Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Baložu Bizons 2023, 10. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
200m 1 mazais aplis (0.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
197
1
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Robins
Caune
1
0:01:30.4
7.5
2
198
2
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Gustavs
Pūcēns
1
0:01:39.3
+0:08.9
8.3
3
32
1
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Līva
Petrova
1
0:01:45.3
+0:14.9
8.8
4
300
3
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Oto
Krauze
1
0:01:52.4
+0:22.0
9.4
5
193
2
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Nora
Anspoka
1
0:01:57.2
+0:26.8
9.8
6
121
3
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Adelaide
Āriņa
1
0:02:02.7
+0:32.3
10.2
7
102
4
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Bruno
Aukstikalnis
1
0:02:16.1
+0:45.7
11.3
8
181
5
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Jēkabs
Kondratjevs
1
0:02:24.8
+0:54.4
12.1
9
142
4
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Agnija
Nikolajeva
1
0:02:41.3
+1:10.9
13.4
10
81
6
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Amadejs
Āriņš
1
0:04:11.4
+2:40.9
21.0
11
22
7
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Ritvars
Midrijānis
1
0:04:33.0
+3:02.5
22.8
12
33
5
SB1 (2020.-2022.dz.g.)
Ance
Petrova
1
0:04:39.5
+3:09.1
23.3
13
187
8
VB1 (2020.-2022.dz.g.)
Rolands
Alberts
1
0:10:44.8
+9:14.3
53.7
400m 2 mazie apļi (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
95
1
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Olīvija
Orniņa
2
0:02:04.4
5.2
2
13
2
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Dārta
Parasiga-Parasiņa
2
0:02:25.3
+0:20.9
6.1
3
251
3
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Estere
Rimšāne
2
0:02:36.2
+0:31.7
6.5
4
83
1
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Alens
Āriņš
2
0:02:37.2
+0:32.8
6.6
5
114
2
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Mārcis
Zālītis
2
0:02:39.3
+0:34.8
6.6
6
24
4
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Amēlija
Pūcēna
2
0:02:47.1
+0:42.7
7.0
7
94
5
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Linda
Tomsone
2
0:02:49.6
+0:45.2
7.1
8
173
6
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Marta
Āriņa
2
0:02:50.2
+0:45.7
7.1
9
186
3
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Haralds
Alberts
2
0:02:52.5
+0:48.1
7.2
10
118
4
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Mateo
Āriņš
2
0:02:53.9
+0:49.4
7.2
11
185
7
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Emīlija
Broka
2
0:02:56.2
+0:51.7
7.3
12
199
5
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Lūkass
Beķeris
2
0:02:56.3
+0:51.9
7.3
13
25
8
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Matilde
Munce
2
0:02:58.5
+0:54.0
7.4
14
183
6
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Ģirts Augusts
Kondratjevs
2
0:03:03.2
+0:58.7
7.6
Titurga
15
74
9
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Hanna
Žilko
2
0:03:03.4
+0:59.0
7.6
Kusties!
16
82
7
VB2 (2018.-2019.dz.g.)
Aksels
Āriņš
2
0:03:18.0
+1:13.6
8.3
17
245
10
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Elizabete
Jumiķe
2
0:04:56.6
+2:52.1
12.4
18
235
11
SB2 (2018.-2019.dz.g.)
Kristiāna
Kozlovska
2
0:30:18.2
+28:13.8
75.8
1km (1 aplis) (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
135
1
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Amanda
Baranauska
1
0:04:06.1
4.1
2
196
1
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Ričards
Caune
1
0:04:26.2
+0:20.0
4.4
3
80
1
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Tomass
Pekuss
1
0:04:26.7
+0:20.5
4.4
Baložu vidusskola
4
113
2
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Alens
Ermanis-Marčenko
1
0:04:27.3
+0:21.1
4.5
Motosports Racing Team
5
28
2
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Matīss
Muncis
1
0:04:29.6
+0:23.5
4.5
6
89
3
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Kristens
Orniņš
1
0:04:51.3
+0:45.1
4.9
7
212
2
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Emma
Ozoliņa
1
0:04:53.5
+0:47.4
4.9
Kusties!
8
76
4
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Uvis
Žilko
1
0:05:21.0
+1:14.8
5.3
Kusties!
9
98
1
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Amanda
Rimšāne
1
0:05:21.0
+1:14.8
5.3
10
41
3
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Līva
Freiberga
1
0:05:23.6
+1:17.5
5.4
11
97
1
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Jānis
Kalniņš
1
0:05:24.8
+1:18.7
5.4
12
99
2
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Marta
Birzkalne
1
0:05:28.2
+1:22.0
5.5
13
219
3
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Joanna
Dobrovoļska
1
0:05:33.1
+1:27.0
5.6
14
84
1
V.-īsā (2010.dz.g. un vecāki)
Agnis
Āriņš
1
0:05:33.3
+1:27.2
5.6
15
14
2
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Arvis
Veģis
1
0:05:38.9
+1:32.7
5.6
Veģi
16
242
5
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Renārs
Kučs
1
0:05:39.9
+1:33.8
5.7
17
143
3
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Ralfs
Slaide
1
0:05:42.8
+1:36.7
5.7
Baldones Lauvas
18
9
4
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Darina
Bočkova
1
0:05:45.6
+1:39.4
5.8
19
79
6
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Hugo
Orniņš
1
0:05:51.1
+1:45.0
5.9
20
147
1
SB3 (2016.-2017.dz.g.)
Sofija
Nikolajeva
1
0:05:51.4
+1:45.2
5.9
21
154
3
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Ādams
Ozoliņš
1
0:05:53.5
+1:47.4
5.9
Kusties!
22
169
4
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Laura
Ķemere
1
0:05:57.8
+1:51.6
6.0
23
19
7
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Raivis
Midrijānis
1
0:05:59.7
+1:53.6
6.0
24
93
5
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Laura
Kalniņa
1
0:06:02.8
+1:56.7
6.0
25
75
4
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Toms Osvalds
Žilko
1
0:06:03.0
+1:56.8
6.0
Kusties!
26
120
5
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Kerolaina
Āriņa
1
0:06:03.4
+1:57.3
6.1
27
18
6
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Rūta
Midrijāne
1
0:06:14.6
+2:08.4
6.2
28
207
6
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Gundega Helēna
Gintere
1
0:06:22.4
+2:16.2
6.4
29
171
5
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Jēkabs
Ķemers
1
0:06:23.8
+2:17.6
6.4
30
103
7
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Nameda
Aukstikalne
1
0:06:40.2
+2:34.1
6.7
31
96
6
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Valters
Kanders
1
0:06:45.6
+2:39.5
6.8
32
153
1
S.-īsā (2010.dz.g. un vecāki)
Dace
Āriņa
1
0:06:46.9
+2:40.7
6.8
33
112
8
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Kate
Pavilone
1
0:06:50.6
+2:44.5
6.8
34
119
7
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Madaleina
Āriņa
1
0:06:51.4
+2:45.3
6.9
35
11
1
S6 (1944.-1953.dz.g.)
Lauma
Žilko
1
0:06:53.4
+2:47.2
6.9
BSIC
36
104
8
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Morics
Aukstikalnis
1
0:06:59.3
+2:53.1
7.0
37
179
7
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Alberts
Patmalnieks
1
0:06:59.8
+2:53.7
7.0
Ķekavas baseins
38
182
8
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Renārs
Caune
1
0:07:03.7
+2:57.5
7.1
39
239
2
SB3 (2016.-2017.dz.g.)
Annija
Līcīte
1
0:07:59.2
+3:53.1
8.0
40
246
9
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Harijs
Jumiķis
1
0:08:00.3
+3:54.1
8.0
41
1
1
V6 (1944.-1953.dz.g.)
Andrejs
Āriņš
1
0:08:01.0
+3:54.9
8.0
AA sports
42
206
4
VB5 (2011.-2013.dz.g.)
Viljams
Ginters
1
0:08:12.0
+4:05.8
8.2
43
2
2
S6 (1944.-1953.dz.g.)
Antra
Āriņa
1
0:08:15.0
+4:08.8
8.2
44
73
2
V6 (1944.-1953.dz.g.)
Evalds
Trops
1
0:08:25.9
+4:19.7
8.4
45
5
10
VB3 (2016.-2017.dz.g.)
Vladislavs
Bočkovs
1
0:08:39.7
+4:33.6
8.7
46
224
9
SB5 (2011.-2013.dz.g.)
Felicita
Līcīte
1
0:09:04.7
+4:58.5
9.1
47
184
3
V6 (1944.-1953.dz.g.)
Viktors
Safutins
1
0:09:39.4
+5:33.2
9.7
48
106
9
VB4 (2014.-2015.dz.g.)
Hūberts
Slaide
1
0:10:06.8
+6:00.7
10.1
Baldones lauvas
49
158
8
SB4 (2014.-2015.dz.g.)
Venija
Virse
1
0:11:21.7
+7:15.5
11.4
50
51
3
S6 (1944.-1953.dz.g.)
Nadežda
Lavrenkova
1
0:11:55.5
+7:49.4
11.9
51
52
1
S5 (1954.-1963.dz.g.)
Valentīna
Svarinska
1
0:11:55.8
+7:49.6
11.9
2km (2 apļi) (2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
150
1
V4 (1964.-1973.dz.g.)
Edgars
Klints
2
0:09:22.7
4.7
MK Tadenava
2
232
1
SJ (2005.-2008.dz.g.)
Karlīna
Utkina
2
0:09:40.9
+0:18.2
4.8
SS Arkādija
3
39
1
VB6 (2009.-2010.dz.g.)
Eduards
Kučs
2
0:10:58.7
+1:35.9
5.5
4
247
2
SJ (2005.-2008.dz.g.)
Elza Danute
Deičmane
2
0:11:07.0
+1:44.2
5.6
5
233
1
SB6 (2009.-2010.dz.g.)
Justīne
Bruzgule
2
0:11:07.7
+1:45.0
5.6
6
43
1
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Ulla
Freiberga
2
0:11:22.1
+1:59.4
5.7
7
56
3
SJ (2005.-2008.dz.g.)
Elizabete
Gaile
2
0:11:31.1
+2:08.3
5.8
Sporta skola Arkādija
8
91
2
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Jolanta
Ermane-Marčenko
2
0:11:34.2
+2:11.5
5.8
Motosports Racing Team
9
86
2
SB6 (2009.-2010.dz.g.)
Lauma
Lange
2
0:12:05.4
+2:42.7
6.0
Riteņvasara
10
69
3
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Dana
Alksne
2
0:12:10.2
+2:47.4
6.1
Riteņvasara
11
58
1
S4 (1964.-1973.dz.g.)
Līga
Gaile
2
0:12:10.5
+2:47.8
6.1
Bieriņi
12
55
3
SB6 (2009.-2010.dz.g.)
Anna
Gaile
2
0:12:28.0
+3:05.2
6.2
Sporta skola Arkādija
13
152
1
V5 (1954.-1963.dz.g.)
Gundars
Patmalnieks
2
0:12:40.2
+3:17.4
6.3
Ķekavas baseins
14
87
2
V5 (1954.-1963.dz.g.)
Normunds
Legzdiņš
2
0:12:46.8
+3:24.1
6.4
LSC
15
66
4
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Inese
Ozola
2
0:12:56.4
+3:33.7
6.5
16
222
2
VB6 (2009.-2010.dz.g.)
Fricis
Ozoliņš
2
0:13:18.9
+3:56.2
6.7
17
37
2
S4 (1964.-1973.dz.g.)
Solvita
Kauliņa
2
0:13:56.5
+4:33.8
7.0
18
226
3
VB6 (2009.-2010.dz.g.)
Rihards Artis
Žindulis
2
0:14:34.5
+5:11.8
7.3
19
17
5
S3 (1974.-1983.dz.g.)
Lāsma
Midrijāne
2
0:15:23.2
+6:00.5
7.7
3km (3 apļi) (3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
225
1
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Roberts
Noviks
3
0:13:12.0
4.4
SS Arkādija
2
136
1
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Mareks
Vaišļa
3
0:13:21.9
+0:09.9
4.5
Jaunjelgava
3
230
2
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Roberts
Karss
3
0:13:29.4
+0:17.4
4.5
SS Arkādija
4
208
3
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Toms
Ozols
3
0:13:48.7
+0:36.7
4.6
SS Arkādija
5
228
4
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Artis
Brunzets
3
0:14:06.2
+0:54.2
4.7
6
85
5
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Adrians
Poreiters
3
0:14:15.9
+1:03.9
4.8
Poreiteri
7
46
2
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Dzintars
Melderis
3
0:14:18.0
+1:06.0
4.8
8
240
6
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Mikus
Survillo
3
0:14:24.4
+1:12.4
4.8
SS Arkādija
9
36
3
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Kaspars
Kondratjevs
3
0:14:28.2
+1:16.2
4.8
Titurga
10
34
4
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Uģis
Inka
3
0:14:41.5
+1:29.5
4.9
Z-kalns
11
209
7
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Kārlis Edvards
Piņķis
3
0:14:44.7
+1:32.6
4.9
SS Arkādija
12
231
8
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Henrijs Gorans
Gudēvičs
3
0:15:13.3
+2:01.2
5.1
SS Arkādija
13
229
9
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Matīss
Šterns
3
0:15:15.2
+2:03.2
5.1
14
31
5
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Andris
Petrovs
3
0:15:18.8
+2:06.8
5.1
Sporta aģentūra
15
92
10
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Marts
Poreiters
3
0:16:04.9
+2:52.9
5.4
Poreiteri
16
243
11
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Ernests
Heincbergs
3
0:16:08.6
+2:56.6
5.4
SS Arkādija
17
8
6
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Artis
Veģis
3
0:16:31.3
+3:19.3
5.5
Veģi
18
26
1
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Asnāte
Pūcēna
3
0:17:35.8
+4:23.8
5.9
19
47
2
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Kitija
Meldere
3
0:17:40.6
+4:28.5
5.9
20
180
3
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Anastasija
Salamatova
3
0:17:40.7
+4:28.6
5.9
21
59
7
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Gustavs
Gailis
3
0:17:46.7
+4:34.7
5.9
22
139
4
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Diāna
Parasiga-Parasiņa
3
0:17:55.9
+4:43.9
6.0
23
16
1
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Lauma
Muceniece
3
0:18:36.6
+5:24.6
6.2
Nebēda
24
101
2
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Zane
Aukstikalne
3
0:19:01.9
+5:49.9
6.3
25
105
12
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Ralfs
Aukstikalnis
3
0:19:22.1
+6:10.1
6.5
26
30
3
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Zane
Petrova
3
0:20:07.3
+6:55.3
6.7
27
100
8
V3 (1974.-1983.dz.g.)
Armands
Aukstikalnis
3
0:20:19.9
+7:07.8
6.8
28
23
4
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Agne
Elerte-Munce
3
0:21:04.6
+7:52.6
7.0
29
236
5
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Elīna
Cvetkova-Anspoka
3
0:21:44.2
+8:32.2
7.2
30
250
6
S2 (1984.-1993.dz.g.)
Laura
Caune
3
0:22:06.1
+8:54.1
7.4
31
241
13
VJ (2005.-2008.dz.g.)
Artemijs
Sudukovs
2
0:21:08.8
+7:56.8
10.6
SS Arkādija
32
191
5
S1 (1994.-2004.dz.g.)
Anete Katrīna
Breikša
1
0:05:54.4
5.9
4km (4 apļi) (4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
116
1
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Mareks
Zālītis
4
0:17:04.1
4.3
VSK Noskrien
2
10
2
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Deniss
Bočkovs
4
0:18:42.7
+1:38.5
4.7
3
249
1
V1 (1994.-2004.dz.g.)
Alberts
Blajs
4
0:19:06.2
+2:02.0
4.8
SS Arkādija
4
134
3
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Mareks
Zeņuks
4
0:19:06.2
+2:02.0
4.8
5
129
4
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Andris
Caune
4
0:19:26.2
+2:22.1
4.9
6
131
5
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Andis
Muncis
4
0:22:16.4
+5:12.2
5.6
7
38
2
V1 (1994.-2004.dz.g.)
Rihards
Kauliņš
4
0:30:10.6
+13:06.5
7.5
8
234
6
V2 (1984.-1993.dz.g.)
Ingus
Līcītis
1
0:06:22.6
6.4
10km (9 apļi) (9.7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
49
1
V.-garā (2008.dz.g. un vecāki)
Armands
Āriņš
9
0:46:50.3
4.8
2
71
1
S.-garā (2008.dz.g. un vecāki)
Ilze
Slaide
9
1:04:52.0
+18:01.7
6.7
Baldones Lauvas