Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Cēsu 4. velofestivāls 2019
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Lielie 4 apļi (21.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
1
406
1
LVM2
Imants
Vēliņš
1985
M
4
0:33:47.7
38.3
0:08:19 (3)
0:08:19 (3)
0:16:49 (3)
0:08:30 (4)
0:25:30 (4)
0:08:40 (5)
0:33:47 (1)
0:08:17 (1)
2
421
1
LVM1
Edžus
Cābulis
1988
M
Sporta klubs Wendi
4
0:33:49.2
+0:01.4
38.3
0:08:19 (4)
0:08:19 (4)
0:16:49 (1)
0:08:29 (1)
0:25:30 (1)
0:08:40 (6)
0:33:49 (2)
0:08:19 (3)
3
419
2
LVM2
Mārtiņš
Puriņš
1978
M
4
0:33:49.3
+0:01.5
38.3
0:08:19 (2)
0:08:19 (2)
0:16:49 (4)
0:08:30 (6)
0:25:30 (6)
0:08:40 (3)
0:33:49 (3)
0:08:19 (2)
4
442
2
LVM1
Arvils
Vikštrems
1989
M
ELKOR RRS
4
0:33:49.8
+0:02.0
38.3
0:08:19 (6)
0:08:19 (6)
0:16:50 (6)
0:08:30 (5)
0:25:30 (5)
0:08:39 (1)
0:33:49 (4)
0:08:19 (4)
5
401
3
LVM1
Jānis
Kolego
1988
M
SK Wendi
4
0:33:50.6
+0:02.8
38.3
0:08:19 (5)
0:08:19 (5)
0:16:49 (5)
0:08:30 (2)
0:25:30 (2)
0:08:40 (2)
0:33:50 (5)
0:08:20 (5)
6
405
3
LVM2
Mārtiņš
Pētersons
1982
M
3S.LV
4
0:33:51.9
+0:04.2
38.3
0:08:18 (1)
0:08:18 (1)
0:16:49 (2)
0:08:30 (3)
0:25:30 (3)
0:08:40 (4)
0:33:51 (6)
0:08:21 (6)
7
411
4
LVM2
Ints
Lērme
1975
M
DAKO-Ziemeļvidzeme
4
0:36:37.8
+2:50.0
35.4
0:08:47 (9)
0:08:47 (9)
0:18:01 (7)
0:09:13 (9)
0:27:15 (9)
0:09:13 (11)
0:36:37 (7)
0:09:22 (7)
8
431
5
LVM2
Edgars
Olengovičs
1981
M
Sporta klubs WENDI
4
0:36:38.3
+2:50.6
35.4
0:08:47 (7)
0:08:47 (7)
0:18:02 (10)
0:09:14 (11)
0:27:15 (10)
0:09:13 (8)
0:36:38 (8)
0:09:23 (8)
9
423
4
LVM1
Ričards
Krims
1989
M
elpo team
4
0:36:38.6
+2:50.8
35.4
0:08:48 (11)
0:08:48 (11)
0:18:02 (9)
0:09:13 (8)
0:27:14 (7)
0:09:12 (7)
0:36:38 (9)
0:09:23 (10)
10
428
6
LVM2
Sandis
Nete
1972
M
Virsotne /MARMOT
4
0:36:38.6
+2:50.9
35.4
0:08:48 (10)
0:08:48 (10)
0:18:01 (8)
0:09:13 (7)
0:27:14 (8)
0:09:13 (10)
0:36:38 (10)
0:09:23 (9)
11
439
5
LVM1
Andris
Sirmais
1991
M
4
0:36:43.4
+2:55.6
35.3
0:08:47 (8)
0:08:47 (8)
0:18:02 (11)
0:09:14 (10)
0:27:15 (11)
0:09:13 (9)
0:36:43 (11)
0:09:27 (11)
12
403
7
LVM2
Māris
Bogdanovs
1979
M
MB79
4
0:38:28.0
+4:40.2
33.7
0:08:49 (12)
0:08:49 (12)
0:18:45 (12)
0:09:55 (17)
0:28:46 (13)
0:10:01 (13)
0:38:28 (12)
0:09:41 (14)
13
404
8
LVM2
Uģis
Lielmanis
1983
M
Talsi
4
0:38:31.1
+4:43.3
33.6
0:09:12 (13)
0:09:12 (13)
0:18:45 (13)
0:09:33 (12)
0:28:36 (12)
0:09:50 (12)
0:38:31 (13)
0:09:54 (15)
14
422
9
LVM2
Māris
Jurēvičs
1980
M
Venden
4
0:39:40.1
+5:52.4
32.7
0:09:47 (23)
0:09:47 (23)
0:19:29 (20)
0:09:41 (15)
0:29:43 (19)
0:10:14 (16)
0:39:40 (14)
0:09:56 (16)
15
402
10
LVM2
Andis
Bogdanovs
1977
M
4
0:39:41.4
+5:53.6
32.7
0:09:21 (15)
0:09:21 (15)
0:19:24 (15)
0:10:02 (21)
0:30:10 (21)
0:10:46 (26)
0:39:41 (15)
0:09:30 (12)
16
407
6
LVM1
Dzintars
Ziediņš
1992
M
4
0:39:44.2
+5:56.4
32.6
0:09:31 (17)
0:09:31 (17)
0:19:28 (17)
0:09:56 (18)
0:29:41 (15)
0:10:12 (14)
0:39:44 (16)
0:10:03 (20)
17
415
11
LVM2
Intars
Ieviņš
1981
M
Metālu pasaule
4
0:39:44.5
+5:56.7
32.6
0:09:46 (21)
0:09:46 (21)
0:19:28 (18)
0:09:41 (14)
0:29:44 (20)
0:10:15 (18)
0:39:44 (17)
0:10:00 (17)
18
420
1
LSM2
Diāna
Jurēviča
1985
F
Venden
4
0:39:44.8
+5:57.1
32.6
0:09:48 (24)
0:09:48 (24)
0:19:29 (19)
0:09:41 (13)
0:29:43 (18)
0:10:14 (17)
0:39:44 (18)
0:10:01 (18)
19
430
12
LVM2
Sandris
Lapacinskis
1984
M
Boksa klubs Cēsu cimdi
4
0:39:45.1
+5:57.4
32.6
0:09:41 (19)
0:09:41 (19)
0:19:46 (22)
0:10:05 (22)
0:30:12 (22)
0:10:25 (21)
0:39:45 (19)
0:09:32 (13)
20
438
13
LVM2
Raivo
Reigass
1984
M
Āgenskalna šmuļi
4
0:39:45.8
+5:58.0
32.6
0:09:25 (16)
0:09:25 (16)
0:19:25 (16)
0:10:00 (20)
0:29:43 (17)
0:10:17 (19)
0:39:45 (20)
0:10:02 (19)
21
409
7
LVM1
Elvijs
Vikštrems
1986
M
4
0:39:47.1
+5:59.3
32.6
0:09:18 (14)
0:09:18 (14)
0:19:13 (14)
0:09:55 (16)
0:29:38 (14)
0:10:25 (20)
0:39:47 (21)
0:10:08 (21)
22
429
14
LVM2
Edgars
Ošiņš
1984
M
4
0:40:09.3
+6:21.5
32.3
0:09:32 (18)
0:09:32 (18)
0:19:30 (21)
0:09:57 (19)
0:29:43 (16)
0:10:12 (15)
0:40:09 (22)
0:10:25 (25)
23
437
15
LVM2
Ivars
Šteinbergs
1982
M
Riteņvasara
4
0:41:12.6
+7:24.8
31.4
0:09:46 (20)
0:09:46 (20)
0:20:09 (24)
0:10:22 (25)
0:30:51 (25)
0:10:42 (25)
0:41:12 (23)
0:10:21 (22)
24
412
8
LVM1
Rolands
Dakstiņš
1988
M
Sauna katram
4
0:41:13.0
+7:25.3
31.4
0:09:47 (22)
0:09:47 (22)
0:20:09 (25)
0:10:22 (24)
0:30:50 (23)
0:10:40 (23)
0:41:13 (24)
0:10:22 (24)
25
435
9
LVM1
Agris
Jevsejevs
1986
M
CēsuBlice
4
0:41:13.1
+7:25.4
31.4
0:09:49 (25)
0:09:49 (25)
0:20:09 (23)
0:10:20 (23)
0:30:50 (24)
0:10:41 (24)
0:41:13 (25)
0:10:22 (23)
26
427
10
LVM1
Kārlis
Zernis
1992
M
Rauna velo
4
0:42:56.1
+9:08.3
30.2
0:10:29 (29)
0:10:29 (29)
0:21:23 (28)
0:10:53 (26)
0:32:18 (29)
0:10:54 (28)
0:42:56 (26)
0:10:37 (26)
27
434
16
LVM2
Kārlis
Ducens
1985
M
4
0:42:56.3
+9:08.5
30.2
0:09:50 (26)
0:09:50 (26)
0:20:52 (26)
0:11:01 (30)
0:32:05 (26)
0:11:12 (29)
0:42:56 (27)
0:10:51 (28)
28
410
17
LVM2
Viktors
Jakovļevs
1984
M
4
0:42:56.5
+9:08.7
30.2
0:10:29 (28)
0:10:29 (28)
0:21:24 (29)
0:10:54 (28)
0:32:17 (28)
0:10:53 (27)
0:42:56 (28)
0:10:38 (27)
29
440
11
LVM1
Intars
Garančs
1986
M
4
0:43:40.9
+9:53.1
29.7
0:10:36 (31)
0:10:36 (31)
0:21:34 (30)
0:10:58 (29)
0:32:13 (27)
0:10:38 (22)
0:43:40 (29)
0:11:27 (33)
30
414
18
LVM2
Ints
Šteinbergs
1971
M
Salaspils/Zīriņi
4
0:44:08.0
+10:20.2
29.4
0:10:28 (27)
0:10:28 (27)
0:21:23 (27)
0:10:54 (27)
0:32:45 (30)
0:11:22 (30)
0:44:08 (30)
0:11:22 (29)
31
416
12
LVM1
Kalvis
Blūms
1990
M
Metālu pasaule
4
0:45:31.9
+11:44.1
28.5
0:10:29 (30)
0:10:29 (30)
0:22:24 (31)
0:11:54 (34)
0:34:06 (32)
0:11:41 (33)
0:45:31 (31)
0:11:25 (30)
32
418
19
LVM2
Janeks
Blaumanis
1979
M
4
0:45:32.6
+11:44.8
28.5
0:10:56 (33)
0:10:56 (33)
0:22:27 (33)
0:11:30 (31)
0:34:06 (33)
0:11:39 (32)
0:45:32 (32)
0:11:25 (31)
33
417
20
LVM2
Egīls
Blūms
1979
M
Latvijas Finieris
4
0:45:32.8
+11:45.0
28.5
0:10:55 (32)
0:10:55 (32)
0:22:27 (32)
0:11:31 (32)
0:34:06 (31)
0:11:39 (31)
0:45:32 (33)
0:11:26 (32)
34
413
2
LSM2
Sigita
Zvaigzne
1982
F
4
0:47:07.6
+13:19.9
27.5
0:11:13 (36)
0:11:13 (36)
0:23:02 (34)
0:11:48 (33)
0:34:59 (34)
0:11:57 (34)
0:47:07 (34)
0:12:08 (34)
35
425
21
LVM2
Artis
Circenis
1981
M
3
0:35:45.0
+1:57.3
27.2
0:11:11 (35)
0:11:11 (35)
0:23:12 (35)
0:12:00 (35)
0:35:45 (35)
0:12:32 (36)
36
433
13
LVM1
Roberts
Puriņš
2000
M
3
0:36:28.0
+2:40.2
26.7
0:11:00 (34)
0:11:00 (34)
0:23:27 (36)
0:12:26 (37)
0:36:28 (36)
0:13:00 (38)
37
426
3
LSM2
Zane
Zauere
1977
F
3
0:36:38.3
+2:50.5
26.5
0:11:15 (37)
0:11:15 (37)
0:23:59 (37)
0:12:44 (39)
0:36:38 (37)
0:12:38 (37)
38
441
1
LSM1
Līga
Salmane
1986
F
Sporta klubs WENDI
3
0:37:21.0
+3:33.3
26.0
0:12:53 (41)
0:12:53 (41)
0:25:15 (40)
0:12:21 (36)
0:37:21 (38)
0:12:05 (35)
39
432
2
LSM1
Inese
Vintiša
1987
F
3
0:37:45.3
+3:57.5
25.7
0:11:49 (38)
0:11:49 (38)
0:24:37 (38)
0:12:47 (40)
0:37:45 (39)
0:13:08 (39)
40
408
4
LSM2
Monta
Vikštrema
1983
F
3
0:39:30.8
+5:43.1
24.6
0:12:26 (40)
0:12:26 (40)
0:25:43 (41)
0:13:17 (41)
0:39:30 (40)
0:13:47 (40)
41
424
22
LVM2
Mareks
Gandzelevskis
1981
M
3
0:40:13.7
+6:25.9
24.2
0:12:01 (39)
0:12:01 (39)
0:24:45 (39)
0:12:44 (38)
0:40:13 (41)
0:15:27 (42)
42
436
23
LVM2
Edgars
Mednis
1975
M
3
0:41:55.4
+8:07.7
23.2
0:13:24 (42)
0:13:24 (42)
0:27:46 (42)
0:14:21 (42)
0:41:55 (42)
0:14:09 (41)
Lielie 2 apļi (10.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
1
242
1
VM2
Raivis
Puņeiko
1980
M
Sporta klubs WENDI
4
0:17:54.0
36.2
0:08:47 (1)
0:08:47 (1)
0:17:54 (1)
0:09:06 (2)
2
205
1
VM1
Reinis
Juršēvičs
1997
M
SK Priekuļi
4
0:17:54.3
+0:00.3
36.2
0:08:48 (3)
0:08:48 (3)
0:17:54 (2)
0:09:06 (1)
3
223
1
LVJ
Emīls
Zaķis
2005
M
B.X C.S
4
0:17:54.8
+0:00.7
36.2
0:08:47 (2)
0:08:47 (2)
0:17:54 (3)
0:09:06 (3)
4
206
2
VM2
Igors
Juršēvičs
1970
M
SK Priekuļi
4
0:18:42.2
+0:48.1
34.6
0:09:12 (4)
0:09:12 (4)
0:18:42 (4)
0:09:29 (4)
5
239
3
VM2
Gatis
Kārkliņš
1978
M
4
0:19:22.1
+1:28.1
33.5
0:09:25 (7)
0:09:25 (7)
0:19:22 (5)
0:09:57 (8)
6
202
4
VM2
Jānis
Zālītis
1970
M
4
0:19:23.2
+1:29.1
33.4
0:09:13 (5)
0:09:13 (5)
0:19:23 (6)
0:10:10 (9)
7
218
2
LVJ
Jānis
Šteinbergs
2002
M
Salaspils/Zīriņi
4
0:19:26.0
+1:31.9
33.3
0:09:14 (6)
0:09:14 (6)
0:19:26 (7)
0:10:11 (10)
8
224
2
VM1
Kristiāns
Zelčs
2000
M
4
0:19:26.3
+1:32.2
33.3
0:09:47 (8)
0:09:47 (8)
0:19:26 (8)
0:09:39 (5)
9
213
5
VM2
Jānis
Šteinbergs
1971
M
4
0:19:27.6
+1:33.5
33.3
0:09:47 (9)
0:09:47 (9)
0:19:27 (9)
0:09:40 (7)
10
222
1
LVS
Guntis
Koks
1956
M
4
0:19:27.7
+1:33.7
33.3
0:09:47 (10)
0:09:47 (10)
0:19:27 (10)
0:09:40 (6)
11
219
6
VM2
Ansis
Cālītis
1977
M
Riteņvasara
4
0:20:40.0
+2:46.0
31.4
0:09:50 (12)
0:09:50 (12)
0:20:40 (11)
0:10:49 (11)
12
201
7
VM2
Andris
Gluzda
1979
M
4
0:20:44.9
+2:50.8
31.2
0:09:49 (11)
0:09:49 (11)
0:20:44 (12)
0:10:55 (12)
13
235
2
LVS
Uģis
Dančauskis
1966
M
TRX Cēsis
4
0:21:51.8
+3:57.8
29.6
0:10:50 (13)
0:10:50 (13)
0:21:51 (13)
0:11:01 (13)
14
220
1
SM2
Baiba
Cālīte
1982
F
Riteņvasara
4
0:22:23.9
+4:29.8
28.9
0:10:50 (14)
0:10:50 (14)
0:22:23 (14)
0:11:33 (15)
15
232
3
LVS
Normunds
Tumulis
1961
M
4
0:22:24.2
+4:30.1
28.9
0:10:55 (15)
0:10:55 (15)
0:22:24 (15)
0:11:28 (14)
16
231
1
SM1
Kristīne
Ducena
1990
F
4
0:23:10.3
+5:16.3
28.0
0:11:09 (17)
0:11:09 (17)
0:23:10 (16)
0:12:00 (17)
17
221
3
LVJ
Krists
Korulis
2004
M
4
0:23:45.5
+5:51.5
27.3
0:11:28 (18)
0:11:28 (18)
0:23:45 (17)
0:12:16 (19)
18
210
8
VM2
Artis
Kalnińš
1984
M
Sun street
4
0:23:55.9
+6:01.8
27.1
0:11:34 (19)
0:11:34 (19)
0:23:55 (18)
0:12:21 (20)
19
214
4
LVJ
Adrians
Zaķis
2007
M
Velo Lifestyle Smiltenes BJSS
4
0:23:56.9
+6:02.8
27.1
0:11:54 (22)
0:11:54 (22)
0:23:56 (19)
0:12:02 (18)
20
209
9
VM2
Roberts
Čunkurs
1984
M
Sun street
4
0:23:59.0
+6:04.9
27.0
0:11:35 (20)
0:11:35 (20)
0:23:59 (20)
0:12:23 (22)
21
211
2
SM1
Baiba
Gorovenko
1989
F
Sporta klubs WENDI
4
0:23:59.3
+6:05.2
27.0
0:11:59 (24)
0:11:59 (24)
0:23:59 (21)
0:11:59 (16)
22
203
4
LVS
Sergey
Spitsyn
1965
M
4
0:24:03.1
+6:09.1
26.9
0:10:59 (16)
0:10:59 (16)
0:24:03 (22)
0:13:03 (27)
23
207
2
SM2
Inna
Juršēviča
1973
F
SK Priekuļi
4
0:24:23.5
+6:29.5
26.6
0:12:00 (25)
0:12:00 (25)
0:24:23 (23)
0:12:23 (21)
24
243
5
LVJ
Matīss Toms
Vārna
2004
M
4
0:24:31.9
+6:37.8
26.4
0:11:56 (23)
0:11:56 (23)
0:24:31 (24)
0:12:35 (23)
25
204
3
SM2
Dace
Cēderštrēma
1975
F
4
0:24:41.0
+6:46.9
26.3
0:11:49 (21)
0:11:49 (21)
0:24:41 (25)
0:12:51 (25)
26
241
3
VM1
Mārcis
Petzāle
2000
M
4
0:25:08.9
+7:14.8
25.8
0:12:16 (26)
0:12:16 (26)
0:25:08 (26)
0:12:52 (26)
27
227
4
SM2
Inga
Vaļska
1972
F
TRX Cēsis
4
0:25:40.2
+7:46.2
25.2
0:12:56 (29)
0:12:56 (29)
0:25:40 (27)
0:12:43 (24)
28
236
3
SM1
Madara
Rieksta
1989
F
4
0:25:44.0
+7:50.0
25.2
0:12:36 (28)
0:12:36 (28)
0:25:44 (28)
0:13:07 (28)
29
226
4
SM1
Daina
Priede
1986
F
4
0:25:51.9
+7:57.9
25.1
0:12:28 (27)
0:12:28 (27)
0:25:51 (29)
0:13:23 (29)
30
212
5
SM2
Sanita
Ločmele
1983
F
Wunder Latvia
4
0:27:30.9
+9:36.8
23.6
0:13:25 (31)
0:13:25 (31)
0:27:30 (30)
0:14:05 (30)
31
228
5
LVS
Māris
Ivanovskis
1968
M
Cēsis
4
0:27:53.3
+9:59.2
23.2
0:13:21 (30)
0:13:21 (30)
0:27:53 (31)
0:14:31 (32)
32
230
4
VM1
Nauris
Zariņš
1991
M
4
0:28:45.0
+10:50.9
22.5
0:13:56 (33)
0:13:56 (33)
0:28:45 (32)
0:14:48 (33)
33
225
5
SM1
Rineta
Kolpakova
1994
F
4
0:28:45.0
+10:50.9
22.5
0:13:56 (32)
0:13:56 (32)
0:28:45 (33)
0:14:48 (34)
34
233
6
SM2
Dace
Krūmiņa-Eglīte
1972
F
TRX Cēsis
4
0:29:16.5
+11:22.4
22.1
0:14:18 (35)
0:14:18 (35)
0:29:16 (34)
0:14:58 (35)
35
217
7
SM2
Linda
Apkalna
1983
F
labanoma.lv
4
0:29:20.1
+11:26.0
22.1
0:14:55 (37)
0:14:55 (37)
0:29:20 (35)
0:14:25 (31)
36
229
6
SM1
Inga
Kramiņa
1988
F
Cēsis
4
0:30:33.8
+12:39.8
21.2
0:14:07 (34)
0:14:07 (34)
0:30:33 (36)
0:16:25 (37)
37
237
6
LVJ
Gregors
Kreicbergs
2008
M
4
0:30:55.7
+13:01.6
21.0
0:14:33 (36)
0:14:33 (36)
0:30:55 (37)
0:16:22 (36)
38
238
7
LVJ
Marks Filips
Kreicbergs
2006
M
4
0:35:54.0
+17:59.9
18.1
0:17:25 (38)
0:17:25 (38)
0:35:54 (38)
0:18:28 (38)
39
215
1
LSJ
Lelde
Finarte
2007
F
Cēsis
3
0:18:13.1
+0:19.0
17.8
0:18:13 (39)
0:18:13 (39)
40
240
6
LVS
Arnis
Gulbiņš
1959
M
3
0:18:16.0
+0:21.9
17.7
0:18:16 (40)
0:18:16 (40)
41
234
1
LSS
Elita
Zviedrāne
1969
F
3
0:18:16.2
+0:22.2
17.7
0:18:16 (41)
0:18:16 (41)
Lielais 1 aplis (5.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
1
103
1
VJ
Rinalds
Sirmais
2006
M
4
0:11:02.9
29.3
0:11:02 (1)
0:11:02 (1)
2
101
1
SJ
Ravita
Petaks
2006
F
ZZK
4
0:14:23.9
+3:21.0
22.5
0:14:23 (2)
0:14:23 (2)
3
102
2
SJ
Džeina
Putniņa
2006
F
4
0:15:58.3
+4:55.4
20.3
0:15:58 (3)
0:15:58 (3)
Bērni 3. distance (0.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
1
63
1
SB1
Ieva
Jurēviča
2009
F
RRS-Alfa/Venden
4
0:01:18.2
27.6
0:01:18 (1)
0:01:18 (1)
2
43
1
VB1
Martins
Puņeiko
2010
M
Sporta klubs WENDI
4
0:01:18.6
+0:00.4
27.5
0:01:18 (2)
0:01:18 (2)
3
21
2
VB1
Mārtiņš
Ice
2010
M
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
4
0:01:22.3
+0:04.0
26.2
0:01:22 (3)
0:01:22 (3)
4
30
3
VB1
Roberts
Cālītis
2009
M
Riteņvasara
4
0:01:26.1
+0:07.8
25.1
0:01:26 (4)
0:01:26 (4)
5
60
4
VB1
Dāvids
Timofējevs
2017
M
4
0:01:39.6
+0:21.3
21.7
0:01:39 (5)
0:01:39 (5)
6
46
2
SB1
Lauma
Lange
2009
F
Riteņvasara
4
0:01:43.2
+0:24.9
20.9
0:01:43 (6)
0:01:43 (6)
7
37
3
SB1
Keta
Rieksta
2010
F
4
0:01:43.3
+0:25.0
20.9
0:01:43 (7)
0:01:43 (7)
8
1
5
VB1
Olivers
Zvaigzne
2010
M
4
0:01:44.8
+0:26.5
20.6
0:01:44 (8)
0:01:44 (8)
9
70
6
VB1
Edvards Dāgs
Kittelis
2009
M
RRS Alfa
4
0:01:45.6
+0:27.3
20.4
0:01:45 (9)
0:01:45 (9)
10
53
4
SB1
Alma
Apkalna
2010
F
labanoma.lv
4
0:01:54.0
+0:35.7
18.9
0:01:54 (10)
0:01:54 (10)
Bērni 2. distance (0.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
1
16
1
VB2
Gustavs
Bērziņš
2011
M
Sporta klubs WENDI
4
0:01:22.0
26.3
0:01:22 (1)
0:01:22 (1)
2
12
2
VB2
Otto
Siliņš
2011
M
Sporta klubs \"Wendi\"""
4
0:01:22.4
+0:00.3
26.2
0:01:22 (2)
0:01:22 (2)
3
14
3
VB2
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
M
Motosports Racing Team
4
0:01:29.6
+0:07.6
24.1
0:01:29 (3)
0:01:29 (3)
4
47
1
SB2
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
4
0:01:40.5
+0:18.4
21.5
0:01:40 (4)
0:01:40 (4)
5
69
1
SB3
Sofija
Šaicāne
2013
F
4
0:01:45.6
+0:23.5
20.4
0:01:45 (5)
0:01:45 (5)
6
50
4
VB2
Deniss
Semeņenko
2012
M
RRS Alfa
4
0:01:46.6
+0:24.5
20.3
0:01:46 (6)
0:01:46 (6)
7
55
5
VB2
Alens
Rubens
2011
M
4
0:01:47.2
+0:25.1
20.1
0:01:47 (7)
0:01:47 (7)
8
31
6
VB2
Gundars
Cālītis
2012
M
Riteņvasara
4
0:01:51.0
+0:28.9
19.5
0:01:51 (8)
0:01:51 (8)
9
59
7
VB2
Kristers
Timofejevs
2012
M
4
0:01:51.1
+0:29.1
19.4
0:01:51 (9)
0:01:51 (9)
10
56
1
VB3
Mārtiņš Krists
Lunts
2012
M
4
0:01:58.4
+0:36.4
18.2
0:01:58 (10)
0:01:58 (10)
11
38
8
VB2
Markuss
Rieksts
2011
M
4
0:01:59.2
+0:37.2
18.1
0:01:59 (11)
0:01:59 (11)
12
66
9
VB2
Ralfs
Purvinskis
2012
M
4
0:02:02.1
+0:40.1
17.7
0:02:02 (12)
0:02:02 (12)
13
32
10
VB2
Kristers
Kalējs
2012
M
4
0:02:09.5
+0:47.5
16.7
0:02:09 (13)
0:02:09 (13)
14
65
2
VB3
Adrians
Ozoliņš
2013
M
4
0:02:12.7
+0:50.7
16.3
0:02:12 (14)
0:02:12 (14)
15
49
2
SB3
Karolaina
Druka-Jaunzeme
2014
F
SK ASI / Riteņvasara
4
0:02:27.2
+1:05.1
14.7
0:02:27 (15)
0:02:27 (15)
16
62
2
SB2
Keita
Blaumane
2010
F
4
0:02:31.6
+1:09.6
14.2
0:02:31 (16)
0:02:31 (16)
17
41
3
SB2
Nellija
Puriņa
2011
F
4
0:02:35.5
+1:13.5
13.9
0:02:35 (17)
0:02:35 (17)
18
57
3
SB3
Samanta
Gorovenko
2013
F
4
0:02:36.4
+1:14.3
13.8
0:02:36 (18)
0:02:36 (18)
19
28
3
VB3
Ārons
Landratovs
2014
M
4
0:02:46.3
+1:24.3
13.0
0:02:46 (19)
0:02:46 (19)
20
68
4
VB3
Reinis
Palsis
2014
M
4
0:02:59.1
+1:37.0
12.1
0:02:59 (20)
0:02:59 (20)
21
42
5
VB3
Samuels
Kreicbergs
2013
M
4
0:03:02.8
+1:40.8
11.8
0:03:02 (21)
0:03:02 (21)
22
67
4
SB3
Marta
Klauģe
2014
F
4
0:03:13.7
+1:51.6
11.2
0:03:13 (22)
0:03:13 (22)
Bērni 1. distance (0.08 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
1
71
1
VB4
Mārtiņš
Meirāns
2014
M
4
0:00:12.2
23.4
0:00:12 (1)
0:00:12 (1)
2
25
2
VB4
Adrians
Eglītis
2014
M
4
0:00:12.9
+0:00.6
22.2
0:00:12 (2)
0:00:12 (2)
3
51
1
SB4
Valērija
Semeņenko
2014
F
Riteņvasara
4
0:00:13.0
+0:00.7
22.1
0:00:13 (3)
0:00:13 (3)
4
64
3
VB4
Dominiks Jēkabs
Jurēvičs
2016
M
Venden
4
0:00:15.0
+0:02.7
19.1
0:00:15 (4)
0:00:15 (4)
5
29
4
VB4
Martins
Grīslis
2015
M
4
0:00:15.1
+0:02.8
19.0
0:00:15 (5)
0:00:15 (5)
6
33
5
VB4
Markuss
Kalējs
2015
M
4
0:00:16.3
+0:04.0
17.6
0:00:16 (6)
0:00:16 (6)
7
11
6
VB4
Martins
Bukovskis
2014
M
4
0:00:16.4
+0:04.2
17.5
0:00:16 (7)
0:00:16 (7)
8
24
7
VB4
Hugo
Melngailis
2015
M
4
0:00:16.6
+0:04.3
17.3
0:00:16 (8)
0:00:16 (8)
9
52
8
VB4
Herberts
Apkalns
2016
M
labanoma.lv
4
0:00:17.6
+0:05.3
16.4
0:00:17 (9)
0:00:17 (9)
10
18
2
SB4
Alise
Zaviša
2015
F
Cēsis
4
0:00:22.5
+0:10.2
12.8
0:00:22 (10)
0:00:22 (10)
11
72
9
VB4
Miķelis
Meirāns
2016
M
4
0:00:25.7
+0:13.5
11.2
0:00:25 (11)
0:00:25 (11)
12
58
1
SB5
Gabriela Santa
Gorovenko
2017
F
4
0:00:26.0
+0:13.8
11.0
0:00:26 (12)
0:00:26 (12)
13
39
3
SB4
Laura
Rubika
2015
F
DAKO-Ziemeļvidzeme
4
0:00:38.0
+0:25.7
7.6
0:00:38 (13)
0:00:38 (13)
14
34
2
SB5
Dārta
Kalēja
2017
F
4
0:01:25.8
+1:13.6
3.4
0:01:25 (14)
0:01:25 (14)