Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Velokross Baloži 2019, 5. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
1dist (7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
260
1
V 12
Haralds
Strādnieks
2008
M
Vellapēda
0:22:40.3
92.6
2
85
2
V 12
Alvils
Pētersons
2008
M
RRS Iļguciems / Riteņvasara
0:22:40.8
+0:00.5
92.6
3
114
3
V 12
Toms Daniels
Baumerts
2008
M
Baldones riteņbraukšanas skola
0:26:54.9
+4:14.6
78.0
4
253
1
S 12
Amanda Reilija
Zariņa
2007
F
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
0:27:11.9
+4:31.6
77.2
5
238
1
S 14
Eglija
Čepaityte
2005
F
0:29:53.7
+7:13.3
70.2
6
254
4
V 12
Emīls
Lorencs
2008
M
Ķekavas NSS
0:31:34.8
+8:54.4
66.5
7
156
1
S 50
Rima
Kalniete
1966
F
0:32:13.6
+9:33.3
65.2
8
265
5
V 12
Kristians
Brencis
2007
M
Ķekavas NSS
0:32:15.5
+9:35.2
65.1
9
295
2
S 14
Laila
Slaide
2005
F
Baldones Lauvas
0:33:15.2
+10:34.9
63.1
10
294
2
S 12
Emīlija
Slaide
2007
F
Baldones Lauvas
0:33:16.7
+10:36.4
63.1
11
210
1
V 70
Mečislavs
Bartuševičs
1941
M
RRS Grīva
0:33:17.1
+10:36.8
63.1
12
279
2
S 50
Vita
Lanceniece
1963
F
SPORTLAT
0:34:31.5
+11:51.2
60.8
13
144
3
S 50
Solvita
Kauliņa
1967
F
0:39:28.7
+16:48.4
53.2
14
123
3
S 12
Līna
Ancāne
2008
F
Riteņvasara
0:47:37.9
+24:57.5
44.1
15
286
1
S 16
Lāsma Elza
Vaivode
2003
F
ELKOR
0:49:27.1
+26:46.8
42.5
16
296
2
S 16
Monta
Slaide
2003
F
Baldones Lauvas
1:04:12.7
+41:32.3
32.7
17
266
3
S 16
Deimante
Diandlyte
2004
F
1:08:15.3
+45:35.0
30.8
2dist (14 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
121
1
V 14
Kārlis
Ancāns
2005
M
Riteņvasara
0:44:13.3
47.5
2
300
1
V 60
Jānis
Vējons
1952
M
Baldones velokomanda
0:45:32.7
+1:19.4
46.1
3
197
2
V 60
Leonīds
Aļeksejvs
1958
M
Škoda FANS
0:45:46.3
+1:33.0
45.9
4
122
3
V 60
Sergejs
Pomarnevskis
1954
M
ELKOR
0:45:46.7
+1:33.4
45.9
5
173
2
V 14
Kristiāns Markuss
Gunne
2005
M
0:47:19.5
+3:06.2
44.4
6
211
1
S 35
Aiga
Paegle
1970
F
Engures sportam
0:48:37.0
+4:23.7
43.2
7
170
1
S 18
Renāte
Rodionova
2002
F
Carnikava
0:48:54.0
+4:40.6
42.9
8
269
2
S 18
Gabija
Ruraite
2001
F
0:52:18.0
+8:04.7
40.2
9
276
2
S 35
Jana
Jansone
1975
F
0:54:47.2
+10:33.9
38.3
10
175
1
S 21
Inga
Haritonova
1990
F
Ādaži Velo
0:56:12.4
+11:59.1
37.4
11
287
2
S 21
Agate
Lorence
1986
F
Valmieras velovienība
0:58:29.8
+14:16.5
35.9
12
104
3
S 35
Jolanta
Ermane-Marčenko
1982
F
Motosports racing team
1:02:29.8
+18:16.5
33.6
13
288
4
S 35
Ilona
Vaivode
1974
F
ELKOR
1:04:44.7
+20:31.4
32.4
14
159
3
V 14
Kārlis
Timošenko
2006
M
Ventspils
1:05:16.7
+21:03.4
32.2
3dist (21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
267
1
V 18
Arminas
Bagdonas
2002
M
0:59:26.4
35.3
2
93
2
V 18
Daniels
Kažis
2001
M
RRS
1:02:08.6
+2:42.2
33.8
3
127
3
V 18
Mantas
Bitinas
2002
M
1:02:47.2
+3:20.7
33.4
4
195
1
V 16
Rihards
Reinfelds
2004
M
ĶNSS
1:07:42.7
+8:16.2
31.0
5
263
2
V 16
Dāvis
Upenieks
2004
M
ĶNSS
1:07:42.9
+8:16.4
31.0
6
182
1
V 50
Ints
Celmaraugs
1965
M
AVE KURJERS
1:07:54.5
+8:28.0
30.9
7
169
2
V 50
Sergejs
Rodionovs
1965
M
Ādaži Velo
1:08:03.5
+8:37.0
30.9
8
98
3
V 16
Uģis
Veidemanis
2004
M
RRS
1:08:09.1
+8:42.6
30.8
9
283
4
V 16
Vakaris
Burba
2004
M
1:16:06.1
+16:39.6
27.6
10
206
3
V 50
Didzis
Poreiters
1968
M
Poreiteri
1:24:03.9
+24:37.4
25.0
11
237
5
V 16
Nikolajs
Rubaņiks
2003
M
1:29:53.9
+30:27.4
23.4
12
106
6
V 16
Kārlis
Leiškins
2004
M
RRS
0:29:10.5
14.4
13
239
4
V 50
Aigars
Leiškins
1964
M
0:34:59.0
12.0
4dist (28 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
115
1
V 35
Krišjānis
Ratiniks
1984
M
velomens.lv
1:16:11.5
27.6
2
33
2
V 35
Reinis
Avens
1978
M
ebike Machine
1:16:13.3
+0:01.7
27.6
3
89
1
V 21
Aivars
Skridulis
1989
M
Veloprofs.lv
1:18:53.4
+2:41.8
26.6
4
102
2
V 21
Aleksandrs
Gerojevs
1989
M
ebike Machine
1:18:53.5
+2:42.0
26.6
5
101
3
V 35
Renārs
Šarākovs
1975
M
Ebike machine
1:18:58.2
+2:46.6
26.6
6
280
4
V 35
Viktors
Nerugals
1983
M
eBike Machine
1:20:58.6
+4:47.0
25.9
7
133
5
V 35
Salvis
Sarkanābols
1983
M
MR RIPO
1:22:15.9
+6:04.3
25.5
8
107
3
V 21
Mārtiņš
Kleinhofs
1989
M
1:22:18.1
+6:06.5
25.5
9
282
6
V 35
Normunds
Milčs
1979
M
Lidot.lv
1:23:25.2
+7:13.6
25.2
10
271
7
V 35
Oļegs
Meļehs
1982
M
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
1:24:23.5
+8:11.9
24.9
11
290
8
V 35
Alēns
Jukšinskis
1984
M
1:24:37.7
+8:26.1
24.8
12
244
9
V 35
Māris
Strādnieks
1979
M
Vellapēda
1:28:39.9
+12:28.3
23.7
13
262
10
V 35
Paulis
Snipke
1979
M
1:29:28.6
+13:17.1
23.5
14
223
4
V 21
Roberts
Eberliņš
1985
M
Veloprofs.lv
1:33:46.1
+17:34.5
22.4
15
86
5
V 21
Mikus
Sarma
1986
M
1:34:24.6
+18:13.0
22.2
16
277
11
V 35
Oļegs
Baško
1984
M
Engures sportam
1:39:06.8
+22:55.3
21.2
17
79
12
V 35
Andrejs
Ivanišvili
1982
M
ebike Machine
1:41:55.3
+25:43.7
20.6
18
257
6
V 21
Kārlis
Kleinhofs
1987
M
1:42:03.7
+25:52.1
20.6
19
27
1
S Elite
Zanda
Rutkovska
1980
F
Ādaži Velo
1:45:35.7
+29:24.1
19.9
20
236
7
V 21
Renārs
Druvenieks
1986
M
1:46:07.3
+29:55.7
19.8
21
84
13
V 35
Atis
Neļķe
1970
M
MTB Garkalne
1:50:41.4
+34:29.9
19.0
22
45
2
S Elite
Dace
Raitgara
1984
F
Riteņvasara
2:00:41.9
+44:30.4
17.4
5dist (35 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
40
1
V Elite
Konstantīns
Smotrovs
1985
M
ebike Machine
1:34:41.1
22.2
2
12
2
V Elite
Edgars
Brigmanis
1984
M
DTG-MySport
1:35:09.2
+0:28.0
22.1
3
46
3
V Elite
Kaspars
Kipurs
1982
M
ebike Machine
1:35:10.8
+0:29.6
22.1
4
26
4
V Elite
Jēkabs
Jaunslavietis
1996
M
Patria Bottecchia
1:35:13.4
+0:32.2
22.1
5
16
5
V Elite
Kristers
Kovgers
1992
M
Dako Ziemeļvidzeme
1:35:13.6
+0:32.4
22.1
6
20
6
V Elite
Matīss
Bērziņš
1985
M
MTB Talsi
1:38:58.7
+4:17.5
21.2
7
11
7
V Elite
Ivo
Levāns
1978
M
Engures sportam
1:49:51.8
+15:10.6
19.1
8
120
8
V Elite
Vilens
Kancerovs
1968
M
Engures sportam
2:15:37.9
+40:56.7
15.5
0dist (7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
251
1
T
Klāvs
Milčs
2006
F
Lidot.lv
0:23:26.3
89.6
2
192
2
T
Ilmārs
Birskis
1987
F
Starlight Movistar
0:24:16.3
+0:50.0
86.5
3
165
3
T
Mārcis
Tilko
1982
F
Riteņvasara
0:24:32.1
+1:05.8
85.6
4
166
4
T
Miks
Bernāts
1984
F
Riteņvasara
0:25:36.9
+2:10.5
82.0
5
221
5
T
Raivo
Reigass
1984
F
0:26:25.3
+2:59.0
79.5
6
264
6
T
Mārtiņš
Miķelsons
1991
F
0:26:31.9
+3:05.6
79.1
7
193
7
T
Ivars
Šteinbergs
1982
F
Riteņvasara
0:26:39.7
+3:13.3
78.8
8
252
8
T
Salvis
Skaistais
1973
F
0:33:20.0
+9:53.7
63.0
9
240
9
T
Igors
Vedmeckis
2004
F
Scarlight Movistas team
0:34:51.9
+11:25.6
60.2
10
155
10
T
Kristaps
Krafts-Raitgars
1993
F
Riteņvasara
0:35:31.7
+12:05.4
59.1