12.0
9.2
29
761
20
SV
Lienīte
Dundure
1957
F
Herbolaif
2
0:21:38.3
9.8
30
744
21
SV
Annete
Suharjanto
2009
F
2
0:22:16.6
10.1
31
701
22
SV
Anna
Garbuze
1980
F
2
0:22:16.8
10.1
32
892
23
SV
Anda
Jumiķe
1969
F
2
0:23:06.5
10.5
33
712
24
SV
Iveta
Kovnacka
1965
F
2
0:23:54.0
10.9
34
837
25
SV
Ingūna
Maļinovska
1970
F
2
0:24:05.7
11.0
35
730
26
SV
Ilze
Muceniece
1982
F
2
0:28:17.2
12.9
36
825
27
SV
Elīna
Heidere
1984
F
1
0:05:40.8
5.2
37
717
28
SV
Annija
Lāce
2006
F
BJC "Laimīte"
1
0:10:18.1
9.4