Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Iecavas velo diena 2020
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
VELOBRAUCIENS (24 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Laiks
+/-
km/h
Pārstāv
Stat.
1
31
1
V
Ģirts
Cirvelis
0:40:27.5
35.6
Roadex
2
11
2
V
Artūrs
Ļipatņikovs
0:40:28.0
+0:00.5
35.6
Velo+ Bottari Baltic
3
229
1
K
Gaitis
Kasparovičs
0:40:33.0
+0:05.4
35.5
Baldones velokomanda
4
23
3
V
Edgars
Brigmanis
0:40:33.1
+0:05.6
35.5
DTG-MySport
5
83
2
K
Igors
Račkovs
0:40:33.2
+0:05.7
35.5
Velo+ Bottari Baltic
6
4
4
V
Ģirts
Jakuška
0:40:33.4
+0:05.8
35.5
Baldones velokomanda
7
34
5
V
Elvijs
Vikstrems
0:40:33.4
+0:05.9
35.5
Velo+ Bottari Baltic
8
44
6
V
Kaspars
Graudins
0:40:34.0
+0:06.4
35.5
Force Fix
9
10
7
V
Romans
Trojanovs
0:40:34.0
+0:06.5
35.5
Velo+ Bottari Baltic
10
2
8
V
Aivars
Galigins
0:40:34.5
+0:07.0
35.5
Bauskas velokomanda
11
36
9
V
Ruslans
Solovjovs
0:40:34.7
+0:07.2
35.5
Velo+ Bottari Baltic
12
5
10
V
Verners
Rinkovičs
0:40:35.2
+0:07.7
35.5
Velo Iecava
13
25
11
V
Kārlis
Krūmiņš
0:40:35.6
+0:08.0
35.5
14
39
12
V
Andris
Stalidzāns
0:40:35.7
+0:08.1
35.5
Krimuldas velo
15
14
13
V
Martins
Aleksejevs
0:40:36.5
+0:08.9
35.5
Veču lauks
16
3
14
V
Oskars
Švāgers
0:40:37.5
+0:10.0
35.4
Bauskas velo komanda.
17
6
15
V
Raitis
Cirvelis
0:41:03.5
+0:35.9
35.1
Roadex
18
17
16
V
Jānis
Beseris
0:41:34.3
+1:06.7
34.6
19
21
17
V
Ivars
Jurbergs
0:41:35.9
+1:08.4
34.6
Velo Iecava
20
51
18
V
Konstantīns
Mališevs
0:41:36.0
+1:08.4
34.6
Velo Iecava
21
52
19
V
Edijs
Šaicāns
0:42:41.1
+2:13.6
33.7
22
55
1
S
Laura
Ramane
0:43:41.8
+3:14.3
33.0
Bauskas velokomanda
23
47
20
V
Ivo
Mosins
0:44:14.9
+3:47.3
32.5
Force Fix
24
313
3
K
Jānis
Vējons
0:44:16.0
+3:48.4
32.5
Baldones velokomanda
25
84
4
K
Guntis
Krūze
0:44:17.5
+3:50.0
32.5
Velo+ Bottari Baltic
26
95
1
JV
Alvis
Bringulis
0:45:57.7
+5:30.1
31.3
Filter
27
208
2
JV
Linards Gusts
Gagainis
0:45:57.8
+5:30.3
31.3
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
28
19
21
V
Edgars
Balodis
0:45:58.2
+5:30.6
31.3
29
46
22
V
Edgars
Saukums
0:45:59.2
+5:31.7
31.3
30
209
23
V
Intars
Gagainis
0:46:02.4
+5:34.9
31.3
Baldones velokomanda
31
33
24
V
Jānis
Jansons
0:48:24.7
+7:57.2
29.7
Force Fix SIA
32
303
5
K
Juris
Jansons
0:48:45.0
+8:17.4
29.5
33
57
2
S
Līga
Actiņa
0:48:45.4
+8:17.9
29.5
LiVelo/ZeltaZeme
34
221
25
V
Ritvars
Priede
0:48:46.5
+8:19.0
29.5
35
90
6
K
Pēteris
Eriņš
0:48:47.4
+8:19.8
29.5
36
236
3
JV
Edvarts
Āķītis
0:48:48.2
+8:20.6
29.5
A3
37
237
4
JV
Krišjānis
Āķītis
0:48:48.7
+8:21.1
29.5
Ekoi
38
230
7
K
Edmunds
Āķītis
0:49:01.0
+8:33.4
29.4
AS
39
100
5
JV
Artūrs
Zamarins
0:49:19.7
+8:52.2
29.2
40
82
8
K
Guntis
Dravnieks
0:49:21.7
+8:54.2
29.2
Velo Iecava
41
61
3
S
Marija
Baranovska
0:49:23.1
+8:55.6
29.2
Velo Iecava
42
215
26
V
Jānis
Melgailis
0:49:24.0
+8:56.5
29.1
Ķekava
43
66
4
S
Adele Ilga
Spigovska
0:49:29.8
+9:02.3
29.1
Nav nekāda steiga
44
41
27
V
Normunds
Feldmanis
0:49:30.3
+9:02.8
29.1
45
74
9
K
Hubertus
Veldmeijer
0:49:30.8
+9:03.2
29.1
GIANT
46
78
10
K
Raimonds
Rubiķis
0:49:31.0
+9:03.5
29.1
47
12
28
V
Ilmars
Birskis
0:50:08.4
+9:40.9
28.7
Scarlight Movistar Team
48
85
11
K
Nikolajs
Lipskis
0:50:59.7
+10:32.1
28.2
Bauskas Būvmateriālu tirgus
49
226
29
V
Sandis
Kalniņš
0:51:18.1
+10:50.6
28.1
Moller Auto Lidosta
50
53
30
V
Andrejs
Djatlo
0:51:19.0
+10:51.4
28.1
51
7
31
V
Viktors
Matjušenko
0:51:19.1
+10:51.6
28.1
52
28
32
V
Andris
Rozentāls
0:51:21.6
+10:54.0
28.0
UPS Latvija
53
218
33
V
Zintis
Šaicāns
0:51:22.4
+10:54.8
28.0
54
77
12
K
Pēteris
Meņģelis
0:51:23.6
+10:56.1
28.0
55
35
34
V
Andrejs
Mambetovs
0:52:02.9
+11:35.3
27.7
rigas satiksme
56
212
5
S
Krista
Belija
0:52:43.1
+12:15.6
27.3
57
213
13
K
Agris
Kalējs
0:52:43.2
+12:15.7
27.3
Valmieras velo vienība
58
80
14
K
Igors
Strazds
0:52:43.2
+12:15.7
27.3
59
88
15
K
Edmunds
Spigovskis
0:52:44.6
+12:17.1
27.3
Nav nekāda steiga
60
9
35
V
Artūrs
Bogdānovs
0:52:46.0
+12:18.5
27.3
61
86
16
K
Jānis
Kalējs
0:52:48.9
+12:21.3
27.3
62
94
1
D
Ilona
Vaivode
0:52:49.6
+12:22.1
27.3
Livelo/Zelta zeme
63
50
36
V
Artūrs
Žilinskis
0:54:29.8
+14:02.3
26.4
64
227
6
JV
LIzete
Dūmiņa
0:54:34.9
+14:07.4
26.4
Dūmiņi
65
228
17
K
Raimonds
Dūmiņš
0:54:35.1
+14:07.5
26.4
Dūmiņi
66
20
37
V
Māris
Kļaviņš
0:54:36.0
+14:08.5
26.4
Ironteam
67
71
6
S
Jolanta
Ermane-Marčenko
0:54:41.5
+14:14.0
26.3
Motosports Racing Team
68
48
38
V
Raimonds
Priekulis
0:54:45.1
+14:17.6
26.3
69
219
18
K
Normunds
Pūkainis
0:54:45.5
+14:18.0
26.3
Veloprieks
70
96
7
JV
Igors
Vedmeckis
0:54:52.2
+14:24.6
26.2
Scarlight Movistar Team
71
13
39
V
Andris
Cimermans
0:54:52.8
+14:25.3
26.2
72
97
8
JV
Kristers
Ratnieks
0:55:31.3
+15:03.8
25.9
73
65
7
S
Santa
Vīksna
0:55:34.2
+15:06.7
25.9
ĀdažiVelo
74
62
8
S
Ilze
Gūtmane
0:55:34.2
+15:06.7
25.9
75
30
40
V
Jānis
Bāliņš
0:56:27.4
+15:59.9
25.5
76
91
19
K
Vitauts
Luberts
0:56:30.8
+16:03.3
25.5
77
207
9
S
Dzirkstīte
Jansone-Bērziņa
0:56:51.5
+16:24.0
25.3
Ādaži velo
78
16
41
V
Aivis
Janauskis
0:57:00.9
+16:33.4
25.3
Īstie Veči
79
214
2
D
Evita
Belija
0:57:02.4
+16:34.8
25.2
Valmieras velo vienība
80
43
42
V
Artūrs
Ginovskis
0:57:08.9
+16:41.3
25.2
81
29
43
V
Martins
Viksna
0:58:09.0
+17:41.5
24.8
82
238
20
K
Mārtiņš
Serlis
0:58:09.1
+17:41.6
24.8
Scarlight Movistar
83
340
44
V
Silvestrs
Beikmanis
0:59:04.0
+18:36.4
24.4
84
98
9
JV
Oskars
Putāns
0:59:10.8
+18:43.3
24.3
Putāni
85
79
21
K
Salvis
Putāns
0:59:11.8
+18:44.3
24.3
Putāni
86
325
45
V
Martins
Braslins
0:59:13.0
+18:45.4
24.3
87
75
22
K
Abreks
Ibragimovs
0:59:20.5
+18:53.0
24.3
88
304
10
S
Ilga
Bāliņa
1:00:12.0
+19:44.4
23.9
89
26
46
V
Gatis
Stankevičs
1:00:18.7
+19:51.2
23.9
90
319
23
K
Romeo
Saksons
1:00:39.0
+20:11.4
23.7
91
217
47
V
Mārtiņš
Janušēvics
1:01:15.3
+20:47.7
23.5
Ikšķiles Velo
92
49
48
V
Artūrs
Kindzuļs
1:01:18.0
+20:50.5
23.5
93
89
24
K
Kārlis
Čunka
1:02:17.9
+21:50.4
23.1
Velo+ Bottari Baltic
94
316
25
K
Dainis
Svistuhins
1:02:18.0
+21:50.4
23.1
95
64
11
S
Sanda
Vasiļjeva
1:02:55.4
+22:27.8
22.9
Roadex
96
341
26
K
Ainars
Mediņš
1:03:03.0
+22:35.4
22.8
97
73
12
S
Ieva
Kļaviņa Kindzule
1:03:05.4
+22:37.9
22.8
98
301
27
K
Juris
Sokovs
1:03:45.0
+23:17.4
22.6
99
76
28
K
Andris
Riekstiņš
1:03:55.1
+23:27.6
22.5
100
322
10
JV
Justs Uga
Umblejs
1:04:00.0
+23:32.4
22.5
101
321
29
K
Aigars
Umblejs
1:04:01.0
+23:33.4
22.5
102
352
11
JV
Alens
Ermanis-Marčenko
1:04:09.0
+23:41.4
22.4
Motosports Racing Team
103
320
30
K
Rihards
Melgailis
1:04:33.0
+24:05.4
22.3
104
93
3
D
Alda
Vulāne
1:04:59.5
+24:32.0
22.2
105
24
49
V
Mihails
Haļitovs
1:05:17.7
+24:50.2
22.1
106
326
50
V
Kristaps
Ozols
1:05:50.0
+25:22.4
21.9
Dunduri
107
328
13
S
Ieva
Lejiņa
1:05:58.0
+25:30.4
21.8
Dunduri
108
54
14
S
Solvita
Sokova
1:06:24.0
+25:56.4
21.7
109
216
31
K
Gundars
Rozentāls
1:06:50.7
+26:23.2
21.5
110
59
15
S
Dace
Raitgara
1:07:37.2
+27:09.6
21.3
Riteņvasara
111
346
16
S
Beatrise
Krūmiņa
1:07:42.0
+27:14.4
21.3
112
324
17
S
Violeta
Cernavska
1:08:49.0
+28:21.4
20.9
Pon4iki Team
113
323
51
V
Edgars
Adejanovs
1:08:50.0
+28:22.4
20.9
Pon4iki Team
114
333
18
S
Agnese
Gandibula
1:08:51.0
+28:23.4
20.9
Everest Auto
115
353
12
JV
Markuss
Žilinskis
1:09:34.0
+29:06.4
20.7
116
225
19
S
Alīna
Kučica
1:09:45.3
+29:17.7
20.6
Moller Auto Lidosta
117
305
20
S
Santa
Šarka
1:10:11.0
+29:43.4
20.5
118
314
4
D
Solvita
Depša
1:10:28.0
+30:00.4
20.4
119
202
52
V
Ģirts
Sviķis
1:11:37.9
+31:10.4
20.1
"Sviķi - Skrastiņi"
120
45
53
V
Jānis
Novikovs
1:11:41.4
+31:13.8
20.1
121
336
21
S
Katrīna
Mališeva
1:11:57.0
+31:29.4
20.0
122
311
13
JV
Boriss
Pjatkins
1:12:45.0
+32:17.4
19.8
123
203
14
JV
Armands
Sviķis
1:14:40.2
+34:12.6
19.3
"Sviķi - Skrastiņi"
124
327
22
S
Edīte
Krūklīte
1:14:48.0
+34:20.4
19.3
Dunduri
125
329
54
V
Armands
Gulbis
1:14:50.0
+34:22.4
19.2
Dunduri
126
102
15
JV
Dans
Sipalo
1:16:05.4
+35:37.9
18.9
127
92
5
D
Inese
Mežapuķe
1:16:05.7
+35:38.1
18.9
128
63
23
S
Linda
Demitere
1:16:17.0
+35:49.5
18.9
129
349
16
JV
Reinis
Putāns
1:16:32.0
+36:04.4
18.8
Putāni
130
306
32
K
Jurijs
Bosko
1:17:05.0
+36:37.4
18.7
131
223
17
JV
Dārta
Serdāne
1:17:12.3
+36:44.8
18.7
Visi Pieci
132
206
55
V
Uldis
Anitens
1:17:58.8
+37:31.3
18.5
Poniji
133
205
18
JV
Madara
Anitena
1:17:59.1
+37:31.6
18.5
Poniji
134
204
19
JV
Eduards
Skrastiņš
1:19:05.4
+38:37.8
18.2
"Sviķi-Skrastiņi"
135
307
24
S
Natalija
Lobzina
1:19:18.0
+38:50.4
18.2
136
308
20
JV
Marks
Bosko
1:19:19.0
+38:51.4
18.2
137
350
21
JV
Amanda
Rozentāle
1:19:27.0
+38:59.4
18.1
138
318
56
V
Armands
Rozentāls
1:19:35.0
+39:07.4
18.1
139
317
25
S
Dita
Niedrīte
1:19:36.0
+39:08.4
18.1
140
99
22
JV
Alens
Strazds
1:20:26.0
+39:58.5
17.9
141
334
57
V
Renāts
Ņikitins
1:20:40.0
+40:12.4
17.9
rigas satiksme
142
335
23
JV
Damirs
Ņikitins
1:20:40.0
+40:12.4
17.9
rigas satiksme
143
232
24
JV
Romāns
Nebijs
1:21:14.8
+40:47.3
17.7
Ananāsi
144
312
26
S
Kristine
Lukasheva
1:22:02.0
+41:34.4
17.6
145
345
6
D
Olita
Šarlāne
1:22:02.0
+41:34.4
17.6
146
344
27
S
Viktorija
Šarlāne
1:22:03.0
+41:35.4
17.6
147
309
7
D
Svetlana
Lukasheva
1:22:22.0
+41:54.4
17.5
148
310
33
K
Boriss
Pjatkins
1:22:23.0
+41:55.4
17.5
149
233
28
S
Santa
Rušmane
1:23:58.6
+43:31.1
17.1
Dullās
150
210
25
JV
Artis
Tropiņš
1:24:25.4
+43:57.9
17.1
Tropiņš
151
211
58
V
Reinis
Tropiņš
1:24:26.7
+43:59.2
17.1
Tropiņi
152
201
26
JV
Sofija
Semjonova
1:25:07.8
+44:40.2
16.9
Liepu iela 4
153
343
34
K
Gundars
Jankevičs
1:26:17.0
+45:49.4
16.7
154
220
59
V
Klāvs
Arājs
1:30:55.0
+50:27.5
15.8
Misa Garage Team
155
231
27
JV
Agnese
Tokmačova
1:31:48.0
+51:20.5
15.7
Ananāsi
156
224
28
JV
Rasa
Serdāne
1:40:15.0
+59:47.5
14.4
Visi Pieci
157
315
29
S
Elīna
Serdāne
1:40:19.6
+59:52.1
14.4
Visi pieci
158
222
60
V
Reinis
Serdāns
1:40:21.3
+59:53.7
14.3
Visi Pieci
159
60
30
S
Anita
Antone
1:40:45.7
+60:18.2
14.3
Baldones velokomanda
101
JV
Ralfs
Šuherts
Ķiv.