Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Rīgas lielā balva jauniešiem 2020 - B, AM
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
49,05km (49.05 km) / AM
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
10
Auksė
Strainytė
Šilalės SM DSK Kvėdarna
9
1:12:47.0
40.4
2
8
Lāsma Elza
Vaivode
RRS/Vecmīlgrāvis
9
1:12:47.6
+0:00.5
40.4
3
9
Monika
Juškevičiūtė
Šilalės SM DSK Kvėdarna
8
1:13:24.9
+0:37.8
35.6
4
11
Rimantė
Žiliūtė
Šilalės SM DSK Kvėdarna
8
1:13:25.7
+0:38.6
35.6
5
12
Eva Elīza
Leikarte
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
7
1:10:09.3
32.6
6
7
Anastasija
Golovčinska
RRS Dzirciems
7
1:14:22.0
30.8
7
21
Rebeka
Andžāne
RRS/BELO CYCLING
7
1:14:43.1
30.6
49,05km (49.05 km) / B
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
63
Kristupas
Mikutis
Šilalės SM DSK Kvėdarna
9
1:10:00.6
42.0
2
35
Dāvis
Gludavs
MSĢ
9
1:10:01.0
+0:00.3
42.0
3
66
Edgaras
Žekas
Šilalės SM DSK Kvėdarna
9
1:10:02.1
+0:01.4
42.0
4
29
Gusts
Lapiņš
Kuldīgas NSS
9
1:12:40.8
+2:40.2
40.5
5
51
Toms
Ustups
RRS Purvciems
9
1:12:45.2
+2:44.5
40.5
6
37
Rihards
Reinfelds
MSĢ
9
1:12:45.6
+2:45.0
40.4
7
61
Mikus Rūdolfs
Stelps
RRS-ALFA
9
1:12:45.8
+2:45.1
40.4
8
64
Jomantas
Venckus
Šilalės SM DSK Kvėdarna
9
1:12:46.1
+2:45.4
40.4
9
57
Emīls
Emīls Zālitis
RRS-ALFA
9
1:12:46.1
+2:45.4
40.4
10
22
Arnolds
Zariņš
9
1:12:46.5
+2:45.9
40.4
11
24
Klāvs
Sīmanis
Dobeles sporta skola/MSĢ
9
1:12:46.7
+2:46.1
40.4
12
36
Ģirts
Harkins
MSĢ
9
1:12:46.8
+2:46.1
40.4
13
30
Jānis
Priedoliņš
Kuldīgas NSS
9
1:12:46.8
+2:46.1
40.4
14
59
Dans
Krumpāns
RRS-ALFA
9
1:12:46.8
+2:46.1
40.4
15
65
Justinas
Venckus
Šilalės SM DSK Kvėdarna
9
1:12:46.8
+2:46.2
40.4
16
32
Toms
Vazdiķis
Kuldīgas NSS
9
1:12:46.9
+2:46.3
40.4
17
50
Tomass Roberts
Ozoliņš
RRS Purvciems
9
1:12:47.0
+2:46.4
40.4
18
34
Dāvis
Upenieks
Ķekavas NSS
9
1:12:47.0
+2:46.4
40.4
19
62
Linards
Lukss
Skanste
9
1:12:47.1
+2:46.5
40.4
20
67
Kristers
Stūris
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
9
1:12:47.3
+2:46.7
40.4
21
33
Kristians Markuss
Gunne
Ķekavas NSS
9
1:12:47.4
+2:46.8
40.4
22
38
Dominiks
Timšāns
MSĢ
9
1:12:47.4
+2:46.8
40.4
23
26
Karolis
Sokolovas
Kauņa
9
1:12:47.4
+2:46.8
40.4
24
31
Kristers
Skrubis
Kuldīgas NSS
9
1:12:47.6
+2:46.9
40.4
25
27
Lukas
Vaičiunas
Kauņa
9
1:12:47.8
+2:47.2
40.4
26
60
Roberts
Pučko
RRS-ALFA
9
1:12:47.9
+2:47.3
40.4
27
58
Rīčards
Imunis
RRS-ALFA
9
1:12:48.9
+2:48.3
40.4
28
56
Uģis
Veidemanis
RRS/Vecmīlgrāvis
8
1:10:15.5
+0:14.9
37.2
29
23
Rūdolfs
Dunauskis
Dobeles sporta skola
8
1:10:15.6
+0:15.0
37.2
30
44
Reinis
Kancēvičs
RRS Dzirciems
8
1:10:56.2
+0:55.5
36.9
31
46
Roberts
Ļaudanskis
RRS Dzirciems
8
1:11:24.6
+1:24.0
36.6
32
28
Gvidas
Velykis
Kauņa
8
1:11:25.5
+1:24.8
36.6
33
54
Roberts
Logins
RRS/Vecmīlgrāvis
8
1:11:51.5
+1:50.9
36.4
34
25
Villius
Metlovas
Kauņa
8
1:12:48.2
+2:47.5
35.9
35
40
Kristaps Mariss
Linarts
RRS Belo CP
8
1:13:25.5
+3:24.9
35.6
36
39
Kristofers
Čerņavskis
RRS Belo CP
8
1:13:26.2
+3:25.6
35.6
37
48
Aleksandrs
Vedernikovs
RRS Dzirciems
8
1:13:26.7
+3:26.1
35.6
38
53
Rainers
Kitajevs
RRS/Vecmīlgrāvis
7
1:14:41.6
+4:41.0
30.6
39
42
Dāvis
Zīvarts
RRS Belo CP
6
0:47:11.7
41.6
40
45
Karlis
Leiskins
RRS Dzirciems
6
0:55:37.3
35.3
41
55
Andrejs
Sandaki
RRS/Vecmīlgrāvis
6
1:15:13.4
26.1
42
49
Dāvids
Zujevs
RRS Dzirciems
5
1:09:25.4
23.6