Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
EVELOSTORE GP 100km 2021
Top 6 pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
1
Top 6 pa vecuma grupām
100km (100 km) / A
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
23
Rauls
Gūtmanis
2003
M
MSĢ / RK Liepāja
18
2:18:16.8
43.4
2
18
Roberts
Čukurs
2003
M
MSĢ / RK Liepāja
18
2:18:41.7
43.3
3
72
Aaron
Aus
2004
M
Peloton
18
2:19:30.5
43.0
4
20
Rihards
Reinfelds
2004
M
MSĢ / Ķekavas NSS
18
2:19:30.9
43.0
5
77
Toms
Vazdiķis
2004
M
MSĢ
18
2:19:31.3
43.0
6
19
Renāts
Štāls
2003
M
MSĢ / RRS BeloCP
18
2:19:31.4
43.0
100km (100 km) / CFA
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
78
Gleb
Karpenko
2001
M
Ampler Devoteam
18
2:14:13.8
44.7
2
2
Andris
Vosekalns
1992
M
EVELO TEAM / RRS
18
2:14:14.2
44.7
3
15
Jānis
Rubiks
1989
M
DAKO Ziemeļvidzeme
18
2:16:20.7
44.0
4
71
Pauls
Rubenis
2001
M
Ampler Development Team
18
2:16:20.7
44.0
5
12
Roberts
Andersons
2002
M
EVELO TEAM / RRS
18
2:16:21.0
44.0
6
38
Kristers
Ansons
1999
M
Ampler Development Team
18
2:16:22.0
44.0
100km (100 km) / M1
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
9
Kristaps
Knops
1985
M
EVELO TEAM / RRS
18
2:14:13.6
44.7
2
29
Kristjan
Oolo
1986
M
PELOTON
18
2:14:14.7
44.7
3
4
Juris
Visockis
1982
M
EVELO TEAM/ RRS
18
2:19:21.6
43.1
4
82
Marius
Sabaliauskas
1983
M
TOP TEAM
18
2:19:23.1
43.0
5
44
Uldis
Ālītis
1983
M
DTG-MySport
18
2:19:30.7
43.0
6
80
Jānis
Šteins
1985
M
18
2:19:31.9
43.0
100km (100 km) / M2
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
3
Nauris
Inovskis
1981
M
EVELO TEAM / RRS
18
2:19:31.1
43.0
2
74
Reinis
Avens
1978
M
Ebike
18
2:19:33.2
43.0
3
43
Kaspars
Čikste
1981
M
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
18
2:19:33.3
43.0
4
81
Jacek
Hermann
1978
M
15
2:11:32.7
37.3
100km (100 km) / M3
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
41
Alexandr
Merzlikin
1973
M
KIPARIS-SPINE
18
2:19:32.3
43.0
2
7
Ģirts
Vēvers
1973
M
EVELO TEAM / RRS
18
2:19:32.4
43.0
3
30
Valters
Cēsnieks
1975
M
18
2:19:32.4
43.0
4
59
Volodymyr
Guschin
1975
M
ZZK
18
2:19:34.9
43.0
5
24
Guntis
Čukurs
1974
M
MTB Grobiņas novads
18
2:29:47.3
40.1
6
31
Jānis
Āboliņš
1976
M
Virsotne/Marmot
17
2:11:32.9
42.3
100km (100 km) / M4
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
55
Rostislavs
Stapjaks
1971
M
Velo+ Bottari Baltic
18
2:19:31.1
43.0
2
26
Oskars
Gailišs
1969
M
NN Sporta klubs
18
2:19:33.3
43.0
3
40
Normunds
Zviedris
1969
M
ZZK
18
2:19:37.9
43.0
4
65
Kārlis
Čunka
1967
M
Velo+ Bottari Baltic
14
2:16:55.0
33.4
100km (100 km) / M5
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
28
Dmitrijs
Jankovs
1966
M
MTB Grobiņas novads
18
2:29:47.7
40.1
2
73
Sergejs
Rodionovs
1965
M
ĀdažiVelo
15
2:17:16.7
35.7
3
42
Jānis
Liepiņš
1964
M
LMPF
14
2:17:25.4
33.3
100km (100 km) / W
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
47
Lāsma Elza
Vaivode
2003
F
LiVelo / Zelta Zeme
17
2:19:32.8
39.8
2
52
Kristi Kuldkepp
Kuldkepp
1988
F
PELOTON
17
2:19:33.2
39.8
3
48
Madara
Āboma
2001
F
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS
15
2:15:37.2
36.2
4
67
Linda
Eihmane
2004
F
Dobeles Sporta Skola/Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
14
2:15:37.6
33.8
5
75
Olga
Ballo
1976
F
Velo+ Bottari Baltic
14
2:16:54.9
33.4