Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Velokross Baloži 2019, 2. posms
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
5dist (35 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
40
1
V Elite
Konstantīns
Smotrovs
1985
M
ebike Machine
1:46:46.4
19.7
2
20
2
V Elite
Matīss
Bērziņš
1985
M
MTB Talsi
1:47:19.2
+0:32.7
19.6
3
26
3
V Elite
Jēkabs
Jaunslavietis
1996
M
Patria Bottecchia
1:49:49.7
+3:03.3
19.1
4
46
4
V Elite
Kaspars
Kipurs
1982
M
ebike Machine
1:50:15.3
+3:28.9
19.0
5
292
5
V Elite
Edgars
Krūmiņš
1986
M
1:54:23.2
+7:36.8
18.4
4dist (28 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
115
1
V 35
Krišjānis
Ratiniks
1984
M
velomens.lv
1:25:59.5
24.4
2
222
2
V 35
Jānis
Teivišs
1982
M
Fans AP-Print
1:27:40.8
+1:41.2
24.0
3
280
3
V 35
Viktors
Nerugals
1983
M
eBike Machine
1:29:07.4
+3:07.8
23.6
4
33
4
V 35
Reinis
Avens
1978
M
ebike Machine
1:31:59.3
+5:59.7
22.8
5
89
1
V 21
Aivars
Skridulis
1989
M
Veloprofs.lv
1:32:17.3
+6:17.7
22.8
6
102
2
V 21
Aleksandrs
Gerojevs
1989
M
ebike Machine
1:33:11.3
+7:11.7
22.5
7
117
5
V 35
Kaspars
Skudrēvics
1976
M
1:34:38.9
+8:39.3
22.2
8
101
6
V 35
Renārs
Šarākovs
1975
M
Ebike machine
1:34:58.4
+8:58.8
22.1
9
290
7
V 35
Alēns
Jukšinskis
1984
M
1:36:17.8
+10:18.2
21.8
10
282
8
V 35
Normunds
Milčs
1979
M
Lidot.lv
1:40:22.3
+14:22.7
20.9
11
244
9
V 35
Māris
Strādnieks
1979
M
Vellapēda
1:40:51.7
+14:52.2
20.8
12
262
10
V 35
Paulis
Snipke
1979
M
1:41:31.0
+15:31.4
20.7
13
171
3
V 21
Lauris
Rodionovs
1997
M
Carnikava
1:46:59.7
+21:00.1
19.6
14
118
11
V 35
Andrejs
Ivanišvili
1982
M
ebike Machine
2:00:01.0
+34:01.4
17.5
15
119
12
V 35
Dainis
Dosbergs
1979
M
D4
2:11:26.1
+45:26.5
16.0
16
27
1
S Elite
Zanda
Rutkovska
1980
M
Ādaži Velo
2:13:21.9
+47:22.3
15.7
17
28
2
S Elite
Arita
Krūmiņa
1986
M
3:05:55.8
+99:56.2
11.3
18
75
13
V 35
Juris
Veldre
1975
M
0:57:33.3
14.6
45
S Elite
Dace
Raitgara
1984
M
Riteņvasara
DNF
17.8
3dist (21 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
182
1
V 50
Ints
Celmaraugs
1965
M
AVE KURJERS
1:09:55.8
30.0
2
160
2
V 50
Centis
Zitāns
1965
M
Pēdu nav
1:12:03.8
+2:08.0
29.1
3
195
1
V 16
Rihards
Reinfelds
2004
M
ĶNSS
1:13:03.9
+3:08.1
28.7
4
168
3
V 50
Aivars
Skutelis
1968
M
ZZK
1:14:47.1
+4:51.3
28.1
5
169
4
V 50
Sergejs
Rodionovs
1965
M
Ādaži Velo
1:15:46.0
+5:50.2
27.7
6
98
2
V 16
Uģis
Veidemanis
2004
M
RRS
1:15:57.1
+6:01.3
27.6
7
202
1
V 18
Daniels
Dunskis
2002
M
1:23:57.1
+14:01.2
25.0
8
201
5
V 50
Verners
Vuļs
1967
M
LYSI
1:28:26.4
+18:30.6
23.7
9
162
6
V 50
Viktors
Baumanis
1961
M
Latvello
1:29:24.6
+19:28.8
23.5
10
217
2
V 18
Tomass
Adamovičs
2002
M
Ventspils MTB
1:38:32.1
+28:36.3
21.3
11
183
7
V 50
Edmunds
Spigovskis
1962
M
ELKOR
1:41:18.7
+31:22.9
20.7
12
206
8
V 50
Didzis
Poreiters
1968
M
Poreiteri
1:46:58.8
+37:03.0
19.6
13
176
9
V 50
Aleksandrs
Kapralovs
1964
M
Velo+
1:52:16.5
+42:20.7
18.7
2dist (14 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
300
1
V 60
Jānis
Vējons
1952
M
Baldones velokomanda
0:51:39.8
40.6
2
197
2
V 60
Leonīds
Aļeksejvs
1958
M
Škoda FANS
0:52:18.5
+0:38.6
40.1
3
121
1
V 14
Kārlis
Ancāns
2005
M
Riteņvasara
0:52:49.0
+1:09.1
39.8
4
122
3
V 60
Sergejs
Pomarnevskis
1954
M
ELKOR
0:53:04.8
+1:24.9
39.6
5
157
1
S 21
Anita
Antone
1992
M
Baldones Velo
0:57:21.7
+5:41.8
36.6
6
196
4
V 60
Andris
Perts
1952
M
pārstāvu pats sevi
1:00:23.3
+8:43.4
34.8
7
170
1
S 18
Renāte
Rodionova
2002
M
Carnikava
1:01:37.1
+9:57.2
34.1
8
173
2
V 14
Kristiāns Markuss
Gunne
2005
M
1:04:01.8
+12:22.0
32.8
9
276
1
S 35
Jana
Jansone
1975
M
1:04:28.3
+12:48.5
32.6
10
216
3
V 14
Aksels
Prols
2005
M
Ventspils
1:06:15.8
+14:35.9
31.7
11
229
2
S 21
Marta
Ratniece
2000
M
Riteņvasara
1:10:34.8
+18:54.9
29.8
12
104
2
S 35
Jolanta
Ermane-Marčenko
1982
M
Motosports racing team
1:10:56.2
+19:16.3
29.6
13
161
4
V 14
Mārcis
Grauds
2005
M
Venstpils MTB
1:13:13.5
+21:33.7
28.7
14
109
5
V 14
Ričards
Austers
2006
M
Ventspils MTB
1:19:11.6
+27:31.8
26.5
15
288
3
S 35
Ilona
Vaivode
1974
M
Vellapēda
1:22:50.3
+31:10.5
25.4
16
287
3
S 21
Agate
Lorence
1986
M
Valmieras velovienība
1:23:33.2
+31:53.3
25.1
17
159
6
V 14
Kārlis
Timošenko
2006
M
Ventspils
1:24:43.2
+33:03.3
24.8
158
V 14
Eldars
Brensons
2006
M
Ventspils
DNF
37.4
1dist (7 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
260
1
V 12
Haralds
Strādnieks
2008
M
Vellapēda
0:28:18.6
74.2
2
114
2
V 12
Toms Daniels
Baumerts
2008
M
Baldones riteņbraukšanas skola
0:29:34.2
+1:15.6
71.0
3
177
3
V 12
Maksims
Livers
2008
M
BELO Cycling Project
0:29:45.5
+1:26.8
70.6
4
203
4
V 12
Bruno
Brēde
2007
M
LiVelo/Zelta Zeme
0:31:12.1
+2:53.5
67.3
5
156
1
S 50
Rima
Kalniete
1966
M
0:36:37.9
+8:19.2
57.3
6
167
1
S 12
Amanda Reilija
Zariņa
2007
M
0:36:43.5
+8:24.8
57.2
7
190
5
V 12
Krists
Buncis
2008
M
Ventspils
0:36:44.8
+8:26.1
57.1
8
113
2
S 50
Vita
Lanceniece
1963
M
SPORTLAT
0:37:13.6
+8:55.0
56.4
9
295
1
S 14
Laila
Slaide
2005
M
Baldones Lauvas
0:37:34.4
+9:15.8
55.9
10
210
1
V 70
Mečislavs
Bartuševičs
1941
M
RRS Grīva
0:37:38.6
+9:20.0
55.8
11
92
6
V 12
Gustavs
Dosbergs
2007
M
D4
0:40:04.7
+11:46.1
52.4
12
116
2
S 14
Marija
Soste
2005
M
RRS
0:40:47.6
+12:29.0
51.5
13
123
2
S 12
Līna
Ancāne
2008
M
Riteņvasara
0:41:13.1
+12:54.5
50.9
14
191
7
V 12
Aleksandrs
Glaskovs
2008
M
Medemciems
0:42:03.3
+13:44.6
49.9
15
297
8
V 12
Sergejs
Trudovojs
2008
M
0:43:00.3
+14:41.7
48.8
16
294
3
S 12
Emīlija
Slaide
2007
M
Baldones Lauvas
0:44:53.0
+16:34.4
46.8
17
228
3
S 14
Amanda
Duleviča
2006
M
0:45:49.3
+17:30.7
45.8
18
144
3
S 50
Solvita
Kauliņa
1967
M
0:52:02.6
+23:44.0
40.4
19
219
9
V 12
Ralfs
Aukstikalnis
2008
M
Kalnu iela
0:56:10.9
+27:52.3
37.4
20
112
10
V 12
Luka
Doniņš
2008
M
Ventspils MTB
1:11:22.1
+43:03.5
29.4
21
286
1
S 16
Lāsma Elza
Vaivode
2003
M
Vellapēda
1:27:49.0
+59:30.4
23.9
0dist (7 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
192
1
T
Ilmārs
Birskis
1987
M
Starlight Movistar
0:26:02.7
80.6
2
166
2
T
Miks
Bernāts
1984
M
Riteņvasara
0:27:17.0
+1:14.3
77.0
3
220
3
T
Olafs
Milčs
1976
M
Lidot.lv
0:27:44.7
+1:42.0
75.7
4
165
4
T
Mārcis
Tilko
1982
M
Riteņvasara
0:27:59.6
+1:56.9
75.0
5
251
5
T
Klāvs
Milčs
2006
M
Lidot.lv
0:28:44.6
+2:41.9
73.1
6
178
6
T
Eldars
Šarafutolinovs
1983
M
0:29:46.5
+3:43.8
70.5
7
250
7
T
Armandas
Aukstikalnis
1983
M
Kalnu iela
0:31:19.0
+5:16.3
67.1
8
88
8
T
Jānis
Butāns
1988
M
SIA Komforta standarts
0:31:59.5
+5:56.8
65.6
9
264
9
T
Mārtiņš
Miķelsons
1991
M
0:32:04.0
+6:01.3
65.5
10
193
10
T
Ivars
Šteinbergs
1982
M
Riteņvasara
0:32:33.4
+6:30.7
64.5
11
108
11
T
Andrejs
Ahmerovs
1976
M
VELO+
0:32:59.5
+6:56.8
63.6
12
221
12
T
Raivo
Reigass
1984
M
0:36:39.9
+10:37.1
57.3
13
225
13
T
Antons
Korņilovs
1992
M
Komforta Standarts SIA
0:39:37.6
+13:34.9
53.0
14
189
14
T
Gatis
Ieleja
1988
M
0:40:01.2
+13:58.5
52.5
15
181
15
T
Aldis
Jankevics
1982
M
0:49:25.7
+23:23.0
42.5
16
155
16
T
Kristaps
Krafts-Raitgars
1993
M
Riteņvasara
0:50:40.6
+24:37.9
41.4