Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Apkārt Alaukstam 2022
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Tautas distance (22 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
332
1
V30
Niks
Saulītis
1
0:49:14.5
26.8
NI SkiLV Club
2
22
2
V30
Rūdis
Balodis
1
0:49:40.2
26.6
Vecpiebalgas biatlonisti
3
339
3
V30
Rainers
Paeglis
1
0:49:50.5
26.5
Siguldas Sporta skola
4
1
4
V30
Viesturs
Eglītis
1
0:50:01.7
26.4
A2 Jaunpiebalga
5
336
5
V30
Ilvars
Bisenieks
1
0:50:11.8
26.3
NI SkiLV Club
6
77
1
V45
Kaspars
Stupelis
1
0:51:59.7
25.4
Mysport
7
62
2
V45
Zigmārs
Zučiks
1
0:52:03.3
25.4
DAKO Ziemeļvidzeme
8
345
1
V18
Audris Odo
Vītoliņš
1
0:53:46.5
24.5
OGRE OK/SC
9
3
1
S30
Kitija
Auziņa
1
0:54:01.3
24.4
10
173
3
V45
Daniel
Żamojtuk
1
0:54:18.9
24.3
SKIPOL.PL TEAM
Maratona distance (44 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
501
1
MV30
Artūrs
Vadzis
2
1:48:19.1
24.4
2
534
1
MV45
Aleksandrs
Zilis
2
1:51:27.7
23.7
ZILIS TEAM
3
533
2
MV30
Markuss
Vinogradovs
2
1:52:34.2
23.5
Lidojošais slēpotājs
4
503
3
MV30
Reinis
Praulītis
2
1:53:15.9
23.3
Vaivīte
5
502
4
MV30
Edgars
Kokorevičs
2
1:58:17.4
22.3
VSK Burkānciems
6
548
5
MV30
Kristaps
Bērziņš
2
2:00:54.6
21.8
Taka
7
515
2
MV45
Žanis
Pavlovskis
2
2:01:16.2
21.8
8
526
3
MV45
Edvardas
Scerbavicius
2
2:02:22.4
21.6
trails.lt
9
507
4
MV45
Juris
Galibeckis
2
2:03:17.6
21.4
Birži
10
505
5
MV45
Uldis
Klepers
2
2:05:54.0
21.0
Ziemeļkurzeme OK
Veselības distance (7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
684
1
VV
Oļegs
Zabirko
2
0:16:37.2
25.3
2
1058
1
JM4
Amanda Reilija
Zariņa
2
0:17:39.9
23.8
3
720
2
VV
Rauls
Ikners
2
0:17:44.1
23.7
4
1068
1
JZ4
Ralfs
Adlers
2
0:19:03.7
22.0
5
327
2
JZ4
Rūdis
Putniņš
2
0:19:09.3
21.9
6
710
3
VV
Ralfs
Siliņš
2
0:19:22.1
21.7
7
726
4
VV
Uldis
Glazers
2
0:22:06.4
19.0
Savējie/labākie
8
673
1
VS
Anastasija
Stefanak
2
0:22:35.6
18.6
9
705
5
VV
Agris
Ļitvinovs
2
0:22:49.8
18.4
10
695
6
VV
Mārcis
Bridāgs
2
0:22:50.3
18.4
Vecpiebalgas vidusskola
Bērni 1km (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1057
1
JZ3
Aivo Edgars
Asaris
1
0:03:06.5
19.3
Biatlona klubs Madona
2
1021
1
JM3
Annija
Krieviņa
1
0:03:19.4
18.0
3
1015
2
JZ3
Armands
Gulbis
1
0:03:24.2
17.6
Vecpiebalga
4
1030
3
JZ3
Tomass
Broms
1
0:03:51.6
15.5
Grundzāles pamatskola
5
1063
1
JM2
Adele
Šlēziņa
1
0:04:04.6
14.7
6
718
1
JZ2
Sigurds
Konošonoks
1
0:04:34.0
13.1
Limbaži
7
1056
2
JZ2
Gatis
Šulcs
1
0:04:40.1
12.8
8
1038
3
JZ2
Timotejs
Janovs
1
0:04:41.5
12.8
Siguldas Takas
9
1031
4
JZ2
Pēteris
Nevars
1
0:04:49.1
12.4
10
1024
5
JZ2
Martins
Bogdanovs
1
0:04:50.2
12.4
Vecpiebalgas vidusskola/CPSS
Bērni 500m (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1033
1
JM1
Jasmīna
Treikmane
1
0:02:14.9
13.3
2
1100
1
JZ1
Adrians
Avens
1
0:02:24.0
12.5
3
1049
2
JZ1
Rūdolfs
Brīvība
1
0:02:37.2
11.4
4
1041
3
JZ1
Gustavs
Krieviņš
1
0:02:55.7
10.2
5
1012
2
JM1
Loreta
Melnirbe
1
0:02:56.1
10.2
6
1026
3
JM1
Luīze
Spalviņa
1
0:02:59.4
10.0
7
1009
4
JZ1
Jānis Daniels
Lūks
1
0:04:06.7
7.3
Cēsu sporta skola
8
1013
4
JM1
Beāte
Mozuļčika
1
0:04:19.2
6.9
9
1028
5
JZ1
Dalimirs
Čzou
1
0:04:20.3
6.9
Grundzāles pamatskola
10
1036
6
JZ1
Zemgus
Skuja
1
0:04:27.4
6.7