Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Velo diena Iecavā 2021
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
VELOBRAUCIENS (26 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Iecavas čemp.
Stat.
1
1
1
V
Ģirts
Cirvelis
0:37:54.5
41.2
Roadex
Iecava
2
94
2
V
Jānis
Baltušs
0:37:55.3
+0:00.8
41.1
Bauskas velokomanda
3
167
1
JV
Rodrigo
Beļajevs
0:37:57.6
+0:03.0
41.1
RRS
4
118
3
V
Jānis
Rubiks
0:39:36.3
+1:41.7
39.4
DAKO Ziemeļvidzeme
Riga
5
147
4
V
Niklāvs
Boļšis
0:39:36.3
+1:41.7
39.4
Kekavas nov. Alejas
6
168
2
JV
Mikus Rūdolfs
Stelps
0:39:50.9
+1:56.4
39.1
EVELO TEAM/ RRS
7
5
1
K
Igors
Rackovs
0:39:51.5
+1:57.0
39.1
Velo+ Bottari Baltic
Rīga
8
115
2
K
Valters
Cēsnieks
0:39:52.6
+1:58.1
39.1
Rīga
9
24
5
V
Arvils
Vikštrems
0:40:11.2
+2:16.6
38.8
Velo+ Bottari Baltic
Carnikava
10
9
6
V
Romans
Trojanovs
0:40:11.6
+2:17.0
38.8
Velo+ Bottari Baltic
Riga
11
33
7
V
Oskars
Švāgers
0:40:11.6
+2:17.0
38.8
Bauskas velokomanda
Bauska
12
23
3
K
Andrejs
Ahmerovs
0:40:13.6
+2:19.0
38.8
Velo+ Bottari Baltic
13
53
8
V
Elvijs
Millers
0:41:32.3
+3:37.7
37.6
Velo+ Bottari Baltic
Jūrmala
14
141
9
V
Roberts
Fimbauers
0:41:58.8
+4:04.2
37.2
#nightrideriga
Valmiera
15
11
10
V
Martins
Aleksejevs
0:41:59.0
+4:04.4
37.2
Veču lauks
Riga
16
174
11
V
Edijs
Šaicāns
0:42:02.3
+4:07.8
37.1
17
119
12
V
Mārtiņš
Šteins
0:42:19.6
+4:25.0
36.9
18
3
4
K
Gaitis
Kasperovičs
0:42:24.9
+4:30.4
36.8
Baldones velokomanda
Baldone
19
75
13
V
Raitis
Bēmers
0:42:28.1
+4:33.6
36.7
Baldones velokomanda
Baldone
20
50
14
V
Andrejs
Lipskis
0:42:31.1
+4:36.5
36.7
Flatland Warriors
Jelgava
21
145
5
K
Sergejs
Rodionovs
0:42:37.6
+4:43.0
36.6
Ādaži
Carnikava
22
140
3
JV
Jēkabs
Zujevs
0:42:47.9
+4:53.3
36.5
RRS
Rīga
23
129
15
V
Jānis
Beseris
0:42:52.7
+4:58.1
36.4
Rīga
24
79
16
V
Raitis
Cirvelis
0:43:24.2
+5:29.6
35.9
Roadex
Iecava
25
22
6
K
Jānis
Vējons
0:43:24.3
+5:29.7
35.9
Baldone
26
120
7
K
Dainis
Šīns
0:43:24.7
+5:30.1
35.9
Jelgava
27
107
8
K
Agris
Kalējs
0:43:25.2
+5:30.6
35.9
Jūrmala
28
103
17
V
Alvis
Mikovs
0:43:25.5
+5:30.9
35.9
Riga
29
8
18
V
Kaspars
Graudins
0:43:25.9
+5:31.4
35.9
Force Fix
Rīga
30
25
19
V
Akeksandrs
Kurbatskis
0:43:26.2
+5:31.6
35.9
Velo+ Bottari Baltic
Bajāri
31
32
9
K
Andrejs
Pisarenko
0:43:27.1
+5:32.5
35.9
Velo+ Bottari Baltic
JELGAVA
32
18
20
V
Ivars
Jurbergs
0:45:25.7
+7:31.2
34.3
Velo Iecava
Iecava
33
181
21
V
Raivo
Reigass
0:45:59.2
+8:04.6
33.9
34
60
1
Z
Toms
Baumerts
0:45:59.6
+8:05.0
33.9
Ķekavas NSS
Baldone
35
34
22
V
Lauris
Liepins
0:46:38.5
+8:43.9
33.4
36
85
23
V
Gatis
Pelēķis
0:47:31.6
+9:37.0
32.8
Code
37
36
24
V
Raimonds
Priekulis
0:47:32.9
+9:38.3
32.8
Rīga
38
40
25
V
Artis
Prikulis
0:47:35.1
+9:40.5
32.8
Madonas novads
39
35
10
K
Guntis
Krūze
0:47:35.5
+9:40.9
32.8
Velo+ Bottari Baltic
Riga
40
137
4
JV
Marks
Jakobsons
0:47:38.3
+9:43.7
32.7
41
177
26
V
Antons
Liseckis
0:47:39.6
+9:45.1
32.7
LMT
42
62
27
V
Ilmārs
Misa
0:47:41.5
+9:46.9
32.7
Virsotne/MARMOT
Uzvara
43
19
28
V
Armands
Priekulis
0:47:47.4
+9:52.8
32.6
Rīga
44
26
29
V
Alvis
Bringulis
0:47:49.0
+9:54.5
32.6
VELO EXPRESS SCOTT
Iecava
45
170
11
K
Māris
Priede
0:48:21.8
+10:27.2
32.3
AGROTRAC
46
173
12
K
Edgars
Balodis
0:49:13.6
+11:19.0
31.7
Velo+ BottariBaltic
47
88
30
V
Andris
Dreimanis
0:50:09.4
+12:14.8
31.1
Jelgava
48
74
31
V
Mārtiņš
Riņķis
0:50:11.5
+12:16.9
31.1
49
158
5
JV
Toms
Strēlis
0:50:12.3
+12:17.8
31.1
RRS/VELOSHOPS
Mārupe
50
97
2
Z
Kristers
Štrauhmanis
0:50:12.3
+12:17.8
31.1
Ķekavas NSS
Salaspils
51
86
32
V
Toms
Kalviskis
0:50:13.1
+12:18.5
31.1
Riga
52
93
33
V
Jānis
Jansons
0:50:13.2
+12:18.6
31.1
Force Fix
Rīga
53
66
34
V
Valērijs
Monskis
0:50:13.4
+12:18.9
31.1
Daugavpils
54
148
13
K
Normunds
Boļšis
0:50:20.8
+12:26.2
31.0
Kekavas nov. Alejas
55
84
35
V
Ritvars
Priede
0:50:21.2
+12:26.6
31.0
56
112
14
K
Gints
Cirvelis
0:51:05.6
+13:11.0
30.5
Roadex
Iecava
57
131
36
V
Deniss
Macevičs
0:52:06.2
+14:11.6
29.9
Bauskas velokomanda
Bauska
58
98
3
Z
Oskars
Štrauhmanis
0:52:33.7
+14:39.2
29.7
Ķekavas NSS
Salaspils
59
150
4
Z
Rudolfs
Zujevs
0:52:34.2
+14:39.7
29.7
RRS
Rīga
60
124
15
K
Rolands
Gradkovskis
0:52:34.9
+14:40.3
29.7
61
72
37
V
Reinis
Upenieks
0:52:37.8
+14:43.2
29.6
Iecava
62
42
16
K
Pēteris
Meņģelis
0:52:37.8
+14:43.2
29.6
Jūrmala
63
68
17
K
Raimonds
Rubiķis
0:52:39.3
+14:44.8
29.6
Rīga
64
54
18
K
Nikolajs
Lipskis
0:53:01.0
+15:06.4
29.4
Flatland Warriors
65
21
38
V
Andrejs
Djatlo
0:53:59.3
+16:04.8
28.9
66
156
19
K
Aigars
Umblejs
0:54:34.6
+16:40.0
28.6
velotreniņi.lv
Sigulda
67
164
20
K
Mārtiņš
Serliņš
0:54:35.2
+16:40.6
28.6
68
161
21
K
Hubertus
Veldmeijer
0:54:40.8
+16:46.3
28.5
69
30
22
K
Rauls
Roziņš
0:54:43.8
+16:49.3
28.5
Salaspils
70
135
6
JV
Artis
Duklavs
0:56:46.6
+18:52.0
27.5
Bauskas Būvmateriālu tirgus
71
128
5
Z
Kārlis
Klaužs
0:56:48.4
+18:53.9
27.5
RRS
Salaspils
72
123
39
V
Emīls
Štāls
0:58:35.3
+20:40.7
26.6
Iecava
73
169
40
V
Gatis
Stankevičs
0:58:35.8
+20:41.3
26.6
Iecava
74
163
23
K
Rūdolfs Zigurds
Veide
0:58:36.7
+20:42.1
26.6
Latvello
75
49
24
K
Andis
Cers
0:58:37.2
+20:42.6
26.6
Iecava
76
116
41
V
Ivo
Mosins
0:59:11.7
+21:17.1
26.4
Force Fix
Rīga
77
58
42
V
Normunds
Feldmanis
0:59:13.2
+21:18.7
26.3
78
138
43
V
Kristaps
Ozols
0:59:55.4
+22:00.9
26.0
Jelgava
79
14
44
V
Mārtiņš
Urtāns
1:01:20.1
+23:25.6
25.4
Bauska
80
155
25
K
Jurs
Podnieks
1:02:11.4
+24:16.8
25.1
Jelgava
81
108
26
K
Ēriks
Kristapsons
1:02:46.2
+24:51.7
24.9
82
69
45
V
Edgars
Krjukovs
1:03:16.1
+25:21.5
24.7
Bauska
83
51
46
V
Martins
Viksna
1:04:37.3
+26:42.7
24.1
Bauska
84
99
27
K
Salvis
Putāns
1:04:41.1
+26:46.5
24.1
Žagatas
85
73
47
V
Kaspars
Mallons
1:04:41.6
+26:47.1
24.1
Iecava
86
100
7
JV
Reinis
Putāns
1:08:20.5
+30:25.9
22.8
Žagatas
87
96
28
K
Erlands
Krilovs
1:08:36.0
+30:41.5
22.7
Jelgava
88
133
8
JV
Dans
Bastons
1:09:09.5
+31:14.9
22.6
Iecava
89
159
48
V
Andrejs
Balika
1:09:44.2
+31:49.7
22.4
Rīga
90
48
49
V
Jānis
Bāliņš
1:11:51.9
+33:57.4
21.7
91
56
50
V
Jurijs
Nazarovs
1:12:58.4
+35:03.8
21.4
Daugavpils
92
142
6
Z
Markuss
Žilinskis
1:14:00.4
+36:05.8
21.1
Zilis un Ko
Bauska
93
117
51
V
Mihails
Haļitovs
1:14:09.0
+36:14.5
21.0
Iecava
94
180
7
Z
Markuss
Timermanis
1:15:38.4
+37:43.9
20.6
95
125
8
Z
Rainers
Viļums
1:20:03.6
+42:09.0
19.5
Iecava
96
126
29
K
Juris
Vovčoks
1:20:04.2
+42:09.6
19.5
Iecava
97
176
9
JV
Reinis
Linejs
1:22:55.2
+45:00.6
18.8
Lineji
Iecava
98
175
30
K
Rolands
Linejs
1:22:55.2
+45:00.6
18.8
Lineji
Iecava
99
165
52
V
Māris
Kazāks
1:27:45.7
+49:51.2
17.8
MK
Iecava
100
166
9
Z
Kārlis
Kazāks
1:27:46.0
+49:51.4
17.8
MK
Iecava
101
31
53
V
Andrejs
Pegasovs
1:43:53.2
+65:58.6
15.0
Velo+ Bottari Baltic
Rīga
102
178
10
JV
Emīls
Zālītis
1:43:53.2
+65:58.7
15.0
RRS Alfa
103
76
54
V
Ivars
Šteinbergs
1:43:54.5
+65:59.9
15.0
Rīga
104
16
55
V
Sergejs
Konstantinovs
1:51:29.4
+73:34.8
14.0
Misa
134
JV
Daniels
Vasiljevs
Velo centrs
Ievava
Izst.
157
Z
Justs Uga
Umblejs
DNF
15.0
velotreniņi.lv
Sigulda
Izst.
VELOBRAUCIENS (26 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Iecavas čemp.
Stat.
1
146
1
S
Renāte
Rodionova
0:42:03.4
37.1
Ādaži
Carnikava
2
17
2
S
Anita
Antone
0:43:27.4
+1:24.0
35.9
Latvian Cycling Girls
3
20
1
D
Olga
Ballo
0:49:13.6
+7:10.1
31.7
Velo+ Bottari Baltic
Ādaži
4
127
1
M
Ieva
Jurēviča
0:50:13.6
+8:10.1
31.1
rrs alfa
Rīga
5
172
3
S
Lana
Bugrova
0:50:17.3
+8:13.9
31.0
Velo+ Bottari Baltic
6
104
4
S
Marina
Harlamova
0:52:36.7
+10:33.2
29.7
Latvian Cycling Girls
Rīga
7
27
5
S
Ilga
Bāliņa
0:55:16.6
+13:13.1
28.2
Latvian Cycling Girls
8
37
6
S
Līva
Priekule
0:56:43.6
+14:40.2
27.5
Latvian Cycling Girls
Rīga
9
78
7
S
Sanda
Vasiļjeva
0:58:37.2
+16:33.7
26.6
Latvian Cycling Girls
Mārupe
10
102
8
S
Māra
Žeikare
0:58:37.2
+16:33.7
26.6
Latvian Cycling Girls
Baldones novads
11
136
9
S
Krista
Belija
0:58:45.5
+16:42.1
26.5
12
109
2
D
Evita
Belija
0:58:46.1
+16:42.6
26.5
13
111
3
D
Daiga
Skuja
1:01:00.7
+18:57.2
25.6
Iecava
14
28
10
S
Gunta
Roziņa
1:01:54.9
+19:51.4
25.2
Latvian Cycling Girls
Salaspils
15
154
4
D
Gita
Podniece
1:02:11.6
+20:08.1
25.1
16
70
11
S
Lita
Krjukova
1:03:16.1
+21:12.6
24.7
Bauska
17
29
2
M
Samanta
Roziņa
1:03:55.9
+21:52.5
24.4
Latvian Cycling Girls
Salaspils
18
101
12
S
Līga
Skrīvele
1:04:42.2
+22:38.8
24.1
Salaspils
19
87
13
S
Linda
Mikanovska
1:05:10.3
+23:06.9
23.9
Latvian Cycling Girls
Rīga
20
91
14
S
Inese
Bogdane
1:07:13.8
+25:10.4
23.2
Iecava
21
110
15
S
Zanda
Stankeviča
1:08:05.7
+26:02.2
22.9
Rīga
22
171
1
JS
Patrīcija
Priede
1:10:59.7
+28:56.2
22.0
AGROTRAC
23
57
16
S
Gunita
Sermā
1:12:57.5
+30:54.1
21.4
Daugavpils
24
179
17
S
Una
Timermane
1:15:38.7
+33:35.2
20.6
Latvian Cycling Girls
25
92
18
S
Liene
Smalkā
1:20:38.4
+38:35.0
19.3
Iecava
26
59
19
S
Marina
Feldmane
1:21:15.1
+39:11.7
19.2
27
152
2
JS
Lelde
Podniece
1:23:06.3
+41:02.8
18.8
Jelgava
28
153
3
JS
Loreta
Krikuna
1:23:09.6
+41:06.2
18.8
Jelgava
29
95
5
D
Ilze
Krilova
1:23:40.2
+41:36.8
18.6
30
143
3
M
Sofija
Feldmane
1:24:23.9
+42:20.5
18.5
31
45
20
S
Agnese
Krūze
1:27:19.1
+45:15.7
17.9
32
46
6
D
Anita
Rācene
1:34:48.3
+52:44.8
16.5
Iecava
33
55
21
S
Ieva
Gaile
1:34:48.3
+52:44.8
16.5
34
121
7
D
Ligita
Pāruma
1:42:05.3
+60:01.9
15.3
Bauska
35
105
22
S
Dita
Niedrīte
1:43:00.7
+60:57.2
15.1
Iecava
36
106
4
M
Amanda
Rozentāle
1:43:02.1
+60:58.7
15.1
Iecava