Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Velo diena Iecavā 2021
Top 6 pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
1
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
VELOBRAUCIENS (26 km) / Z
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
60
Toms
Baumerts
0:45:59.6
33.9
Ķekavas NSS
2
97
Kristers
Štrauhmanis
0:50:12.3
31.1
Ķekavas NSS
3
98
Oskars
Štrauhmanis
0:52:33.7
29.7
Ķekavas NSS
4
150
Rudolfs
Zujevs
0:52:34.2
29.7
RRS
5
128
Kārlis
Klaužs
0:56:48.4
27.5
RRS
6
142
Markuss
Žilinskis
1:14:00.4
21.1
Zilis un Ko
VELOBRAUCIENS (26 km) / M
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
127
Ieva
Jurēviča
0:50:13.6
31.1
rrs alfa
2
29
Samanta
Roziņa
1:03:55.9
24.4
Latvian Cycling Girls
3
143
Sofija
Feldmane
1:24:23.9
18.5
4
106
Amanda
Rozentāle
1:43:02.1
15.1
VELOBRAUCIENS (26 km) / JV
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
167
Rodrigo
Beļajevs
0:37:57.6
41.1
RRS
2
168
Mikus Rūdolfs
Stelps
0:39:50.9
39.1
EVELO TEAM/ RRS
3
140
Jēkabs
Zujevs
0:42:47.9
36.5
RRS
4
137
Marks
Jakobsons
0:47:38.3
32.7
5
158
Toms
Strēlis
0:50:12.3
31.1
RRS/VELOSHOPS
6
135
Artis
Duklavs
0:56:46.6
27.5
Bauskas Būvmateriālu tirgus
VELOBRAUCIENS (26 km) / JS
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
171
Patrīcija
Priede
1:10:59.7
22.0
AGROTRAC
2
152
Lelde
Podniece
1:23:06.3
18.8
3
153
Loreta
Krikuna
1:23:09.6
18.8
VELOBRAUCIENS (26 km) / V
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
1
Ģirts
Cirvelis
0:37:54.5
41.2
Roadex
2
94
Jānis
Baltušs
0:37:55.3
41.1
Bauskas velokomanda
3
118
Jānis
Rubiks
0:39:36.3
39.4
DAKO Ziemeļvidzeme
4
147
Niklāvs
Boļšis
0:39:36.3
39.4
5
24
Arvils
Vikštrems
0:40:11.2
38.8
Velo+ Bottari Baltic
6
9
Romans
Trojanovs
0:40:11.6
38.8
Velo+ Bottari Baltic
VELOBRAUCIENS (26 km) / S
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
146
Renāte
Rodionova
0:42:03.4
37.1
Ādaži
2
17
Anita
Antone
0:43:27.4
35.9
Latvian Cycling Girls
3
172
Lana
Bugrova
0:50:17.3
31.0
Velo+ Bottari Baltic
4
104
Marina
Harlamova
0:52:36.7
29.7
Latvian Cycling Girls
5
27
Ilga
Bāliņa
0:55:16.6
28.2
Latvian Cycling Girls
6
37
Līva
Priekule
0:56:43.6
27.5
Latvian Cycling Girls
VELOBRAUCIENS (26 km) / K
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
5
Igors
Rackovs
0:39:51.5
39.1
Velo+ Bottari Baltic
2
115
Valters
Cēsnieks
0:39:52.6
39.1
3
23
Andrejs
Ahmerovs
0:40:13.6
38.8
Velo+ Bottari Baltic
4
3
Gaitis
Kasperovičs
0:42:24.9
36.8
Baldones velokomanda
5
145
Sergejs
Rodionovs
0:42:37.6
36.6
Ādaži
6
22
Jānis
Vējons
0:43:24.3
35.9
VELOBRAUCIENS (26 km) / D
V
Num
Vārds
Uzvārds
Laiks
km/h
Pārstāv
1
20
Olga
Ballo
0:49:13.6
31.7
Velo+ Bottari Baltic
2
109
Evita
Belija
0:58:46.1
26.5
3
111
Daiga
Skuja
1:01:00.7
25.6
4
154
Gita
Podniece
1:02:11.6
25.1
5
95
Ilze
Krilova
1:23:40.2
18.6
6
46
Anita
Rācene
1:34:48.3
16.5