Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Dalībnieki
Dalībnieku saraksts (ABC)
Dalībnieku saraksts (123)
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Slēpošanas sacensības "Zilo kalnu apļi 2018", 1. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
2,5km aplis
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
586
1
V
Armands
Pivors
1980
M
Ogre/Nesēdi mājās
8.0
0:56:38
21.2
2
573
2
V
Alvis
Krilovskis
1971
M
Ikšķile
8.0
0:56:39
+0:01.0
21.2
3
595
3
V
Oskars
Urbanovičs
1992
M
Ogre/Nesēdi mājās
8.0
0:56:39
+0:01.0
21.2
4
578
4
V
Sandis
Ķemers
1985
M
MySport
8.0
0:56:40
+0:02.0
21.2
5
582
5
V
Jānis
Ozoliņš
1986
M
Tīnūži
7.0
0:53:29
19.6
6
583
6
V
Uldis
Apsītis
1976
M
Tīnūži
7.0
0:54:58
19.1
7
591
7
V
Raimonds
Bondars
1973
M
HUS.LV
7.0
0:56:23
18.6
8
571
8
V
Rihards
Prohorovs
1972
M
Ogre
7.0
0:56:47
18.5
9
596
9
V
Andris
Zālītis
1973
M
ELKOR
7.0
0:57:27
18.3
10
593
10
V
Andris
Orniņš
1989
M
Rīga
7.0
0:57:47
18.2
11
599
11
V
Mārtiņš
Jansons
1988
M
AP Motoklubs
7.0
0:58:20
18.0
12
600
12
V
Guntars
Vilciņš
1971
M
Nesēdi mājās
6.0
0:52:59
17.0
13
587
1
V50
Jānis
Busenbergs
1959
M
MONA/Rīga
6.0
0:53:43
16.8
14
514
2
V50
Māris
Pivors
1950
M
Ogre/Nesēdi mājās
6.0
0:53:54
16.7
15
584
13
V
Kristaps
Vītols
1983
M
Salaspils
6.0
0:54:19
16.6
16
590
3
V50
Ivars
Jansons
1966
M
Rīga
6.0
0:54:20
16.6
17
592
14
V
Edgars
Konušs
1976
M
Ogre
6.0
0:54:22
16.6
18
581
1
S
Līga
Putniņa
1983
F
PP
6.0
0:55:56
16.1
19
575
1
V15
Valdis
Pivars
2003
M
Ogre
6.0
0:56:38
15.9
20
574
4
V50
Andris
Pivars
1957
M
Ogre
6.0
0:56:57
15.8
21
576
5
V50
Juris
Gundegs
1964
M
Ogre
6.0
0:59:39
15.1
22
588
1
S12
Alise
Krasiļšķikova
2006
F
IK ski lec
4.0
0:49:05
12.2
23
572
1
S40
Gundega
Saulīte
1973
F
Ikšķile
4.0
0:54:26
11.0
24
594
2
S
Zane
Catlakša
1988
F
Ikšķile
4.0
0:56:54
10.5
25
598
2
S40
Jolanta
Petrikova
1974
F
Ikšķile
4.0
0:58:10
10.3
26
597
15
V
Edgars
Ločmelis
1991
M
Ogre
3.0
0:45:21
9.9
27
589
1
S10
Aelita
Krasiļšķikova
2008
F
Ogre
1.0
0:10:51
13.8
28
585
1
V10
Ralfs
Aupe
2009
M
IK ski lec
1.0
0:18:26
8.1
29
580
2
V10
Kristaps
Makarovs
2010
M
Ikšķile
1.0
0:18:43
8.0
30
577
3
S
Kristīne
Meistare
1979
F
Ikšķile
1.0
0:19:59
7.5
31
579
2
S10
Marta
Makarova
2008
F
Ikšķile
1.0
0:24:08
6.2