Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Velokross Baloži 2018, 3. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
XC
V
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
Apļi
1
1
V Elite
Dimitrijs
Sorokins
1982
ZZK
1:41:04.0
20.8
5
2
2
V Elite
Kaspars
Kipurs
1982
ebike Machine
1:41:04.0
20.8
5
3
3
V Elite
Konstantīns
Smotrovs
1985
ebike Machine
1:41:05.0
+0:01.0
20.8
5
4
4
V Elite
Viktors
Nerugals
1983
eBike Machine
1:41:17.0
+0:13.0
20.7
5
5
5
V Elite
Andrejs
Ponkratjevs
1989
1:46:37.0
+5:33.0
19.7
5
6
1
V 35
Kristaps
Kipurs
1983
ebike Machine
1:19:35.0
4
7
2
V 35
Reinis
Avens
1978
ebike Machine
1:19:35.0
4
8
3
V 35
Jānis
Teivišs
1982
Fans AP-Print
1:19:40.0
4
9
4
V 35
Andis
Miončinskis
1978
MR Ripo
1:25:11.0
4
10
1
V 21
Jānis
Bērziņš
1986
VVV
1:25:32.0
4
11
2
V 21
Alēns
Jukšinskis
1984
1:26:12.0
4
12
3
V 21
Romāns
Jezols
1986
1:26:21.0
4
13
4
V 21
Artūrs
Bērziņš
1994
Valmieras velo vienība
1:27:31.0
4
14
5
V 35
Salvis
Sarkanābols
1983
MR RIPO
1:27:53.0
4
15
6
V 35
Normunds
Milčs
1979
Lidot.lv
1:31:41.0
4
16
7
V 35
Andrejs
Ivanišvili
1982
ebike Machine
1:33:21.0
4
17
8
V 35
Didzis
Kalējs
1982
Kalēji
1:38:00.0
4
18
5
V 21
Jānis
Leončiks
1984
1:39:26.0
4
19
6
V 21
Mareks
Ķeire
1990
1:44:26.0
4
20
9
V 35
Andrejs
Galuza
1978
1:45:40.0
4
21
1
S Elite
Zanda
Rutkovska
1980
Ādaži Velo
1:51:34.0
4
22
10
V 35
Māris
Strādnieks
1979
Vellapēda
1:51:52.0
4
23
7
V 21
Valdis
Bārs
1987
1:52:26.0
4
24
2
S Elite
Astrīda
Celmiņa
1966
Rīga
1:53:57.0
4
25
3
S Elite
Jana
Jansone
1975
1:55:02.0
4
26
11
V 35
Dmitrijs
Zacepins
1980
1:58:20.0
4
27
4
S Elite
Jolanta
Ermane - Marčenko
1982
Motosports racing team
2:13:14.0
4
28
1
V 50
Ints
Celmaraugs
1965
AVE KURJERS
1:03:52.0
3
29
2
V 50
Aivars
Skutelis
1968
ZZK
1:06:31.0
3
30
3
V 50
Didzis
Poreiters
1968
Poreiteri
1:26:01.0
3
31
1
S 21
Anita
Antone
1992
Baldones Velo
0:46:25.0
2
32
1
V 60
Sergejs
Pomarnevskis
1954
ELKOR
0:47:13.0
2
33
2
V 60
Jānis
Vējons
1952
Baldones velokomanda
0:47:13.0
2
34
3
V 60
Andris
Perts
1952
pārstāvu pats sevi
0:48:38.0
2
35
4
V 60
Jānis
Kalniņš
1954
LiVelo/Zelta zeme
0:50:57.0
2
36
1
S 35
Liga
Actina
1982
Policistu velobiedrība
0:52:06.0
2
37
2
S 21
Anna
Ratniece
1995
Riteņvasara
0:59:18.0
2
38
2
S 35
Ilona
Vaivode
1974
Vellapēda
1:14:05.0
2
39
1
S 50
Rima
Kalniete
1966
0:30:52.0
1
40
2
S 50
Vita
Lanceniece
1963
SPORTLAT
0:30:55.0
1
41
1
V 70
Mečislavs
Bartuševičs
1941
RRS Grīva
0:32:41.0
1
42
3
S 50
Solvita
Kauliņa
1967
0:36:28.0
1
43
1
S 70
Ināra
Lepse
1944
ventspils
1:02:36.0
1