2. Rankas Kartonfabrikas slēpošanas maratons

Detalizēti rezultāti pa distancēm

Grantiņi-1 100km (100 km)

VNumVGGrupaVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-km/hA1A2A3A4A5A6A7A8A9A10Pārstāv
111VM EliteAlvisRogozins106:13:25.816.10:35:49 (3)
0:35:49 (3)
1:12:59 (3)
0:37:09 (3)
1:49:55 (2)
0:36:56 (1)
2:28:36 (4)
0:38:40 (4)
3:04:16 (1)
0:35:39 (1)
3:41:21 (1)
0:37:05 (1)
4:20:53 (1)
0:39:32 (1)
5:00:25 (1)
0:39:31 (2)
5:36:49 (1)
0:36:24 (1)
6:13:25 (1)
0:36:36 (1)
SK Piebalga
2112VM EliteUldisSpulle106:20:41.0+7:15.215.80:35:34 (1)
0:35:34 (1)
1:12:55 (1)
0:37:20 (5)
1:49:55 (1)
0:36:59 (2)
2:28:29 (2)
0:38:34 (3)
3:04:17 (2)
0:35:47 (2)
3:41:22 (2)
0:37:05 (2)
4:20:55 (2)
0:39:32 (2)
5:00:25 (2)
0:39:30 (1)
5:39:43 (2)
0:39:17 (2)
6:20:41 (2)
0:40:57 (2)
Team Eiduki
3101VM 45+MārtiņšPuriņš106:39:49.9+26:24.115.00:36:14 (4)
0:36:14 (4)
1:13:14 (5)
0:37:00 (2)
1:50:49 (5)
0:37:34 (5)
2:28:25 (1)
0:37:35 (1)
3:07:29 (3)
0:39:03 (4)
3:51:39 (3)
0:44:10 (5)
4:33:47 (3)
0:42:07 (3)
5:14:34 (3)
0:40:47 (3)
5:56:56 (3)
0:42:21 (3)
6:39:49 (3)
0:42:53 (3)
DAKO-Ziemeļvidzeme
423VM EliteRūdisBalodis106:47:25.1+33:59.314.70:37:09 (6)
0:37:09 (6)
1:12:57 (2)
0:35:48 (1)
1:50:04 (3)
0:37:06 (3)
2:29:29 (5)
0:39:24 (5)
3:08:28 (4)
0:38:59 (3)
3:53:32 (4)
0:45:04 (6)
4:36:54 (4)
0:43:22 (4)
5:19:31 (4)
0:42:36 (4)
6:02:15 (4)
0:42:44 (4)
6:47:25 (4)
0:45:09 (4)
544VM EliteDāvisEnde107:07:01.2+53:35.414.10:35:41 (2)
0:35:41 (2)
1:13:01 (4)
0:37:19 (4)
1:50:13 (4)
0:37:12 (4)
2:28:35 (3)
0:38:22 (2)
3:22:58 (5)
0:54:22 (8)
4:02:36 (5)
0:39:38 (3)
4:46:55 (5)
0:44:18 (7)
5:31:41 (5)
0:44:46 (5)
6:16:34 (5)
0:44:53 (5)
7:07:01 (5)
0:50:26 (6)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
672VM 45+UldisLapsa107:20:00.0+66:34.113.60:38:44 (7)
0:38:44 (7)
1:20:18 (7)
0:41:34 (7)
2:02:54 (7)
0:42:35 (7)
2:46:19 (7)
0:43:25 (6)
3:33:30 (7)
0:47:10 (6)
4:15:50 (7)
0:42:19 (4)
4:59:34 (7)
0:43:44 (5)
5:45:06 (6)
0:45:31 (6)
6:31:59 (6)
0:46:53 (6)
7:20:00 (6)
0:48:00 (5)
Skanste
753VM 45+RaitisKājiņš74:53:40.914.30:36:40 (5)
0:36:40 (5)
1:15:40 (6)
0:39:00 (6)
1:56:21 (6)
0:40:40 (6)
2:40:20 (6)
0:43:59 (7)
3:23:04 (6)
0:42:43 (5)
4:09:29 (6)
0:46:24 (7)
4:53:40 (6)
0:44:11 (6)
885VM EliteAgris,Liepa54:05:07.912.20:44:58 (8)
0:44:58 (8)
1:31:13 (8)
0:46:14 (8)
2:19:00 (8)
0:47:46 (8)
3:11:32 (8)
0:52:32 (8)
4:05:07 (8)
0:53:35 (7)
Žafres Afris

Avoti 50km (50 km)

VNumVGGrupaVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-km/hA1A2A3A4A5A6A7A8A9A10Pārstāv
1681VPPēterisMīsiņš53:07:01.816.00:36:45 (1)
0:36:45 (1)
1:14:26 (2)
0:37:40 (3)
1:51:10 (3)
0:36:43 (3)
2:31:21 (3)
0:40:11 (3)
3:07:01 (1)
0:35:39 (1)
SK Piebalga
2542VPViestursEglītis53:07:20.8+0:19.016.00:39:33 (8)
0:39:33 (8)
1:14:33 (4)
0:35:00 (1)
1:49:50 (1)
0:35:17 (1)
2:27:23 (1)
0:37:32 (1)
3:07:20 (2)
0:39:57 (2)
A2 Jaunpiebalga
3671VP 55+AntisZunda53:10:36.1+3:34.315.70:36:46 (2)
0:36:46 (2)
1:14:27 (3)
0:37:41 (4)
1:51:08 (2)
0:36:41 (2)
2:29:43 (2)
0:38:34 (2)
3:10:36 (3)
0:40:52 (4)
4603VPGermanPetuchov53:13:16.4+6:14.515.50:36:46 (3)
0:36:46 (3)
1:14:25 (1)
0:37:38 (2)
1:52:16 (4)
0:37:50 (4)
2:32:56 (4)
0:40:39 (4)
3:13:16 (4)
0:40:20 (3)
5554VPJurisGalibeckis53:27:22.4+20:20.614.50:37:08 (5)
0:37:08 (5)
1:18:26 (5)
0:41:17 (6)
1:59:43 (5)
0:41:17 (5)
2:44:12 (5)
0:44:29 (6)
3:27:22 (5)
0:43:09 (7)
Birži
6642VP 55+AldisŠuriņš53:32:33.8+25:31.914.10:40:30 (9)
0:40:30 (9)
1:22:19 (8)
0:41:48 (8)
2:05:41 (8)
0:43:22 (7)
2:49:48 (7)
0:44:07 (5)
3:32:33 (6)
0:42:45 (6)
-
7615VPIntarsReimandovs53:32:56.6+25:54.814.10:36:53 (4)
0:36:53 (4)
1:18:40 (6)
0:41:47 (7)
1:59:59 (6)
0:41:18 (6)
2:47:11 (6)
0:47:12 (8)
3:32:56 (7)
0:45:44 (8)
Karkass.lv
8696VPGatisKrieviņš53:45:32.6+38:30.713.30:41:19 (11)
0:41:19 (11)
1:28:53 (11)
0:47:33 (12)
2:16:39 (11)
0:47:45 (11)
3:04:22 (10)
0:47:43 (9)
3:45:32 (8)
0:41:10 (5)
E.Žēpera sporta klubs
9597VPMareksLavrinovičs53:49:38.6+42:36.713.10:38:09 (6)
0:38:09 (6)
1:19:15 (7)
0:41:06 (5)
2:05:28 (7)
0:46:12 (9)
2:57:38 (8)
0:52:09 (13)
3:49:38 (9)
0:52:00 (12)
10568VPSandisGrīnbergs53:53:11.9+46:10.112.90:45:33 (13)
0:45:33 (13)
1:34:59 (13)
0:49:25 (13)
2:19:55 (13)
0:44:55 (8)
3:04:26 (11)
0:44:30 (7)
3:53:11 (10)
0:48:45 (9)
SK Piebalga
11629VPUģisSkopans53:54:27.9+47:26.112.80:41:09 (10)
0:41:09 (10)
1:25:28 (10)
0:44:19 (9)
2:12:23 (9)
0:46:55 (10)
3:01:59 (9)
0:49:36 (12)
3:54:27 (11)
0:52:28 (13)
12533VP 55+AigarsBundzinieks53:56:12.9+49:11.112.70:39:03 (7)
0:39:03 (7)
1:23:28 (9)
0:44:24 (10)
2:16:08 (10)
0:52:40 (13)
3:05:14 (12)
0:49:05 (10)
3:56:12 (12)
0:50:58 (11)
135210VPEdgarsBremze53:58:33.2+51:31.412.60:43:14 (12)
0:43:14 (12)
1:30:34 (12)
0:47:19 (11)
2:19:43 (12)
0:49:09 (12)
3:08:59 (13)
0:49:16 (11)
3:58:33 (13)
0:49:33 (10)
Ogre OK/OSC
14634VP 55+MārisStabiņš55:21:00.0+133:58.19.30:55:47 (14)
0:55:47 (14)
1:53:53 (14)
0:58:05 (14)
2:58:30 (14)
1:04:36 (14)
4:05:23 (14)
1:06:53 (14)
5:21:00 (14)
1:15:36 (14)

MySport 20km (20 km)

VNumVGGrupaVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-km/hA1A2A3A4A5A6A7A8A9A10Pārstāv
11271VTAleksandrs ArtūrsĻūļe21:03:00.119.00:32:16 (1)
0:32:16 (1)
1:03:00 (1)
0:30:43 (1)
SS Arkādija
21742VTArmandsPivors21:03:41.9+0:41.718.80:32:17 (3)
0:32:17 (3)
1:03:41 (2)
0:31:23 (2)
Ogres biatlona klubs
31643VTZigmārsZučiks21:04:16.3+1:16.218.70:32:17 (2)
0:32:17 (2)
1:04:16 (3)
0:31:59 (3)
Dako Ziemeļvidzeme
41751VT JAlvisPivors21:04:21.4+1:21.218.60:32:18 (4)
0:32:18 (4)
1:04:21 (4)
0:32:02 (4)
Ogres biatlona klubs
51204VTRobertsKlauģis21:05:48.7+2:48.618.20:32:51 (6)
0:32:51 (6)
1:05:48 (5)
0:32:57 (5)
SS Arkādija
61142VT JRenārsGrasis21:07:09.6+4:09.417.90:33:01 (7)
0:33:01 (7)
1:07:09 (6)
0:34:08 (6)
71483VT JLūkassSiliņš21:07:11.2+4:11.017.90:33:02 (8)
0:33:02 (8)
1:07:11 (7)
0:34:09 (7)
Ogre OK
81615VTAudris OdoVītoliņš21:07:23.0+4:22.817.80:32:25 (5)
0:32:25 (5)
1:07:23 (8)
0:34:57 (12)
Ogre OK
91174VT JArtūrs FilipsIgaviņš21:07:29.2+4:29.017.80:33:05 (10)
0:33:05 (10)
1:07:29 (9)
0:34:23 (9)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
101545VT JBrunoŠterns21:07:56.4+4:56.317.70:33:03 (9)
0:33:03 (9)
1:07:56 (10)
0:34:53 (11)
OK Ogre
111506VTRaivisSkoboļevs21:09:22.6+6:22.417.30:34:15 (11)
0:34:15 (11)
1:09:22 (11)
0:35:07 (14)
VRV Metal
121017VTIntarsĀboliņš21:09:32.6+6:32.417.30:34:32 (13)
0:34:32 (13)
1:09:32 (12)
0:35:00 (13)
Vecais Kazlēns
131228VTEdgarsKokorevičs21:09:42.1+6:41.917.20:34:58 (14)
0:34:58 (14)
1:09:42 (13)
0:34:43 (10)
B&Co
141401ST JEsterePiksone21:09:50.9+6:50.717.20:35:36 (16)
0:35:36 (16)
1:09:50 (14)
0:34:14 (8)
151106VT JKajsFogelis21:10:06.2+7:06.117.10:34:21 (12)
0:34:21 (12)
1:10:06 (15)
0:35:44 (16)
Alūksnes Sporta Skola
161079VTRitvarsCelmiņš21:10:49.0+7:48.816.90:35:31 (15)
0:35:31 (15)
1:10:49 (16)
0:35:17 (15)
Vidzemes sporta asociācija
1715710VTSandisVanders21:12:14.6+9:14.416.60:36:04 (18)
0:36:04 (18)
1:12:14 (17)
0:36:09 (17)
181041STElīzeBremze21:14:20.7+11:20.616.10:36:35 (20)
0:36:35 (20)
1:14:20 (18)
0:37:45 (18)
Ogre OK
191367VT JValtersOsis21:14:22.1+11:21.916.10:36:35 (21)
0:36:35 (21)
1:14:22 (19)
0:37:46 (19)
Gulbenes BJSS
2016811VTGuntisZīvers21:14:44.2+11:44.016.10:36:22 (19)
0:36:22 (19)
1:14:44 (20)
0:38:22 (21)
Smiltene
2110812VTKristapsEgle21:15:03.7+12:03.616.00:36:54 (24)
0:36:54 (24)
1:15:03 (21)
0:38:09 (20)
Velo klubs Sigulda
221528VT JAdriansStepe21:16:39.2+13:39.015.70:36:43 (23)
0:36:43 (23)
1:16:39 (22)
0:39:55 (25)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
2312513VTAigarsLebedoks21:17:45.5+14:45.315.40:38:58 (28)
0:38:58 (28)
1:17:45 (23)
0:38:47 (22)
241419VT JMārtiņšPlaudis21:17:58.3+14:58.115.40:36:37 (22)
0:36:37 (22)
1:17:58 (24)
0:41:21 (28)
Vidzemes sporta asociācija
251392STJolantaPence21:18:14.4+15:14.215.30:38:40 (27)
0:38:40 (27)
1:18:14 (25)
0:39:33 (23)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
2616914VTViestursDumpis21:18:30.7+15:30.615.30:38:27 (25)
0:38:27 (25)
1:18:30 (26)
0:40:03 (26)
Cēsis
2715515VTDāvisTobiass21:18:45.0+15:44.815.20:39:01 (29)
0:39:01 (29)
1:18:45 (27)
0:39:43 (24)
2817216VTAleksandrsSerovs21:19:23.8+16:23.715.10:39:03 (30)
0:39:03 (30)
1:19:23 (28)
0:40:20 (27)
2914210VT JOskarsPriedītis21:20:07.5+17:07.315.00:38:37 (26)
0:38:37 (26)
1:20:07 (29)
0:41:29 (29)
Gulbenes BJSS
3015817VTEdgarsVeigurs21:21:34.2+18:34.014.70:39:54 (32)
0:39:54 (32)
1:21:34 (30)
0:41:39 (30)
311471VT 65+PēterisSerovs21:21:43.8+18:43.614.70:39:41 (31)
0:39:41 (31)
1:21:43 (31)
0:42:02 (31)
3216511VT JRenārsŽīgurs21:24:27.7+21:27.514.20:41:17 (33)
0:41:17 (33)
1:24:27 (32)
0:43:10 (38)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
331462ST JLīvaSalmiņa21:24:44.1+21:43.914.20:42:07 (35)
0:42:07 (35)
1:24:44 (33)
0:42:37 (32)
Gulbenes BJSS
3415618VTIvarsTobiass21:24:59.7+21:59.614.10:42:03 (34)
0:42:03 (34)
1:24:59 (34)
0:42:56 (35)
3513419VTMārtiņšMūrmanis21:25:58.2+22:58.014.00:43:14 (40)
0:43:14 (40)
1:25:58 (35)
0:42:43 (34)
Rīgas Brīvostas pārvalde
3617620VTElissDukaļskis21:26:25.1+23:24.913.90:43:45 (43)
0:43:45 (43)
1:26:25 (36)
0:42:39 (33)
Sigulda
3714521VTGuySabo21:26:38.3+23:38.213.90:42:48 (38)
0:42:48 (38)
1:26:38 (37)
0:43:49 (39)
Mežmalas/Madona
381213STIneseKokoreviča21:26:50.2+23:50.113.80:42:31 (36)
0:42:31 (36)
1:26:50 (38)
0:44:19 (41)
B&Co
391284STElīzaMadsena21:27:27.1+24:26.913.70:44:26 (45)
0:44:26 (45)
1:27:27 (39)
0:43:00 (36)
Arona
401295STIlvijaMadsena21:27:37.3+24:37.213.70:44:27 (46)
0:44:27 (46)
1:27:37 (40)
0:43:09 (37)
Arona
411092VT 65+PēterisEriņš21:28:00.3+25:00.113.60:43:43 (42)
0:43:43 (42)
1:28:00 (41)
0:44:16 (40)
4211822VTVoldemarsKaktiņš21:28:08.8+25:08.713.60:43:20 (41)
0:43:20 (41)
1:28:08 (42)
0:44:48 (42)
team
4313023VTMiķelisMajors21:29:21.2+26:21.013.40:44:14 (44)
0:44:14 (44)
1:29:21 (43)
0:45:06 (43)
Baši
441246STJolantaLebedoka21:29:37.5+26:37.413.40:44:27 (47)
0:44:27 (47)
1:29:37 (44)
0:45:09 (44)
451537STSigitaŠilinska21:30:07.4+27:07.213.30:44:42 (50)
0:44:42 (50)
1:30:07 (45)
0:45:24 (45)
4610624VTIvoCauka21:30:28.9+27:28.713.30:43:07 (39)
0:43:07 (39)
1:30:28 (46)
0:47:21 (49)
4714325VTAndrisRomanovskis21:31:00.5+28:00.413.20:42:47 (37)
0:42:47 (37)
1:31:00 (47)
0:48:13 (50)
OGRE
481638STLieneZilvere21:31:13.4+28:13.213.20:45:19 (53)
0:45:19 (53)
1:31:13 (48)
0:45:54 (46)
Siguldas Takas
4913326VTValdisMednis21:31:50.6+28:50.413.10:44:37 (48)
0:44:37 (48)
1:31:50 (49)
0:47:12 (48)
MK APE/ SK LEJASCIEMS
501739STIlzeDumbre21:31:52.4+28:52.313.10:44:40 (49)
0:44:40 (49)
1:31:52 (50)
0:47:11 (47)
Cēsis
5113127VTRaivisMarkuss21:33:22.0+30:21.812.90:45:02 (51)
0:45:02 (51)
1:33:22 (51)
0:48:19 (51)
521053ST JElmaBremze21:35:25.5+32:25.312.60:45:14 (52)
0:45:14 (52)
1:35:25 (52)
0:50:10 (53)
Ogre OK/OSC
5311928VTArtisKalniņš21:37:23.5+34:23.412.30:48:14 (57)
0:48:14 (57)
1:37:23 (53)
0:49:08 (52)
SK Piebalga
541233VT 65+RolandsLaveiķis21:39:11.7+36:11.512.10:47:27 (55)
0:47:27 (55)
1:39:11 (54)
0:51:44 (54)
Kāpa OK
5513212VT JErnests PaulsMednis21:39:37.1+36:36.912.00:46:13 (54)
0:46:13 (54)
1:39:37 (55)
0:53:23 (56)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
5612613VT JEndijsLiepiņš21:42:09.2+39:09.011.70:48:12 (56)
0:48:12 (56)
1:42:09 (56)
0:53:57 (57)
5711129VTJānisGailītis21:43:13.2+40:13.111.60:51:20 (62)
0:51:20 (62)
1:43:13 (57)
0:51:52 (55)
Bebrs
5814930VTSandisSīlītis21:44:53.2+41:53.011.40:50:01 (59)
0:50:01 (59)
1:44:53 (58)
0:54:51 (58)
SK Piebalga
5917014VT JErnestsDumpis21:46:25.7+43:25.611.30:50:28 (60)
0:50:28 (60)
1:46:25 (59)
0:55:57 (59)
Cēsis
6017731VTJānisBeļakovs21:48:16.2+45:16.011.10:51:19 (61)
0:51:19 (61)
1:48:16 (60)
0:56:56 (61)
Jaunmārupe
6115932VTValdisVeinbergs21:51:13.3+48:13.110.80:53:58 (63)
0:53:58 (63)
1:51:13 (61)
0:57:14 (62)
Baudītāji
6211233VTAndisGailītis21:52:29.3+49:29.110.70:53:59 (64)
0:53:59 (64)
1:52:29 (62)
0:58:29 (63)
Markets
6316034VTNikolajsVerhovskis21:59:13.2+56:13.110.11:02:20 (67)
1:02:20 (67)
1:59:13 (63)
0:56:53 (60)
6414435VTArnisRubīns22:12:46.1+69:45.99.01:00:06 (66)
1:00:06 (66)
2:12:46 (64)
1:12:39 (64)
Baudītāji
6510336VTIlvarsBisenieks10:36:03.016.60:36:03 (17)
0:36:03 (17)
NI skilv team
6615137VTGintsSkribāns10:55:43.410.80:55:43 (65)
0:55:43 (65)
167VTUldisVovers1DNF12.30:48:45 (58)
0:48:45 (58)
Rankas KF

Ķelmēni 7km (7 km)

VNumVGGrupaVārdsUzvārdsApļiLaiks+/-km/hA1A2A3A4A5A6A7A8A9A10Pārstāv
12161VV 15MārcisGlāznieks10:25:37.116.40:25:37 (1)
0:25:37 (1)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
22241VVNilsLībietis10:25:47.3+0:10.216.30:25:47 (2)
0:25:47 (2)
SS Arkādija
32332VV 15MatīssSalmiņš10:26:29.3+0:52.215.90:26:29 (3)
0:26:29 (3)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
42051VV 12ErnestsBerkolds10:27:56.6+2:19.515.00:27:56 (4)
0:27:56 (4)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
52232VV 12JāzepsKubuliņš10:28:28.7+2:51.614.70:28:28 (5)
0:28:28 (5)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
62183VV 15ArmandsGulbis10:28:56.7+3:19.614.50:28:56 (6)
0:28:56 (6)
SK Piebalga
72433VV 12KlāvsGavars10:29:10.6+3:33.514.40:29:10 (7)
0:29:10 (7)
Vecpiebalga
82141SV 12AdriānaEisaka10:29:36.6+3:59.414.20:29:36 (8)
0:29:36 (8)
Ogres biatlona klubs
92301SV 15PatrīcijaRutka10:30:29.9+4:52.813.80:30:29 (9)
0:30:29 (9)
Gulbenes BJJS
102192VVAivarsGulbis10:31:23.2+5:46.113.40:31:23 (10)
0:31:23 (10)
112034VV 15KristersBeikulis10:31:29.1+5:52.013.30:31:29 (11)
0:31:29 (11)
122324VV 12MiķelisSalmiņš10:32:23.1+6:46.013.00:32:23 (12)
0:32:23 (12)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
132355VV 12DāvidsStepe10:32:23.6+6:46.513.00:32:23 (13)
0:32:23 (13)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
142152SV 12LaumaGlāzniece10:33:01.2+7:24.112.70:33:01 (14)
0:33:01 (14)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
152026VV 12AdriansAvens10:33:23.4+7:46.312.60:33:23 (15)
0:33:23 (15)
SK Alauksts
162407VV 12PatriksZārdiņš10:33:54.0+8:16.812.40:33:54 (16)
0:33:54 (16)
Vecpiebalgas
172451SVLienaZīvere10:34:01.5+8:24.412.30:34:01 (17)
0:34:01 (17)
Smiltene
182093SV 12StefānijaBuligina10:34:07.6+8:30.512.30:34:07 (18)
0:34:07 (18)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
192462SVDanaPuidze10:34:13.1+8:36.012.30:34:13 (19)
0:34:13 (19)
SK Lejasciems
202138VV 12ArnisČablis10:34:39.8+9:02.712.10:34:39 (20)
0:34:39 (20)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
212069VV 12DanielsBiezais10:35:47.8+10:10.711.70:35:47 (21)
0:35:47 (21)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
222223VVJānisKlimons10:36:29.9+10:52.811.50:36:29 (22)
0:36:29 (22)
2320710VV 12RonaldsBrekte10:36:33.7+10:56.611.50:36:33 (23)
0:36:33 (23)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
242263SVLauraOkmane10:37:15.0+11:37.811.30:37:15 (24)
0:37:15 (24)
252114SV 12AneteČable10:37:55.6+12:18.511.10:37:55 (25)
0:37:55 (25)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
262364SVDaceStīpniece10:38:56.3+13:19.210.80:38:56 (26)
0:38:56 (26)
Ogre OK/OSC
272414VVDāvisZārdiņš10:39:03.6+13:26.510.80:39:03 (27)
0:39:03 (27)
Vecpiebalga
282045SV 12Mišela TīnaBerkolde10:39:27.3+13:50.210.60:39:27 (28)
0:39:27 (28)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
292375VVJānisSupe10:39:28.3+13:51.110.60:39:28 (29)
0:39:28 (29)
302386SV 12AliseVanaga10:39:35.9+13:58.710.60:39:35 (30)
0:39:35 (30)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
312297SV 12MadaraPloriņa10:40:10.4+14:33.310.50:40:10 (31)
0:40:10 (31)
322088SV 12ElēnaBremze10:42:00.4+16:23.310.00:42:00 (32)
0:42:00 (32)
Ogre OK/OSC
332129SV 12AnitraČable10:43:01.5+17:24.49.80:43:01 (33)
0:43:01 (33)
Gulbenes BJSS / SK Lejasciems
342255SVBeāteMedne10:49:08.1+23:31.08.50:49:08 (34)
0:49:08 (34)
SK Lejasciems
3524811VV 12RūdolfsDumbris10:49:27.2+23:50.18.50:49:27 (35)
0:49:27 (35)
Cēsis
362346SVAnitaSkinuma10:52:13.1+26:36.08.00:52:13 (36)
0:52:13 (36)
372102SV 15ElīnaCeple10:53:26.3+27:49.27.90:53:26 (37)
0:53:26 (37)
382506VVIngusBeļakovs10:53:42.7+28:05.67.80:53:42 (38)
0:53:42 (38)
3924910SV 12AliseDumbre10:55:49.1+30:12.07.50:55:49 (39)
0:55:49 (39)
Cēsis
402217SVDaceKaļķe10:56:55.2+31:18.17.40:56:55 (40)
0:56:55 (40)
412018SVDiānaĀboliņa11:03:01.2+37:24.16.71:03:01 (41)
1:03:01 (41)
Vecais Kazlēns
422283SV 15LauraPērkone11:15:23.9+49:46.85.61:15:23 (42)
1:15:23 (42)
432477VVImantsBruževics11:19:40.7+54:03.65.31:19:40 (43)
1:19:40 (43)
Jaunpiebalga