Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Baložu Bizons 2022, 8. posms
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
1 aplis (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
80
1
V T
Andis
Āriņš
1
0:04:34.0
4.6
2
122
1
V 9
Rolands
Baranausks
1
0:04:46.0
4.8
3
198
1
V 10
Jonatāns
Kleimanis
1
0:04:51.0
4.8
4
201
2
V 9
Gabriels
Āriņš
1
0:04:51.0
4.8
AA Sport
5
109
2
V T
Agnis
Āriņš
1
0:05:00.0
5.0
6
86
3
V 9
Ričards
Caune
1
0:05:17.0
5.3
1 aplis (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
194
1
S 10
Emīlija
Gertmane
1
0:05:32.0
5.5
SS Arkādija
2
18
1
S 9
Loreta
Vanaga
1
0:05:35.0
5.6
3
10
2
S 10
Līva
Freiberga
1
0:05:52.0
5.9
4
3
2
S 9
Darina
Bočkova
1
0:06:01.0
6.0
5
33
3
S 9
Rūta
Midrijāne
1
0:06:08.0
6.1
6
78
4
S 9
Marta
Birzkalne
1
0:06:15.0
6.2
2 apļi (2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
116
1
V 60
Jānis
Kopmanis
2
0:10:25.0
5.2
LSC
2
19
1
V 12
Edvards
Vanags
2
0:11:12.0
5.6
3
48
2
V 12
Kārlis
Zvirgzds
2
0:11:29.0
5.7
4
161
3
V 12
Roberts
Grīnbergs
2
0:11:48.0
5.9
Baloži
5
191
4
V 12
Adrians
Āriņš
2
0:13:18.0
6.7
AA Sport
2 apļi (2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
38
1
S 40
Sanita
Gertmane
2
0:09:24.0
4.7
2
45
1
S 45
Dana
Bukša
2
0:10:23.0
5.2
Ziepniekkalns
3
100
1
S 14
Lauma
Lange
2
0:11:37.0
5.8
Riteņvasara
4
30
2
S 14
Elizabete
Gaile
2
0:11:47.0
5.9
Sporta skola Arkādija
5
28
1
S 35
Lauma
Muceniece
2
0:12:16.0
6.1
Nebēda
6
55
2
S 35
Zane
Aukstikalne
2
0:12:26.0
6.2
3 apļi (3 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
13
1
V 40
Dzintars
Melderis
3
0:13:42.0
4.6
2
120
1
V 50
Ansis
Mežulis
3
0:13:53.0
4.6
Jūrmala
3
47
1
V 45
Mareks
Vaišļa
3
0:14:37.0
4.9
Jaunjelgava
4
150
2
V 45
Uģis
Inka
3
0:14:48.0
4.9
Z-kalns
5
72
2
V 50
Edgars
Klints
3
0:15:29.0
5.2
MK Tadenava
6
43
2
V 40
Andris
Petrovs
3
0:15:45.0
5.2
Sporta aģentūra
3 apļi (3 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
97
1
S 18
Kitija
Meldere
3
0:18:49.0
6.3
2
167
1
S 21
Laura
Caune
3
0:20:53.0
7.0
3
89
2
S 21
Baiba
Kalniņa
3
0:20:56.0
7.0
4
148
3
S 21
Zane
Petrova
3
0:23:28.0
7.8
4 apļi (4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
149
1
V 21
Armands
Āriņš
4
0:17:07.0
4.3
2
2
1
V 35
Deniss
Bočkovs
4
0:19:05.0
4.8
3
88
2
V 21
Kaspars
Skadiņš
4
0:19:35.0
4.9
4
177
3
V 21
Andris
Caune
4
0:19:44.0
4.9
5
54
2
V 35
Armands
Aukstikalnis
4
0:23:11.0
5.8
6
145
3
V 35
Pāvels
Janovičs
4
0:23:45.0
5.9
9 apļi (9 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
59
1
V10km
Kristaps
Čehovičs
9
0:41:17.0
4.6
Z-Kalns
2
46
2
V10km
Mareks
Vaišļa
9
0:43:53.0
4.9
Jaunjelgava
3
67
3
V10km
Valdis
Rozentāls
9
0:44:00.0
4.9
Ziepniekkalns
4
151
4
V10km
Mārtiņš
Veseris
7
1:01:57.1
8.8
9 apļi (9 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
9
1
S10km
Ulla
Freiberga
9
1:03:06.0
7.0
Bērnu 1 (0.2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
106
1
V 3
Aksels
Āriņš
1
0:02:02.0
10.2
2
188
2
V 3
Haralds
Āriņš
1
0:02:03.0
10.2
AA Sport
3
53
3
V 3
Bruno
Aukstikalnis
1
0:02:49.0
14.1
4
21
4
V 3
Oto
Krauze
1
0:05:42.0
28.5
Bērnu 1 (0.2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
73
1
S 3
Hanna
Žilko
1
0:01:31.0
7.6
Kusties!
2
42
2
S 3
Līva
Petrova
1
0:04:48.0
24.0
3
203
3
S 3
Elīza
Janoviča
1
0:05:15.0
26.2
Bērnu 2 (0.4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
175
1
V 5
Jānis
Kalniņš
2
0:02:21.0
5.9
2
135
2
V 5
Renārs
Caune
2
0:02:41.0
6.7
3
107
3
V 5
Alens
Āriņš
2
0:03:04.0
7.7
4
180
4
V 5
Toms
Zvirgzds
2
0:03:06.0
7.8
5
1
5
V 5
Vladislavs
Bočkovs
2
0:03:37.0
9.0
Bērnu 2 (0.4 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
69
1
S 5
Olīvija
Orniņa
2
0:02:34.0
6.4
2
111
2
S 5
Laura
Rakēviča
2
0:02:37.8
6.6
3
22
3
S 5
Marta
Āriņa
2
0:03:03.0
7.6
4
23
4
S 5
Dārta
Parasiga-Parasiņa
2
0:03:08.0
7.8
5
61
5
S 5
Silvija Anna
Grosvalde
2
0:03:10.0
7.9
Stopiņu nov.
6
144
6
S 5
Sofija
Janoviča
2
0:05:13.5
13.1