Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Baložu Bizons 2022, 3. posms
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
9 apļi (9.66 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
130
1
V10km
Edvards
Zvirgzdiņš
9
0:39:16.0
4.1
0:03:59 (1)
0:03:59 (1)
0:08:18 (1)
0:04:18 (2)
0:12:36 (1)
0:04:18 (1)
0:16:48 (1)
0:04:12 (1)
0:21:19 (1)
0:04:30 (2)
0:25:51 (1)
0:04:32 (1)
0:30:24 (1)
0:04:32 (1)
0:34:42 (1)
0:04:18 (1)
0:39:16 (1)
0:04:33 (1)
2
59
2
V10km
Kristaps
Čehovičs
9
0:41:00.4
+1:44.3
4.2
0:04:20 (2)
0:04:20 (2)
0:08:47 (3)
0:04:26 (3)
0:13:21 (2)
0:04:34 (2)
0:17:54 (2)
0:04:32 (2)
0:22:24 (2)
0:04:29 (1)
0:27:03 (2)
0:04:39 (2)
0:31:44 (2)
0:04:40 (2)
0:36:26 (2)
0:04:42 (2)
0:41:00 (2)
0:04:34 (2)
Z-Kalns
3
119
3
V10km
Raivis
Berkolds
9
0:42:37.0
+3:20.9
4.4
0:04:44 (4)
0:04:44 (4)
0:08:36 (2)
0:03:52 (1)
0:14:12 (4)
0:05:35 (5)
0:18:56 (4)
0:04:44 (4)
0:23:41 (4)
0:04:45 (4)
0:28:25 (4)
0:04:44 (3)
0:33:09 (4)
0:04:44 (3)
0:37:53 (3)
0:04:44 (3)
0:42:37 (3)
0:04:44 (3)
4
24
4
V10km
Mārtiņš
Parasigs-Parasiņš
9
0:48:37.0
+9:20.9
5.0
0:05:34 (5)
0:05:34 (5)
0:10:51 (5)
0:05:17 (5)
0:16:10 (5)
0:05:18 (4)
0:21:24 (5)
0:05:14 (5)
0:26:53 (5)
0:05:29 (6)
0:32:22 (5)
0:05:28 (5)
0:37:54 (5)
0:05:31 (5)
0:43:29 (4)
0:05:35 (4)
0:48:37 (4)
0:05:07 (4)
5
134
5
V10km
Deniss
Korņijenko
9
0:50:58.7
+11:42.7
5.3
0:05:35 (6)
0:05:35 (6)
0:11:05 (6)
0:05:30 (6)
0:16:45 (6)
0:05:39 (6)
0:22:29 (6)
0:05:44 (6)
0:27:57 (6)
0:05:28 (5)
0:33:35 (6)
0:05:37 (6)
0:39:26 (6)
0:05:50 (6)
0:45:22 (5)
0:05:56 (5)
0:50:58 (5)
0:05:36 (5)
6
9
1
S10km
Ulla
Freiberga
9
0:57:28.9
+18:12.9
6.0
0:06:00 (7)
0:06:00 (7)
0:12:14 (7)
0:06:13 (7)
0:18:30 (7)
0:06:15 (7)
0:24:57 (7)
0:06:27 (7)
0:31:30 (7)
0:06:32 (7)
0:38:01 (7)
0:06:30 (7)
0:44:38 (7)
0:06:36 (7)
0:51:15 (6)
0:06:37 (6)
0:57:28 (6)
0:06:13 (6)
7
67
6
V10km
Valdis
Rozentāls
7
0:32:28.2
4.4
0:04:28 (3)
0:04:28 (3)
0:09:03 (4)
0:04:34 (4)
0:13:39 (3)
0:04:36 (3)
0:18:17 (3)
0:04:37 (3)
0:22:56 (3)
0:04:39 (3)
0:27:41 (3)
0:04:45 (4)
0:32:28 (3)
0:04:46 (4)
Ziepniekkalns
4 apļi (4.29 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
36
1
V 35
Mareks
Zālītis
4
0:16:40.1
3.9
0:04:09 (2)
0:04:09 (2)
0:08:22 (1)
0:04:13 (1)
0:12:38 (1)
0:04:15 (1)
0:16:40 (1)
0:04:01 (1)
VSK Noskrien
2
20
1
V 21
Armands
Āriņš
4
0:17:32.9
+0:52.8
4.1
0:04:07 (1)
0:04:07 (1)
0:08:31 (2)
0:04:24 (2)
0:12:59 (2)
0:04:28 (2)
0:17:32 (2)
0:04:32 (2)
3
88
2
V 21
Kaspars
Skadiņš
4
0:18:40.6
+2:00.5
4.4
0:04:29 (3)
0:04:29 (3)
0:09:16 (3)
0:04:46 (3)
0:14:02 (3)
0:04:45 (3)
0:18:40 (3)
0:04:38 (3)
4
68
2
V 35
Jānis
Nuķis
4
0:19:08.8
+2:28.7
4.5
0:04:40 (4)
0:04:40 (4)
0:09:32 (4)
0:04:51 (4)
0:14:24 (4)
0:04:51 (4)
0:19:08 (4)
0:04:44 (4)
5
2
3
V 35
Deniss
Bočkovs
4
0:20:45.0
+4:04.9
4.8
0:05:06 (6)
0:05:06 (6)
0:10:31 (5)
0:05:25 (6)
0:15:50 (5)
0:05:18 (5)
0:20:45 (5)
0:04:54 (5)
6
129
3
V 21
Kārlis
Čabs
4
0:22:01.0
+5:20.9
5.1
0:05:31 (8)
0:05:31 (8)
0:10:42 (6)
0:05:11 (5)
0:16:14 (6)
0:05:31 (6)
0:22:01 (6)
0:05:46 (6)
7
54
4
V 35
Armands
Aukstikalnis
4
0:22:51.5
+6:11.4
5.3
0:05:30 (7)
0:05:30 (7)
0:11:13 (7)
0:05:42 (7)
0:17:00 (7)
0:05:47 (7)
0:22:51 (7)
0:05:51 (8)
8
145
5
V 35
Pāvels
Janovičs
4
0:23:49.1
+7:09.0
5.6
0:05:40 (9)
0:05:40 (9)
0:11:50 (8)
0:06:10 (8)
0:17:58 (8)
0:06:07 (8)
0:23:49 (8)
0:05:50 (7)
9
109
4
V 21
Agnis
Āriņš
1
0:04:52.9
4.6
0:04:52 (5)
0:04:52 (5)
3 apļi (3.21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
98
1
V 40
Edgars
Lankups
3
0:13:04.0
4.1
0:04:10 (1)
0:04:10 (1)
0:08:37 (1)
0:04:26 (1)
0:13:04 (1)
0:04:26 (1)
2
120
1
V 50
Ansis
Mežulis
3
0:13:22.4
+0:18.4
4.2
0:04:18 (2)
0:04:18 (2)
0:08:51 (2)
0:04:33 (2)
0:13:22 (2)
0:04:30 (2)
Jūrmala
3
72
2
V 50
Edgars
Klints
3
0:15:57.4
+2:53.4
5.0
0:05:12 (5)
0:05:12 (5)
0:10:42 (4)
0:05:29 (3)
0:15:57 (3)
0:05:14 (3)
MK Tadenava
4
136
1
V 14
Patriks
Garisons
3
0:16:10.2
+3:06.2
5.0
0:05:08 (4)
0:05:08 (4)
0:10:44 (5)
0:05:35 (4)
0:16:10 (4)
0:05:25 (4)
SS Arkādija
5
146
2
V 14
Rūdolfs
Zujevs
3
0:16:31.3
+3:27.3
5.1
0:04:52 (3)
0:04:52 (3)
0:10:35 (3)
0:05:43 (5)
0:16:31 (5)
0:05:55 (5)
6
137
1
S 18
Ulrika
Garisone
3
0:19:10.6
+6:06.6
6.0
0:06:14 (6)
0:06:14 (6)
0:12:47 (6)
0:06:32 (6)
0:19:10 (6)
0:06:22 (6)
SS Arkādija
7
89
1
S 21
Baiba
Kalniņa
3
0:19:27.1
+6:23.0
6.1
0:06:27 (9)
0:06:27 (9)
0:13:01 (7)
0:06:34 (7)
0:19:27 (7)
0:06:25 (7)
8
50
3
V 14
Ralfs
Aukstikalnis
3
0:20:22.6
+7:18.6
6.3
0:06:24 (7)
0:06:24 (7)
0:13:24 (8)
0:06:59 (8)
0:20:22 (8)
0:06:58 (9)
9
114
4
V 14
Eduards
Kučs
3
0:22:59.2
+9:55.2
7.2
0:06:32 (10)
0:06:32 (10)
0:16:08 (11)
0:09:35 (11)
0:22:59 (9)
0:06:50 (8)
10
143
2
S 18
Estere
Tīrone
3
0:24:28.1
+11:24.0
7.6
0:06:24 (8)
0:06:24 (8)
0:15:32 (9)
0:09:07 (10)
0:24:28 (10)
0:08:56 (10)
11
142
2
S 21
Enija
Tīrone
3
0:24:35.9
+11:31.9
7.7
0:06:43 (11)
0:06:43 (11)
0:15:34 (10)
0:08:51 (9)
0:24:35 (11)
0:09:01 (11)
2 apļi (2.14 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
45
1
S 45
Dana
Bukša
2
0:10:00.5
4.7
0:04:53 (1)
0:04:53 (1)
0:10:00 (1)
0:05:07 (1)
Ziepniekkalns
2
116
1
V 60
Jānis
Kopmanis
2
0:10:38.5
+0:37.9
5.0
0:05:10 (2)
0:05:10 (2)
0:10:38 (2)
0:05:28 (3)
LSC
3
55
1
S 35
Zane
Aukstikalne
2
0:10:58.8
+0:58.2
5.1
0:05:21 (3)
0:05:21 (3)
0:10:58 (3)
0:05:37 (5)
4
138
2
S 45
Inga
Stabulniece
2
0:10:59.3
+0:58.8
5.1
0:05:24 (4)
0:05:24 (4)
0:10:59 (4)
0:05:34 (4)
5
30
1
S 14
Elizabete
Gaile
2
0:11:06.1
+1:05.6
5.2
0:05:25 (5)
0:05:25 (5)
0:11:06 (5)
0:05:40 (6)
Sporta skola Arkādija
6
19
1
V 12
Edvards
Vanags
2
0:11:09.8
+1:09.3
5.2
0:05:43 (8)
0:05:43 (8)
0:11:09 (6)
0:05:26 (2)
7
28
2
S 35
Lauma
Muceniece
2
0:11:49.1
+1:48.6
5.5
0:05:42 (7)
0:05:42 (7)
0:11:49 (7)
0:06:06 (9)
Nebēda
8
32
1
S 50
Līga
Gaile
2
0:11:49.3
+1:48.8
5.5
0:05:48 (9)
0:05:48 (9)
0:11:49 (8)
0:06:00 (7)
Bieriņi
9
100
2
S 14
Lauma
Lange
2
0:11:50.1
+1:49.6
5.5
0:05:37 (6)
0:05:37 (6)
0:11:50 (9)
0:06:12 (10)
Riteņvasara
10
140
1
S 12
Anastasija
Stefanoviča
2
0:12:26.3
+2:25.8
5.8
0:05:54 (10)
0:05:54 (10)
0:12:26 (10)
0:06:31 (13)
11
49
3
S 45
Ilze
Slaide
2
0:12:27.0
+2:26.5
5.8
0:06:07 (13)
0:06:07 (13)
0:12:27 (11)
0:06:19 (11)
Baldones Lauvas
12
141
2
S 12
Svetlana
Dolgova
2
0:12:28.1
+2:27.6
5.8
0:05:55 (11)
0:05:55 (11)
0:12:28 (12)
0:06:32 (14)
SS Arkādija
13
81
2
V 12
Adrians
Āriņš
2
0:12:33.6
+2:33.1
5.9
0:06:26 (16)
0:06:26 (16)
0:12:33 (13)
0:06:06 (8)
AA Sport
14
27
3
S 14
Anna
Gaile
2
0:12:33.8
+2:33.2
5.9
0:06:04 (12)
0:06:04 (12)
0:12:33 (14)
0:06:28 (12)
Sporta skola Arkādija
15
126
3
S 12
Kate
Pavilone
2
0:13:01.4
+3:00.8
6.1
0:06:22 (15)
0:06:22 (15)
0:13:01 (15)
0:06:39 (16)
16
102
1
S 40
Dana
Alksne
2
0:13:04.5
+3:03.9
6.1
0:06:14 (14)
0:06:14 (14)
0:13:04 (16)
0:06:49 (17)
Riteņvasara
17
101
4
S 12
Emilija
Birzkalne
2
0:13:21.3
+3:20.8
6.2
0:06:45 (17)
0:06:45 (17)
0:13:21 (17)
0:06:36 (15)
18
40
1
S 55
Solvita
Kauliņa
2
0:13:56.9
+3:56.4
6.5
0:07:00 (20)
0:07:00 (20)
0:13:56 (18)
0:06:56 (19)
19
31
5
S 12
Katrīna
Gaile
2
0:14:06.6
+4:06.1
6.6
0:07:03 (21)
0:07:03 (21)
0:14:06 (19)
0:07:03 (20)
Sporta skola Arkādija
20
64
1
S 16
Aurēlija Alma
Grosvalde
2
0:14:28.9
+4:28.4
6.8
0:06:53 (19)
0:06:53 (19)
0:14:28 (20)
0:07:35 (21)
Stopiņu nov.
21
34
3
S 35
Lāsma
Midrijāne
2
0:14:29.2
+4:28.7
6.8
0:07:34 (23)
0:07:34 (23)
0:14:29 (21)
0:06:55 (18)
22
104
2
S 50
Andra
Vanaga
2
0:15:19.0
+5:18.5
7.2
0:07:16 (22)
0:07:16 (22)
0:15:19 (22)
0:08:02 (22)
Pašvaldība
23
12
6
S 12
Linda
Veģere
2
0:16:08.8
+6:08.3
7.5
0:06:52 (18)
0:06:52 (18)
0:16:08 (23)
0:09:16 (23)
1 aplis (1.06 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
82
1
V T
Andis
Āriņš
1
0:04:24.8
4.2
0:04:24 (1)
0:04:24 (1)
2
70
1
V 9
Kristens
Orniņš
1
0:05:23.0
+0:58.2
5.1
0:05:23 (2)
0:05:23 (2)
3
48
2
V 9
Kārlis
Zvirgzds
1
0:05:24.2
+0:59.3
5.1
0:05:24 (3)
0:05:24 (3)
4
86
3
V 9
Ričards
Caune
1
0:05:35.1
+1:10.3
5.3
0:05:35 (4)
0:05:35 (4)
5
80
4
V 9
Gabriels
Āriņš
1
0:05:35.4
+1:10.5
5.3
0:05:35 (5)
0:05:35 (5)
AA Sport
6
117
5
V 9
Markuss
Zālītis
1
0:05:41.3
+1:16.4
5.4
0:05:41 (6)
0:05:41 (6)
7
33
1
S 9
Rūta
Midrijāne
1
0:05:44.4
+1:19.5
5.4
0:05:44 (7)
0:05:44 (7)
8
10
1
S 10
Līva
Freiberga
1
0:05:48.7
+1:23.8
5.5
0:05:48 (8)
0:05:48 (8)
9
58
6
V 9
Ralfs
Slaide
1
0:05:56.1
+1:31.2
5.6
0:05:56 (9)
0:05:56 (9)
Baldones Lauvas
10
18
2
S 9
Loreta
Vanaga
1
0:06:08.6
+1:43.7
5.8
0:06:08 (10)
0:06:08 (10)
11
4
2
S 10
Emma
Ozoliņa
1
0:06:10.4
+1:45.5
5.8
0:06:10 (11)
0:06:10 (11)
Kusties!
12
35
1
V 7
Raivis
Midrijānis
1
0:06:11.2
+1:46.3
5.8
0:06:11 (12)
0:06:11 (12)
13
99
3
S 10
Kerolaina
Āriņa
1
0:06:14.2
+1:49.3
5.9
0:06:14 (13)
0:06:14 (13)
14
3
3
S 9
Darina
Bočkova
1
0:06:14.6
+1:49.7
5.9
0:06:14 (14)
0:06:14 (14)
15
133
1
S 7
Matilde
Zvejniece
1
0:06:30.9
+2:06.0
6.1
0:06:30 (15)
0:06:30 (15)
16
52
4
S 9
Nameda
Aukstikalne
1
0:06:37.3
+2:12.4
6.2
0:06:37 (16)
0:06:37 (16)
17
11
1
S 65
Lauma
Žilko
1
0:06:47.4
+2:22.5
6.4
0:06:47 (17)
0:06:47 (17)
BSIC
18
200
2
V 7
Ādams
Ozoliņš
1
0:06:54.9
+2:30.0
6.5
0:06:54 (18)
0:06:54 (18)
Kusties!
19
96
2
S 7
Madaleina
Āriņa
1
0:07:02.9
+2:38.0
6.7
0:07:02 (19)
0:07:02 (19)
20
7
1
V 75
Andrejs
Āriņš
1
0:07:17.5
+2:52.6
6.9
0:07:17 (20)
0:07:17 (20)
AA sports
21
108
7
V 9
Eldars
Tomsons
1
0:07:24.7
+2:59.8
7.0
0:07:24 (21)
0:07:24 (21)
22
51
3
V 7
Morics
Aukstikalnis
1
0:07:31.8
+3:06.9
7.1
0:07:31 (22)
0:07:31 (22)
23
65
1
S T
Kristīne
Grosvalde
1
0:07:57.0
+3:32.1
7.5
0:07:57 (23)
0:07:57 (23)
Stopiņu nov.
24
5
1
S 70
Antra
Āriņa
1
0:08:00.8
+3:36.0
7.6
0:08:00 (24)
0:08:00 (24)
25
74
1
V 70
Evalds
Trops
1
0:08:07.1
+3:42.2
7.7
0:08:07 (25)
0:08:07 (25)
26
63
4
S 10
Zane Emīlija
Grosvalde
1
0:08:09.0
+3:44.1
7.7
0:08:09 (26)
0:08:09 (26)
Stopiņu nov.
27
62
5
S 9
Ieva Eliana
Grosvalde
1
0:08:18.8
+3:53.9
7.8
0:08:18 (27)
0:08:18 (27)
Stopiņu novads
28
75
4
V 7
Toms Osvalds
Žilko
1
0:08:47.9
+4:23.0
8.3
0:08:47 (28)
0:08:47 (28)
Kusties!
29
56
5
V 7
Hūberts
Slaide
1
0:08:56.2
+4:31.3
8.4
0:08:56 (29)
0:08:56 (29)
Baldones lauvas
30
139
6
V 7
Alberts
Bāgants
1
0:08:57.9
+4:33.1
8.5
0:08:57 (30)
0:08:57 (30)
31
79
2
S 65
Monika
Brālis
1
0:09:36.6
+5:11.8
9.1
0:09:36 (31)
0:09:36 (31)
Ķekavas nov.
32
131
8
V 9
Ārons
Kleimanis
1
0:22:24.7
+17:59.8
21.1
0:22:24 (32)
0:22:24 (32)
Bērnu 1 (0.21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
73
1
S 3
Hanna
Žilko
1
0:01:39.7
7.9
0:01:39 (1)
0:01:39 (1)
Kusties!
2
106
1
V 3
Aksels
Āriņš
1
0:02:06.5
+0:26.7
10.0
0:02:06 (2)
0:02:06 (2)
3
93
2
V 3
Mateo
Āriņš
1
0:02:08.4
+0:28.6
10.2
0:02:08 (3)
0:02:08 (3)
4
132
2
S 3
Grēta
Zvejniece
1
0:02:13.1
+0:33.4
10.6
0:02:13 (4)
0:02:13 (4)
5
83
3
V 3
Haralds
Āriņš
1
0:02:14.2
+0:34.4
10.7
0:02:14 (5)
0:02:14 (5)
AA Sport
6
53
4
V 3
Bruno
Aukstikalnis
1
0:05:54.7
+4:14.9
28.2
0:05:54 (6)
0:05:54 (6)
7
21
5
V 3
Oto
Krauze
1
0:11:56.2
+10:16.4
56.8
0:11:56 (7)
0:11:56 (7)
Bērnu 2 (0.43 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
Pārstāv
1
111
1
S 5
Laura
Rakēviča
2
0:02:38.6
6.2
0:01:06 (1)
0:01:06 (1)
0:02:38 (1)
0:01:31 (2)
2
135
1
V 5
Renārs
Caune
2
0:02:44.2
+0:05.6
6.4
0:01:15 (4)
0:01:15 (4)
0:02:44 (2)
0:01:28 (1)
3
107
2
V 5
Alens
Āriņš
2
0:02:55.2
+0:16.5
6.8
0:01:14 (3)
0:01:14 (3)
0:02:55 (3)
0:01:40 (4)
4
23
2
S 5
Dārta
Parasiga-Parasiņa
2
0:03:03.0
+0:24.4
7.1
0:01:18 (5)
0:01:18 (5)
0:03:03 (4)
0:01:44 (5)
5
144
3
S 5
Sofija
Janoviča
2
0:03:07.3
+0:28.7
7.3
0:01:13 (2)
0:01:13 (2)
0:03:07 (5)
0:01:53 (6)
6
69
4
S 5
Olīvija
Orniņa
2
0:03:11.9
+0:33.3
7.4
0:01:35 (7)
0:01:35 (7)
0:03:11 (6)
0:01:36 (3)
7
22
5
S 5
Marta
Āriņa
2
0:03:25.9
+0:47.2
8.0
0:01:32 (6)
0:01:32 (6)
0:03:25 (7)
0:01:53 (7)
8
1
3
V 5
Vladislavs
Bočkovs
2
0:03:48.5
+1:09.9
8.9
0:01:44 (9)
0:01:44 (9)
0:03:48 (8)
0:02:03 (8)
9
61
6
S 5
Silvija Anna
Grosvalde
2
0:04:01.5
+1:22.8
9.4
0:01:39 (8)
0:01:39 (8)
0:04:01 (9)
0:02:22 (10)
Stopiņu nov.
10
103
7
S 5
Linda
Tomsone
2
0:04:36.3
+1:57.6
10.7
0:02:28 (10)
0:02:28 (10)
0:04:36 (10)
0:02:07 (9)
11
37
4
V 5
Mārcis
Zālītis
2
0:06:03.0
+3:24.3
14.1
0:02:44 (11)
0:02:44 (11)
0:06:03 (11)
0:03:18 (11)