Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Jēkabpils skrējiens 2019
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
7,5km (7.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
min/km
1
279
1
V6
Anatolijs
Macuks
1979
M
Jēkabpils SC
0:29:33.2
3.9
2
386
1
V5
Dmitrijs
Vecgailis
1987
M
0:30:38.0
+1:04.7
4.1
3
210
1
V7
Vytautas
Gražys
1967
M
Antaliepte
0:30:54.9
+1:21.7
4.1
4
206
2
V5
Kaspars
Kravalis
1989
M
0:31:44.0
+2:10.7
4.2
5
349
1
V4
Daniels
Buko
1997
M
0:32:02.0
+2:28.7
4.3
6
179
3
V5
Konstantīns
Grišulis
1987
M
Kūkas
0:32:31.4
+2:58.1
4.3
7
98
4
V5
Jānis
Jerofejevs
1989
M
Jēkabpils
0:33:16.8
+3:43.6
4.4
8
340
2
V7
Aivars
Bondars
1966
M
0:33:43.1
+4:09.8
4.5
9
388
2
V6
Pēteris
Krastiņš
1971
M
Salas novads
0:34:37.1
+5:03.9
4.6
10
359
5
V5
Edgars
Krūmiņš
1986
M
0:35:32.1
+5:58.8
4.7
11
332
3
V6
Pēteris
Voskresenskis
1979
M
Jēkabpils
0:35:45.1
+6:11.8
4.8
12
373
1
S6
Jūlija
Vēvere
1979
F
individual
0:35:52.0
+6:18.7
4.8
13
138
1
V2
Demjans
Voskresenskis
2004
M
Jēkabpils
0:36:21.5
+6:48.2
4.8
14
344
1
V1
Emīls
Lamba
2007
M
Jēkabpils sporta skola
0:36:29.1
+6:55.9
4.9
15
305
1
S5
Ilze
Pastare
1983
F
Acorns AC
0:36:57.9
+7:24.7
4.9
16
183
2
V4
Raivo
Mulers
1998
M
0:37:17.8
+7:44.6
5.0
17
280
3
V4
Rūdis
Lapiņš
1999
M
Sala
0:37:23.5
+7:50.3
5.0
18
348
6
V5
Roms
Žilinskis
1988
M
0:37:37.4
+8:04.2
5.0
19
329
1
V3
Renārs
Vasiļjevs
2001
M
Jēkabpils
0:38:02.4
+8:29.2
5.1
20
322
2
S5
Ineta
Jerofejeva
1987
F
Jēkabpils
0:38:17.9
+8:44.7
5.1
21
365
4
V4
Kristaps
Šulcs
1992
M
ind.
0:38:33.8
+9:00.6
5.1
22
133
2
V2
Svens
Spēks
2004
M
Jēkabpils sporta skola
0:38:53.4
+9:20.1
5.2
23
288
2
V3
Roberts Jānis
Rubens
2000
M
Jēkabpils
0:39:32.5
+9:59.2
5.3
24
313
1
S2
Elīza
Paveļjeva
2006
F
Jēkabpils sporta skola
0:39:45.6
+10:12.3
5.3
25
100
3
V2
Ardis
Liepiņš
2004
M
0:39:46.0
+10:12.7
5.3
26
136
7
V5
Andis
Bērziņš
1981
M
Jēkabpils
0:39:56.9
+10:23.7
5.3
27
307
1
S7
Aija
Rogāle
1968
F
Krokus
0:40:31.2
+10:58.0
5.4
28
73
4
V6
Ivars
Timko
1978
M
Jēkabpils
0:40:55.0
+11:21.7
5.5
29
208
5
V6
Raivis
Ragainis
1974
M
Jēkabpils
0:41:23.8
+11:50.5
5.5
30
390
8
V5
Jurijs
Makarenko
1986
M
0:41:26.0
+11:52.8
5.5
31
304
3
V7
Ivars
Saldaks
1966
M
Jēkabpils
0:42:29.5
+12:56.2
5.7
32
302
2
V1
Juris
Celmārs
2008
M
Jēkabpils
0:42:32.4
+12:59.2
5.7
33
187
2
S6
Zanda
Kārkliņa
1970
F
Jēkabpils
0:42:53.7
+13:20.4
5.7
34
281
1
S1
Estere
Krūmiņa
2010
F
Stopiņi
0:42:54.7
+13:21.5
5.7
35
357
6
V6
Artis
Rubens
1976
M
Jēkabpils
0:42:55.0
+13:21.7
5.7
36
331
3
V1
Kristers
Elksnis
2009
M
Jēkabpils
0:42:58.6
+13:25.3
5.7
37
204
3
S5
Gunita
Miteniece
1984
F
Jēkabpils
0:43:21.7
+13:48.4
5.8
38
400
3
S6
Dace
Ozola-Ozoliņa
1979
F
0:44:46.9
+15:13.6
6.0
39
367
4
S5
Arita
Krūmiņa
1986
F
0:45:25.9
+15:52.6
6.1
40
338
5
S5
Lidija
Rusakova
1981
F
Jēkabpils
0:46:30.9
+16:57.6
6.2
41
378
7
V6
Viesturs
Celmārs
1972
M
Smilgas
0:46:39.8
+17:06.5
6.2
42
293
4
S6
Vita
Ormane
1977
F
Ormaņu ģimene/Rudzāti
0:47:17.3
+17:44.1
6.3
43
88
2
S2
Elizabete
Medzjuta
2006
F
Lūšu kedas Jēkabpils
0:47:27.1
+17:53.8
6.3
44
149
5
V4
Andrejs
Puzāns
1990
M
ind.
0:48:11.4
+18:38.2
6.4
45
139
9
V5
Dmitrijs
Kaneļskis
1983
M
Jēkabpils
0:48:28.0
+18:54.8
6.5
46
353
1
S3
Amanda
Lapsa
2003
F
0:49:49.1
+20:15.8
6.6
47
234
3
V3
Mārcis
Čevers
2002
M
Ormaņu ģimene/Rudzāti
0:49:50.2
+20:17.0
6.6
48
327
2
S7
Anita
Šteinberga
1962
F
individuāli
0:49:53.9
+20:20.6
6.7
49
296
2
S3
Annija
Degtereva
2002
F
0:49:56.6
+20:23.3
6.7
50
317
6
V4
Krišs
Noris
1990
M
Jēkabpils
0:50:48.8
+21:15.5
6.8
51
350
3
S2
Rēzija
Vītola
2006
F
sporta skola
0:50:52.4
+21:19.2
6.8
52
192
2
S1
Alise Gabriela
Miteniece
2008
F
Jēkabpils
0:51:15.3
+21:42.1
6.8
53
274
1
S4
Laima
Štolniece
1994
F
0:51:58.7
+22:25.4
6.9
54
135
6
S5
Gunta
Konovalova
1985
F
Jēkabpils
0:53:05.0
+23:31.7
7.1
55
145
8
V6
Kaspars
Budis
1973
M
Jēkabpils
0:53:44.8
+24:11.5
7.2
56
319
7
S5
Laura
Bruzgule
1982
F
0:54:34.5
+25:01.2
7.3
57
382
3
S7
Elza
Rūsiņa
1961
F
Jersika
0:54:38.3
+25:05.0
7.3
58
355
1
S8
Alda
Vulāne
1954
F
Jēkabpils
0:54:56.6
+25:23.3
7.3
59
380
8
S5
Līga
Avotiņa
1987
F
0:56:00.5
+26:27.2
7.5
60
247
4
V1
Aivis
Bražūns
2008
M
Jēkabpils
0:56:59.4
+27:26.2
7.6
61
320
2
S4
Liene
Grauziņa
1994
F
0:58:57.7
+29:24.5
7.9
62
312
5
V1
Nikita
Blakunovs
2019
M
Jēkabpils
0:59:50.8
+30:17.5
8.0
63
300
6
V1
Dāvis
Līcītis
2010
M
1:01:09.7
+31:36.4
8.2
64
394
2
S8
Dace
Staģīte
1955
F
Jēkabpils
1:02:33.0
+32:59.8
8.3
65
337
7
V1
Mareks
Vēveris
2009
M
Lūšu ķepas K9
1:03:51.5
+34:18.2
8.5
66
308
8
V1
Erlends
Teicāns
2009
M
Jēkabpils
1:05:16.4
+35:43.2
8.7
67
343
9
S5
Zane
Tricāne
1985
F
Jēkabpils
1:05:40.5
+36:07.3
8.8
68
356
10
S5
Tamāra
Brangale
1989
F
Jēkabpils
1:07:40.0
+38:06.7
9.0
69
270
3
S1
Anete
Degtereva
2009
F
1:11:04.1
+41:30.8
9.5