Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Velofestivāls “Pāri Piebalgas pakalniem 2019”
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Sporta distance (38.7 km) / S
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
2
Veronika Monika
Stūriška
2:24:59.4
16.0
2
205
Baiba
Gorovenko
Sporta klubs WENDI
2:27:55.1
+2:55.7
15.7
Sporta distance (38.7 km) / SS
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
77
Sanita
Ločmele
Wunder Latvia
2:57:45.0
13.1
2
295
Īve
Seškena
3:24:16.8
+26:31.8
11.4
Sporta distance (38.7 km) / V
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
93
Oskars
Ārgalis
1:28:30.0
26.2
2
100
Aivars
Dārznieks
Lizums
1:30:58.7
+2:28.7
25.5
3
150
Andris
Romanovskis
KS Sporta klubs
1:35:08.5
+6:38.5
24.4
4
285
Ronalds
Lapinskis
1:38:26.1
+9:56.1
23.6
5
57
Edgars
Ārgalis
1:38:33.4
+10:03.4
23.6
6
278
Nauris
Āboliņš-Ābols
S.K.A.N.S
1:42:36.4
+14:06.4
22.6
7
256
Imants
Vadzis
Drusti
2:04:14.1
+35:44.1
18.7
8
270
Valdis
Judins
2:11:01.7
+42:31.7
17.7
9
289
Jānis
Šotrovskis
2:11:03.7
+42:33.7
17.7
10
44
Alvis
Leks
2:11:06.9
+42:36.9
17.7
11
112
Edgars
Frīdvalds
S.K.A.N.S
2:11:08.9
+42:38.9
17.7
12
272
Guntars
Treknais
2:23:11.6
+54:41.6
16.2
13
85
Matīss
Bundzinieks
Jaunpiebalga
2:23:19.1
+54:49.1
16.2
14
75
Mārtiņš
Šotrovskis
2:37:21.0
+68:51.0
14.8
15
79
Pēteris
Lācis
Ineši
3:05:40.6
+97:10.6
12.5
Sporta distance (38.7 km) / VV
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
3
Ints
Lērme
DAKO-Ziemeļvidzeme
1:38:28.7
23.6
2
81
Andrejs
Ziema
Kocēni
1:38:37.5
+0:08.7
23.5
3
48
Jānis
Sproģis
Jaunpiebalga "Stūrīši"
1:43:29.7
+5:01.0
22.4
4
82
Jānis
Ratnieks
1:49:54.0
+11:25.2
21.1
5
292
Arnis
Šūlmeistars
Cēsis
2:07:10.6
+28:41.9
18.3
6
185
Elmārs
Frīdvalds
2:09:15.3
+30:46.5
18.0
Sporta distance (38.7 km) / VVV
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
222
Uldis
Lapsa
SKANSTE
1:49:42.3
21.2
2
14
Ojārs
Zeimalis
2:01:57.2
+12:14.8
19.0
3
24
Aivars
Sniedze
2:27:10.4
+37:28.1
15.8
4
250
Andris
Petrovskis
Petriks&Co
2:28:04.3
+38:22.0
15.7
5
12
Guntis
Koks
Petriks&Co
2:33:37.4
+43:55.0
15.1
6
242
Leons
Seškens
3:24:14.8
+94:32.5
11.4