Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Skrējiens apkārt Zāģezeram 2019
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
10km (9.9 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
min/km
1
400
1
1-V25 (1985.-1994.)
Arnis
Ozoliņš
Valka
0:33:23.5
3.4
2
373
2
1-V25 (1985.-1994.)
Agnis
Stulpinskis
Valmieras velo vienība
0:33:55.5
+0:32.0
3.4
3
302
1
1-V35 (1975.-1984.)
Uģis
Karasevs
Privātbūve
0:34:21.7
+0:58.2
3.5
4
331
1
1-V16 (1995.-2003.)
Oskars
Laucis
Dako-Eži
0:35:26.0
+2:02.4
3.6
5
389
2
1-V35 (1975.-1984.)
Kaspars
Abuls
Privātbūve
0:36:26.3
+3:02.7
3.7
6
306
3
1-V35 (1975.-1984.)
Andis
Gailis
Valmieras Velo Vienība
0:36:28.7
+3:05.1
3.7
7
388
3
1-V25 (1985.-1994.)
Ilgvars
Šmits
5A-VALKA/LV
0:37:40.8
+4:17.2
3.8
8
355
1
1-V55 (1955.-1964.)
Antis
Zunda
Privātbūve
0:37:44.1
+4:20.5
3.8
9
300
4
1-V35 (1975.-1984.)
Gatis
Melgalvis
Valmieras Velo vienība
0:38:05.0
+4:41.4
3.8
10
301
1
1-V45 (1965.-1974.)
Olev
Org
Valga
0:38:38.1
+5:14.5
3.9
11
305
4
1-V25 (1985.-1994.)
Oskars
Ārgalis
Velohooligans
0:38:59.1
+5:35.5
3.9
12
380
5
1-V35 (1975.-1984.)
Ago
Urb
Hauka veloklubi
0:39:53.0
+6:29.5
4.0
13
384
6
1-V35 (1975.-1984.)
Kaspars
Pētersons
Privātbūve
0:40:14.6
+6:51.0
4.1
14
327
5
1-V25 (1985.-1994.)
Mati
Kikkas
Liivimaa Rattaklubi
0:40:51.1
+7:27.5
4.1
15
359
7
1-V35 (1975.-1984.)
Juris
Daņilovs
0:41:18.0
+7:54.4
4.2
16
317
6
1-V25 (1985.-1994.)
Jānis
Rubiks
Dako-Eži
0:42:22.8
+8:59.2
4.3
17
362
2
1-V55 (1955.-1964.)
Ēriks
Melkurts
Valmieras velovienība
0:42:43.0
+9:19.4
4.3
18
350
8
1-V35 (1975.-1984.)
Dzintars
Harkins
Dako-Eži
0:44:29.7
+11:06.1
4.5
19
365
9
1-V35 (1975.-1984.)
Renārs
Lauzis
Dako-Eži
0:44:30.1
+11:06.5
4.5
20
320
1
1-V65+ (<1954.)
Vairis
Krauklis
Privātbūve
0:47:07.0
+13:43.4
4.8
21
356
10
1-V35 (1975.-1984.)
Ülar
Morel
hauka veloklubi
0:48:01.5
+14:37.9
4.9
22
382
2
1-V16 (1995.-2003.)
Kristo
Valtin
Hauka veloklubi
0:48:29.5
+15:05.9
4.9
23
348
11
1-V35 (1975.-1984.)
Ints
Lērme
DAKO-Eži
0:48:31.5
+15:07.9
4.9
24
337
2
1-V45 (1965.-1974.)
Meelis
Oja
Hauka Veloklubi
0:49:33.6
+16:10.0
5.0
25
321
12
1-V35 (1975.-1984.)
Juris
Stahovskis
Siwots
0:52:00.9
+18:37.3
5.3
26
343
3
1-V45 (1965.-1974.)
Raitis
Jākobsons
0:54:28.3
+21:04.7
5.5
27
367
13
1-V35 (1975.-1984.)
Māris
Zālītis
0:55:17.7
+21:54.1
5.6
28
352
3
1-V16 (1995.-2003.)
Kenet
Valtin
Hauka veloklubi
0:57:40.9
+24:17.3
5.8
10km (9.9 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
min/km
1
332
1
1-S16 (2003.<)
Agate
Caune
Valmieras velo vienība
0:39:31.9
4.0
2
358
1
1-S30 (1980.-2002.)
Laura
Pētersone
Privātbūve
0:43:03.3
+3:31.4
4.3
3
313
2
1-S30 (1980.-2002.)
Anne
Kannimäe
Hauka Veloklubi
0:47:07.0
+7:35.1
4.8
4
349
3
1-S30 (1980.-2002.)
Egita
Stahovska
0:49:37.0
+10:05.1
5.0
5
318
1
1-S50 (1960.-1969.)
Iveta
Karole
0:50:21.5
+10:49.6
5.1
6
353
1
1-S60+ (<1959.)
Aija
Lāce
0:52:59.7
+13:27.8
5.4
7
329
1
1-S40 (1970.-1979.)
Heldi
Kaares
0:55:15.0
+15:43.1
5.6
8
307
2
1-S60+ (<1959.)
Laila
Ceika
Dako Ežo
0:56:33.8
+17:01.9
5.7
9
322
4
1-S30 (1980.-2002.)
Sanita
Ločmele
1:01:36.3
+22:04.4
6.2
10
378
5
1-S30 (1980.-2002.)
Olga
Mikulova
5A-Valka
1:06:52.9
+27:21.0
6.8
5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
min/km
1
192
1
2-V15 (2004.<)
Rainers
Zviedris
Valmieras velovienība
0:18:19.8
3.7
2
183
2
2-V15 (2004.<)
Reinis
Feldmanis
Valkas novada BJSS
0:19:13.1
+0:53.3
3.8
3
187
1
2-V16 (1995.-2003.)
Jēkabs
Kalniņš
Dako Eži
0:20:57.9
+2:38.0
4.2
4
136
1
2-V45 (1965.-1974.)
Aigars
Feldmanis
0:21:34.4
+3:14.5
4.3
5
135
1
2-V65+ (<1954.)
Agris
Knope
Valka5a.lv
0:26:56.8
+8:36.9
5.4
6
179
2
2-V65+ (<1954.)
Raitis
Lērme
DAKO-Eži
0:27:40.8
+9:20.9
5.5
5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
min/km
1
100
1
2-S16 (2003.<)
Marta-Luīze
Pētersone
Privātbūve
0:21:29.8
4.3
2
132
1
2-S30 (1980.-2002.)
Aveli
Tattar
Luvimaa rattaklubi
0:22:55.9
+1:26.0
4.6
3
149
1
2-S50 (1960.-1969.)
Aive
Laidver
Hauka Veloklubi
0:24:53.7
+3:23.8
5.0
4
139
2
2-S30 (1980.-2002.)
Lenna
Hingla
Liivimaa Rattaklubi
0:25:27.9
+3:58.0
5.1
5
140
2
2-S50 (1960.-1969.)
Kaija
Tattar
Livimaa Rattaklubi
0:25:53.9
+4:24.1
5.2
6
150
1
2-S40 (1970.-1979.)
Inga
Niit
Hauka Velokluubi
0:26:17.3
+4:47.4
5.3
7
138
3
2-S30 (1980.-2002.)
Karīna
Harkina
Dako Eži
0:26:40.6
+5:10.8
5.3
8
133
2
2-S40 (1970.-1979.)
Ivita
Aumeistere
0:29:24.0
+7:54.2
5.9
3km (3 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
min/km
1
1633
1
3-V15 (2004.<)
Renārs
Kļaviņš
Privātbūve
0:12:30.0
4.2
2
1611
2
3-V15 (2004.<)
Kristiāns Mareks
Klempers
Valkas novada BJSS
0:12:51.4
+0:21.3
4.3
3
1643
1
3-V55 (1955.-1964.)
Aldis
Gromulis
Valka
0:15:02.9
+2:32.9
5.0
4
1647
2
3-V55 (1955.-1964.)
Ēriks
Jukāns
0:16:28.5
+3:58.5
5.5
3km (3 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
min/km
1
1631
1
3-S16 (2003.<)
Kristīne
Kurmejava
Valkas novada BJSS
0:13:20.2
4.4
2
1610
2
3-S16 (2003.<)
Emīlija
Bormane
Valkas novada BJSS
0:19:44.3
+6:24.0
6.6
3
1618
3
3-S16 (2003.<)
Elza
Bormane
Valkas novada BJSS
0:19:44.9
+6:24.6
6.6