Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LAT LIT MTB XCO 2020 - U14, U16, U18(F)
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
2. starts (13.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
Pārstāv
1
62
1
M U16 (2004.-2005.) LAT
Gusts
Lapiņš
4
0:45:21.8
KNSS/MSĢ
2
65
2
M U16 (2004.-2005.) LAT
Rihards
Reinfelds
4
0:46:19.4
+0:57.6
ĶNSS/MSĢ
3
68
3
M U16 (2004.-2005.) LAT
Alberts
Smilktens
4
0:46:41.9
+1:20.0
KS Sporta klubs
4
69
4
M U16 (2004.-2005.) LAT
Dominiks
Timšans
4
0:46:41.9
+1:20.0
MSĢ
5
74
5
M U16 (2004.-2005.) LAT
Rainers
Zviedris
4
0:47:31.1
+2:09.2
Valmieras velo vienība
6
61
1
M U16 (2004-2005) LIT
Kostas
Kardelis
4
0:49:31.6
+4:09.8
KSM "Gaja" - DSK Minu
7
64
6
M U16 (2004.-2005.) LAT
Jānis
Priedoliņš
4
0:50:43.1
+5:21.2
KNSS/MSĢ
8
63
2
M U16 (2004-2005) LIT
Nojus
Lukošius
4
0:50:47.9
+5:26.0
Perkūnas OK
9
75
3
M U16 (2004-2005) LIT
Tadas
Žilionis
4
0:50:47.9
+5:26.0
KSM "Gaja" - DSK Minu
10
56
1
F U18 (2002.-2003.) LAT
Evelīna
Ermane-Marčenko
4
0:51:20.5
+5:58.6
ZZK
11
72
7
M U16 (2004.-2005.) LAT
Ralfs Eduards
Vanags
4
0:51:22.4
+6:00.5
Valmieras Velo vienība
12
57
8
M U16 (2004.-2005.) LAT
Dāvis
Gludavs
4
0:52:06.6
+6:44.7
MS?
13
66
2
F U18 (2002.-2003.) LAT
Renāte
Rodionova
4
0:53:54.3
+8:32.4
Carnikava
14
59
9
M U16 (2004.-2005.) LAT
Ģirts
Harkins
4
0:54:50.7
+9:28.9
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS/MSĢ
15
73
10
M U16 (2004.-2005.) LAT
Uģis
Veidemanis
4
0:56:35.2
+11:13.4
NN Sporta klubs
16
55
4
M U16 (2004-2005) LIT
Ąžuolas
Butautas
4
0:56:35.5
+11:13.6
KSM "Gaja" - DSK Minu
17
71
3
F U18 (2002.-2003.) LAT
Lāsma Elza
Vaivode
4
0:58:24.0
+13:02.1
Rīgas riteņbraukšanas skola - Livelo/Zelta zeme
18
54
1
F U18 (2002-2003) LIT
Elvyra
Bugajevaitė
4
1:03:14.2
+17:52.3
WMSC-SIETYNAS
19
60
2
F U18 (2002-2003) LIT
Aistė
Janavičiūtė
3
0:51:09.3
+5:47.4
VILKAVIŠKIO SM-DSK "AIRA"
20
67
4
F U18 (2002.-2003.) LAT
Linsija
Sila
3
0:54:27.6
+9:05.8
MTB Nīca
1. starts (9.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
Pārstāv
1
40
1
M U14 (2006-2007) LIT
Justinas
Pavlovas
3
0:35:09.8
KSM "Gaja" - DSK Minu
2
38
1
M U14 (2006.-2007.) LAT
Gustavs
Krasts
3
0:36:19.3
+1:09.5
NN Sporta Klubs
3
36
2
M U14 (2006-2007) LIT
Ignas
Kertenis
3
0:36:37.1
+1:27.3
KSM "Gaja" - DSK Minu
4
47
2
M U14 (2006.-2007.) LAT
Rauls
Ukins
3
0:36:52.8
+1:42.9
Carnikava
5
49
3
M U14 (2006.-2007.) LAT
Uldis
Vorons
3
0:37:11.2
+2:01.3
KS Sporta Klubs
6
35
3
M U14 (2006-2007) LIT
Domas
Butkus
3
0:37:22.9
+2:13.1
KSM "Gaja" - DSK Minu
7
53
1
F U16 (2004-2005) LIT
Aušrinė
Žvirblytė
3
0:37:25.0
+2:15.1
SK S-Sportas
8
39
4
M U14 (2006.-2007.) LAT
Krišjānis
Lejiņš
3
0:39:02.5
+3:52.6
Carnikava
9
41
5
M U14 (2006.-2007.) LAT
Rihards
Radziņš
3
0:40:27.4
+5:17.5
10
44
6
M U14 (2006.-2007.) LAT
Olivers Jēkabs
Skrapcis
3
0:41:19.6
+6:09.7
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
11
32
7
M U14 (2006.-2007.) LAT
Dāniels
Apse
3
0:41:20.1
+6:10.2
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
12
45
4
M U14 (2006-2007) LIT
Deivydas
Stankevičius
3
0:42:27.5
+7:17.6
KSM "Gaja" - DSK Minu
13
52
8
M U14 (2006.-2007.) LAT
Uvis
Zvirbulis
3
0:44:08.7
+8:58.8
KNSS
14
51
1
F U14 (2006.-2007.) LAT
Amanda Reilija
Zariņa
3
0:44:19.1
+9:09.2
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
15
50
9
M U14 (2006.-2007.) LAT
Adrians
Zaķis
3
0:44:32.1
+9:22.2
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
16
34
1
F U14 (2006-2007) LIT
Aistė
Butautaitė
3
0:44:59.7
+9:49.8
KSM "Gaja" - DSK Minu
17
37
10
M U14 (2006.-2007.) LAT
Mārcis
Klieders
3
0:48:41.1
+13:31.2
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
18
43
2
F U16 (2004-2005) LIT
Gustė
Saldukaitė
3
0:57:48.4
+22:38.5
VILKAVIŠKIO SM-DSK "AIRA"
19
46
2
F U14 (2006-2007) LIT
Viktorija
Šabunkaitė
3
1:02:05.3
+26:55.4
VILKAVIŠKIO SM-DSK "AIRA"