Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Dalībnieki
Dalībnieku saraksts (ABC)
Dalībnieku saraksts (123)
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-991
Izskrien Rīgu 2018, 6. posms - ANNIŅMUIŽA
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-991
10km (9.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
278
1
V10
Dainis
Limanāns
1983
M
RIEKSTI
10
0:34:36.6
3.6
2
316
2
V10
Reinis
Tops
1989
M
VSK Noskrien
10
0:35:34.0
+0:57.4
3.7
3
260
3
V10
Uldis
Katlaps
1993
M
10
0:36:44.6
+2:08.0
3.9
4
764
4
V10
Gatis
Pūcītis
1981
M
10
0:39:00.8
+4:24.1
4.1
5
269
5
V10
Konstantīns
Krjačko
1981
M
Ronako
10
0:40:00.1
+5:23.5
4.2
6
237
6
V10
Raitis
Gržibovskis
1989
M
VSKNoskrien
10
0:40:40.4
+6:03.8
4.3
7
854
7
V10
Jānis
Laurs
1986
M
Visa Veida Kustība
10
0:40:41.8
+6:05.2
4.3
8
799
8
V10
Oskars
Vidovskis
1994
M
10
0:40:47.1
+6:10.4
4.3
9
910
9
V10
Kristaps
Pilskalns
1984
M
Gentelmens Club
10
0:41:02.8
+6:26.2
4.3
10
543
10
V10
Mārtiņš
Strušels
1992
M
10
0:41:03.4
+6:26.8
4.3
11
894
11
V10
Valdis
Rozentāls
1969
M
10
0:41:58.5
+7:21.9
4.4
12
252
12
V10
Imants
Kaldre
1985
M
VSK Noskrien
10
0:42:18.1
+7:41.4
4.5
13
242
13
V10
Uģis
Inka
1976
M
Vecās Kedas
10
0:42:56.7
+8:20.0
4.5
14
560
14
V10
Jānis
Amsters
1988
M
10
0:43:04.5
+8:27.8
4.5
15
250
15
V10
Jānis
Jerofejevs
1989
M
10
0:43:10.3
+8:33.6
4.5
16
798
16
V10
Raimonds
Ozoliņš
1983
M
10
0:43:25.2
+8:48.6
4.6
17
247
17
V10
Juris
Jansons
1975
M
Riga Ironman Team
10
0:43:47.0
+9:10.4
4.6
18
216
18
V10
Pēteris
Ciekurs
1995
M
Ciekuri
10
0:43:58.4
+9:21.8
4.6
19
215
19
V10
Mārtiņš
Ciekurs
1999
M
Ciekuri
10
0:44:12.7
+9:36.1
4.7
20
800
20
V10
Rolf
Fredheim
1986
M
10
0:44:37.4
+10:00.8
4.7
21
293
21
V10
Uldis
Pormeisters
1987
M
10
0:44:50.5
+10:13.8
4.7
22
909
22
V10
Valdis
Čunka
1982
M
Vichy
10
0:45:36.5
+10:59.9
4.8
23
241
23
V10
Kārlis
Ielejs
1971
M
VSK Noskrien
10
0:46:03.3
+11:26.7
4.8
24
923
24
V10
Edijs
Veide
1985
M
DC Vecsalacas United
10
0:46:16.1
+11:39.5
4.9
25
760
25
V10
Māris
Šteinerts
1984
M
10
0:46:16.3
+11:39.7
4.9
26
233
26
V10
Anatolijs
Griškjāns
1981
M
greetingcards.lv
10
0:46:21.3
+11:44.6
4.9
27
967
27
V10
Romāns
Giruckis
1981
M
10
0:46:32.9
+11:56.3
4.9
28
266
28
V10
Igors
Kozlovs
1965
M
10
0:46:45.5
+12:08.9
4.9
29
219
29
V10
Aigars
Dakteris
1982
M
Outdoor Training Club
10
0:47:30.9
+12:54.2
5.0
30
213
30
V10
Mareks
Brokāns
1973
M
VSK Noskrien
10
0:48:07.4
+13:30.8
5.1
31
850
31
V10
Andrejs
Maļukovs
1992
M
10
0:48:25.1
+13:48.5
5.1
32
296
32
V10
Andris
Rēders
1979
M
Rēderu banda
10
0:48:28.8
+13:52.2
5.1
33
203
33
V10
John
Gallacher
1992
M
10
0:48:29.0
+13:52.4
5.1
34
326
34
V10
Guntis
Zālītis
1967
M
Kadiķi
10
0:48:40.0
+14:03.4
5.1
35
911
35
V10
Kārlis
Zuters
1995
M
RTU
10
0:48:58.6
+14:21.9
5.2
36
262
36
V10
Artūrs
Ketlers
1994
M
SK Dzērvene
10
0:49:20.6
+14:44.0
5.2
37
309
37
V10
Aivis
Stepanovs
1988
M
Bez Entuziasma Nav Uzvaras
10
0:52:17.6
+17:41.0
5.5
38
604
38
V10
Valdemārs
Timofejevs
1997
M
10
0:52:42.2
+18:05.6
5.5
39
327
39
V10
Jānis
Zemturis
1958
M
10
0:53:01.2
+18:24.6
5.6
40
273
40
V10
Pāvels
Kuzmins
1989
M
10
0:53:29.8
+18:53.2
5.6
41
986
41
V10
Renāts
Ņikitins
1981
M
Rīgas satiksme
10
0:53:44.8
+19:08.1
5.7
42
243
42
V10
Jānis
Jankavs
1988
M
10
0:54:32.9
+19:56.2
5.7
43
912
43
V10
Ēriks
Sarguns
1979
M
10
0:55:01.4
+20:24.8
5.8
44
275
44
V10
Kaspars
Laizāns
1979
M
Čika un Banijs
10
0:55:07.4
+20:30.7
5.8
45
315
45
V10
Aleksandrs
Tolpigins
1989
M
Latvijas Kaujas Sambo Federācija
10
0:55:44.5
+21:07.9
5.9
46
208
46
V10
Juris
Belovs
1985
M
KKPD
10
0:56:33.0
+21:56.4
6.0
47
973
47
V10
Roberts
Osipovs
1993
M
10
1:02:20.2
+27:43.6
6.6
48
210
48
V10
Mārtiņš
Bērziņš
1982
M
Schneider Electric
10
1:04:38.8
+30:02.2
6.8
49
303
49
V10
Janis
Skutelis
1977
M
10
1:04:39.0
+30:02.4
6.8
50
253
50
V10
Jānis
Kalniņš
1978
M
VSK Noskrien
10
1:06:51.4
+32:14.8
7.0
51
308
51
V10
Māris
Sparāns
1971
M
10
1:08:54.8
+34:18.1
7.3
52
322
52
V10
Aleksandrs
Voino
1973
M
10
1:14:52.3
+40:15.7
7.9
53
779
53
V10
Kaspars
Vaivods
1983
M
KKDEV
6
0:32:03.8
5.6
54
548
54
V10
Mārtiņš
Purenkovs
1988
M
Legs Miserables
6
0:33:07.6
5.8
55
288
55
V10
Jānis
Ozoliņš
1972
M
5
0:23:39.6
5.0
10km (9.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
205
1
S10
Rita
Anopa
1982
F
vinteko.lv
10
0:43:42.9
4.6
2
277
2
S10
Līva
Medne
1988
F
paBaso.lv
10
0:43:59.0
+0:16.1
4.6
3
249
3
S10
Ineta
Jerofejeva
1987
F
10
0:45:49.1
+2:06.2
4.8
4
325
4
S10
Nora
Vrubļevska
1985
F
Surikati
10
0:48:06.3
+4:23.4
5.1
5
236
5
S10
Kristīne
Gržibovska
1991
F
SK Dzērvene
10
0:49:20.1
+5:37.2
5.2
6
221
6
S10
Zane
Deimante
1990
F
10
0:49:47.3
+6:04.4
5.2
7
235
7
S10
Zane
Gruberte
1974
F
10
0:50:47.8
+7:04.9
5.3
8
287
8
S10
Zane
Moroza
1989
F
10
0:51:45.1
+8:02.1
5.4
9
295
9
S10
Ilze
Putriņa
1978
F
Salaspils Zīriņi
10
0:52:02.5
+8:19.6
5.5
10
312
10
S10
Sintija
Štāle
1982
F
10
0:53:02.4
+9:19.5
5.6
11
318
11
S10
Anta
Veite
1984
F
10
0:53:32.6
+9:49.7
5.6
12
785
12
S10
Diāna
Spiridovska
1987
F
RPP MTB
10
0:54:03.6
+10:20.6
5.7
13
255
13
S10
Zane
Karpenko
1984
F
VSK Noskrien Blonde
10
0:54:11.1
+10:28.2
5.7
14
666
14
S10
Justīne
Atiķe
1999
F
10
0:54:27.1
+10:44.2
5.7
15
274
15
S10
Margita
Lagzdiņa
1971
F
-
10
0:55:12.3
+11:29.4
5.8
16
232
16
S10
Daiga
Greiškāne
1975
F
VSK Noskrien
10
0:56:47.7
+13:04.8
6.0
17
802
17
S10
Elīna
Brice-Matisone
1986
F
10
0:59:28.7
+15:45.8
6.3
18
225
18
S10
Inese
Eklona
1977
F
VSK Noskrien
10
0:59:58.0
+16:15.1
6.3
19
951
19
S10
Anna
Mitrohina
1986
F
10
1:00:26.7
+16:43.8
6.4
20
328
20
S10
Ilga
Žeibe
1967
F
VSK Noskrien
10
1:00:34.4
+16:51.5
6.4
21
240
21
S10
Elīna
Heinrihsone
1989
F
Schneider Electric
10
1:02:03.9
+18:21.0
6.5
22
975
22
S10
Zane
Beča
1993
F
10
1:02:49.1
+19:06.2
6.6
23
223
23
S10
Anete
Zelonka
1985
F
Izskrien Rīgu
10
1:02:54.8
+19:11.9
6.6
24
207
24
S10
Lāsma
Āboliņa
1970
F
VSK Noskrien
10
1:03:26.2
+19:43.3
6.7
25
211
25
S10
Gita
Biezuma
1977
F
10
1:03:53.2
+20:10.3
6.7
26
265
26
S10
Jolanta
Zastavnaja
1986
F
Izskrien Rīgu
10
1:04:59.7
+21:16.8
6.8
27
234
27
S10
Zinaida
Grīnberga
1962
F
LSC
10
1:05:47.9
+22:05.0
6.9
28
815
28
S10
Ilona
Zariņa
1982
F
Swedbank
10
1:06:26.7
+22:43.8
7.0
29
733
29
S10
Inese
Ozola
1982
F
Inbank
10
1:06:27.7
+22:44.8
7.0
30
377
30
S10
Viktorija
Gucu
1985
F
10
1:06:49.9
+23:07.0
7.0
31
229
31
S10
Daiga
Gavariņa
1980
F
10
1:07:07.4
+23:24.4
7.1
32
857
32
S10
Maija
Ķuda
1990
F
10
1:08:59.0
+25:16.1
7.3
33
294
33
S10
Janta
Putniņa
2001
F
10
1:09:04.8
+25:21.9
7.3
34
254
34
S10
Marija
Kalnīte
1994
F
10
1:16:34.0
+32:51.0
8.1
35
218
35
S10
Madara
Dabare
1990
F
8
1:08:23.7
+24:40.8
9.0
36
201
36
S10
Dace
Ahiļčenoka
1990
F
6
0:39:44.0
7.0
37
846
37
S10
Zane
Tilta-Kūma
1989
F
ZVOC
5
0:25:28.8
5.4
5km (4.75 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
354
1
VP5
Armands
Bušs
1981
M
LVVA
5
0:16:29.6
3.5
2
501
2
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
1987
M
5
0:17:14.7
+0:45.0
3.6
3
750
3
VP5
Vitālijs
Brejevs
1994
M
Rīga
5
0:17:31.1
+1:01.4
3.7
4
853
4
VP5
Miks
Pētersons
1980
M
NORDI furniture
5
0:18:30.5
+2:00.8
3.9
5
368
5
VP5
Kārlis
Evertovskis
1990
M
Glaive.pro
5
0:19:07.2
+2:37.5
4.0
6
882
6
VP5
Andrejs
Sergejevs
1991
M
5
0:19:20.2
+2:50.6
4.1
7
970
7
VP5
Reinis
Skorovs
1996
M
VSK Noskrien
5
0:19:25.6
+2:56.0
4.1
8
402
1
VJ5
Atis
Krebss
2001
M
5
0:19:26.9
+2:57.2
4.1
9
345
8
VP5
Deniss
Bočkovs
1984
M
Massage4you.lv
5
0:19:35.8
+3:06.2
4.1
10
816
9
VP5
Elvijs
Siliņš
1994
M
5
0:19:36.6
+3:06.9
4.1
11
657
10
VP5
Egons
Ansbergs
1986
M
5
0:19:40.1
+3:10.4
4.1
12
969
11
VP5
Elvijs
Viļevičs
1989
M
5
0:19:59.6
+3:29.9
4.2
13
765
12
VP5
Eduards
Pāķis
1976
M
Saulkrasti SRT
5
0:20:33.7
+4:04.1
4.3
14
824
13
VP5
Kristaps
Ozols
1992
M
FK Salacgrīva
5
0:20:55.1
+4:25.5
4.4
15
482
14
VP5
Olegs
Suhorukovs
1989
M
5
0:21:34.6
+5:04.9
4.5
16
363
2
VJ5
Dāvis
Dābols
2002
M
5
0:21:53.3
+5:23.6
4.6
17
384
15
VP5
Haralds
Jansons
1969
M
5
0:21:56.2
+5:26.5
4.6
18
784
16
VP5
Viktors
Suborins
1951
M
LSC
5
0:22:08.2
+5:38.5
4.7
19
356
3
VJ5
Miks Jānis
Caune
2004
M
5
0:22:10.2
+5:40.5
4.7
20
391
17
VP5
Dmitrijs
Karasenko
1977
M
5
0:22:25.8
+5:56.2
4.7
21
366
4
VJ5
Ansis
Eglājs
2008
M
5
0:23:04.8
+6:35.1
4.9
22
334
18
VP5
Aleksandrs
Azarevics
1955
M
LSC
5
0:23:13.5
+6:43.8
4.9
23
582
5
VJ5
Nikijs
Ziļevs
2007
M
5
0:23:18.8
+6:49.1
4.9
24
489
19
VP5
Gatis
Šūpulnieks
1985
M
Glaive.pro
5
0:23:20.2
+6:50.5
4.9
25
480
20
VP5
Kārlis
Stonka
1992
M
VSK Noskrien
5
0:23:23.9
+6:54.2
4.9
26
852
21
VP5
Gatis
Romanausks
1985
M
Privati
5
0:23:37.6
+7:07.9
5.0
27
817
22
VP5
Māris
Dambis
1989
M
5
0:23:38.1
+7:08.4
5.0
28
507
23
VP5
Aivars
Zaķis
1959
M
Maratona klubs/LSC
5
0:23:50.4
+7:20.7
5.0
29
789
24
VP5
Jānis
Baukerts
1986
M
5
0:24:31.5
+8:01.8
5.2
30
673
25
VP5
Gunārs
Ķeģis
1967
M
VSK Noskrien
5
0:24:58.0
+8:28.4
5.3
31
388
6
VJ5
Damirs
Ņikitins
2009
M
Rīgas satiksme
5
0:25:04.6
+8:34.9
5.3
32
797
7
VJ5
Dēvids
Kristapsons
2000
M
Ātrie vilki
5
0:25:09.8
+8:40.1
5.3
33
367
8
VJ5
Vladislavs
Ekersdorfs
2004
M
Wood Brothers
5
0:25:38.3
+9:08.6
5.4
34
793
26
VP5
Arturs
Langenfelds
1979
M
5
0:25:42.7
+9:13.0
5.4
35
369
27
VP5
Juris
Evertovskis
1988
M
Glaive.pro
5
0:25:44.6
+9:14.9
5.4
36
796
28
VP5
Gundars
Kristapsons
1975
M
Ātrie vilki
5
0:26:01.1
+9:31.4
5.5
37
737
29
VP5
Lauris
Ermanis
1978
M
5
0:26:10.7
+9:41.1
5.5
38
224
9
VJ5
Rodrigo
Anops
2011
M
vinteko.lv
5
0:26:12.8
+9:43.2
5.5
39
944
30
VP5
Raivis
Anops
1983
M
vinteko.lv
5
0:26:22.0
+9:52.3
5.6
40
267
31
VP5
Jurijs
Makarenko
1986
M
5
0:26:23.6
+9:54.0
5.6
41
941
32
VP5
Uģis
Kalniņš
1983
M
5
0:26:42.6
+10:12.9
5.6
42
470
10
VJ5
Matīss
Simkevičs
2010
M
5
0:28:49.0
+12:19.4
6.1
43
346
33
VP5
Deniss Egils
Bolužs
1988
M
VSK Noskrien
5
0:30:50.5
+14:20.8
6.5
44
463
34
VP5
Viktors
Safutins
1946
M
LSC
5
0:31:38.9
+15:09.2
6.7
45
401
11
VJ5
Kristofers
Kraze
2003
M
individuāli
5
0:32:26.5
+15:56.8
6.8
46
460
35
VP5
Gunārs
Rumpēters
1985
M
5
0:32:54.2
+16:24.5
6.9
47
904
12
VJ5
Dmitrijs
Zdanovskis
2006
M
5
0:32:56.0
+16:26.4
6.9
48
415
13
VJ5
Jēkabs
Laizāns
2006
M
5
0:33:02.9
+16:33.2
7.0
49
711
36
VP5
Leonids
Dedovs
1936
M
5
0:36:52.1
+20:22.4
7.8
50
347
14
VJ5
Martins
Borovskis
2010
M
5
0:37:59.1
+21:29.5
8.0
51
440
37
VP5
Māris
Mucenieks
1988
M
5
0:38:00.0
+21:30.3
8.0
5km (4.75 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
508
1
SP5
Anda
Zandberga
1990
F
adidas Runners | Riga
5
0:20:50.7
4.4
2
605
2
SP5
Sintija
Šaitere
1997
F
5
0:22:17.5
+1:26.7
4.7
3
342
3
SP5
Agnese
Beināre
1981
F
MySport
5
0:23:00.1
+2:09.4
4.8
4
344
1
SJ5
Agija Dace
Bidiņa
2001
F
5
0:23:10.7
+2:20.0
4.9
5
343
4
SP5
Linda
Beldava
1980
F
VSK Noskrien Vāveres
5
0:23:38.0
+2:47.2
5.0
6
452
5
SP5
Liena
Puise-Puiše
1990
F
Matisons Runner's Club
5
0:23:54.1
+3:03.4
5.0
7
446
6
SP5
Iveta
Niedre
1975
F
Maratona klubs
5
0:23:54.4
+3:03.6
5.0
8
339
7
SP5
Nellija
Baliko
1980
F
Isostar
5
0:23:58.1
+3:07.3
5.0
9
481
8
SP5
Daina
Stonka
1993
F
VSK Noskrien
5
0:24:10.3
+3:19.6
5.1
10
424
9
SP5
Ieva
Livčāne
1973
F
5
0:24:37.8
+3:47.1
5.2
11
430
2
SJ5
Signe
Malnača
2005
F
5
0:24:43.8
+3:53.0
5.2
12
382
10
SP5
Jūlija
Ivanova
1985
F
VSK Noskrien
5
0:24:47.1
+3:56.4
5.2
13
457
11
SP5
iveta
Rožkalne
1981
F
5
0:25:10.2
+4:19.5
5.3
14
592
3
SJ5
Darja
Vdovina
2008
F
5
0:25:34.9
+4:44.1
5.4
15
355
12
SP5
Lāsma
Caune
1984
F
5
0:25:55.3
+5:04.6
5.5
16
458
13
SP5
Inese
Rudavina
1982
F
5
0:25:58.3
+5:07.6
5.5
17
903
4
SJ5
Samanta
Ermane
2004
F
5
0:26:09.8
+5:19.1
5.5
18
471
14
SP5
Agnese
Simsone
1992
F
5
0:26:11.1
+5:20.4
5.5
19
665
15
SP5
Evija
Ziediņa
1990
F
5
0:26:29.6
+5:38.8
5.6
20
365
16
SP5
Inga
Dzene
1982
F
5
0:26:43.6
+5:52.8
5.6
21
497
17
SP5
Madara
Vanaga
1992
F
5
0:26:48.1
+5:57.4
5.6
22
397
18
SP5
Elga
Kočāne
1979
F
5
0:27:31.9
+6:41.1
5.8
23
510
19
SP5
Anna
Zavodilova
1989
F
5
0:27:34.9
+6:44.1
5.8
24
511
20
SP5
Iveta
Zinovatnaja
1972
F
5
0:27:46.1
+6:55.3
5.8
25
893
5
SJ5
Renāte
Balode
2005
F
Rīgas Hanzas vidusskola
5
0:28:12.6
+7:21.9
5.9
26
703
6
SJ5
Lelde
Pāķe
2006
F
Saulkrasti SRT
5
0:28:15.9
+7:25.1
6.0
27
439
21
SP5
Olga
Mikulova
1986
F
Maratona klubs/ VSK Noskrien
5
0:28:17.2
+7:26.4
6.0
28
400
22
SP5
Iveta
Kraze
1980
F
individuāli
5
0:28:33.0
+7:42.2
6.0
29
432
23
SP5
Inga
Martinsone
1983
F
VSK Noskrien
5
0:28:57.6
+8:06.8
6.1
30
487
24
SP5
Renāte
Šmite
1994
F
5
0:29:05.2
+8:14.5
6.1
31
410
25
SP5
Marika
Kurnosenko
1989
F
5
0:29:14.0
+8:23.2
6.2
32
803
26
SP5
Ludmila
Kozačenko
1990
F
5
0:29:25.6
+8:34.8
6.2
33
405
27
SP5
Maruta
Krūmiņa
1985
F
Maratona Klubs
5
0:29:37.4
+8:46.6
6.2
34
851
28
SP5
Maija
Macuka
1993
F
5
0:29:43.1
+8:52.4
6.3
35
588
29
SP5
Katerīna
Vdovina
1980
F
5
0:29:48.1
+8:57.4
6.3
36
390
30
SP5
Sandra
Kapče
1994
F
5
0:30:23.0
+9:32.3
6.4
37
371
31
SP5
Airisa
Freimane
1970
F
5
0:30:31.1
+9:40.3
6.4
38
464
32
SP5
Ruta
Saliņa
1984
F
5
0:30:41.5
+9:50.7
6.5
39
509
33
SP5
Evita
Zariņa
1993
F
5
0:30:45.1
+9:54.4
6.5
40
506
7
SJ5
Anna Marija
Zaķe
2008
F
Maratona klubs/LSC/RCHV
5
0:30:48.5
+9:57.8
6.5
41
496
34
SP5
Veronika
Vanaga
1989
F
5
0:30:57.9
+10:07.2
6.5
42
362
35
SP5
Agita
Danenberga
1989
F
VNK noskrien
5
0:31:16.0
+10:25.2
6.6
43
922
36
SP5
Egija
Veide
1984
F
DC VECSALACAS UNITED
5
0:31:47.3
+10:56.6
6.7
44
613
37
SP5
Zane
Tišaņinova
1983
F
5
0:31:52.8
+11:02.1
6.7
45
370
38
SP5
Ļubova
Fintjugova
1985
F
5
0:31:56.1
+11:05.3
6.7
46
348
39
SP5
Santa
Briede
1980
F
5
0:32:05.2
+11:14.5
6.8
47
483
40
SP5
Indra
Supe
1984
F
Rīgas satiksme
5
0:32:42.3
+11:51.5
6.9
48
469
41
SP5
Līga
Simkeviča
1981
F
5
0:32:42.4
+11:51.6
6.9
49
376
42
SP5
Laura
Grīnbauma
1986
F
5
0:32:54.3
+12:03.6
6.9
50
349
43
SP5
Baiba
Brokere
1991
F
Swedbank
5
0:33:22.5
+12:31.8
7.0
51
359
44
SP5
Santa
Cine
1988
F
5
0:33:23.4
+12:32.6
7.0
52
498
45
SP5
Andra
Vanaga
1969
F
5
0:33:45.9
+12:55.2
7.1
53
423
46
SP5
Kristīne
Litčenko
1986
F
5
0:33:50.2
+12:59.4
7.1
54
812
47
SP5
Inese
Grigale
1976
F
5
0:34:13.6
+13:22.9
7.2
55
500
48
SP5
Sabīne
Vāvere
1997
F
5
0:34:39.7
+13:49.0
7.3
56
704
49
SP5
Kristiāna
Siliņa
1991
F
Solis Dabā
5
0:34:53.2
+14:02.5
7.3
57
414
8
SJ5
Katrīna
Laizāne
2009
F
5
0:34:58.2
+14:07.5
7.4
58
323
50
SP5
Antra
Voino
1975
F
5
0:35:02.1
+14:11.4
7.4
59
706
51
SP5
Sabīne
Leingarde
1992
F
5
0:35:13.7
+14:22.9
7.4
60
281
9
SJ5
Matilde Terēze
Bernšteina
2007
F
5
0:36:20.7
+15:29.9
7.7
61
971
52
SP5
Liāna
Lastovkina
1993
F
5
0:38:06.5
+17:15.8
8.0
62
412
53
SP5
Katrīna
Kvjatkovska
1988
F
5
0:43:10.8
+22:20.1
9.1
63
435
10
SJ5
Karīna
Mellace
2005
F
maratona klubs/ss arkadija
1
0:14:34.1
15.3
Bērnu (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
863
1
VB
Aleksandrs
Zaprivoda
2006
M
Hokeja Skola Rīga
1
0:01:46.1
3.5
2
626
2
VB
Toms
Ozols
2008
M
1
0:01:48.4
+0:02.3
3.6
3
552
3
VB
Ansis
Eglājs
2008
M
1
0:01:53.7
+0:07.5
3.8
4
813
4
VB
Kristians
Freimanis
2008
M
1
0:01:54.9
+0:08.8
3.8
5
558
5
VB
Aleksis
Ziļevs
2007
M
1
0:01:58.7
+0:12.6
4.0
6
648
6
VB
Timurs
Saldābols
2010
M
1
0:02:08.5
+0:22.3
4.3
7
668
7
VB
Jegors
Voloho
2007
M
Wood Brothers
1
0:02:08.9
+0:22.8
4.3
8
856
8
VB
Mariss
Pētersons
2011
M
Nordi furniture
1
0:02:09.0
+0:22.9
4.3
9
518
9
VB
Rodrigo
Anops
2011
M
vinteko.lv
1
0:02:11.8
+0:25.7
4.4
10
637
10
VB
Iļja
Potapovs
2008
M
1
0:02:14.6
+0:28.5
4.5
11
682
11
VB
Oskars
Veits
2008
M
1
0:02:16.2
+0:30.1
4.5
12
672
12
VB
Aleksandrs
Tolpigins
2013
M
Latvijas Kaujas Sambo Federācija
1
0:02:21.7
+0:35.6
4.7
13
559
13
VB
Kristofers
Konons
2011
M
1
0:02:22.5
+0:36.4
4.8
14
553
14
VB
Atis
Eglājs
2011
M
1
0:02:23.5
+0:37.4
4.8
15
898
15
VB
Edvards Miks
Galviņš
2009
M
1
0:02:26.0
+0:39.9
4.9
16
781
16
VB
Emīls
Vaivods
2012
M
KKDEV
1
0:02:26.5
+0:40.4
4.9
17
653
17
VB
Regnārs
Skaistais
2009
M
RFL
1
0:02:26.7
+0:40.6
4.9
18
563
18
VB
Toms
Grandāns
2008
M
1
0:02:29.2
+0:43.1
5.0
19
805
19
VB
Kārlis
Inka
2011
M
Z-kalns
1
0:02:30.1
+0:44.0
5.0
20
698
20
VB
Eduards
Naglis
2008
M
1
0:02:30.7
+0:44.6
5.0
21
818
21
VB
Kristaps
Romanausks
2012
M
Privati
1
0:02:31.7
+0:45.6
5.1
22
564
22
VB
Emīls
Grandāns
2012
M
1
0:02:36.1
+0:50.0
5.2
23
731
23
VB
Artjoms
Sidorovs
2010
M
1
0:02:39.0
+0:52.9
5.3
24
897
24
VB
Ričards Jānis
Galviņš
2011
M
1
0:02:44.7
+0:58.6
5.5
25
550
25
VB
Kristaps
Krasovskis
2012
M
Iskauki
1
0:02:45.2
+0:59.1
5.5
26
827
26
VB
Kārlis
Šolks
2011
M
-
1
0:02:50.9
+1:04.8
5.7
27
505
27
VB
Rihards
Slapiņš
2007
M
1
0:03:04.8
+1:18.7
6.2
28
589
28
VB
Jaroslavs
Krivickis
2012
M
1
0:03:05.4
+1:19.2
6.2
29
612
29
VB
Marcels
Mačs
2008
M
1
0:03:07.2
+1:21.1
6.2
30
607
30
VB
Gustavs
Limanāns
2011
M
Rieksti
1
0:03:08.3
+1:22.2
6.3
31
780
31
VB
Dāvis
Vaivods
2010
M
KKDEV
1
0:03:08.3
+1:22.2
6.3
32
512
32
VB
Roberts
Slapiņš
2013
M
1
0:03:10.2
+1:24.1
6.3
33
647
33
VB
Artjoms
Rutko
2012
M
1
0:03:13.9
+1:27.8
6.5
34
545
34
VB
Tomass
Siliņš
2014
M
1
0:03:16.1
+1:30.0
6.5
35
649
35
VB
Mārtiņš
Saliņš
2011
M
1
0:03:17.3
+1:31.2
6.6
36
622
36
VB
Bruno
Mičulis
2012
M
1
0:03:19.0
+1:32.9
6.6
37
547
37
VB
Vladimirs
Daņilovskis
2013
M
1
0:03:38.2
+1:52.1
7.3
38
611
38
VB
Kārlis
Mačs
2013
M
1
0:03:43.8
+1:57.7
7.5
39
566
39
VB
Mārcis
Grišuļs
2013
M
1
0:03:46.6
+2:00.5
7.6
40
624
40
VB
Haralds
Mihmalis
2014
M
1
0:03:47.5
+2:01.4
7.6
41
743
41
VB
Kristers
Taupmans
2007
M
1
0:03:52.4
+2:06.3
7.7
42
549
42
VB
Otto
Krasovskis
2014
M
Iskauki
1
0:04:03.2
+2:17.0
8.1
43
279
43
VB
Miķelis
Kalnītis
2017
M
1
0:04:05.9
+2:19.8
8.2
44
650
44
VB
Regnārs
Saliņš
2014
M
1
0:04:18.6
+2:32.5
8.6
45
660
45
VB
Daumants
Stonka
2016
M
1
0:04:29.3
+2:43.2
9.0
46
569
46
VB
Kevins
Isibors
2014
M
1
0:04:42.3
+2:56.2
9.4
47
628
47
VB
Jegors
Panovs
2014
M
1
0:04:45.9
+2:59.8
9.5
48
806
48
VB
Dāvis
Inka
2015
M
Z-kalns
1
0:05:28.3
+3:42.2
10.9
49
896
49
VB
Emīls Kristofers
Galviņš
2015
M
1
0:05:39.7
+3:53.6
11.3
50
888
50
VB
Marsels
Grišuļs
2016
M
1
0:08:13.2
+6:27.1
16.4
51
625
51
VB
Helmuts
Mihmalis
2016
M
1
0:08:16.7
+6:30.6
16.6
52
958
52
VB
Davids
Palcins
2016
M
1
0:09:41.8
+7:55.7
19.4
Bērnu (0.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
443
1
SB
Lelde
Pāķe
2006
F
Saulkrasti SRT
1
0:01:55.1
3.8
2
811
2
SB
Darja
Vdovina
2008
F
1
0:01:59.0
+0:03.8
4.0
3
614
3
SB
Sandija
Bērziņa
2007
F
1
0:02:09.0
+0:13.8
4.3
4
603
4
SB
Paula
Bērziņa
2009
F
1
0:02:11.5
+0:16.3
4.4
5
528
5
SB
Katrīna
Bildere
2008
F
1
0:02:19.1
+0:23.9
4.6
6
790
6
SB
Railija
Baukerte
2010
F
1
0:02:21.1
+0:25.9
4.7
7
876
7
SB
Elizabete
Zaprivoda
2009
F
I.Minusas Volejbola skola
1
0:02:23.0
+0:27.8
4.8
8
687
8
SB
Marta
Kerele
2012
F
1
0:02:32.5
+0:37.3
5.1
9
606
9
SB
Annija
Lāce
2006
F
BJC "Laimīte"
1
0:02:36.7
+0:41.5
5.2
10
768
10
SB
Melisa
Galkina
2012
F
Wood Brothers
1
0:02:38.0
+0:42.8
5.3
11
602
11
SB
Lauma
Lange
2009
F
Riteņvasara
1
0:02:44.6
+0:49.4
5.5
12
919
12
SB
Alisa
Mitrohina
2012
F
1
0:02:44.6
+0:49.4
5.5
13
627
13
SB
Margarita
Panova
2012
F
1
0:02:45.7
+0:50.5
5.5
14
871
14
SB
Poļina
Zdanovska
2013
F
1
0:02:46.8
+0:51.6
5.6
15
631
15
SB
Undīne
Bērziņa
2014
F
1
0:02:52.8
+0:57.6
5.8
16
601
16
SB
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
1
0:02:55.4
+1:00.2
5.8
17
686
17
SB
Madara
Pāķe
2009
F
Saulkrasti SRT
1
0:02:57.3
+1:02.1
5.9
18
536
18
SB
Glorija
Burģe
2009
F
1
0:03:08.5
+1:13.3
6.3
19
638
19
SB
Paula Petra
Puriņa
2012
F
1
0:03:19.8
+1:24.6
6.7
20
674
20
SB
Jasmīne
Vanaga
2013
F
1
0:03:22.1
+1:26.9
6.7
21
537
21
SB
Ērika
Burģe
2012
F
1
0:03:23.7
+1:28.5
6.8
22
690
22
SB
Elīna
Zemture
2014
F
Dārziņu princese
1
0:03:24.4
+1:29.2
6.8
23
689
23
SB
Adrija
Zellīte
2012
F
1
0:03:24.4
+1:29.2
6.8
24
855
24
SB
Marta
Dejus
2011
F
1
0:03:24.9
+1:29.7
6.8
25
725
25
SB
Alina
Sidorova
2012
F
1
0:03:25.7
+1:30.5
6.9
26
865
26
SB
Bella
Boluža
2011
F
1
0:03:25.9
+1:30.7
6.9
27
791
27
SB
Sofija
Baukerte
2013
F
1
0:03:29.1
+1:33.9
7.0
28
538
28
SB
Paula
Caune
2014
F
1
0:03:31.1
+1:36.0
7.0
29
828
29
SB
Justīne
Šolka
2014
F
-
1
0:03:32.1
+1:36.9
7.1
30
517
30
SB
Rēzija
Anopa
2014
F
vinteko.lv
1
0:03:37.1
+1:41.9
7.2
31
579
31
SB
Gabriela
Kārkle
2013
F
Blackbird
1
0:03:47.1
+1:51.9
7.6
32
466
32
SB
Adelija
Vdovina
2008
F
1
0:04:00.9
+2:05.7
8.0
33
621
33
SB
Beatrise
Mičule
2010
F
1
0:04:08.9
+2:13.7
8.3
34
700
34
SB
Agnese
Bernava
2014
F
Rīga
1
0:04:09.6
+2:14.4
8.3
35
899
35
SB
Darina
Bočkova
2013
F
massage4you.lv
1
0:04:22.1
+2:26.9
8.7
36
681
36
SB
Lilita
Veite
2015
F
1
0:04:50.2
+2:55.0
9.7
37
675
37
SB
Melisa
Vanaga
2015
F
1
0:05:11.5
+3:16.3
10.4
38
577
38
SB
Adriana
Kanašķe
2015
F
1
0:05:18.2
+3:23.0
10.6
39
551
39
SB
Liene
Eglāja
2015
F
1
0:05:35.5
+3:40.3
11.2
40
620
40
SB
Rūta Marta
Mežale
2016
F
1
0:05:57.3
+4:02.1
11.9
41
610
41
SB
Laura
Maculeviča
2016
F
1
0:05:59.0
+4:03.8
12.0
42
659
42
SB
Māra
Stonka
2014
F
1
0:06:23.7
+4:28.5
12.8
43
526
43
SB
Rūta
Bethere
2015
F
1
0:06:51.5
+4:56.3
13.7
44
847
44
SB
Dārta
Kūma
2017
F
Inov-8 | OSveikals.lv
1
0:08:25.2
+6:30.0
16.8
45
529
45
SB
Emanuela
Bole
2009
F
Individuāli
1
0:08:25.6
+6:30.4
16.9
Ves (9.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
788
1
VV
Māris
Punculis
1990
M
6
0:26:47.4
4.7
2
713
2
VV
Nauris
Kozuliņš
1982
M
5
0:23:17.9
4.9
3
599
3
VV
Arnis
Bērziņš
1974
M
5
0:25:58.6
5.5
4
721
4
VV
Aleksandrs
Loginovs
1989
M
5
0:28:45.0
6.1
5
867
5
VV
Oskars
Jumiķis
1966
M
5
0:28:51.4
6.1
6
696
6
VV
Voldemārs
Burģis
1978
M
5
0:29:59.6
6.3
7
741
7
VV
Salvis
Skaistais
1973
M
BORDELAJ
4
0:25:26.8
6.7
8
740
8
VV
Regnārs
Skaistais
2009
M
RFL
4
0:27:30.6
7.2
9
968
9
VV
Edvards Miks
Galviņš
2009
M
4
0:27:31.5
7.2
10
546
10
VV
Gatis
Krasovskis
1970
M
Iskauki
3
0:18:58.2
6.7
11
956
11
VV
Agnis
Krasovskis
2004
M
Iskauki
3
0:19:05.2
6.7
12
728
12
VV
Eduards
Mellacis
2016
M
1
0:13:44.0
14.5
Ves (9.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
826
1
SV
Elīna
Bernava
1983
F
-
5
0:26:03.0
5.5
2
949
2
SV
Anete
Jurgelāne
1997
F
5
0:26:31.2
+0:28.2
5.6
3
892
3
SV
Anda
Jumiķe
1969
F
4
0:23:50.1
6.3
4
707
4
SV
Mārīte
Jurgelāne
1971
F
4
0:23:50.1
6.3
5
747
5
SV
Renāte
Vasiļenoka
1999
F
4
0:24:44.9
6.5
6
691
6
SV
Dana
Alksne
1979
F
Riteņvasara
4
0:25:17.5
6.7
7
617
7
SV
Yana
Makarycheva
1985
F
4
0:25:29.9
6.7
8
736
8
SV
Aurika
Portnaja
2006
F
Belkas
4
0:26:34.6
7.0
9
639
9
SV
Laura
Jurševska
1999
F
4
0:27:18.6
7.2
10
694
10
SV
Arina
Bahmatova
1964
F
Belkas
4
0:27:28.6
7.2
11
695
11
SV
Adriana Renē
Borovska
2007
F
4
0:28:41.5
7.6
12
717
12
SV
Annija
Lāce
2006
F
BJC "Laimīte"
4
0:29:37.9
7.8
13
739
13
SV
Elita
Skadiņa
1967
F
3
0:20:22.8
7.2
14
729
14
SV
Kristīne
Mičule
1980
F
3
0:20:30.1
7.2
15
705
15
SV
Anna
Jansone
1989
F
Glaive.pro
3
0:24:18.5
8.5
16
823
16
SV
Elizabete Anete
Briede
2005
F
3
0:25:07.1
8.8
17
822
17
SV
Evita
Kristapsone
1972
F
3
0:25:23.6
8.9
18
735
18
SV
Jevgēnija
Panova
1982
F
3
0:28:47.7
10.1
19
580
19
SV
Kristīne
Kimmele
1976
F
2
0:18:28.2
9.7
20
712
20
SV
Iveta
Kovnacka
1965
F
2
0:22:58.0
12.1
21
581
21
SV
Inese
Lielā
2006
F
1
0:08:35.8
9.0
22
715
22
SV
Lauma
Lange
2009
F
Riteņvasara
1
0:12:05.8
12.7
23
727
23
SV
Marta
Mellace
1981
F
1
0:14:35.5
15.4
24
716
24
SV
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
1
0:18:57.6
20.0