Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Skrējiens Patriots 2019
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
23km (23 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
156
1
V23
Endijs
Titomers
1:35:24.7
4.1
Jelgavas novada sporta centrs
2
115
2
V23
Andris
Trūps
1:38:59.9
+3:35.1
4.3
MARATONA KLUBS 2009
3
131
3
V23
Artūrs
Blūmiņš
1:39:43.5
+4:18.8
4.3
Virsotne/MARMOT
4
217
4
V23
Miks
Pētersons
1:42:03.0
+6:38.2
4.4
Daiļrade Koks
5
510
5
V23
Aivis
Šiliņš
1:44:57.7
+9:32.9
4.6
JNSC
6
516
6
V23
Valdis
Rozentāls
1:46:55.7
+11:31.0
4.6
7
148
7
V23
Edijs
Vilnis
1:47:25.6
+12:00.9
4.7
VSK Noskrien
8
151
8
V23
Einārs
Šillers
1:47:52.0
+12:27.3
4.7
Kvist
9
186
9
V23
Jānis
Jurševskis
1:48:56.7
+13:32.0
4.7
10
235
10
V23
Valdis
Miezītis
1:49:18.2
+13:53.4
4.8
VSK Noskrien
11
172
11
V23
Intars
Vēberis
1:49:49.5
+14:24.8
4.8
12
170
12
V23
Imants
Kaldre
1:51:02.8
+15:38.1
4.8
VSK Noskrien
13
144
13
V23
Edgars
Goba
1:51:55.2
+16:30.5
4.9
Salaspils Zīriņi
14
178
14
V23
Ivo
Zemturis
1:52:33.1
+17:08.4
4.9
Juno Runners
15
100
15
V23
Agnis
Apinis
1:52:41.7
+17:17.0
4.9
RUNCIS
16
130
16
V23
Artūrs
Pielēns-Pelēns
1:53:35.8
+18:11.1
4.9
Squalio
17
187
17
V23
Jurģis
Stukuls
1:54:25.4
+19:00.6
5.0
Kvist
18
112
18
V23
Andrejs
Grēvis
1:56:29.7
+21:04.9
5.1
AG2
19
127
19
V23
Arnis
Sluga
1:56:37.1
+21:12.4
5.1
20
232
20
V23
Toms
Kaufmanis
1:56:47.9
+21:23.2
5.1
Maratona Klubs
21
518
21
V23
Artūrs
Rundzāns
1:56:51.2
+21:26.5
5.1
SELONIJA
22
157
22
V23
Erlens
Grunckis
1:57:01.4
+21:36.7
5.1
23
222
23
V23
Pēteris
Kļava
1:57:34.6
+22:09.8
5.1
24
514
24
V23
Dainis
Saukāns
1:57:36.0
+22:11.3
5.1
25
166
25
V23
Ģirts
Draugs
1:57:47.1
+22:22.4
5.1
Daiļrade Koks
26
132
26
V23
Atis
Kļavis
1:58:10.2
+22:45.5
5.1
Jaunmārupe skrien!
27
230
27
V23
Pēteris
Roze
1:58:31.3
+23:06.6
5.2
Spēkakoks
28
119
28
V23
Andris
Markavs
1:58:36.0
+23:11.3
5.2
Saldus virves vilkšanas klubs
29
225
29
V23
Romans
Ščugarevs
1:59:03.0
+23:38.3
5.2
30
111
30
V23
Andrejs
Liepkalns
1:59:31.2
+24:06.5
5.2
31
140
31
V23
Dainis
Muško
1:59:35.5
+24:10.8
5.2
Kartavkalnu buki
32
216
32
V23
Mārtiņš
Herings
2:00:00.9
+24:36.1
5.2
Emergn
33
164
33
V23
Gusts
Linkevičs
2:00:48.4
+25:23.6
5.3
Lapsas
34
209
34
V23
Māris
Lūsis
2:01:00.2
+25:35.5
5.3
Skrienošie Lūši
35
124
35
V23
Armands
Lunts
2:01:33.8
+26:09.1
5.3
VSK Noskrien
36
193
36
V23
Kristaps
Zabarovskis
2:01:40.2
+26:15.5
5.3
Saldus Boksa Klubs
37
238
37
V23
Vladimirs
Priede
2:02:13.8
+26:49.0
5.3
38
212
38
V23
Mārtiņš
Jansons
2:02:18.9
+26:54.1
5.3
39
125
39
V23
Arnis
Ābelīte
2:05:38.1
+30:13.3
5.5
Virsotne/MARMOT
40
219
40
V23
Niklāvs Emīls
Eglītis
2:06:34.3
+31:09.6
5.5
Jāņkalni
41
192
41
V23
Kristaps
Bergfelds
2:07:15.7
+31:51.0
5.5
42
184
42
V23
Jānis
Radziņš
2:07:38.1
+32:13.3
5.5
VSK Noskrien
43
515
43
V23
Jānis
Zariņš
2:07:42.8
+32:18.0
5.6
44
233
44
V23
Uģis
Kūliņš
2:09:08.2
+33:43.4
5.6
Saulkrasti
45
215
45
V23
Mārtiņš
Brenčs
2:09:22.0
+33:57.3
5.6
46
126
46
V23
Arnis
Millers
2:10:30.6
+35:05.9
5.7
Certex Latvija
47
531
47
V23
Arnis
Mallbergs
2:11:16.9
+35:52.2
5.7
VSK NOSKRIEN
48
501
48
V23
Ivars
Brauns
2:12:04.7
+36:40.0
5.7
ULTRA MARINE
49
165
49
V23
Ģirts
Vēsma
2:13:33.1
+38:08.4
5.8
Daiļrade Koks
50
223
50
V23
Raitis
Gržibovskis
2:14:59.0
+39:34.3
5.9
VSK Noskrien
51
512
51
V23
Ilmārs
Pūce
2:15:18.3
+39:53.6
5.9
IeM VUGD Sigulda
52
519
52
V23
Emīls
Gailis
2:15:31.0
+40:06.3
5.9
SELONIJA
53
147
53
V23
Edgars
Lapiņš
2:16:20.3
+40:55.5
5.9
SSE Riga
54
150
54
V23
Edmunds
Stepiņš
2:16:36.2
+41:11.5
5.9
55
145
55
V23
Edgars
Markševics
2:17:28.5
+42:03.8
6.0
Sporta Patriots
56
113
56
V23
Andris
Bērziņš
2:18:04.7
+42:39.9
6.0
57
117
57
V23
Andris
Jansons
2:18:21.8
+42:57.0
6.0
Daiļrade Koks
58
141
58
V23
Dairis
Bodnieks
2:18:52.3
+43:27.6
6.0
59
103
59
V23
Aivars
Fogelis
2:19:57.2
+44:32.5
6.1
60
221
60
V23
Olafs
Smiltnieks
2:20:10.2
+44:45.5
6.1
Olainfarm
61
180
61
V23
Jānis
Kopmanis
2:20:19.2
+44:54.5
6.1
62
149
62
V23
Edmunds
Gržibovskis
2:20:34.6
+45:09.9
6.1
VSK Noskrien
63
535
63
V23
Gunārs
Grundstocs
2:21:30.1
+46:05.4
6.2
VSK NOSKRIEN
64
213
64
V23
Mārtiņš
Freibergs
2:21:48.1
+46:23.3
6.2
VSK Noskrien
65
123
65
V23
Arguts
Keirāns
2:22:23.9
+46:59.2
6.2
Daiļrade Koks
66
159
66
V23
Gints
Žukovskis
2:22:26.1
+47:01.3
6.2
Kvist
67
118
67
V23
Andris
Pommers
2:26:41.3
+51:16.6
6.4
Salaspils zīriņi
68
174
68
V23
Ivars
Jansons
2:29:46.3
+54:21.6
6.5
69
196
69
V23
Krišjānis
Neijs
2:30:57.2
+55:32.5
6.6
Pēdējās vietas pavēlnieki
70
138
70
V23
Dainis
Driņķis
2:30:57.5
+55:32.8
6.6
DzSK Lokomotīve
71
181
71
V23
Jānis
Mirķis
2:31:41.9
+56:17.2
6.6
Spēkakoks
72
231
72
V23
Toms
Mirķis
2:31:42.8
+56:18.1
6.6
Spēkakoks
73
182
73
V23
Jānis
Marčinkus
2:34:36.1
+59:11.3
6.7
S/K Ozolnieki
74
517
74
V23
Rinalds
Aļeksjonoks
2:35:40.2
+60:15.5
6.8
75
505
75
V23
Ģints
Konošonoks
2:36:27.8
+61:03.1
6.8
76
236
76
V23
Viesturs
Tohvs
2:36:28.6
+61:03.9
6.8
77
120
77
V23
Andris
Melnis
2:39:33.5
+64:08.8
6.9
Olainfarm
78
509
78
V23
Ainis
Sīpols
2:45:53.4
+70:28.6
7.2
79
533
79
V23
Artūrs
Batars
2:50:24.7
+75:00.0
7.4
80
538
80
V23
Māris
Avotiņš
2:50:37.9
+75:13.1
7.4
ind
81
142
81
V23
Dāvis
Liepa
2:51:07.2
+75:42.5
7.4
Degošā celma gāzēji
82
146
82
V23
Edgars
Ķirsis
2:56:05.6
+80:40.9
7.7
Kvist
83
242
83
V23
Zigurds
Greivulis
2:57:44.0
+82:19.2
7.7
84
185
84
V23
Jānis
Birģelis
2:58:41.4
+83:16.6
7.8
85
169
85
V23
Imants
Ločmelis
3:05:14.0
+89:49.2
8.1
Nūjo ar vēju
86
234
86
V23
Uldis
Dīcis
3:23:13.4
+107:48.7
8.8
Gausā Jūdze
87
106
87
V23
Aleksandrs
Naumenko
3:32:04.3
+116:39.6
9.2
Gausā Jūdze
88
220
88
V23
Normunds
Šibeiks
3:36:49.1
+121:24.3
9.4
Nūjo priekam
89
162
89
V23
Guntars
Ozols
3:43:18.3
+127:53.6
9.7
Nūjo priekam
90
104
90
V23
Aivars
Noviks-Grasis
4:26:48.8
+171:24.1
11.6
23km (23 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
173
1
S23
Irita
Puķīte
1:47:16.5
4.7
Saulkrasti
2
152
2
S23
Elina
Petrovska
2:00:00.3
+12:43.7
5.2
3
195
3
S23
Kristīne
Slikšāne
2:08:35.6
+21:19.1
5.6
Jaunmārupe skrien
4
224
4
S23
Renāte
Šēra
2:09:30.8
+22:14.2
5.6
5
128
5
S23
Arnita
Sorokina
2:10:09.9
+22:53.3
5.7
Noskrien Cēsis
6
207
6
S23
Māra
Kunrade
2:11:12.8
+23:56.3
5.7
7
154
7
S23
Elvita
Alksne
2:12:25.3
+25:08.7
5.8
ZVOC
8
199
8
S23
Laura
Puķīte
2:17:10.6
+29:54.0
6.0
Ozons
9
240
9
S23
Zane
Ziemele
2:24:22.0
+37:05.5
6.3
10
160
10
S23
Gunta
Reinicāne
2:24:35.4
+37:18.8
6.3
11
122
11
S23
Anta
Veite
2:25:12.0
+37:55.5
6.3
12
241
12
S23
Zane
Timma
2:28:42.3
+41:25.7
6.5
Katrīna SK
13
503
13
S23
Ilze
Stukule
2:29:04.7
+41:48.1
6.5
SK Katrīna/Kuldīga
14
204
14
S23
Ligita
Leitlande
2:31:44.3
+44:27.7
6.6
Zemgales Ziņas
15
179
15
S23
Jana
Romanovska
2:31:44.6
+44:28.0
6.6
Zemgales Ziņas
16
227
16
S23
Sabīne
Eglīte
2:32:07.1
+44:50.5
6.6
17
143
17
S23
Dina
Zūdiņa
2:36:27.1
+49:10.5
6.8
18
177
18
S23
Iveta
Kalēja
2:36:28.1
+49:11.5
6.8
Autohof
19
200
19
S23
Liāna
Aldiņa
2:38:29.9
+51:13.3
6.9
Olainfarm
20
194
20
S23
Kristīne
Zvingevica - Kalnina
2:39:28.2
+52:11.6
6.9
MTS / Kliba drosme
21
190
21
S23
Katrīna
Veinberga
2:40:50.3
+53:33.7
7.0
Alus Bites
22
167
22
S23
Iluta
Koidu
2:40:50.4
+53:33.8
7.0
Alus bites
23
237
23
S23
Vineta
Skrastiņa
2:45:17.1
+58:00.6
7.2
Noskrien Cēsis
24
508
24
S23
Evija
Šica
2:45:52.4
+58:35.8
7.2
25
155
25
S23
Elza Līna
Liniņa
2:50:07.4
+62:50.8
7.4
26
158
26
S23
Evija
Kļave
2:51:05.9
+63:49.3
7.4
Jaunmārupe skrien!
27
137
27
S23
Dace
Hartmane
2:51:12.6
+63:56.0
7.4
Talsu pauguraines zaķi
28
203
28
S23
Līga
Irbe
2:51:13.0
+63:56.4
7.4
Talsu pauguraines Zaķi
29
205
29
S23
Linda
Hauka
2:52:45.2
+65:28.6
7.5
30
202
30
S23
Līga
Barovska
2:52:45.6
+65:29.0
7.5
31
198
31
S23
Laura
Vilka
2:57:35.1
+70:18.5
7.7
32
201
32
S23
Liene
Krauze
2:58:41.1
+71:24.6
7.8
33
133
33
S23
Benita
Ločmele
3:05:11.8
+77:55.2
8.1
Nūjo ar vēju
34
134
34
S23
Dace
Janeka
3:05:12.1
+77:55.5
8.1
Nūjo ar vēju
35
176
35
S23
Iveta
Radiņa-Liepkaula
3:07:44.1
+80:27.5
8.2
SK Tērauds
36
101
36
S23
Aida
Graudiņa
3:19:25.6
+92:09.0
8.7
37
206
37
S23
Linda
Danilāne
3:19:25.9
+92:09.3
8.7
Olainfarm
38
161
38
S23
Gunta
Ozoliņa
3:20:53.6
+93:37.0
8.7
39
102
39
S23
Aija
Puriņa
3:23:10.7
+95:54.1
8.8
KĀJPUTNI
40
226
40
S23
Ruta
Dīce
3:23:11.9
+95:55.3
8.8
Gausā Jūdze
41
110
41
S23
Anda
Cine
3:24:40.4
+97:23.8
8.9
STREELNIEKI
42
109
42
S23
Aļona
Virviča-Jansone
3:25:44.6
+98:28.0
8.9
43
153
43
S23
Elīna
Skrastiņa
3:29:01.2
+101:44.6
9.1
44
211
44
S23
Marita
Ozoliņa
3:36:49.5
+109:33.0
9.4
Nūjo priekam
45
537
45
S23
Krista
Bome
3:51:30.2
+124:13.6
10.1
Sportland
46
135
46
S23
Dace
Freimane
4:27:59.4
+160:42.9
11.7
Nūjo Carnikava
8km (8 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
511
1
V8
Ralfs Jānis
Eižvertiņš
0:33:53.6
4.2
JNSC
2
464
2
V8
Valdis
Devjatņikovs
0:35:02.8
+1:09.2
4.4
3
545
3
V8
Zigmārs
Turčinskis
0:35:39.2
+1:45.6
4.5
4
356
4
V8
Guntis
Saule
0:36:57.3
+3:03.7
4.6
Olainfarm
5
415
5
V8
Leons
Seškens
0:37:40.6
+3:47.0
4.7
Baltic Block
6
393
6
V8
Jānis
Ābols
0:37:54.2
+4:00.6
4.7
Maratona Klubs
7
396
7
V8
Jānis
Vihlo
0:38:39.3
+4:45.7
4.8
Kvist
8
358
8
V8
Haralds
Jansons
0:38:59.7
+5:06.1
4.9
9
336
9
V8
Edgars
Balunovs
0:39:02.5
+5:08.9
4.9
Olainfarm
10
432
10
V8
Māris
Puriņš
0:40:00.4
+6:06.8
5.0
KĀJPUTNI
11
397
11
V8
Jānis
Stūrītis
0:40:56.6
+7:03.0
5.1
12
402
12
V8
Juris Aigars
Āboliņš
0:41:11.7
+7:18.1
5.2
13
405
13
V8
Kaspars
Aksenoks
0:41:26.0
+7:32.3
5.2
14
363
14
V8
Igors
Kozlovs
0:41:44.4
+7:50.7
5.2
15
308
15
V8
Aivars
Zaķis
0:41:52.9
+7:59.3
5.2
Maratona klubs
16
451
16
V8
Sandis
Grigulis
0:42:14.8
+8:21.2
5.3
Kvist
17
333
17
V8
Didzis
Skārds
0:42:34.1
+8:40.5
5.3
Olainfarm
18
398
18
V8
Janis
Kopmanis
0:42:37.2
+8:43.6
5.3
LSC
19
449
19
V8
Roberts
Dimiņš
0:43:05.6
+9:12.0
5.4
Daiļrade Koks
20
322
20
V8
Artūrs
Rozenfelds
0:43:24.1
+9:30.5
5.4
Jaunmārupe skrien!
21
382
21
V8
Ingus
Balodis
0:44:08.4
+10:14.8
5.5
ITH Group
22
329
22
V8
Dainis
Buhrots
0:44:18.2
+10:24.6
5.5
23
446
23
V8
Raivo
Pienis
0:44:27.8
+10:34.2
5.6
ASK Patria
24
534
24
V8
Ģirts
Trams
0:44:35.4
+10:41.8
5.6
2
25
438
25
V8
Matīss
Kalniņš
0:45:15.3
+11:21.7
5.7
ITH Group
26
504
26
V8
Dāvis
Bambis
0:45:27.2
+11:33.6
5.7
27
337
27
V8
Edijs
Ramiņš
0:45:36.1
+11:42.5
5.7
28
318
28
V8
Āris
Ozoliņš
0:45:54.1
+12:00.4
5.7
29
429
29
V8
Mareks
Bulkovskis
0:46:02.1
+12:08.5
5.8
RK Mitava
30
313
30
V8
Andris
Mačevskis
0:46:16.8
+12:23.2
5.8
31
350
31
V8
Gints
Žumburs
0:47:31.4
+13:37.8
5.9
32
520
32
V8
Ēriks
Dovnarovičs
0:48:02.7
+14:09.1
6.0
VSK Noskrien
33
441
33
V8
Normunds
Nordens
0:48:16.1
+14:22.5
6.0
34
401
34
V8
Juris
Pedecs
0:48:17.6
+14:23.9
6.0
35
513
35
V8
Kaspars
Biezais
0:48:27.5
+14:33.9
6.1
36
359
36
V8
Hugo
Jermaks
0:49:03.0
+15:09.4
6.1
Spēkakoks
37
460
37
V8
Teo
Jermaks
0:49:31.4
+15:37.8
6.2
Spēkakoks
38
444
38
V8
Oskars
Lūsis
0:49:36.4
+15:42.8
6.2
Spēkakoks
39
431
39
V8
Māris
Buhrots
0:49:43.2
+15:49.6
6.2
40
552
40
V8
Liam
Edvards
0:50:36.9
+16:43.3
6.3
41
550
41
V8
Mareks
Medusons
0:50:55.5
+17:01.9
6.4
Komandas nav
42
355
42
V8
Guntars
Ļaudams
0:51:54.2
+18:00.6
6.5
43
543
43
V8
Ints
Indriksons
0:52:16.0
+18:22.4
6.5
NBS Apvienotais štābs
44
440
44
V8
Nauris
Kalējs
0:53:22.4
+19:28.8
6.7
45
544
45
V8
Jānis
Stanka
0:53:32.1
+19:38.5
6.7
46
323
46
V8
Artūrs
Levins
0:53:38.9
+19:45.3
6.7
Olainfarm
47
407
47
V8
Kristaps
Aksenoks
0:55:05.4
+21:11.8
6.9
48
399
48
V8
Jurģis
Ķikulis
0:55:06.0
+21:12.4
6.9
49
463
49
V8
Uldis
Reinicāns
0:55:37.6
+21:44.0
7.0
50
354
50
V8
Guntars
Indriksons
0:55:49.6
+21:56.0
7.0
51
388
51
V8
Ivārs
Melnis
0:56:01.9
+22:08.2
7.0
Olainfarm
52
394
52
V8
Jānis
Baltiņš
0:56:02.5
+22:08.9
7.0
Olainfarm
53
466
53
V8
Valērijs
Smirnovs
0:56:14.2
+22:20.6
7.0
54
305
54
V8
Aigars
Freimanis
0:56:18.2
+22:24.6
7.0
55
319
55
V8
Armands
Saušs
0:57:11.4
+23:17.8
7.1
56
310
56
V8
Aleksis
Linkevičs
0:57:25.4
+23:31.8
7.2
Lapsas
57
307
57
V8
Aino
Gošs
0:58:17.7
+24:24.1
7.3
Maratona klubs
58
507
58
V8
Raitis
Puriņš
0:58:24.1
+24:30.5
7.3
Zemgales Ziņas
59
344
59
V8
Endijs
Zariņš
0:58:24.2
+24:30.6
7.3
Zemgales Ziņas
60
540
60
V8
Ritvars
Daraģis
1:00:29.4
+26:35.8
7.6
61
312
61
V8
Andis
Beitiks
1:01:17.8
+27:24.2
7.7
Nujo ar vēju
62
345
62
V8
Ēriks
Jukāms
1:02:40.6
+28:47.0
7.8
Kārķi
63
404
63
V8
Kārlis
Kalniņš-Vīndedzkalns
1:03:45.4
+29:51.8
8.0
VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI
64
392
64
V8
Jānis
Ronis
1:10:01.3
+36:07.7
8.8
KĀJPUTNI
65
433
65
V8
Māris
Upmanis
1:10:37.3
+36:43.7
8.8
66
448
66
V8
Roberts
Spiģēns
1:11:25.1
+37:31.5
8.9
NŪJO AR VĒJU
67
406
67
V8
Kristaps
Ronis
1:11:44.9
+37:51.3
9.0
KĀJPUTNI
68
387
68
V8
Ivars
Lieksnis
1:12:50.0
+38:56.4
9.1
69
357
69
V8
Gvido
Leiburgs
1:14:28.1
+40:34.5
9.3
Zemgales Ziņas
70
546
70
V8
Kaspars
Klētnieks
1:15:47.6
+41:54.0
9.5
Nūjo Vesels
71
445
71
V8
Patriks
Vilmanis
1:15:54.4
+42:00.8
9.5
Kvist
72
309
72
V8
Aivars
Kronbergs
1:20:28.9
+46:35.3
10.1
TUKUMS
73
105
73
V8
Aldis
Baltalksnis
1:28:44.2
+54:50.6
11.1
74
386
74
V8
Ivars
Ķiepe-Ķipge
1:30:02.2
+56:08.6
11.3
75
320
75
V8
Arnis
Meinarts
1:34:43.7
+60:50.1
11.8
Kvist
76
352
76
V8
Gundaris
Kravalis
1:38:17.4
+64:23.8
12.3
Nūjo Carnikava
77
434
77
V8
Mārtiņš
Dimiters
1:44:27.1
+70:33.5
13.1
Zemgales ziņas
78
461
78
V8
Tomass
Mičulis
3:13:29.9
+159:36.3
24.2
8km (8 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
458
1
S8
Signe
Sirmā
0:36:15.7
4.5
Jelgavas novada sporta centrs
2
532
2
S8
Beāte Anna
Klepere
0:38:16.4
+2:00.7
4.8
Takši
3
457
3
S8
Signe
Svikša
0:42:02.6
+5:46.9
5.3
4
437
4
S8
Matilde
Sproģe
0:43:26.0
+7:10.3
5.4
Rīgas dizaina un mākslas vidusskola
5
455
5
S8
Sarmīte
Zommere
0:44:31.9
+8:16.2
5.6
6
353
6
S8
Gunta
Neija
0:45:44.1
+9:28.4
5.7
Pēdējās vietas pavēlnieki
7
325
7
S8
Baiba
Bolgzda
0:46:18.1
+10:02.4
5.8
8
420
8
S8
Līga
Kūliņa
0:46:35.9
+10:20.2
5.8
9
452
9
S8
Sanita
Adamoviča
0:47:45.3
+11:29.6
6.0
10
389
10
S8
Iveta
Stūrīte
0:47:51.2
+11:35.5
6.0
11
346
11
S8
Estere
Romanovska
0:48:25.6
+12:09.8
6.1
Olainfarm
12
530
12
S8
Liene
Dāvidsone
0:48:42.5
+12:26.7
6.1
13
168
13
S8
Ilze
Sniega
0:48:51.8
+12:36.1
6.1
14
311
14
S8
Ance
Bičuka
0:49:13.1
+12:57.4
6.2
15
506
15
S8
Laura
Slišāne
0:50:23.7
+14:08.0
6.3
16
430
16
S8
Margita
Lagzdiņa
0:51:26.3
+15:10.6
6.4
17
442
17
S8
Oksana
Meistere
0:51:27.5
+15:11.8
6.4
Kvist
18
315
18
S8
Anete
Grandāne
0:51:27.9
+15:12.2
6.4
ASK PATRIA
19
380
19
S8
Inga
Svarena
0:51:34.8
+15:19.1
6.4
20
542
20
S8
Karlīna
Sproģe
0:52:06.1
+15:50.4
6.5
21
414
21
S8
Lelde
Springe
0:52:26.0
+16:10.3
6.6
22
539
22
S8
Ance
Aumeistere
0:53:20.5
+17:04.8
6.7
Spēkanam
23
412
23
S8
Laura
Bušunova
0:53:27.6
+17:11.9
6.7
24
348
24
S8
Evija
Dilāne
0:53:30.4
+17:14.7
6.7
25
303
25
S8
Agnese
Raubena
0:53:32.0
+17:16.3
6.7
26
436
26
S8
Maruta
Krūmiņa
0:53:51.0
+17:35.3
6.7
Maratona klubs
27
529
27
S8
Gundega
Seile
0:54:11.5
+17:55.8
6.8
28
383
28
S8
Inta
Hansone
0:54:26.6
+18:10.9
6.8
29
453
29
S8
Santa
Cine
0:55:04.8
+18:49.1
6.9
30
456
30
S8
Signe
Lauva
0:55:09.8
+18:54.1
6.9
31
528
31
S8
Heilija
Kerāne
0:55:36.7
+19:21.0
7.0
Jūrmala
32
368
32
S8
Ilze
Zēberga
0:55:48.4
+19:32.7
7.0
33
364
33
S8
Ilga
Melne
0:56:02.1
+19:46.4
7.0
Olainfarm
34
428
34
S8
Māra
Markava
0:56:08.6
+19:52.9
7.0
Saldus virves vilkšanas klubs
35
551
35
S8
Liena
Grīna
0:56:10.1
+19:54.4
7.0
36
339
36
S8
Egija
Gulbinska
0:56:11.9
+19:56.2
7.0
37
376
37
S8
Inese
Nudiena
0:56:21.0
+20:05.3
7.0
38
367
38
S8
Ilze
Ramiņa
0:56:33.8
+20:18.1
7.1
39
423
39
S8
Linda
Jonīte
0:57:11.9
+20:56.2
7.2
40
410
40
S8
Lauma
Upmane
0:57:14.8
+20:59.1
7.2
41
447
41
S8
Rita
Jansone
0:57:23.1
+21:07.4
7.2
42
465
42
S8
Valerija
Linkeviča
0:57:26.0
+21:10.3
7.2
Lapsas
43
317
43
S8
Anna Marija
Zaķe
0:57:34.8
+21:19.1
7.2
Maratona klubs
44
439
44
S8
Monta
Andžāne
0:57:52.2
+21:36.5
7.2
45
335
45
S8
Dzintra
Pence
0:57:52.6
+21:36.9
7.2
46
366
46
S8
ilze
Goša
0:58:17.9
+22:02.2
7.3
Maratona klubs
47
378
47
S8
Inga
Vītuma-Jaunzeme
0:58:20.1
+22:04.4
7.3
Alle Hop
48
301
48
S8
Agnese
Leiburga
0:58:24.5
+22:08.8
7.3
Zemgales Ziņas
49
300
49
S8
Agnese
Hofmane
0:58:25.9
+22:10.2
7.3
50
459
50
S8
Simona
Nazarova
0:58:48.2
+22:32.5
7.4
51
548
51
S8
Liene
Kirkopa-Pahomova
0:59:01.6
+22:45.9
7.4
52
375
52
S8
Inese
Ozola
1:00:04.7
+23:49.0
7.5
Swedbank
53
332
53
S8
Diāna
Ceika
1:00:17.7
+24:02.0
7.5
54
365
54
S8
Ilva
Brenča
1:00:19.0
+24:03.3
7.5
55
417
55
S8
Liene
Mudrova
1:00:29.6
+24:13.9
7.6
56
373
56
S8
Inese
Šulce-Ščugareva
1:01:00.5
+24:44.7
7.6
57
374
57
S8
Inese
Zalkovska
1:01:10.0
+24:54.3
7.6
58
327
58
S8
Daiga
Kalniņa-Vīndedzkalna
1:03:45.5
+27:29.8
8.0
VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI
59
409
59
S8
Kristīne
Kuka
1:03:54.5
+27:38.8
8.0
Lēdmane
60
426
60
S8
Madara
Krauze
1:04:15.5
+27:59.8
8.0
Kvist
61
419
61
S8
Līga
Buhrote
1:04:29.6
+28:13.9
8.1
62
536
62
S8
Madara
Aldiņa
1:04:47.3
+28:31.6
8.1
63
549
63
S8
Liesma
Sicirsne
1:08:29.0
+32:13.3
8.6
Brocēnu cilpotājus
64
328
64
S8
Daina
Arāja
1:10:01.3
+33:45.5
8.8
ITH Group
65
523
65
S8
Nina
Ivanova
1:10:02.0
+33:46.3
8.8
Rezekne
66
342
66
S8
Elita
Indriksone
1:10:39.1
+34:23.4
8.8
67
381
67
S8
Inga
Melne
1:10:40.6
+34:24.9
8.8
Olainfarm
68
377
68
S8
Ineta
Nordena
1:12:00.4
+35:44.6
9.0
69
422
69
S8
Linda
Nordena
1:12:00.4
+35:44.7
9.0
70
411
70
S8
Lauma
Lieksne
1:12:49.5
+36:33.8
9.1
71
379
71
S8
Inga
Riba
1:12:56.9
+36:41.1
9.1
Nūjo vesels
72
326
72
S8
Daiga
Bērziņa
1:13:17.5
+37:01.8
9.2
Kvist
73
450
73
S8
Sanda
Vīnberga
1:13:18.2
+37:02.5
9.2
Kvist
74
331
74
S8
Danute
Ābelīte
1:13:18.6
+37:02.9
9.2
75
443
75
S8
Olga
Samsonova
1:13:49.7
+37:34.0
9.2
NŪJO AR VĒJU
76
302
76
S8
Agnese
Rūdule
1:13:59.9
+37:44.2
9.2
77
306
77
S8
Aija
Dzeņkovska
1:15:47.1
+39:31.3
9.5
Nūjo vesels
78
341
78
S8
Elīna
Vilmane
1:16:04.5
+39:48.8
9.5
Kvist
79
361
79
S8
Ieva
Zeltīte
1:17:55.9
+41:40.2
9.7
Spēkakoks
80
418
80
S8
Liene
Baumane
1:18:04.1
+41:48.4
9.8
Spēkakoks
81
360
81
S8
Ieva
Lapkovska
1:18:04.1
+41:48.4
9.8
Spēkakoks
82
362
82
S8
Ieva
Pauļuka
1:18:04.6
+41:48.9
9.8
Spēkakoks
83
425
83
S8
Madara
Matisone
1:20:16.6
+44:00.9
10.0
84
369
84
S8
Ilze
Sauleskalna
1:20:16.7
+44:00.9
10.0
85
547
85
S8
Rita
Strode
1:20:45.5
+44:29.8
10.1
86
347
86
S8
Eva
Bērziņa
1:21:43.0
+45:27.3
10.2
Kartavkalnu buki
87
413
87
S8
Laura
Pērkone
1:22:30.8
+46:15.1
10.3
Nūjo ar Vēju
88
526
88
S8
Enerita
Ščerbakova
1:24:49.8
+48:34.1
10.6
Rēzekne
89
525
89
S8
Inga
Ščerbakova
1:24:50.8
+48:35.1
10.6
Rēzekne
90
334
90
S8
Dina
Tohva
1:26:31.7
+50:16.0
10.8
91
324
91
S8
Astra
Breikša
1:26:43.1
+50:27.4
10.8
Nūjo priekam
92
541
92
S8
Albīna
Kalenda
1:26:43.9
+50:28.2
10.8
93
384
93
S8
Irēna
Šibeika
1:26:44.9
+50:29.2
10.8
Nūjo priekam
94
416
94
S8
Liene
Grišina
1:28:43.4
+52:27.7
11.1
95
524
95
S8
Valentīna
Svilāne-Dūda
1:28:53.9
+52:38.1
11.1
Vāzoj vasals Rēzeknē
96
521
96
S8
Aina
Brokāne
1:29:02.9
+52:47.2
11.1
Rēzekne
97
527
97
S8
Inta
Sēle
1:29:36.6
+53:20.9
11.2
Vāzoj vasals Rēzeknē
98
522
98
S8
Svetlana
Rogozova
1:29:51.1
+53:35.3
11.2
Rēzekne
99
390
99
S8
Iveta
Ķiepe-Ķipge
1:29:57.2
+53:41.5
11.2
100
372
100
S8
Ināra
Lunte
1:29:59.2
+53:43.5
11.2
101
340
101
S8
Elīna
Lunte
1:30:02.1
+53:46.4
11.3
102
304
102
S8
Agrita
Briška
1:30:10.4
+53:54.7
11.3
ITH Group
103
391
103
S8
Jana
Mustermane
1:30:14.6
+53:58.9
11.3
ITH Group
104
370
104
S8
Ilze
Leja
1:39:02.2
+62:46.5
12.4
105
371
105
S8
Ina
Karklina
1:39:03.6
+62:47.9
12.4
Nūjo Carnikava
106
502
106
S8
Ineta
Kravale
1:44:26.0
+68:10.3
13.1
Rīga
107
454
107
S8
Santa
Logina
1:44:31.5
+68:15.8
13.1
Zemgales Ziņas
108
467
108
S8
Velga
Jākobsone
3:14:13.9
+157:58.2
24.3