Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
SK Ašais rudens kross 2018
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
1. distance (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
52
1
Z12
Tomass
Kvasts
1950
M
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:01:51.3
3.7
2
82
1
M14
Estere
Volfa
2005
F
Cēsu Valsts ģimnāzija
1
0:01:52.0
3.7
3
58
2
Z12
Dāvis
Mežals
2007
M
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:01:53.5
3.8
4
42
3
Z12
Roberts
Cercins
2007
M
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:01:58.5
4.0
5
39
4
Z12
Markuss
Berkolts
1950
M
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:01:59.7
4.0
6
156
1
M12
Stella
Paltiņa
2008
F
Cēsu 2. pamatskola
1
0:02:00.4
4.0
7
10
5
Z12
Jānis
Žagars
2007
M
Alūksnes pilsētas sākumskola
1
0:02:01.8
4.1
8
152
6
Z12
Rinalds
Dzenis
2007
M
Vecpiebalgas vidusskola
1
0:02:02.3
4.1
9
78
2
M14
Elza
Bleidele
2005
F
Cēsu Valsts ģimnāzija
1
0:02:02.6
4.1
10
161
3
M14
Evija
Vildiņa
2005
F
Nītaures vidusskola
1
0:02:03.6
4.1
2. distance (1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
83
1
Z14
Matīss
Zaļaiskalns
2005
M
Cēsu Valsts ģimnāzija
1
0:03:34.0
3.6
2
45
1
Z16
Roberts Aleksis
Glazers
2004
M
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:03:35.6
3.6
3
104
2
Z16
Jegors
Fiļimonovs
2003
M
Rāmuļu pamatskola
1
0:03:44.0
3.7
4
11
3
Z16
Mārtiņš
Ezerkalns
2003
M
Amatas pamatskola
1
0:03:45.9
3.8
5
148
4
Z16
Nils Rūdolfs
Tēts
2003
M
Vecpiebalgas pamatskola Dzērbenē
1
0:03:59.7
4.0
6
53
5
Z16
Ingars
Polis
2004
M
Jaunsargi
1
0:04:05.5
4.1
7
144
6
Z16
Toms
Sakss
2003
M
Vecpiebalgas pamatskola Dzērbenē
1
0:04:06.1
4.1
8
158
7
Z16
Arnis
Pētersons
2003
M
Nītaures vidusskola
1
0:04:07.7
4.1
9
81
2
Z14
Ralfs
Reinsons
2005
M
Cēsu Valsts ģimnāzija
1
0:04:08.2
4.1
10
31
3
Z14
Ričards Dāvis
Špacs
2006
M
Cēsu 2. pamatskola
1
0:04:08.8
4.1
3. distance (1.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
61
1
Z18
Mārtiņš
Petrovs
2001
M
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:05:34.8
3.7
2
56
2
Z18
Didzis
Mališevs
2001
M
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:05:40.5
3.8
3
38
3
Z18
Roberts
Mitenieks
2002
M
CTDV
1
0:05:42.0
3.8
4
49
4
Z18
Dāvis
Kļaviņš
2001
M
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:06:24.1
4.3
5
67
5
Z18
Artis
Strazdiņš
2002
M
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:06:42.3
4.5
6
70
1
M20
Samanta
Timpa
2000
F
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:08:09.3
5.4
7
76
2
M20
Evelīna
Židava
2000
F
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:08:13.2
5.5
4. distance (2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
85
1
Z20
Artis
Rožkalns
2000
M
CTDV
1
0:07:20.3
3.7
2
74
2
Z20
Roberts
Vikštrems
2000
M
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:08:51.3
4.4
3
59
3
Z20
Dāvis Dāvids
Miķis
2000
M
Cēsu Pilsētas vidusskola
1
0:09:15.1
4.6