Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Jēkabpils velokross 2019
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
3 apļi (22.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
E1
E2
E3
E4
E5
E6
1
362
1
V5
Matīss
Bērziņš
1985
M
MTB Talsi
0:50:35.9
26.7
0:09:38 (2)
0:09:38 (2)
0:16:41 (2)
0:07:03 (2)
0:26:38 (1)
0:09:56 (1)
0:33:45 (1)
0:07:07 (2)
0:43:29 (1)
0:09:44 (1)
0:50:35 (1)
0:07:06 (1)
2
112
2
V5
Edgars
Krūmiņš
1986
M
0:51:06.1
+0:30.1
26.4
0:09:37 (1)
0:09:37 (1)
0:16:34 (1)
0:06:56 (1)
0:26:47 (2)
0:10:13 (2)
0:33:53 (2)
0:07:05 (1)
0:43:45 (2)
0:09:52 (2)
0:51:06 (2)
0:07:20 (2)
3
192
1
V3
Hugo
Vīksne-Sarkanais
2001
M
Skanste/Virši-A
0:53:06.4
+2:30.4
25.4
0:09:49 (4)
0:09:49 (4)
0:17:22 (3)
0:07:32 (6)
0:27:42 (5)
0:10:19 (6)
0:35:18 (5)
0:07:36 (5)
0:45:36 (5)
0:10:17 (5)
0:53:06 (3)
0:07:30 (4)
4
264
3
V5
Raitis
Ludboržs
1984
M
Rēzeknes nov.
0:53:06.7
+2:30.7
25.4
0:10:12 (6)
0:10:12 (6)
0:17:26 (6)
0:07:14 (4)
0:27:43 (6)
0:10:16 (4)
0:35:17 (3)
0:07:34 (4)
0:45:36 (6)
0:10:19 (6)
0:53:06 (4)
0:07:29 (3)
5
313
1
V6
Kaspars
Meinuzs
1976
M
Skanste/Virši-A
0:53:07.3
+2:31.3
25.4
0:10:14 (8)
0:10:14 (8)
0:17:27 (7)
0:07:13 (3)
0:27:41 (4)
0:10:14 (3)
0:35:18 (4)
0:07:36 (6)
0:45:35 (3)
0:10:16 (4)
0:53:07 (5)
0:07:32 (6)
6
385
4
V5
Ivars
Romancevičs
1985
M
Selonia
0:53:07.8
+2:31.8
25.4
0:09:49 (3)
0:09:49 (3)
0:17:22 (4)
0:07:33 (7)
0:27:40 (3)
0:10:17 (5)
0:35:18 (6)
0:07:38 (7)
0:45:35 (4)
0:10:16 (3)
0:53:07 (6)
0:07:32 (5)
7
223
1
V4
Kristofers
Lembergs
1995
M
0:55:00.5
+4:24.5
24.5
0:10:20 (9)
0:10:20 (9)
0:17:57 (8)
0:07:37 (8)
0:28:53 (7)
0:10:55 (8)
0:36:26 (7)
0:07:33 (3)
0:55:00 (7)
0:18:33 (25)
8
135
5
V5
Aigars
Krauklis
1987
M
Grohe Team Latvia
0:55:26.3
+4:50.3
24.4
0:10:25 (10)
0:10:25 (10)
0:18:11 (10)
0:07:46 (10)
0:28:54 (9)
0:10:42 (7)
0:36:36 (9)
0:07:42 (8)
0:47:20 (7)
0:10:43 (7)
0:55:26 (8)
0:08:06 (7)
9
358
2
V6
Jānis
Novikovs
1976
M
LiVelo/Zelta Zeme
0:57:35.2
+6:59.2
23.4
0:10:12 (7)
0:10:12 (7)
0:17:57 (9)
0:07:44 (9)
0:28:54 (8)
0:10:56 (9)
0:36:36 (8)
0:07:42 (9)
0:49:16 (8)
0:12:40 (13)
0:57:35 (9)
0:08:18 (8)
10
221
2
V4
Arnis
Lazdiņš
1996
M
Ikšķile
0:57:52.1
+7:16.1
23.3
0:09:50 (5)
0:09:50 (5)
0:17:23 (5)
0:07:32 (5)
0:29:03 (10)
0:11:40 (10)
0:37:37 (10)
0:08:33 (10)
0:49:26 (9)
0:11:49 (8)
0:57:52 (10)
0:08:25 (10)
11
236
6
V5
Igors
Mihaļevs
1988
M
Jēkabpils
1:00:27.9
+9:51.9
22.3
0:11:28 (13)
0:11:28 (13)
0:19:39 (12)
0:08:10 (11)
0:31:32 (11)
0:11:52 (12)
0:40:10 (12)
0:08:37 (13)
0:52:07 (11)
0:11:57 (9)
1:00:27 (11)
0:08:20 (9)
12
384
3
V6
Jānis
Ratnieks
1972
M
Baloži
1:00:37.3
+10:01.3
22.3
0:11:27 (12)
0:11:27 (12)
0:19:39 (11)
0:08:11 (12)
0:31:34 (13)
0:11:55 (13)
0:40:09 (11)
0:08:34 (11)
0:52:07 (10)
0:11:57 (10)
1:00:37 (12)
0:08:30 (11)
13
254
2
V3
Rolands
Paļuga
2001
M
Skanste/Virši-A
1:01:29.8
+10:53.8
22.0
0:11:25 (11)
0:11:25 (11)
0:19:48 (14)
0:08:23 (14)
0:31:47 (14)
0:11:59 (14)
0:40:24 (14)
0:08:36 (12)
0:52:41 (12)
0:12:17 (11)
1:01:29 (13)
0:08:47 (12)
14
258
4
V6
UĢIS
RANDOHS
1974
M
KRUSTPILS
1:03:18.9
+12:42.9
21.3
0:11:31 (15)
0:11:31 (15)
0:19:48 (13)
0:08:17 (13)
0:31:33 (12)
0:11:45 (11)
0:40:15 (13)
0:08:41 (14)
0:52:53 (13)
0:12:38 (12)
1:03:18 (14)
0:10:25 (19)
15
382
5
V6
Jānis
Ancītis
1972
M
Jēkabpils
1:03:32.1
+12:56.1
21.2
0:11:30 (14)
0:11:30 (14)
0:20:07 (15)
0:08:37 (15)
0:32:39 (15)
0:12:31 (16)
0:41:36 (15)
0:08:56 (15)
0:54:24 (14)
0:12:48 (14)
1:03:32 (15)
0:09:07 (13)
16
263
3
V3
RAIVIS
RANDOHS
2003
M
KRUSTPILS
1:05:03.7
+14:27.7
20.7
0:11:38 (16)
0:11:38 (16)
0:20:19 (16)
0:08:41 (16)
0:32:56 (16)
0:12:36 (17)
0:42:17 (16)
0:09:21 (16)
0:55:20 (15)
0:13:02 (15)
1:05:03 (16)
0:09:43 (17)
17
57
3
V4
Rūdis
Lapiņš
1999
M
Sala
1:05:52.4
+15:16.4
20.5
0:12:01 (17)
0:12:01 (17)
0:20:57 (17)
0:08:56 (17)
0:32:58 (17)
0:12:00 (15)
0:42:34 (17)
0:09:36 (18)
0:56:08 (16)
0:13:34 (17)
1:05:52 (17)
0:09:43 (16)
18
381
7
V5
Jānis
Gavars
1981
M
Jēkabpils
1:08:04.6
+17:28.6
19.8
0:12:44 (20)
0:12:44 (20)
0:21:56 (18)
0:09:11 (18)
0:35:20 (18)
0:13:24 (18)
0:44:58 (18)
0:09:38 (19)
0:58:37 (17)
0:13:38 (19)
1:08:04 (18)
0:09:27 (14)
19
383
1
S4
Tīna
Ratniece
1998
F
EVELO TEM
1:09:02.9
+18:26.9
19.6
0:12:39 (19)
0:12:39 (19)
0:22:05 (19)
0:09:26 (20)
0:36:01 (20)
0:13:55 (22)
0:45:29 (19)
0:09:28 (17)
0:59:02 (18)
0:13:32 (16)
1:09:02 (19)
0:10:00 (18)
20
71
1
S5
Arita
Krūmiņa
1986
F
1:09:47.9
+19:11.9
19.3
0:13:56 (24)
0:13:56 (24)
0:23:13 (22)
0:09:17 (19)
0:36:45 (21)
0:13:32 (19)
0:46:29 (21)
0:09:43 (20)
1:00:06 (19)
0:13:36 (18)
1:09:47 (20)
0:09:41 (15)
21
380
8
V5
Jānis
Briedis
1988
M
1:10:48.8
+20:12.8
19.1
0:12:36 (18)
0:12:36 (18)
0:22:08 (20)
0:09:31 (22)
0:36:00 (19)
0:13:52 (21)
0:46:24 (20)
0:10:23 (21)
1:00:13 (20)
0:13:49 (20)
1:10:48 (21)
0:10:35 (20)
22
58
6
V6
Artis
Rubens
1976
M
Jēkabpils
1:15:42.2
+25:06.2
17.8
0:13:31 (22)
0:13:31 (22)
0:22:59 (21)
0:09:28 (21)
0:36:51 (22)
0:13:51 (20)
0:47:23 (22)
0:10:31 (22)
1:03:45 (21)
0:16:21 (24)
1:15:42 (22)
0:11:56 (23)
23
149
4
V3
Renārs
Vasiļjevs
2001
M
Jēkabpils
1:16:03.9
+25:27.9
17.7
0:13:23 (21)
0:13:23 (21)
0:23:22 (23)
0:09:59 (23)
0:37:59 (23)
0:14:37 (23)
0:49:13 (23)
0:11:14 (24)
1:04:40 (22)
0:15:27 (22)
1:16:03 (23)
0:11:22 (21)
24
64
5
V3
Roberts Jānis
Rubens
2000
M
Jēkabpils
1:18:37.0
+28:01.0
17.2
0:13:50 (23)
0:13:50 (23)
0:24:38 (24)
0:10:48 (25)
0:39:41 (24)
0:15:02 (24)
0:51:14 (25)
0:11:33 (25)
1:06:05 (23)
0:14:51 (21)
1:18:37 (24)
0:12:31 (24)
25
310
1
S3
Elīza
Luksa
2003
F
Skanste/Virši-A
1:19:11.3
+28:35.3
17.0
0:14:08 (25)
0:14:08 (25)
0:24:48 (25)
0:10:40 (24)
0:39:59 (25)
0:15:10 (25)
0:51:12 (24)
0:11:12 (23)
1:07:15 (24)
0:16:03 (23)
1:19:11 (25)
0:11:55 (22)
26
227
7
V6
Juris
Dilāns
1977
M
Jēkabpils
0:35:40.0
12.6
0:21:21 (26)
0:21:21 (26)
0:35:40 (26)
0:14:18 (26)
2 apļi (15 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
E1
E2
E3
E4
E5
E6
1
316
1
V7
Dzintars
Kaņepējs
1968
M
Skanste/Virši-A
0:34:55.6
25.8
0:10:17 (5)
0:10:17 (5)
0:17:43 (1)
0:07:25 (1)
0:27:51 (1)
0:10:07 (1)
0:34:55 (1)
0:07:04 (1)
2
204
2
V7
Uldis
Lapsa
1964
M
Skanste/Virši-A
0:35:49.4
+0:53.7
25.1
0:10:14 (1)
0:10:14 (1)
0:17:58 (4)
0:07:44 (4)
0:28:17 (2)
0:10:18 (2)
0:35:49 (2)
0:07:32 (3)
3
315
3
V7
Jānis
Rušmanis
1960
M
Skanste/Virši-A
0:35:49.9
+0:54.2
25.1
0:10:16 (4)
0:10:16 (4)
0:17:58 (3)
0:07:42 (3)
0:28:18 (3)
0:10:19 (3)
0:35:49 (3)
0:07:31 (2)
4
327
4
V7
Aivars
Bardovskis
1964
M
Skanste/Virši-A
0:36:42.1
+1:46.4
24.5
0:10:14 (2)
0:10:14 (2)
0:18:03 (5)
0:07:48 (5)
0:29:05 (5)
0:11:02 (5)
0:36:42 (4)
0:07:36 (4)
5
312
1
V2
Linards
Lukss
2005
M
Skanste/Virši-A
0:36:42.6
+1:46.9
24.5
0:10:15 (3)
0:10:15 (3)
0:17:43 (2)
0:07:28 (2)
0:28:43 (4)
0:10:59 (4)
0:36:42 (5)
0:07:59 (5)
6
352
5
V7
Juris
Upītis
1960
M
LiVelo ZeltaZeme
0:43:59.2
+9:03.5
20.5
0:12:49 (8)
0:12:49 (8)
0:21:40 (7)
0:08:51 (6)
0:34:43 (7)
0:13:02 (6)
0:43:59 (6)
0:09:15 (7)
7
278
6
V7
Dzintars
Dille
1961
M
LAD
0:44:36.5
+9:40.8
20.2
0:12:48 (7)
0:12:48 (7)
0:22:08 (8)
0:09:19 (9)
0:35:27 (8)
0:13:19 (8)
0:44:36 (7)
0:09:08 (6)
8
19
2
V2
Emīls
Čevers
2004
M
Livel0/Zelta Zeme
0:44:36.7
+9:41.0
20.2
0:12:31 (6)
0:12:31 (6)
0:21:30 (6)
0:08:58 (7)
0:34:42 (6)
0:13:12 (7)
0:44:36 (8)
0:09:53 (8)
9
329
3
V2
Artjoms
Zagorskis
2006
M
Skanste/Virši-A
0:48:33.9
+13:38.2
18.5
0:15:00 (11)
0:15:00 (11)
0:24:13 (10)
0:09:13 (8)
0:38:29 (10)
0:14:16 (9)
0:48:33 (9)
0:10:04 (9)
10
9
7
V7
Guntars
Skutelis
1967
M
Individuāli
0:48:38.0
+13:42.3
18.5
0:13:26 (9)
0:13:26 (9)
0:23:36 (9)
0:10:10 (10)
0:38:11 (9)
0:14:35 (10)
0:48:38 (10)
0:10:26 (10)
11
219
4
V2
Roberts
Mačs
2006
M
Skanste/Virši-A
0:57:04.0
+22:08.3
15.8
0:16:07 (12)
0:16:07 (12)
0:28:22 (11)
0:12:15 (11)
0:45:04 (11)
0:16:41 (11)
0:57:04 (11)
0:12:00 (11)
12
52
8
V7
Juris
Šteinbergs
1963
M
1:00:57.6
+26:02.0
14.8
0:16:48 (13)
0:16:48 (13)
0:29:07 (13)
0:12:19 (12)
0:48:16 (12)
0:19:08 (13)
1:00:57 (12)
0:12:41 (12)
13
115
1
S2
Kitija
Elksne
2004
F
Jēkabpils
1:01:49.2
+26:53.5
14.6
0:14:28 (10)
0:14:28 (10)
0:28:40 (12)
0:14:11 (14)
0:48:17 (13)
0:19:36 (14)
1:01:49 (13)
0:13:32 (14)
14
113
1
S6
Inga
Elksne
1977
F
Jēkabpils
1:02:44.4
+27:48.8
14.3
0:17:39 (14)
0:17:39 (14)
0:30:15 (14)
0:12:35 (13)
0:49:23 (14)
0:19:08 (12)
1:02:44 (14)
0:13:21 (13)
15
231
5
V2
Kristiāns
Aleks
2006
M
Jēkabpils
0:35:12.1
+0:16.4
12.8
0:20:22 (15)
0:20:22 (15)
0:35:12 (15)
0:14:49 (15)
1 aplis (7.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
E1
E2
E3
E4
E5
E6
1
253
1
V8
Sergejs
Mihaļevs
1957
M
Jēkabpils
0:20:24.8
22.0
0:11:42 (1)
0:11:42 (1)
0:20:24 (2)
0:08:42 (1)
2
40
2
V8
Vitauts
Luberts
1952
M
Jēkabpils
0:24:14.2
+3:49.4
18.6
0:14:25 (4)
0:14:25 (4)
0:24:14 (3)
0:09:48 (2)
3
130
1
V1
Juris
Celmārs
2008
M
Jēkabpils
0:24:35.6
+4:10.8
18.3
0:14:01 (2)
0:14:01 (2)
0:24:35 (4)
0:10:34 (3)
4
309
2
V1
Renārs
Jaksons
2008
M
Jēkabpils
0:25:13.6
+4:48.8
17.8
0:14:16 (3)
0:14:16 (3)
0:25:13 (5)
0:10:57 (4)
5
104
1
S1
Estere
Krūmiņa
2010
F
0:26:41.1
+6:16.2
16.9
0:15:30 (5)
0:15:30 (5)
0:26:41 (6)
0:11:10 (5)
6
30
1
S7
Sandra
Ābola
1965
F
0:29:26.7
+9:01.8
15.3
0:17:24 (7)
0:17:24 (7)
0:29:26 (7)
0:12:01 (8)
7
387
1
V9
Andris
Krastiņš
1942
M
Jēkabpils
0:29:29.8
+9:05.0
15.3
0:17:55 (9)
0:17:55 (9)
0:29:29 (8)
0:11:34 (6)
8
36
1
S8
Dace
Staģīte
1955
F
Jēkabpils
0:29:56.1
+9:31.3
15.0
0:17:59 (10)
0:17:59 (10)
0:29:56 (9)
0:11:57 (7)
9
124
3
V1
Kristers
Elksnis
2009
M
Jēkabpils
0:30:04.3
+9:39.4
15.0
0:17:00 (6)
0:17:00 (6)
0:30:04 (10)
0:13:03 (11)
10
25
2
S7
Aija
Kalniņa
1964
F
Individuāli
0:30:04.9
+9:40.1
15.0
0:17:54 (8)
0:17:54 (8)
0:30:04 (11)
0:12:10 (9)
11
42
2
S8
Alda
Vulāne
1954
F
Jēkabpils
0:31:40.5
+11:15.7
14.2
0:18:33 (11)
0:18:33 (11)
0:31:40 (12)
0:13:07 (12)
12
47
3
S7
Anita
Šteinberga
1962
F
individuāli
0:34:03.2
+13:38.3
13.2
0:21:05 (13)
0:21:05 (13)
0:34:03 (13)
0:12:57 (10)
13
226
4
V1
Sandis
Baltacis
2010
M
Jēkabpils
0:34:10.6
+13:45.8
13.2
0:19:59 (12)
0:19:59 (12)
0:34:10 (14)
0:14:11 (13)
14
138
5
V1
Aivis
Bražūns
2008
M
Jēkabpils
0:40:13.1
+19:48.3
11.2
0:23:40 (15)
0:23:40 (15)
0:40:13 (15)
0:16:32 (14)
15
156
2
S1
Annija
Grandāne
2010
F
SK Pilskalni
0:40:30.6
+20:05.8
11.1
0:23:02 (14)
0:23:02 (14)
0:40:30 (16)
0:17:28 (15)
16
359
3
S8
Inta
Novikova
1955
F
Līvāni
0:45:07.3
+24:42.4
10.0
0:26:26 (16)
0:26:26 (16)
0:45:07 (17)
0:18:41 (16)
17
386
2
V9
Marģers
Jaudzems
1937
M
Jēkabpils
1:10:06.8
+49:42.0
6.4
0:44:59 (17)
0:44:59 (17)
1:10:06 (18)
0:25:07 (17)
218
V8
Pēteris
Eriņš
1955
M
Kusa
DSQ
22.9
0:19:39 (1)
(#VALUE!)