Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LČ MTB XCM 2020
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Lielbāta Tautas distance (35.3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
992
1
Juniori
Ronalds
Rītiņš
2002
M
1:22:40.3
25.6
2
1362
2
Juniori
Bruno Mārtiņš
Binovskis
2002
M
1:23:51.3
+1:11.0
25.3
3
1365
3
Juniori
Kārlis
Klismets
2003
M
1:23:57.1
+1:16.7
25.2
4
1421
4
Juniori
Ronalds
Blumbergs
2003
M
1:26:14.1
+3:33.7
24.6
5
1396
5
Juniori
Matīss
Kaļveršs
2003
M
1:26:51.9
+4:11.5
24.4
6
1420
6
Juniori
Oskars
Blumbergs
2003
M
1:27:22.4
+4:42.0
24.2
7
1298
7
Juniori
Artis
Fjodorovs
2002
M
1:27:30.9
+4:50.5
24.2
8
1239
8
Juniori
Mārcis Andrejs
Teriņš
2003
M
1:27:32.6
+4:52.2
24.2
9
1398
9
Juniori
Mārtiņš
Romanovskis
2002
M
1:28:21.4
+5:41.0
24.0
10
1426
10
Juniori
Olegs
Lukasanecs
2003
M
1:31:31.6
+8:51.2
23.1
11
792
1
Juniores
Renāte
Rodionova
2002
F
1:31:55.1
+9:14.7
23.0
12
1304
11
Juniori
Sasha Alexander
Bowen
2003
M
1:33:55.6
+11:15.2
22.5
13
1026
2
Juniores
Evelīna
Ermane-Marčenko
2003
F
1:36:08.4
+13:28.0
22.0
14
1450
12
Juniori
Ģirts
Knubis
2002
M
1:37:18.4
+14:38.0
21.8
15
845
13
Juniori
Daniels
Dunskis
2002
M
1:37:38.1
+14:57.7
21.7
16
842
3
Juniores
Lāsma
Elza-Vaivode
2003
F
1:44:30.1
+21:49.7
20.3
17
1055
14
Juniori
Edvards
Vinters
2002
M
1:45:05.1
+22:24.7
20.2
18
838
15
Juniori
Valters
Mūrnieks
2003
M
1:45:27.1
+22:46.7
20.1
19
858
16
Juniori
Gustavs Harijs
Ābele
2003
M
1:47:33.6
+24:53.3
19.7
20
1451
4
Juniores
Linsija
Sila
2003
F
2:24:33.7
+61:53.3
14.7
Toyota Hybrid Sporta distance (46.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
1
1
Elite/U23
Oskars
Muižnieks
1989
M
1:41:51.8
27.3
2
2
2
Elite/U23
Lauris
Purniņš
1986
M
1:41:51.8
+0:00.0
27.3
3
217
3
Elite/U23
Arnis
Pētersons
1994
M
1:41:52.5
+0:00.7
27.3
4
39
4
Elite/U23
Rodžers
Petaks
2001
M
1:44:22.5
+2:30.7
26.7
5
3
5
Elite/U23
Uldis
Ālītis
1983
M
1:45:47.6
+3:55.8
26.3
6
105
1
Vīrieši CFA/MASTER
Aleksandrs
Patrijuks
1993
M
1:46:09.3
+4:17.5
26.2
7
178
6
Elite/U23
Kaspars
Serģis
1992
M
1:46:22.6
+4:30.8
26.2
8
236
7
Elite/U23
Reinis
Andrijanovs
1988
M
1:47:04.6
+5:12.8
26.0
9
288
2
Vīrieši CFA/MASTER
Jānis
Priževoits
1985
M
1:47:05.8
+5:14.0
26.0
10
16
3
Vīrieši CFA/MASTER
Gints
Lūsis
1984
M
1:47:09.6
+5:17.8
26.0
11
4
8
Elite/U23
Kārlis
Baltacis
1992
M
1:47:10.8
+5:19.0
26.0
12
226
4
Vīrieši CFA/MASTER
Gints
Jakovels
1982
M
1:47:18.8
+5:27.0
25.9
13
33
5
Vīrieši CFA/MASTER
Mārtiņš
Daļeckis
1986
M
1:47:24.8
+5:33.0
25.9
14
266
9
Elite/U23
Konstantīns
Smotrovs
1985
M
1:47:36.3
+5:44.5
25.9
15
12
6
Vīrieši CFA/MASTER
Kārlis
Vanags
1984
M
1:47:39.6
+5:47.8
25.9
16
278
7
Vīrieši CFA/MASTER
Toms
Lauks
1993
M
1:47:45.5
+5:53.7
25.8
17
139
10
Elite/U23
Agris
Vindecs
2001
M
1:50:00.3
+8:08.5
25.3
18
70
11
Elite/U23
Mareks
Balodis
2001
M
1:50:18.6
+8:26.8
25.2
19
242
8
Vīrieši CFA/MASTER
Aivars
Dārznieks
1986
M
1:51:08.8
+9:17.0
25.0
20
14
9
Vīrieši CFA/MASTER
Kristaps
Kancers
1981
M
1:51:35.3
+9:43.5
24.9
21
32
10
Vīrieši CFA/MASTER
Armands
Priede
1994
M
1:51:35.5
+9:43.7
24.9
22
224
12
Elite/U23
Jēkabs
Vītols
2001
M
1:51:53.8
+10:02.0
24.9
23
26
11
Vīrieši CFA/MASTER
Jānis
Teivišs
1982
M
1:52:50.8
+10:59.0
24.7
24
13
12
Vīrieši CFA/MASTER
Edgars
Brigmanis
1982
M
1:55:14.8
+13:23.0
24.2
25
22
13
Vīrieši CFA/MASTER
Arnis
Lacis
1970
M
1:56:03.9
+14:12.1
24.0
26
243
13
Elite/U23
Artūrs
Krasts
2000
M
1:57:13.5
+15:21.7
23.7
27
49
14
Elite/U23
Roberts
Birkants
1996
M
1:57:27.8
+15:36.0
23.7
28
223
14
Vīrieši CFA/MASTER
Aivars
Skridulis
1989
M
1:57:44.9
+15:53.1
23.6
29
35
15
Vīrieši CFA/MASTER
Jānis
Vanags
1979
M
1:58:07.8
+16:16.0
23.6
30
21
16
Vīrieši CFA/MASTER
Renārs
Bērziņš
1982
M
1:58:09.3
+16:17.5
23.6
31
29
17
Vīrieši CFA/MASTER
Artūrs
Sisoļatins
1983
M
1:58:17.8
+16:26.0
23.5
32
197
1
Sievietes
Katrina
Jaunslaviete-Kipure
1991
F
1:58:31.9
+16:40.1
23.5
33
23
18
Vīrieši CFA/MASTER
Andris
Balodis
1972
M
1:59:18.5
+17:26.7
23.3
34
214
19
Vīrieši CFA/MASTER
Ģirts
Melbārdis
1979
M
1:59:21.5
+17:29.7
23.3
35
76
20
Vīrieši CFA/MASTER
Jānis
Mičulis
1978
M
2:00:30.6
+18:38.8
23.1
36
270
21
Vīrieši CFA/MASTER
Matīss
Zērvēns
1992
M
2:00:46.5
+18:54.7
23.1
37
11
22
Vīrieši CFA/MASTER
Viktors
Nerugals
1983
M
2:01:44.9
+19:53.1
22.9
38
74
23
Vīrieši CFA/MASTER
Jānis
Keiselis
1972
M
2:02:23.9
+20:32.1
22.7
39
45
24
Vīrieši CFA/MASTER
Edgars
Nikels
1983
M
2:02:25.8
+20:34.0
22.7
40
265
25
Vīrieši CFA/MASTER
Jānis
Šteins
1985
M
2:03:02.6
+21:10.8
22.6
41
53
26
Vīrieši CFA/MASTER
Māris
Bernāts
1985
M
2:03:04.5
+21:12.7
22.6
42
88
27
Vīrieši CFA/MASTER
Aivars
Galigins
1982
M
2:03:27.1
+21:35.3
22.6
43
204
28
Vīrieši CFA/MASTER
Kārlis
Smilktens
1972
M
2:04:09.6
+22:17.8
22.4
44
34
29
Vīrieši CFA/MASTER
Dzintars
Kaņepējs
1968
M
2:04:59.6
+23:07.8
22.3
45
52
2
Sievietes
Lelde
Ardava
1985
F
2:06:16.6
+24:24.8
22.0
46
44
30
Vīrieši CFA/MASTER
Juris
Veldre
1975
M
2:06:47.6
+24:55.8
22.0
47
99
31
Vīrieši CFA/MASTER
Andris
Bodnieks
1976
M
2:07:21.6
+25:29.8
21.9
48
248
32
Vīrieši CFA/MASTER
Kaspars
Celms
1976
M
2:07:50.3
+25:58.5
21.8
49
267
33
Vīrieši CFA/MASTER
Normunds
Stanevics
1977
M
2:08:12.6
+26:20.8
21.7
50
92
34
Vīrieši CFA/MASTER
Jānis
Cīmurs
1989
M
2:08:18.6
+26:26.8
21.7
51
193
35
Vīrieši CFA/MASTER
Jānis
Baltušs
1991
M
2:08:29.3
+26:37.5
21.7
52
247
36
Vīrieši CFA/MASTER
Andris
Zālītis
1973
M
2:08:31.3
+26:39.5
21.7
53
258
3
Sievietes
Zane
Ķelpe
1993
F
2:08:36.8
+26:45.0
21.6
54
182
4
Sievietes
Vija
Frīda
1989
F
2:08:38.8
+26:47.0
21.6
55
169
37
Vīrieši CFA/MASTER
Andis
Ansulis
1969
M
2:10:21.8
+28:30.0
21.4
56
63
38
Vīrieši CFA/MASTER
Andrejs
Arājs
1982
M
2:10:38.3
+28:46.5
21.3
57
157
39
Vīrieši CFA/MASTER
Oskars
Švāgers
1984
M
2:11:12.6
+29:20.8
21.2
58
285
40
Vīrieši CFA/MASTER
Sandis
Āķis
1975
M
2:11:22.8
+29:31.0
21.2
59
27
41
Vīrieši CFA/MASTER
Armands
Berķis
1966
M
2:12:45.3
+30:53.5
21.0
60
36
42
Vīrieši CFA/MASTER
Nauris
Birkentāls
1993
M
2:12:47.8
+30:56.0
21.0
61
87
5
Sievietes
Anita
Antone
1992
F
2:13:46.6
+31:54.8
20.8
62
132
6
Sievietes
Laura
Ramane
1990
F
2:15:20.3
+33:28.5
20.6
63
159
43
Vīrieši CFA/MASTER
Juris
Timsans
1975
M
2:15:39.8
+33:48.0
20.5
64
246
44
Vīrieši CFA/MASTER
Aleksis
Merga
1992
M
2:18:23.8
+36:32.0
20.1
65
286
45
Vīrieši CFA/MASTER
Aldis
Zelčs
1970
M
2:20:10.8
+38:19.0
19.9
66
249
46
Vīrieši CFA/MASTER
Imants
Šmits
1966
M
2:21:24.9
+39:33.0
19.7
67
282
15
Elite/U23
Jānis
Bērziņš
1986
M
2:21:40.1
+39:48.3
19.7
68
43
7
Sievietes
Zanda
Rutkovska
1980
F
2:25:30.6
+43:38.8
19.1
69
276
8
Sievietes
Krista
Pūcīte
1994
F
2:28:36.1
+46:44.3
18.7
70
150
47
Vīrieši CFA/MASTER
Pēteris
Birkants
1989
M
2:32:46.4
+50:54.6
18.2
71
96
48
Vīrieši CFA/MASTER
Artūrs
Breidaks
1985
M
2:36:04.1
+54:12.3
17.8
72
149
9
Sievietes
Inga
Haritonova
1990
F
2:37:51.4
+55:59.6
17.6