Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Jūrmalas MTB 2019
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Sporta distance (40 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
61
1
MS3
Maris
Bogdanovics
1:09:17.9
34.6
ZZK
2
63
1
MS4
Dmitrijs
Sorokins
1:09:18.5
+0:00.5
34.6
ZZK
3
20
2
MS3
Mareks
Balodis
1:11:51.6
+2:33.7
33.4
ZZK
4
14
3
MS3
Pauls
Rubenis
1:11:51.7
+2:33.8
33.4
VW-Komerctransports / Veloprofs.lv
5
28
4
MS3
Rodžers
Petaks
1:11:58.0
+2:40.1
33.3
ZZK
6
21
5
MS3
Arvo
Godiņš
1:11:58.5
+2:40.6
33.3
ZZK
7
1
2
MS4
Edgars
Brigmanis
1:12:00.1
+2:42.2
33.3
DTG-MySport
8
71
6
MS3
Kristers
Kovgers
1:12:05.8
+2:47.9
33.3
DAKO Ziemeļvidzeme
9
64
3
MS4
Normunds
Zviedris
1:13:30.4
+4:12.5
32.6
ZZK
10
45
7
MS3
Jēkabs
Jaunslavietis
1:13:31.2
+4:13.2
32.6
PATRIA Bottecchia
11
17
4
MS4
Gints
Bukovskis
1:14:48.2
+5:30.3
32.1
ZZK
12
49
5
MS4
Jānis
Keiselis
1:16:05.5
+6:47.6
31.5
Pulsaar
13
6
6
MS4
Sergejs
Rodionovs
1:16:18.7
+7:00.8
31.4
ĀdažiVelo
14
16
7
MS4
Raimonds
Brokāns
1:17:42.2
+8:24.3
30.9
NN Sporta Klubs
15
27
8
MS4
Jānis
Kalniņš
1:17:42.8
+8:24.9
30.9
LiVelo/ZeltaZeme
16
9
9
MS4
Māris
Šlapins
1:19:32.6
+10:14.7
30.2
17
52
8
MS3
Ričards
Jakobsons
1:19:40.5
+10:22.6
30.1
EMU MĀLPILS SPORTA KLUBS
18
54
10
MS4
Viktors
Nerugals
1:20:03.3
+10:45.3
30.0
ebikeMachine
19
70
11
MS4
Ilmārs
Dzalbs
1:21:12.4
+11:54.5
29.6
Hawaii Express
20
39
1
MS5
Jānis
Rutkups
1:21:13.9
+11:56.0
29.5
LiVelo/ZeltaZeme
21
3
9
MS3
Reinis
Andrijanovs
1:22:19.6
+13:01.7
29.2
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
22
68
10
MS3
Česlavs
Gaidis
1:22:56.2
+13:38.3
28.9
Rēzekne
23
11
2
MS5
Uldis
Rutka
1:26:02.2
+16:44.3
27.9
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
24
58
11
MS3
Ivo
Bombāns
1:26:02.5
+16:44.6
27.9
25
32
12
MS3
Kārlis
Mazurs
1:26:45.6
+17:27.7
27.7
26
43
3
MS5
Leonīds
Aļeksejevs
1:26:46.5
+17:28.5
27.7
27
22
12
MS4
Aleksandrs
Nadejevs
1:27:06.5
+17:48.5
27.6
Wess Motors
28
25
4
MS5
Viktors
Baumanis
1:27:23.4
+18:05.4
27.5
LATVELLO
29
33
13
MS4
Juris
Stanka
1:29:00.8
+19:42.8
27.0
30
66
14
MS4
Jevgenijs
Tarasovs
1:29:38.7
+20:20.8
26.8
31
65
15
MS4
Edijs
Jurgensons
1:29:39.1
+20:21.2
26.8
ZZK
32
50
16
MS4
Egils
Mežaks
1:31:08.8
+21:50.9
26.3
VeloRīts
33
8
13
MS3
Kristaps
Sakne
1:31:39.1
+22:21.2
26.2
34
5
5
MS5
Andris
Pivars
1:35:01.0
+25:43.1
25.3
35
31
17
MS4
Jānis
Brūklis
1:35:05.1
+25:47.1
25.2
36
69
18
MS4
Kaspars
Ādams
1:36:47.3
+27:29.3
24.8
KRASTI
37
15
14
MS3
Artis
Treijs
1:37:34.4
+28:16.4
24.6
38
35
15
MS3
Sandis
Kalniņš
1:38:37.5
+29:19.5
24.3
Dzērumi Team
39
18
16
MS3
Edgars
Grīga
1:39:14.8
+29:56.8
24.2
Baltic eSports
40
67
17
MS3
Edmunds
Gaidis
1:41:05.7
+31:47.8
23.7
41
10
6
MS5
Arvīds
Pipirs
1:42:20.3
+33:02.4
23.5
42
72
19
MS4
Aivis
Korpfs
1:46:39.7
+37:21.7
22.5
KRT
43
36
20
MS4
Jānis
Ābelīte
1:52:14.1
+42:56.2
21.4
Jēpis
44
44
1
MS1
Elvis
Lielmanis
1:53:10.9
+43:53.0
21.2
Dr30
45
12
21
MS4
Mārtiņš
Puriņš
1:56:05.2
+46:47.3
20.7
PATRIA Bottecchia
46
73
1
MS2
Mikus
Korpfs
1:58:39.9
+49:22.0
20.2
KRT
47
57
22
MS4
Anatolijs
Golovens
2:10:13.8
+60:55.8
18.4
Sporta distance (40 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
7
1
FS3
Renāte
Rodionova
1:16:17.2
31.5
Carnikavas Sporta Centrs
2
4
2
FS3
Santa Sanija
Jurgena
1:21:12.5
+4:55.3
29.6
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
3
41
1
FS2
Lāsma Elza
Vaivode
1:26:46.7
+10:29.5
27.7
ELKOR
4
56
3
FS3
Ligita
Flakse
1:29:42.5
+13:25.3
26.8
5
24
1
FS4
Līga
Actiņa
1:42:37.8
+26:20.5
23.4
ELKOR
6
42
2
FS4
Svetlana Anna
Šauro
1:56:03.4
+39:46.2
20.7
7
37
4
FS3
Jolanta
Beltiņa
2:01:32.9
+45:15.6
19.7
8
30
5
FS3
Samanta
Brūkle
2:08:04.3
+51:47.1
18.7
9
59
3
FS4
Egle
Gaubiene
2:08:56.3
+52:39.1
18.6
Tautas distance (40 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
147
1
MT4
Krišjānis
Ratiniks
1:11:58.0
33.3
Velomens.lv
2
260
2
MT4
Einārs
Bērze
1:16:20.5
+4:22.5
31.4
Wess Motors
3
256
1
MT2
Rihards
Reinfelds
1:17:41.2
+5:43.2
30.9
Ķekavas nss
4
307
1
MT3
Agris
Vindecs
1:17:41.3
+5:43.3
30.9
Wess Motors
5
359
3
MT4
Jānis
Rapa
1:17:43.5
+5:45.5
30.9
6
143
2
MT3
Ivars
Romancevičs
1:19:31.9
+7:33.9
30.2
Selonia
7
378
4
MT4
Māris
Krūmiņš
1:19:42.0
+7:44.0
30.1
8
380
3
MT3
Kirils
Pogodins
1:20:49.9
+8:51.9
29.7
ZZK
9
255
2
MT2
Dāvis
Upenieks
1:20:50.2
+8:52.2
29.7
Ķekavas nss
10
299
5
MT4
Aivars
Galigins
1:21:07.1
+9:09.1
29.6
Bauskas velokomanda
11
158
4
MT3
Lauris
Rodionovs
1:21:09.7
+9:11.7
29.6
Carnikavas Sporta Centrs
12
367
6
MT4
Toms
Pikšēns
1:21:10.6
+9:12.6
29.6
13
246
7
MT4
Sandis
Sokolovs
1:21:10.7
+9:12.6
29.6
RĪGAS SATIKSME
14
330
3
MT2
Renāts
Štāls
1:21:11.6
+9:13.6
29.6
Wess Motors
15
292
5
MT3
Rolands
Burcevs
1:21:11.7
+9:13.7
29.6
16
356
8
MT4
Janis
Skujiņš
1:21:12.6
+9:14.6
29.6
Wess Motors
17
347
4
MT2
Uģis
Veidemanis
1:21:13.8
+9:15.8
29.5
RRS Vecmīlgrāvis
18
343
6
MT3
Ivars
Ērglis
1:21:54.9
+9:56.9
29.3
19
313
9
MT4
Jānis
Kļumels
1:21:55.1
+9:57.1
29.3
20
274
10
MT4
Ints
Lērme
1:22:18.7
+10:20.7
29.2
DAKO Ziemeļvidzeme
21
268
11
MT4
Karels
Paškausks
1:22:35.4
+10:37.4
29.1
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
22
142
12
MT4
Juris
Zlobins
1:22:54.1
+10:56.1
28.9
Selonia
23
374
7
MT3
Kristaps
Niedra
1:22:54.1
+10:56.1
28.9
ROADEX
24
210
13
MT4
Endijs
Krastiņš
1:22:58.1
+11:00.1
28.9
25
328
14
MT4
Andris
Ribulis
1:22:58.2
+11:00.2
28.9
DREMEL
26
107
15
MT4
Artis
Kalveits
1:22:58.7
+11:00.7
28.9
27
111
8
MT3
Aldis
Kalniņš
1:22:58.8
+11:00.8
28.9
28
109
9
MT3
Jānis
Novikovs
1:25:59.5
+14:01.5
27.9
BNV
29
375
16
MT4
Uldis
Niedra
1:25:59.9
+14:01.9
27.9
ROADEX
30
188
10
MT3
Māris
Kušners
1:26:01.5
+14:03.5
27.9
Rāmkalni
31
336
11
MT3
Kristaps
Jaunozoliņš
1:26:01.6
+14:03.6
27.9
32
222
12
MT3
Ervins
Freimanis
1:26:02.4
+14:04.4
27.9
TREGERS.LV MTB
33
145
1
MT5
Juris
Kuzņecovs
1:26:02.6
+14:04.6
27.9
Selonia
34
174
2
MT5
Sergejs
Korziņins
1:26:03.3
+14:05.3
27.9
Grey
35
365
17
MT4
Andrejs
Galaganovs
1:26:03.3
+14:05.3
27.9
36
173
13
MT3
Krišs
Baglais
1:26:03.4
+14:05.4
27.9
37
238
18
MT4
Valērijs
Golvers
1:26:04.2
+14:06.2
27.9
38
344
19
MT4
Mareks
Ratnieks
1:26:10.5
+14:12.5
27.9
39
296
14
MT3
Bernhards
Zaumanis
1:26:45.0
+14:47.0
27.7
40
319
20
MT4
Mārcis
Tilko
1:26:45.4
+14:47.4
27.7
Riteņvasara
41
306
15
MT3
Jānis
Ulmanis
1:26:45.5
+14:47.5
27.7
42
164
1
MT6
Sergejs
Pomarnevskis
1:26:45.7
+14:47.7
27.7
ELKOR
43
125
21
MT4
Gatis
Pakalniņš
1:26:45.8
+14:47.8
27.7
Ikšķile Velo
44
361
22
MT4
Ansis
Mežulis
1:26:47.1
+14:49.1
27.7
45
308
3
MT5
Juris
Broks
1:26:47.3
+14:49.3
27.7
46
254
1
MT1
Kristians Markuss
Gunne
1:26:47.7
+14:49.7
27.7
Ķekavas nss
47
232
23
MT4
Jānis
Dābols-Freijs
1:27:05.5
+15:07.5
27.6
48
113
16
MT3
Juris
Kalniņš
1:27:07.8
+15:09.8
27.5
Jūrmala
49
279
24
MT4
Uģis
Lielmanis
1:27:08.6
+15:10.6
27.5
Dr30
50
231
2
MT6
Jānis
Kalniņš
1:27:08.8
+15:10.8
27.5
LiVelo/ZeltaZeme
51
394
25
MT4
Andris
Bāliņš
1:27:31.7
+15:33.7
27.4
Zemguss
52
320
26
MT4
Andris
Karlsons
1:27:33.6
+15:35.6
27.4
53
382
27
MT4
Renārs
Zaļeskis
1:27:33.7
+15:35.7
27.4
54
211
17
MT3
Kaspars
Ļubinskis
1:27:33.8
+15:35.8
27.4
55
259
28
MT4
Gaidis
Balodis
1:27:35.3
+15:37.3
27.4
KNZ
56
167
18
MT3
Vladislavs
Fesenko
1:28:57.4
+16:59.4
27.0
Velo+ Bottari Baltic
57
349
19
MT3
Matīss
Podnieks
1:28:57.5
+16:59.5
27.0
58
379
4
MT5
Leonas
Jarmoška
1:28:58.4
+17:00.4
27.0
59
128
29
MT4
Andis
Žukauskas
1:28:58.8
+17:00.8
27.0
60
160
30
MT4
Raimonds
Straume
1:28:59.3
+17:01.3
27.0
61
304
31
MT4
Jānis
Leončiks
1:28:59.8
+17:01.8
27.0
62
281
32
MT4
Normunds
Ērmanis
1:29:00.0
+17:02.0
27.0
63
178
20
MT3
Vilis
Skujenieks
1:29:00.1
+17:02.1
27.0
64
310
21
MT3
Ivars
Štrāls
1:29:00.3
+17:02.3
27.0
GreenDragonsMTB
65
247
33
MT4
Lauris
Biezbārdis
1:29:15.1
+17:17.1
26.9
RĪGAS SATIKSME
66
337
34
MT4
Artis
Lācis
1:29:39.3
+17:41.3
26.8
BNV
67
141
35
MT4
Artis
Prikulis
1:29:40.7
+17:42.7
26.8
68
122
36
MT4
Mareks
Plētiens
1:29:42.1
+17:44.1
26.8
69
311
22
MT3
Andrejs
Karņickis
1:30:55.8
+18:57.8
26.4
70
112
37
MT4
Andrejs
Osītis
1:31:08.6
+19:10.6
26.3
71
105
38
MT4
Juris
Šķudītis
1:31:09.9
+19:11.9
26.3
Troja
72
348
3
MT6
Andris
Perts
1:31:25.6
+19:27.6
26.2
73
223
23
MT3
Oļegs
Djatlovs
1:32:04.7
+20:06.7
26.1
74
194
39
MT4
Lauris
Miķelsons
1:32:56.3
+20:58.3
25.8
75
381
40
MT4
Dmitrijs
Bunčuks
1:33:08.4
+21:10.4
25.8
Velo+ Bottari Baltic
76
331
24
MT3
Kaspars
Artamonovs
1:33:08.7
+21:10.7
25.8
elpo team
77
323
25
MT3
Edgars
Saukums
1:33:09.3
+21:11.3
25.8
BNV
78
245
41
MT4
Harijs
Pūris
1:33:43.1
+21:45.1
25.6
RĪGAS SATIKSME
79
371
26
MT3
Rihards
Šneiders
1:33:46.8
+21:48.8
25.6
Rein Auto
80
372
27
MT3
Rihards
Šneiders
1:33:46.8
+21:48.8
25.6
Rein Auto
81
136
42
MT4
Ēriks
Andersons
1:34:59.2
+23:01.2
25.3
82
215
43
MT4
Jānis
Megnis
1:35:00.1
+23:02.1
25.3
83
153
44
MT4
Māris
Salmiņš
1:35:00.5
+23:02.4
25.3
84
123
45
MT4
Gatis
Kivrins
1:35:02.3
+23:04.3
25.3
85
377
46
MT4
Rolands
Rozenhofs
1:35:12.0
+23:14.0
25.2
86
224
4
MT6
Elmārs
Eleksis
1:35:14.4
+23:16.4
25.2
MRK serviss
87
227
47
MT4
Vadim
Tarasov
1:36:18.0
+24:20.0
24.9
Bite Latvija
88
218
48
MT4
Ruslans
Solovjovs
1:36:21.5
+24:23.5
24.9
Velo+ Bottari Baltic
89
392
28
MT3
Raimonds
Priekulis
1:36:41.2
+24:43.2
24.8
90
170
49
MT4
Armands
Strazdins
1:36:41.9
+24:43.9
24.8
AFITEH
91
362
50
MT4
Andrejs
Slaikovskis
1:36:42.7
+24:44.7
24.8
92
275
51
MT4
Armands
Vācers
1:36:43.5
+24:45.5
24.8
93
363
29
MT3
Andris
Marherts
1:36:46.7
+24:48.7
24.8
Skonto Prefab
94
338
30
MT3
Mārtiņš
Poltiņņikovs
1:36:56.1
+24:58.1
24.8
Atmosphere Cafe
95
334
31
MT3
Gatis
Poltiņņikovs
1:36:56.4
+24:58.4
24.8
AUTOEKSPERTS-THULE
96
318
32
MT3
Andis
Jonāns
1:36:56.4
+24:58.4
24.8
AUTOEKSPERTS-THULE
97
261
52
MT4
Raivo
Reigass
1:37:30.0
+25:32.0
24.6
Āgenskalna Šmuļi
98
190
5
MT2
Alvis
Bringulis
1:37:38.1
+25:40.1
24.6
99
383
53
MT4
Eldars
Šarafutdinovs
1:37:53.1
+25:55.1
24.5
Endurace
100
241
5
MT5
Modris
Ozoliņš
1:38:15.8
+26:17.7
24.4
RĪGAS SATIKSME
101
110
54
MT4
Jānis
Kalniņš
1:38:16.8
+26:18.8
24.4
102
284
6
MT5
Pēteris
Meņģelis
1:38:34.2
+26:36.2
24.3
103
216
55
MT4
Ivars
Šteinbergs
1:39:01.0
+27:03.0
24.2
Riteņvasara
104
195
56
MT4
Mareks
Logins
1:39:02.3
+27:04.3
24.2
105
132
33
MT3
Viesturs Pēteris
Stanke
1:39:14.0
+27:16.0
24.2
106
386
57
MT4
Jānis
Ozoliņš
1:39:16.4
+27:18.4
24.2
107
127
58
MT4
Mareks
Pučinskis
1:39:17.0
+27:19.0
24.2
108
140
59
MT4
Artis
Žagatiņš
1:39:20.2
+27:22.1
24.2
109
249
60
MT4
Andrejs
Lipskis
1:39:21.3
+27:23.3
24.2
Velo+ Bottari Baltic
110
272
34
MT3
Ilmārs
Birskis
1:39:22.3
+27:24.3
24.2
Scarlight Movistar Team
111
352
61
MT4
Gatis
Lange
1:39:22.8
+27:24.8
24.1
Riteņvasara
112
161
35
MT3
Markuss
Saulīte
1:39:38.9
+27:40.9
24.1
113
162
36
MT3
Valters
Dirnēns
1:39:39.9
+27:41.9
24.1
114
333
62
MT4
Jonas
Urbonas
1:39:40.3
+27:42.3
24.1
Visagino NOVEL
115
341
63
MT4
Raimonds
Silanžs
1:39:40.6
+27:42.6
24.1
116
277
64
MT4
Igors
Strazds
1:39:41.4
+27:43.4
24.1
117
206
7
MT5
Andis
Pinka
1:39:41.5
+27:43.5
24.1
118
168
37
MT3
Aleksejs
Jukums
1:39:41.8
+27:43.8
24.1
Smiltene
119
207
65
MT4
Artūrs
Pinka
1:39:42.2
+27:44.2
24.1
120
101
66
MT4
Dainis
Kivlenieks
1:39:42.5
+27:44.5
24.1
121
384
67
MT4
Artis
Gauračs
1:39:42.9
+27:44.9
24.1
122
117
68
MT4
Jānis
Tiltiņš
1:39:44.1
+27:46.1
24.1
Jūrmala
123
213
69
MT4
Linards
Vainovskis
1:39:44.3
+27:46.3
24.1
iRobot
124
181
5
MT6
Edgars
Ozols
1:39:56.8
+27:58.8
24.0
125
253
6
MT2
Valdis
Pivars
1:41:17.1
+29:19.1
23.7
Ķekavas nss
126
391
70
MT4
Maksims
Berjoza
1:41:19.3
+29:21.3
23.7
Infosram
127
156
7
MT2
Valdis
Andžāns
1:41:19.3
+29:21.3
23.7
Tieto
128
138
71
MT4
Ainars
Bergs
1:41:28.8
+29:30.8
23.6
RK Liepāja
129
278
38
MT3
Artūrs
Aļeksejevs
1:42:28.8
+30:30.8
23.4
130
106
72
MT4
Jānis
Biķis
1:42:31.0
+30:33.0
23.4
Troja
131
176
8
MT5
Uldis
Lasis
1:42:36.1
+30:38.0
23.4
132
155
39
MT3
Gļebs
Ivanovskis
1:42:54.7
+30:56.7
23.3
133
203
40
MT3
Gustavs
Zatlers
1:42:55.7
+30:57.7
23.3
Lielbāta Sport
134
197
73
MT4
Kaspars
Vārans
1:42:57.6
+30:59.6
23.3
The Last Gentleman!
135
351
74
MT4
Paulis
Laizāns
1:43:05.6
+31:07.6
23.3
136
193
75
MT4
Juris
Jaunciems
1:43:06.0
+31:08.0
23.3
137
189
76
MT4
Aivars
Tirzītis
1:43:07.2
+31:09.2
23.3
138
137
77
MT4
Aivis
Babrovskis
1:43:07.7
+31:09.7
23.3
139
187
9
MT5
Gunārs
Rācenis
1:43:09.1
+31:11.1
23.3
140
314
78
MT4
Monvīds
Dreimanis
1:43:09.5
+31:11.5
23.3
141
326
41
MT3
Pēteris
Andersons
1:43:10.1
+31:12.1
23.3
BNV
142
329
42
MT3
Uģis
Ozoks
1:44:42.7
+32:44.7
22.9
143
340
43
MT3
Mikus
Laucenieks
1:45:05.9
+33:07.9
22.8
144
192
79
MT4
Raimonds
Bondars
1:45:38.3
+33:40.3
22.7
HUS.LV Eco Houses
145
270
80
MT4
Andrejs
Djatlo
1:46:57.5
+34:59.5
22.4
146
339
44
MT3
Jānis
Grāmatnieks
1:47:00.8
+35:02.8
22.4
147
303
45
MT3
Vladislavs
Sokurenko
1:47:56.2
+35:58.2
22.2
148
209
81
MT4
Vladimir
Kuvshinskiy
1:48:27.5
+36:29.5
22.1
149
180
46
MT3
Aivis
Janauskis
1:49:30.2
+37:32.2
21.9
150
276
47
MT3
Alens
Strazds
1:50:57.9
+38:59.9
21.6
151
354
82
MT4
Jānis
Ratnieks
1:51:20.5
+39:22.5
21.6
152
166
83
MT4
Dmitrijs
Fesenko
1:52:53.2
+40:55.2
21.3
153
157
84
MT4
Andrejs
Mambetovs
1:53:07.6
+41:09.6
21.2
154
169
85
MT4
Andris
Jukums
1:53:08.7
+41:10.7
21.2
Smiltene
155
220
86
MT4
Andris
Kaņeps
1:53:22.9
+41:24.9
21.2
156
267
48
MT3
Edvinas
Toporovas
1:53:26.7
+41:28.7
21.2
#GoHardOrGoHome
157
301
87
MT4
Edijs
Jansons
1:53:29.5
+41:31.5
21.1
158
135
49
MT3
Armands
Priekulis
1:55:56.0
+43:58.0
20.7
159
376
88
MT4
Rolands
Pastars
1:57:05.2
+45:07.2
20.5
160
221
89
MT4
Aldis
Strožs
1:57:47.8
+45:49.8
20.4
161
116
50
MT3
Jānis
Cunskis
1:57:53.5
+45:55.5
20.4
Jūrmala
162
225
10
MT5
Sergejs
Apsitis
1:57:55.7
+45:57.7
20.4
163
312
90
MT4
Sergejs
Karnickis
1:58:01.9
+46:03.9
20.3
164
115
91
MT4
Jānis
Jankovs
1:58:03.6
+46:05.6
20.3
Jūrmala
165
324
92
MT4
Vilnis
Šlars
1:58:05.1
+46:07.1
20.3
166
183
93
MT4
Reinis
Harjo
1:58:41.7
+46:43.7
20.2
167
257
51
MT3
Andžs
Tālmanis
1:58:45.9
+46:47.9
20.2
168
243
94
MT4
Aleksejs
Moskvitins
1:59:30.5
+47:32.5
20.1
RĪGAS SATIKSME
169
185
52
MT3
Jānis
Skamanis
2:00:40.8
+48:42.8
19.9
The Last Gentleman!
170
103
95
MT4
Ričards
Andersons
2:02:00.0
+50:02.0
19.7
Cross Chem
171
234
96
MT4
Lauris
Lokmanis
2:02:17.7
+50:19.7
19.6
#nightrideriga
172
134
53
MT3
Rolands
Seifullajevs
2:02:35.8
+50:37.8
19.6
eMaja.lv
173
325
54
MT3
Raivis
Ansulis
2:03:30.5
+51:32.5
19.4
174
159
55
MT3
Ivars
Vallers
2:04:15.0
+52:16.9
19.3
175
390
97
MT4
Aleksandrs
Puškins
2:04:48.9
+52:50.9
19.2
Scarlight Movistar Team
176
316
56
MT3
Ansis
Čuba
2:05:19.7
+53:21.7
19.1
177
126
98
MT4
Reinis
Markus
2:05:59.9
+54:01.9
19.0
178
393
99
MT4
Kaspars
Gaugers
2:07:42.3
+55:44.3
18.8
Es pats
179
199
57
MT3
Edvīns
Jurēvičs
2:07:59.3
+56:01.3
18.8
180
102
58
MT3
Mihails
Volodjko
2:08:08.0
+56:10.0
18.7
181
208
59
MT3
Jevgēnijs
Visockis
2:08:33.1
+56:35.1
18.7
182
146
8
MT2
Igors
Vedmeckis
2:09:04.1
+57:06.1
18.6
Scarlight Movistar Team
183
184
60
MT3
Ģirts
Jaunzems
2:09:12.5
+57:14.5
18.6
The Last Gentleman!
184
235
100
MT4
Renāts
Nikitins
2:10:27.5
+58:29.5
18.4
RĪGAS SATIKSME
185
360
101
MT4
Mārtiņš
Gerliņš
2:11:03.1
+59:05.1
18.3
Scarlight Movistar Team
186
212
102
MT4
Dainis
Svistuhins
2:11:42.7
+59:44.7
18.2
187
295
61
MT3
Ilya
Ableev
2:12:12.1
+60:14.1
18.2
188
300
103
MT4
Viljams
Elings Eliass
2:14:46.9
+62:48.9
17.8
189
182
104
MT4
Juris
Ušackis
2:15:46.5
+63:48.5
17.7
190
290
62
MT3
Toms
Lidumnieks
2:16:48.7
+64:50.7
17.5
191
322
63
MT3
Ernests
Elings -Eliass
2:17:24.5
+65:26.5
17.5
192
373
105
MT4
Juris
Pencis
2:18:02.0
+66:04.0
17.4
Gjensidige.lv
193
177
11
MT5
Uģis
Jurševskis
2:18:32.6
+66:34.6
17.3
194
198
106
MT4
Jānis
Melgailis
2:20:21.3
+68:23.3
17.1
195
191
6
MT6
Rihards
Melgailis
2:20:38.9
+68:40.9
17.1
196
205
107
MT4
Krišjānis
Vīksna
2:24:18.6
+72:20.6
16.6
197
219
2
MT1
Kristers
Jakovlevs
2:26:00.7
+74:02.7
16.4
198
133
108
MT4
Edgars
Brūkšs
2:27:38.3
+75:40.3
16.3
199
388
109
MT4
Armands
Bāris
2:28:33.7
+76:35.7
16.2
Tomes tīģeri
200
369
64
MT3
Matīss
Jansons
2:29:20.7
+77:22.7
16.1
201
370
110
MT4
Ainars
Jansons
2:31:37.0
+79:38.9
15.8
Tautas distance (40 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
298
1
FT3
Laura
Ramane
1:27:33.8
27.4
Bauskas velokomanda
2
288
2
FT3
Diāna
Spiridovska
1:33:46.3
+6:12.4
25.6
ELKOR
3
282
1
FT4
Olga
Zaharova
1:38:15.0
+10:41.1
24.4
Velo+ Bottari Baltic
4
171
3
FT3
Paulīna
Latsone
1:39:41.4
+12:07.5
24.1
5
242
2
FT4
Ilona
Lavrenova
1:41:17.2
+13:43.3
23.7
RĪGAS SATIKSME
6
265
3
FT4
Ilona
Vaivode
1:43:07.5
+15:33.7
23.3
ELKOR
7
237
4
FT4
Rita
Golvere
1:47:01.2
+19:27.3
22.4
8
332
5
FT4
Viktorija
Barinova
1:53:19.8
+25:45.9
21.2
Visagino NOVEL
9
244
6
FT4
Inesa
Briede
1:57:09.2
+29:35.3
20.5
RĪGAS SATIKSME
10
258
4
FT3
Jana
Tālmane
1:58:45.2
+31:11.3
20.2
11
154
1
FT2
Terēze
Priedola
1:59:03.5
+31:29.6
20.2
12
335
5
FT3
Madara
Ozoliņa
1:59:03.7
+31:29.8
20.2
13
196
7
FT4
Monta
Vikštrema
2:02:36.0
+35:02.1
19.6
14
201
6
FT3
Santa
Voiciša
2:02:36.2
+35:02.3
19.6
Pedolāči
15
200
7
FT3
Santa
Voiciša
2:04:23.6
+36:49.7
19.3
Pedolāči
16
289
8
FT3
Anita
Apine
2:05:19.9
+37:46.0
19.1
17
280
8
FT4
Līga
Lielmane
2:06:54.7
+39:20.8
18.9
Dr30
18
204
9
FT3
Agnese
Gandibula
2:15:47.0
+48:13.1
17.7
Everest auto
19
131
9
FT4
Astra
Laugale
2:19:42.2
+52:08.3
17.2
20
124
10
FT4
Solvita
Sokova
2:21:12.2
+53:38.3
17.0
21
366
10
FT3
Līva Luīze
Bleive
2:24:52.7
+57:18.8
16.6
22
287
11
FT4
Ligita
Roze
2:25:33.5
+57:59.6
16.5
23
202
11
FT3
Sanita
Roze
2:26:43.0
+59:09.1
16.4
24
368
12
FT3
Elita
Jansone
2:29:22.4
+61:48.5
16.1
25
236
13
FT3
Vivita
Ošiņa
2:29:23.9
+61:50.0
16.1
26
108
14
FT3
Anastasija
Maksimova
2:29:50.6
+62:16.7
16.0
27
240
12
FT4
Jekaterina
Tihaņonoka
2:31:08.9
+63:35.0
15.9
28
293
15
FT3
Rūta
Skadmane
2:31:23.3
+63:49.5
15.9
29
239
16
FT3
Jelena
Balloda
2:31:33.6
+63:59.7
15.8
Ģimenes distance (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
588
1
VG
Reini
Keiselis
0:27:56.9
21.5
Pulsaar
2
603
2
VG
Kaspars
Bajārs
0:27:59.5
+0:02.6
21.4
3
587
3
VG
Emīls
Lorencs
0:28:02.1
+0:05.1
21.4
4
580
4
VG
Grigorijs
Čurilovs
0:31:17.7
+3:20.7
19.2
5
585
5
VG
Kristaps
Igars
0:31:26.7
+3:29.7
19.1
#nightrideriga
6
507
6
VG
Abreks
Ibragimovs
0:31:28.1
+3:31.2
19.1
7
542
7
VG
Kārlis Pēteris
Stepiņš
0:32:26.4
+4:29.4
18.5
L3
8
604
8
VG
Uldis
Sarkans
0:32:31.5
+4:34.6
18.4
9
511
9
VG
Rihards
Bondars
0:32:31.8
+4:34.9
18.4
10
512
10
VG
Ēriks
Bondars
0:32:32.7
+4:35.8
18.4
11
559
11
VG
Roberts
Vaivods
0:33:32.6
+5:35.7
17.9
Jūrmalas rūķīši
12
599
12
VG
Guntars
Valants
0:33:53.2
+5:56.3
17.7
13
590
13
VG
Kirils
Kolbins
0:34:15.7
+6:18.7
17.5
14
539
14
VG
Lauris
Stepiņš
0:34:27.1
+6:30.1
17.4
L3
15
581
15
VG
Adrians
Šauro-Sadovskis
0:38:24.3
+10:27.4
15.6
16
578
16
VG
Dailis
Gubāts
0:38:29.1
+10:32.2
15.6
17
524
17
VG
Inesis
Malvess
0:38:48.0
+10:51.1
15.5
18
545
18
VG
Edvards
Elksnis
0:40:03.2
+12:06.3
15.0
19
515
19
VG
Jānis
Ančs
0:41:12.5
+13:15.6
14.6
20
546
20
VG
Valdis
Elksnis
0:41:58.1
+14:01.2
14.3
21
565
21
VG
Māris
Aušeiks
0:43:05.8
+15:08.8
13.9
veloprieks
22
562
22
VG
Aleksandrs
Daukste
0:44:04.1
+16:07.2
13.6
23
502
23
VG
Artūrs
Artemjevs
0:48:31.6
+20:34.7
12.4
Jūrmala
24
554
24
VG
Niks
Pūris
0:49:57.1
+22:00.2
12.0
25
553
25
VG
Ivo
Pūris
0:49:57.8
+22:00.9
12.0
26
291
26
VG
Arvis
Pencis
0:52:02.1
+24:05.2
11.5
27
251
27
VG
Normunds
Miķelsons (Zviedrs)
0:52:21.7
+24:24.8
11.5
28
514
28
VG
Vitālijs
Rusanovs
0:54:11.8
+26:14.9
11.1
Dream {ti:m}
29
567
29
VG
Alekss
Sidorovičs
0:54:12.5
+26:15.6
11.1
Dream [ti:m]
30
568
30
VG
Tomass
Sidorovičs
1:01:27.0
+33:30.1
9.8
Dream [ti:m]
31
569
31
VG
Aleksejs
Sidorovičs
1:01:48.0
+33:51.1
9.7
Dream [ti:m]
32
566
32
VG
Mikuss
Sidorovičs
1:01:48.7
+33:51.7
9.7
Dream [ti:m]
Ģimenes distance (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
575
1
SG
Inese
Vaivode
0:31:14.1
19.2
Jūrmalas rūķīši
2
584
2
SG
Agnese
Igare
0:31:27.0
+0:12.8
19.1
#nightrideriga
3
518
3
SG
Henriete Jete
Grigola
0:33:33.8
+2:19.7
17.9
4
564
4
SG
Līga
Blome
0:33:34.8
+2:20.7
17.9
5
579
5
SG
Sanita
Ločmele
0:34:49.4
+3:35.3
17.2
6
602
6
SG
Rūta
Kaļva
0:35:02.6
+3:48.4
17.1
7
577
7
SG
Megija
Gubāte
0:38:30.1
+7:16.0
15.6
Gubāti
8
601
8
SG
Benita
Harjo
0:41:06.2
+9:52.0
14.6
9
541
9
SG
Katrīna
Špundzāne
0:41:16.2
+10:02.1
14.5
Jūrmalas sporta skola
10
506
10
SG
Ilze
Artemjeva
0:41:24.1
+10:09.9
14.5
Jūrmala
11
589
11
SG
Inga
Špakovska
0:41:51.2
+10:37.0
14.3
12
544
12
SG
Kristīna
Elksne
0:41:58.8
+10:44.7
14.3
13
600
13
SG
Marina
Juzova
0:42:37.4
+11:23.2
14.1
Bezkomanda
14
605
14
SG
Gunta
Čakstiņa
0:42:55.2
+11:41.1
14.0
15
586
15
SG
Sandra
Stanka
0:44:05.5
+12:51.4
13.6
16
560
16
SG
Agnese
Skuja
0:46:54.5
+15:40.3
12.8
17
517
17
SG
Māra
Jensone
0:47:28.9
+16:14.7
12.6
18
504
18
SG
Laura
Upmane
0:49:23.0
+18:08.8
12.2
Jūrmala
19
503
19
SG
Marta
Upmane
0:49:24.8
+18:10.6
12.1
Jūrmala
20
598
20
SG
Ilze
Bērziņa
0:49:29.3
+18:15.1
12.1
21
552
21
SG
Irina
Pūre
0:49:56.5
+18:42.3
12.0
22
555
22
SG
Jana
Pūre
0:49:56.6
+18:42.4
12.0
23
537
23
SG
Saira
Priedulāja
0:50:48.2
+19:34.0
11.8
24
561
24
SG
Ināra
Lepse
0:51:59.2
+20:45.0
11.5
25
570
25
SG
Santa
Augucēviča - Sidoroviča
0:52:12.9
+20:58.7
11.5
Dream [ti:m]
26
522
26
SG
Elīna
Girko
0:52:13.4
+20:59.2
11.5
27
523
27
SG
Nadežda
Girko
0:53:23.0
+22:08.8
11.2
Bērni1 (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1013
1
VB3
Ričards
Hansons
0:01:06.8
26.9
BELO Cycling Project
2
1078
2
VB3
Valts
Skujiņš
0:01:07.0
+0:00.2
26.8
BELO Cycling Project
3
1068
3
VB3
Mareks
Martins
0:01:09.9
+0:03.0
25.8
4
1045
1
VB1
Emīls
Lācis
0:01:12.9
+0:06.1
24.7
5
1019
4
VB3
Elviss
Megnis
0:01:13.6
+0:06.8
24.4
6
1062
5
VB3
Kristers
Karlsons
0:01:15.0
+0:08.1
24.0
7
1067
6
VB3
Roberts
Martins
0:01:15.6
+0:08.7
23.8
8
1025
1
VB2
Alens
Ermanis-Marčenko
0:01:15.9
+0:09.0
23.7
Motorsports Racing Team
9
1070
7
VB3
Redžinalds
Šaicāns
0:01:16.1
+0:09.2
23.6
RRS/Alfa
10
1033
1
VB4
Roberts
Vaivods
0:01:18.0
+0:11.1
23.1
Jūrmalas rūķīši
11
1049
2
VB2
Deniss
Semeņenko
0:01:20.7
+0:13.8
22.3
RRS Alfa / Riteņvasara
12
1016
2
VB4
Artūrs Andrejs
Lubānietis
0:01:26.6
+0:19.8
20.8
Riteņvasara
13
1007
2
VB1
Oskars
Bondars
0:01:28.6
+0:21.8
20.3
14
1028
3
VB2
Adrians
Drāka
0:01:33.7
+0:26.9
19.2
15
1066
4
VB2
Leonīds
Lavriņenko
0:01:36.1
+0:29.2
18.7
16
1010
5
VB2
Gustavs
Vīnbergs
0:01:36.1
+0:29.2
18.7
17
1029
6
VB2
Niks
Pūris
0:02:03.7
+0:56.9
14.5
18
1031
3
VB1
Gustavs
Briedis
0:02:08.1
+1:01.2
14.0
19
1071
4
VB1
Olivers
Sīlis
0:02:11.7
+1:04.9
13.7
20
1023
7
VB2
Adrians
Karavackis
0:02:11.9
+1:05.0
13.6
21
1050
5
VB1
Alens Olivers
Cīrulis
0:02:17.2
+1:10.3
13.1
22
1081
6
VB1
Ļevs
Skorobogatovs
0:03:23.4
+2:16.5
8.8
23
1041
7
VB1
Miks
Gubāts
0:03:31.0
+2:24.1
8.5
Gubāti
24
1054
8
VB1
Kristers
Teteris
0:04:25.3
+3:18.4
6.8
25
1035
9
VB1
Patriks
Timofejevs
0:04:50.5
+3:43.7
6.2
26
1082
10
VB1
Kristers Emīls
Jurgensons
0:06:19.3
+5:12.5
4.7
Bērni1 (0.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
1
1079
1
SB3
Kate
Skujiņa
0:01:14.0
24.3
BELO Cycling Project
2
1014
1
SB2
Katrīna
Hansone
0:01:22.5
+0:08.5
21.8
BELO Cycling Project
3
1001
2
SB2
Lote
Lange
0:01:23.1
+0:09.0
21.7
Riteņvasara
4
1063
3
SB2
Elza Sāra
Zariņa
0:01:25.2
+0:11.1
21.1
Riteņvasara
5
1015
4
SB2
Šarlote
Kļumele
0:01:26.1
+0:12.0
20.9
6
1002
2
SB3
Lauma
Lange
0:01:30.6
+0:16.6
19.8
Riteņvasara
7
1022
5
SB2
Katrīne
Gucanoviča
0:01:34.9
+0:20.9
19.0
8
1030
1
SB4
Jana
Pūre
0:01:36.7
+0:22.6
18.6
9
1042
6
SB2
Danija
Gubāte
0:01:49.5
+0:35.4
16.4
10
1043
2
SB4
Megija
Gubāte
0:01:56.8
+0:42.7
15.4
Gubāti
11
1061
1
SB1
Milena
Karlsone
0:02:36.4
+1:22.3
11.5
12
1008
2
SB1
Sofija
Šaicāne
0:02:42.0
+1:28.0
11.1
13
1047
3
SB1
Karolaina
Druka-Jaunzeme
0:02:53.6
+1:39.5
10.4
SK ASI / Riteņvasara
14
1048
4
SB1
Valērija
Semeņenko
0:03:00.7
+1:46.6
10.0
Riteņvasara
15
1027
5
SB1
Elīza
Drāka
0:03:12.1
+1:58.0
9.4
16
1017
6
SB1
Keita
Vainovska
0:03:18.5
+2:04.5
9.1
17
1020
7
SB1
Nora
Gicanoviča
0:03:21.4
+2:07.4
8.9
18
1036
8
SB1
Madara
Palma
0:04:11.0
+2:56.9
7.2
19
1005
9
SB1
Katrīne
Skripko
0:04:24.9
+3:10.8
6.8
20
1074
10
SB1
Darja
Semeņeņa
0:04:38.8
+3:24.8
6.5
21
1026
11
SB1
Ieva
Prihodko
0:05:02.3
+3:48.3
6.0
22
1009
12
SB1
Elza
Stepiņa
0:05:02.4
+3:48.4
6.0
23
1011
13
SB1
Tajana
Makarova
0:05:02.6
+3:48.6
5.9