Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Velokross Baloži 2019, 3. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
5dist (28 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
40
1
V Elite
Konstantīns
Smotrovs
1985
M
ebike Machine
4
1:23:28.6
20.1
2
26
2
V Elite
Jēkabs
Jaunslavietis
1996
M
Patria Bottecchia
4
1:24:18.7
+0:50.1
19.9
3
46
3
V Elite
Kaspars
Kipurs
1982
M
ebike Machine
4
1:24:37.9
+1:09.3
19.9
4
20
4
V Elite
Matīss
Bērziņš
1985
M
MTB Talsi
4
1:28:31.8
+5:03.2
19.0
5
11
5
V Elite
Ivo
Levāns
1978
M
Engures sportam
4
1:37:51.2
+14:22.5
17.2
6
10
6
V Elite
Ričards
Jakobsons
1981
M
Gaismas maģija
4
1:44:09.3
+20:40.7
16.1
7
200
7
V Elite
Andrejs
Pomenko
1981
M
Engures sportam
4
2:03:45.4
+40:16.8
13.6
8
277
8
V Elite
Oļegs
Baško
1984
M
Engures sportam
4
2:08:21.7
+44:53.0
13.1
4dist (21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
115
1
V 35
Krišjānis
Ratiniks
1984
M
velomens.lv
4
1:02:15.8
20.2
2
33
2
V 35
Reinis
Avens
1978
M
ebike Machine
4
1:04:02.5
+1:46.6
19.7
3
292
1
V 21
Edgars
Krūmiņš
1986
M
4
1:04:26.9
+2:11.0
19.6
4
280
3
V 35
Viktors
Nerugals
1983
M
eBike Machine
4
1:04:31.7
+2:15.9
19.5
5
89
2
V 21
Aivars
Skridulis
1989
M
Veloprofs.lv
4
1:07:14.6
+4:58.7
18.7
6
102
3
V 21
Aleksandrs
Gerojevs
1989
M
ebike Machine
4
1:08:57.0
+6:41.1
18.3
7
290
4
V 35
Alēns
Jukšinskis
1984
M
4
1:09:33.2
+7:17.3
18.1
8
204
5
V 35
Māris
Lūsis
1978
M
4
1:10:30.2
+8:14.3
17.9
9
107
4
V 21
Mārtiņš
Kleinhofs
1989
M
4
1:11:30.7
+9:14.8
17.6
10
222
6
V 35
Jānis
Teivišs
1982
M
Fans AP-Print
4
1:12:15.9
+10:00.0
17.4
11
282
7
V 35
Normunds
Milčs
1979
M
Lidot.lv
4
1:13:12.7
+10:56.8
17.2
12
171
5
V 21
Lauris
Rodionovs
1997
M
Carnikava
4
1:19:58.8
+17:42.9
15.8
13
118
8
V 35
Andrejs
Ivanišvili
1982
M
ebike Machine
4
1:22:58.3
+20:42.5
15.2
14
278
9
V 35
Māris
Utināns
1976
M
4
1:24:59.9
+22:44.0
14.8
15
230
6
V 21
Oļegs
Djatlovs
1989
M
Havas
4
1:29:44.8
+27:28.9
14.0
16
27
1
S Elite
Zanda
Rutkovska
1980
F
Ādaži Velo
4
1:31:12.1
+28:56.2
13.8
17
255
7
V 21
Valdis
Pelšs
1990
M
4
1:32:45.5
+30:29.7
13.6
18
28
2
S Elite
Arita
Krūmiņa
1986
F
4
1:50:36.4
+48:20.6
11.4
19
45
3
S Elite
Dace
Raitgara
1984
F
Riteņvasara
4
2:37:51.0
+95:35.2
8.0
20
299
10
V 35
Mārtiņš
Januševica
1983
M
2
0:37:45.9
11.1
3dist (14 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
182
1
V 50
Ints
Celmaraugs
1965
M
AVE KURJERS
4
0:46:25.6
18.1
2
160
2
V 50
Centis
Zitāns
1965
M
Pēdu nav
4
0:47:25.5
+0:59.9
17.7
3
168
3
V 50
Aivars
Skutelis
1968
M
ZZK
4
0:49:35.1
+3:09.5
16.9
4
98
1
V 16
Uģis
Veidemanis
2004
M
RRS
4
0:50:16.0
+3:50.4
16.7
5
202
1
V 18
Daniels
Dunskis
2002
M
4
0:50:39.4
+4:13.8
16.6
6
169
4
V 50
Sergejs
Rodionovs
1965
M
Ādaži Velo
4
0:50:49.8
+4:24.2
16.5
7
162
5
V 50
Viktors
Baumanis
1961
M
Latvello
4
0:54:58.4
+8:32.8
15.3
8
176
6
V 50
Aleksandrs
Kapralovs
1964
M
Velo+
4
1:00:02.6
+13:37.0
14.0
9
120
7
V 50
Vilens
Kancerovs
1968
M
Engures sportam
4
1:00:34.9
+14:09.3
13.9
10
201
8
V 50
Verners
Vuļs
1967
M
LYSI
4
1:03:07.2
+16:41.6
13.3
11
183
9
V 50
Edmunds
Spigovskis
1962
M
ELKOR
4
1:05:04.6
+18:39.0
12.9
12
206
10
V 50
Didzis
Poreiters
1968
M
Poreiteri
4
1:07:38.6
+21:13.0
12.4
2dist (7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
197
1
V 60
Leonīds
Aļeksejvs
1958
M
Škoda FANS
4
0:25:09.6
16.7
2
121
1
V 14
Kārlis
Ancāns
2005
M
Riteņvasara
4
0:25:13.0
+0:03.3
16.7
3
157
1
S 21
Anita
Antone
1992
F
Baldones Velo
4
0:25:30.5
+0:20.9
16.5
4
300
2
V 60
Jānis
Vējons
1952
M
Baldones velokomanda
4
0:25:32.1
+0:22.4
16.4
5
122
3
V 60
Sergejs
Pomarnevskis
1954
M
ELKOR
4
0:25:40.8
+0:31.2
16.4
6
211
1
S 35
Aiga
Paegle
1970
F
Engures sportam
4
0:26:25.6
+1:16.0
15.9
7
286
1
S 16
Lāsma Elza
Vaivode
2003
F
ELKOR
4
0:26:30.0
+1:20.4
15.8
8
287
2
S 21
Agate
Lorence
1986
F
Valmieras velovienība
4
0:34:10.2
+9:00.5
12.3
9
175
3
S 21
Inga
Haritonova
1990
F
Ādaži Velo
4
0:34:18.3
+9:08.6
12.2
10
159
2
V 14
Kārlis
Timošenko
2006
M
Ventspils
4
0:35:43.2
+10:33.6
11.8
11
296
2
S 16
Monta
Slaide
2003
F
Baldones Lauvas
4
0:36:01.2
+10:51.6
11.7
12
152
4
V 60
Pēteris
Strautmanis
1959
M
Mārupe
4
0:38:26.8
+13:17.2
10.9
13
288
2
S 35
Ilona
Vaivode
1974
F
ELKOR
4
0:41:34.9
+16:25.2
10.1
1dist (7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
192
1
T
Ilmārs
Birskis
1987
F
Starlight Movistar
4
0:25:23.2
16.5
2
203
1
V 12
Bruno
Brēde
2007
M
LiVelo/Zelta Zeme
4
0:25:32.6
+0:09.3
16.4
3
220
2
T
Olafs
Milčs
1976
F
Lidot.lv
4
0:26:13.7
+0:50.5
16.0
4
231
3
T
Edgars
Pape
1974
F
4
0:28:53.1
+3:29.8
14.5
5
114
2
V 12
Toms Daniels
Baumerts
2008
M
Baldones riteņbraukšanas skola
4
0:30:23.4
+5:00.2
13.8
6
193
4
T
Ivars
Šteinbergs
1982
F
Riteņvasara
4
0:31:08.3
+5:45.0
13.5
7
177
3
V 12
Maksims
Livers
2008
M
BELO Cycling Project
4
0:31:40.0
+6:16.7
13.3
8
221
5
T
Raivo
Reigass
1984
F
4
0:31:59.4
+6:36.2
13.1
9
264
6
T
Mārtiņš
Miķelsons
1991
F
4
0:33:01.6
+7:38.3
12.7
10
189
7
T
Gatis
Ieleja
1988
F
4
0:34:17.4
+8:54.1
12.2
11
113
1
S 50
Vita
Lanceniece
1963
F
SPORTLAT
4
0:34:59.6
+9:36.3
12.0
12
167
1
S 12
Amanda Reilija
Zariņa
2007
F
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
4
0:35:03.4
+9:40.1
12.0
13
88
8
T
Jānis
Butāns
1988
F
SIA Komforta standarts
4
0:35:23.9
+10:00.6
11.9
14
190
4
V 12
Krists
Buncis
2008
M
Ventspils
4
0:35:24.5
+10:01.2
11.9
15
151
1
S 14
Elēna
Selga
2006
F
Hawaii Express
4
0:36:18.0
+10:54.8
11.6
16
225
9
T
Antons
Korņilovs
1992
F
Komforta Standarts SIA
4
0:39:04.1
+13:40.8
10.8
17
252
10
T
Salvis
Skaistais
1973
F
4
0:39:04.1
+13:40.9
10.8
18
295
2
S 14
Laila
Slaide
2005
F
Baldones Lauvas
4
0:43:19.5
+17:56.2
9.7
19
294
2
S 12
Emīlija
Slaide
2007
F
Baldones Lauvas
4
0:43:35.1
+18:11.8
9.6
20
132
11
T
Juris
Ieleja
1985
F
Tvaikonis.lv
4
0:45:51.1
+20:27.9
9.2
21
144
2
S 50
Solvita
Kauliņa
1967
F
4
0:53:44.0
+28:20.7
7.8
22
123
3
S 12
Līna
Ancāne
2008
F
Riteņvasara
4
0:55:25.9
+30:02.6
7.6