Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Carnikavas piejūras skrējiens 2019
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
13km (13 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
min/km
1
138
1
V30
Oskars
Cimermanis
Smiltene
0:42:44.9
3.3
2
14
1
V40
Dmitrijs
Čuhalovs
Tottenham Hotspur FC
0:47:09.9
3.6
3
10
2
V40
Jānis
Briedis
Briedis
0:52:09.9
4.0
4
52
2
V30
Spodris
Maļinausks
Komanda
0:55:03.0
4.2
5
59
3
V30
Vladislavs
Mironovs
VM
0:58:52.0
4.5
13km (13 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
min/km
1
21
1
S40
Iveta
Hāgena
Team Varts
1:00:12.9
4.6
2
93
1
SE
Ilze Amanda
Zakrevska
-
1:02:37.1
4.8
3km (3 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
min/km
1
145
1
V12
Roberts
Rasims
Carnikava
0:11:24.9
3.8
2
101
1
V14
Endijs Ralfs
Želubovskis
-
0:12:13.9
4.1
3
46
2
V14
Reinis
Kristbergs
Komanda
0:13:13.9
4.4
4
75
3
V14
Ricards
Sēja
Ņiprie ikri
0:16:06.6
5.4
5
54
2
V12
Reinis
Maļinausks
Komanda
0:16:37.2
5.5
3km (3 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
min/km
1
49
1
S12
Marta
Kuzņicova
Ādažu BJSS
0:09:55.8
3.3
2
94
2
S12
Melānija
Zālīte
Zālīši
0:10:02.0
3.3
3
37
1
S14
Madara
Kļavniece
Carnikava sporta centrs
0:10:42.8
3.6
4
100
3
S12
Kjāra Paula
Želubovska
-
0:11:00.3
3.7
5
60
4
S12
Evelīna
Misāne
Ādažu BJSS
0:11:41.8
3.9
6
38
5
S12
Elza Anna
Kļavniece
carnikavas sporta centrs
0:13:07.1
4.4
400m (0.4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
min/km
1
96
1
V6
Markuss
Zālītis
Zālīši
0:01:47.3
4.5
2
64
2
V6
Henrijs
Nesterovičs
-
0:01:52.1
4.7
3
25
3
V6
Valters
Jākobsons
GS TEAM
0:01:53.0
4.7
4
147
4
V6
Uvis
Žilko
Baloži
0:02:05.9
5.2
5
90
5
V6
Marks
Ummers
ind.
0:02:08.6
5.4
6
150
6
V6
Ralfs
Bormanis
0:02:15.2
5.6
400m (0.4 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
min/km
1
5
1
S6
Undīne
Bērziņa
Bērziņi
0:01:46.8
4.5
2
11
2
S6
Olīvija
Čaupala
Čaupalu Ģimene
0:01:52.8
4.7
3
39
3
S6
Mia Jasmīne
Kļavniece
Laimīte
0:02:04.5
5.2
4
24
4
S6
Zane
Jākobsone
nav
0:02:17.7
5.7
5
143
5
S6
Anete
Čaupala
Carnikava
0:02:20.5
5.9
6
70
6
S6
Diāna
Radiončika
Diana
0:02:21.8
5.9
6,5km (6.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
min/km
1
66
1
100kg
Jānis
Pārums
ISK Ņiprie Ikri
0:27:15.9
4.2
2
71
1
VT
Lauris
Rodionovs
Vnk noskrien!
0:27:45.0
4.3
3
87
1
V50
Kaspars
Ummers
ind.
0:28:18.5
4.4
4
140
2
100kg
Dzintars
Rendenieks
Vangaži
0:29:19.6
4.5
5
89
2
VT
Emīls
Ummers
ind.
0:32:15.3
5.0
6
79
3
VT
Jānis Gustavs
Spoģis
Kalngale
0:34:39.8
5.3
6,5km (6.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
min/km
1
15
1
ST
Elīna
Ešmite
Salaspils
0:32:44.2
5.0
2
3
2
ST
Anna
Barone-Liepiņa
VSK noskrien
0:34:23.4
5.3
3
95
3
ST
Marika
Zālīte
Zālīši
0:34:54.5
5.4
4
63
4
ST
Linda
Nātiņa
RUKŠI
0:34:54.7
5.4
5
2
5
ST
Marija
Barone
VSK Noskrien
0:35:36.0
5.5
6
34
6
ST
Anita
Kaufmane
Anita Kaufmane
0:37:47.2
5.8
800m (0.8 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
min/km
1
47
1
V8
Edvards
Krūms
LBJSA
0:03:14.7
4.1
2
68
1
V10
Jēkabs
Purviņš
Purviņī
0:03:27.6
4.3
3
33
2
V10
Ivo
Kārkliņš
DSC
0:03:32.5
4.4
4
146
2
V8
Jevgēnijs
Semenčuks
Carnikava
0:03:51.5
4.8
5
13
3
V8
Timurs
Čerņajevs
Marupe
0:04:02.9
5.1
6
53
4
V8
Toms
Maļinausks
Komanda
0:04:06.9
5.1
800m (0.8 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
min/km
1
36
1
S10
Lauma
Keiša
Ik Auseklis
0:03:11.9
4.0
2
81
2
S10
Beatrice
Sproģe
Carnikava
0:03:12.3
4.0
3
73
1
S8
Amanda
Rozentāle
IECAVAS SPORTA SKOLA "DARTIJA"
0:03:31.0
4.4
4
7
3
S10
Paula
Bērziņa
Bērziņi
0:03:32.5
4.4
5
99
4
S10
Darja
Žagata
Ekvi
0:03:41.4
4.6
6
17
2
S8
Danija
Gubāte
Gubāti
0:03:55.7
4.9