Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Baložu Bizons 2022, 7. posms
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
1 aplis (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
173
1
V T
Andis
Āriņš
1
0:04:22.9
4.4
0:04:22 (1)
0:04:22 (1)
2
122
1
V 9
Rolands
Baranausks
1
0:04:43.7
+0:20.7
4.7
0:04:43 (2)
0:04:43 (2)
3
86
2
V 9
Ričards
Caune
1
0:05:01.0
+0:38.0
5.0
0:05:01 (3)
0:05:01 (3)
4
70
3
V 9
Kristens
Orniņš
1
0:05:13.1
+0:50.1
5.2
0:05:13 (4)
0:05:13 (4)
5
153
4
V 9
Tomass
Pekuss
1
0:05:16.5
+0:53.5
5.3
0:05:16 (5)
0:05:16 (5)
6
184
1
S 10
Emīlija
Gertmane
1
0:05:30.9
+1:08.0
5.5
0:05:30 (6)
0:05:30 (6)
SS Arkādija
7
10
2
S 10
Līva
Freiberga
1
0:05:51.8
+1:28.9
5.9
0:05:51 (7)
0:05:51 (7)
8
3
1
S 9
Darina
Bočkova
1
0:05:59.2
+1:36.2
6.0
0:05:59 (8)
0:05:59 (8)
9
110
5
V 9
Raitis
Rakēvičs
1
0:06:02.0
+1:39.1
6.0
0:06:02 (9)
0:06:02 (9)
10
178
2
S 9
Laura
Kalniņa
1
0:06:05.6
+1:42.6
6.1
0:06:05 (10)
0:06:05 (10)
11
18
3
S 9
Loreta
Vanaga
1
0:06:11.0
+1:48.0
6.2
0:06:11 (11)
0:06:11 (11)
12
78
4
S 9
Marta
Birzkalne
1
0:06:15.5
+1:52.6
6.3
0:06:15 (12)
0:06:15 (12)
13
14
1
S 7
Sofija
Nikolajeva
1
0:06:23.2
+2:00.2
6.4
0:06:23 (13)
0:06:23 (13)
14
57
6
V 9
Uvis
Žilko
1
0:06:29.0
+2:06.0
6.5
0:06:29 (14)
0:06:29 (14)
Kusties!
15
169
3
S 10
Emma
Ozoliņa
1
0:06:44.6
+2:21.6
6.7
0:06:44 (15)
0:06:44 (15)
Kusties!
16
11
1
S 65
Lauma
Žilko
1
0:06:57.9
+2:34.9
7.0
0:06:57 (16)
0:06:57 (16)
BSIC
17
200
1
V 7
Ādams
Ozoliņš
1
0:07:02.4
+2:39.4
7.0
0:07:02 (17)
0:07:02 (17)
Kusties!
18
62
5
S 9
Ieva Eliana
Grosvalde
1
0:07:12.1
+2:49.2
7.2
0:07:12 (18)
0:07:12 (18)
Stopiņu novads
19
181
6
S 9
Vilma
Ozoliņa
1
0:07:13.0
+2:50.0
7.2
0:07:13 (19)
0:07:13 (19)
Kusties!
20
52
7
S 9
Nameda
Aukstikalne
1
0:07:16.2
+2:53.3
7.3
0:07:16 (20)
0:07:16 (20)
21
7
1
V 75
Andrejs
Āriņš
1
0:07:24.0
+3:01.0
7.4
0:07:24 (21)
0:07:24 (21)
AA sports
22
5
1
S 70
Antra
Āriņa
1
0:07:49.2
+3:26.2
7.8
0:07:49 (22)
0:07:49 (22)
23
74
1
V 70
Evalds
Trops
1
0:08:02.3
+3:39.4
8.0
0:08:02 (23)
0:08:02 (23)
24
6
2
V 75
Viktors
Safutins
1
0:08:07.4
+3:44.4
8.1
0:08:07 (24)
0:08:07 (24)
25
63
4
S 10
Zane Emīlija
Grosvalde
1
0:08:22.2
+3:59.2
8.4
0:08:22 (25)
0:08:22 (25)
Stopiņu nov.
26
182
5
S 10
Rebeka
Klaka
1
0:08:40.2
+4:17.2
8.7
0:08:40 (26)
0:08:40 (26)
27
189
6
S 10
Līva
Sāra
1
0:08:45.4
+4:22.4
8.8
0:08:45 (27)
0:08:45 (27)
28
65
1
S T
Kristīne
Grosvalde
1
0:09:57.5
+5:34.6
10.0
0:09:57 (28)
0:09:57 (28)
Stopiņu nov.
29
164
8
S 9
Venija
Virsa
1
0:10:43.4
+6:20.4
10.7
0:10:43 (29)
0:10:43 (29)
30
162
2
S 70
Nadežda
Lavrenkova
1
0:10:44.9
+6:21.9
10.7
0:10:44 (30)
0:10:44 (30)
31
163
2
S 65
Valentīna
Svarinska
1
0:10:52.9
+6:29.9
10.9
0:10:52 (31)
0:10:52 (31)
2 apļi (2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
38
1
S 40
Sanita
Gertmane
2
0:09:35.9
4.8
0:04:36 (1)
0:04:36 (1)
0:09:35 (1)
0:04:59 (1)
2
45
1
S 45
Dana
Bukša
2
0:10:15.5
+0:39.5
5.1
0:05:01 (2)
0:05:01 (2)
0:10:15 (2)
0:05:13 (2)
Ziepniekkalns
3
39
1
V 12
Alberts
Gertmanis
2
0:10:34.9
+0:59.0
5.3
0:05:10 (3)
0:05:10 (3)
0:10:34 (3)
0:05:24 (5)
Sporta skola Arkādija
4
183
1
S 12
Dārta
Knēziņa
2
0:10:42.7
+1:06.7
5.4
0:05:21 (7)
0:05:21 (7)
0:10:42 (4)
0:05:21 (3)
5
116
1
V 60
Jānis
Kopmanis
2
0:10:43.2
+1:07.3
5.4
0:05:20 (5)
0:05:20 (5)
0:10:43 (5)
0:05:23 (4)
LSC
6
48
2
V 12
Kārlis
Zvirgzds
2
0:10:55.1
+1:19.1
5.5
0:05:17 (4)
0:05:17 (4)
0:10:55 (6)
0:05:37 (7)
7
19
3
V 12
Edvards
Vanags
2
0:10:58.5
+1:22.6
5.5
0:05:24 (8)
0:05:24 (8)
0:10:58 (7)
0:05:34 (6)
8
100
1
S 14
Lauma
Lange
2
0:11:24.6
+1:48.7
5.7
0:05:20 (6)
0:05:20 (6)
0:11:24 (8)
0:06:04 (9)
Riteņvasara
9
55
1
S 35
Zane
Aukstikalne
2
0:12:10.6
+2:34.7
6.1
0:05:37 (9)
0:05:37 (9)
0:12:10 (9)
0:06:32 (13)
10
186
2
S 14
Milda
Ozoliņa
2
0:12:12.0
+2:36.1
6.1
0:06:08 (12)
0:06:08 (12)
0:12:12 (10)
0:06:03 (8)
Kusties!
11
49
2
S 45
Ilze
Slaide
2
0:12:13.8
+2:37.8
6.1
0:06:04 (11)
0:06:04 (11)
0:12:13 (11)
0:06:09 (10)
Baldones Lauvas
12
102
2
S 40
Dana
Alksne
2
0:12:24.0
+2:48.0
6.2
0:05:51 (10)
0:05:51 (10)
0:12:24 (12)
0:06:32 (12)
Riteņvasara
13
187
3
S 14
Marta
Žilko
2
0:12:26.3
+2:50.4
6.2
0:06:14 (13)
0:06:14 (13)
0:12:26 (13)
0:06:11 (11)
Kusties!
14
156
3
S 40
Saiva
Pekuss
2
0:13:16.6
+3:40.6
6.6
0:06:33 (14)
0:06:33 (14)
0:13:16 (14)
0:06:43 (14)
15
64
1
S 16
Aurēlija Alma
Grosvalde
2
0:14:17.3
+4:41.3
7.1
0:06:53 (16)
0:06:53 (16)
0:14:17 (15)
0:07:24 (15)
Stopiņu nov.
16
101
2
S 12
Emilija
Birzkalne
2
0:14:29.0
+4:53.0
7.2
0:06:52 (15)
0:06:52 (15)
0:14:29 (16)
0:07:36 (17)
17
126
3
S 12
Kate
Pavilone
2
0:14:33.8
+4:57.9
7.3
0:06:58 (17)
0:06:58 (17)
0:14:33 (17)
0:07:35 (16)
18
171
4
S 12
Sintija
Dūmiņa
1
0:10:33.7
+0:57.7
10.6
0:10:33 (18)
0:10:33 (18)
3 apļi (3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
120
1
V 50
Ansis
Mežulis
3
0:13:42.7
4.6
0:04:28 (1)
0:04:28 (1)
0:09:05 (1)
0:04:36 (1)
0:13:42 (1)
0:04:37 (1)
Jūrmala
2
190
1
V 40
Juris
Žilko
3
0:17:20.9
+3:38.2
5.8
0:05:40 (3)
0:05:40 (3)
0:11:36 (3)
0:05:55 (3)
0:17:20 (2)
0:05:44 (2)
3
177
1
V 45
Mareks
Vaišļa
3
0:19:15.2
+5:32.5
6.4
0:04:30 (2)
0:04:30 (2)
0:09:24 (2)
0:04:53 (2)
0:19:15 (3)
0:09:50 (6)
Jaunjelgava
4
185
1
V 14
Ralfs
Aukstikalnis
3
0:20:53.4
+7:10.7
7.0
0:06:03 (4)
0:06:03 (4)
0:13:26 (4)
0:07:23 (5)
0:20:53 (4)
0:07:27 (4)
5
89
1
S 21
Baiba
Kalniņa
3
0:21:05.9
+7:23.2
7.0
0:06:50 (5)
0:06:50 (5)
0:14:06 (5)
0:07:16 (4)
0:21:05 (5)
0:06:59 (3)
6
167
2
S 21
Laura
Caune
3
0:22:28.9
+8:46.2
7.5
0:07:03 (6)
0:07:03 (6)
0:15:00 (6)
0:07:56 (6)
0:22:28 (6)
0:07:28 (5)
4 apļi (4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
36
1
V 35
Mareks
Zālītis
4
0:16:37.9
4.2
0:04:01 (1)
0:04:01 (1)
0:08:15 (1)
0:04:14 (1)
0:12:32 (1)
0:04:16 (1)
0:16:37 (1)
0:04:05 (1)
VSK Noskrien
2
149
1
V 21
Armands
Āriņš
4
0:16:57.3
+0:19.4
4.2
0:04:05 (2)
0:04:05 (2)
0:08:21 (2)
0:04:15 (2)
0:12:42 (2)
0:04:20 (2)
0:16:57 (2)
0:04:15 (2)
3
2
2
V 35
Deniss
Bočkovs
4
0:18:42.7
+2:04.7
4.7
0:04:33 (3)
0:04:33 (3)
0:09:22 (3)
0:04:49 (3)
0:14:11 (3)
0:04:48 (3)
0:18:42 (3)
0:04:31 (3)
4
88
2
V 21
Kaspars
Skadiņš
4
0:19:58.1
+3:20.2
5.0
0:04:46 (4)
0:04:46 (4)
0:09:51 (4)
0:05:05 (4)
0:14:52 (4)
0:05:01 (4)
0:19:58 (4)
0:05:05 (4)
5
166
3
V 21
Andris
Caune
4
0:21:40.3
+5:02.3
5.4
0:05:05 (5)
0:05:05 (5)
0:10:44 (5)
0:05:38 (5)
0:16:22 (5)
0:05:38 (5)
0:21:40 (5)
0:05:17 (5)
6
54
3
V 35
Armands
Aukstikalnis
4
0:22:57.1
+6:19.1
5.7
0:05:24 (7)
0:05:24 (7)
0:11:06 (7)
0:05:41 (7)
0:17:01 (6)
0:05:55 (6)
0:22:57 (6)
0:05:55 (6)
7
145
4
V 35
Pāvels
Janovičs
4
0:23:14.4
+6:36.5
5.8
0:05:14 (6)
0:05:14 (6)
0:10:54 (6)
0:05:39 (6)
0:17:13 (7)
0:06:18 (8)
0:23:14 (7)
0:06:01 (7)
8
179
4
V 21
Arvis
Budrevičs
4
0:23:48.5
+7:10.5
6.0
0:05:37 (8)
0:05:37 (8)
0:11:40 (8)
0:06:02 (8)
0:17:41 (8)
0:06:01 (7)
0:23:48 (8)
0:06:07 (8)
DDS/OLD-R
9
41
1
V 20
Rihards
Kauliņš
4
0:29:21.9
+12:43.9
7.3
0:06:53 (9)
0:06:53 (9)
0:14:42 (9)
0:07:48 (9)
0:22:03 (9)
0:07:21 (9)
0:29:21 (9)
0:07:18 (9)
9 apļi (9 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
59
1
V10km
Kristaps
Čehovičs
9
0:42:05.4
4.7
0:04:24 (1)
0:04:24 (1)
0:09:01 (1)
0:04:36 (1)
0:13:37 (1)
0:04:36 (1)
0:18:22 (1)
0:04:44 (1)
0:23:04 (1)
0:04:41 (1)
0:27:54 (1)
0:04:50 (2)
0:32:39 (1)
0:04:45 (1)
0:37:26 (1)
0:04:46 (1)
0:42:05 (1)
0:04:38 (1)
Z-Kalns
2
67
2
V10km
Valdis
Rozentāls
9
0:42:57.4
+0:51.9
4.8
0:04:41 (3)
0:04:41 (3)
0:09:28 (3)
0:04:46 (3)
0:14:10 (3)
0:04:42 (2)
0:18:55 (3)
0:04:45 (2)
0:23:37 (3)
0:04:42 (2)
0:28:21 (2)
0:04:43 (1)
0:33:12 (2)
0:04:50 (2)
0:38:07 (2)
0:04:54 (2)
0:42:57 (2)
0:04:50 (2)
Ziepniekkalns
3
176
3
V10km
Mareks
Vaišļa
9
0:43:27.3
+1:21.8
4.8
0:04:34 (2)
0:04:34 (2)
0:09:13 (2)
0:04:38 (2)
0:13:56 (2)
0:04:43 (3)
0:18:44 (2)
0:04:47 (3)
0:23:34 (2)
0:04:50 (3)
0:28:31 (3)
0:04:56 (3)
0:33:30 (3)
0:04:58 (3)
0:38:32 (3)
0:05:02 (3)
0:43:27 (3)
0:04:55 (3)
Jaunjelgava
Bērnu 2 (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
175
1
V 5
Jānis
Kalniņš
2
0:02:20.0
5.8
0:01:02 (1)
0:01:02 (1)
0:02:20 (1)
0:01:17 (1)
2
135
2
V 5
Renārs
Caune
2
0:02:38.7
+0:18.6
6.6
0:01:08 (2)
0:01:08 (2)
0:02:38 (2)
0:01:29 (2)
3
111
1
S 5
Laura
Rakēviča
2
0:02:50.0
+0:29.9
7.1
0:01:19 (4)
0:01:19 (4)
0:02:50 (3)
0:01:30 (3)
4
107
3
V 5
Alens
Āriņš
2
0:02:50.5
+0:30.4
7.1
0:01:11 (3)
0:01:11 (3)
0:02:50 (4)
0:01:39 (6)
5
22
2
S 5
Marta
Āriņa
2
0:03:01.0
+0:40.9
7.5
0:01:24 (6)
0:01:24 (6)
0:03:01 (5)
0:01:36 (4)
6
61
3
S 5
Silvija Anna
Grosvalde
2
0:03:05.8
+0:45.7
7.7
0:01:28 (8)
0:01:28 (8)
0:03:05 (6)
0:01:37 (5)
Stopiņu nov.
7
180
4
V 5
Toms
Zvirgzds
2
0:03:07.4
+0:47.3
7.8
0:01:20 (5)
0:01:20 (5)
0:03:07 (7)
0:01:46 (7)
8
23
4
S 5
Dārta
Parasiga-Parasiņa
2
0:03:16.9
+0:56.8
8.2
0:01:26 (7)
0:01:26 (7)
0:03:16 (8)
0:01:50 (8)
9
1
5
V 5
Vladislavs
Bočkovs
2
0:03:26.6
+1:06.5
8.6
0:01:35 (9)
0:01:35 (9)
0:03:26 (9)
0:01:50 (9)
10
37
6
V 5
Mārcis
Zālītis
2
0:03:36.8
+1:16.7
9.0
0:01:44 (10)
0:01:44 (10)
0:03:36 (10)
0:01:52 (10)
Bērnu 1 (0.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
106
1
V 3
Aksels
Āriņš
1
0:02:12.2
11.0
0:02:12 (1)
0:02:12 (1)
2
53
2
V 3
Bruno
Aukstikalnis
1
0:02:40.3
+0:28.0
13.4
0:02:40 (2)
0:02:40 (2)
3
21
3
V 3
Oto
Krauze
1
0:04:19.0
+2:06.7
21.6
0:04:19 (3)
0:04:19 (3)