Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Siguldas akvatlons 2019 - peldēšana
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
50m brīvais (0.05 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
101133
1
M11
Kaspars
Jubelis
2008
M
Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
8
0:00:33.3
5.4
2
101042
1
F11
Beate
Jansone
2008
F
AQUATICS Dobele
8
0:00:34.3
5.2
3
101134
2
M11
Gustavs
Vīksne
2008
M
Rīga
8
0:00:35.5
5.1
4
101131
3
M11
Emīls
Spolītis
2008
M
Rīdzene-OSC
8
0:00:36.1
5.0
5
101053
2
F11
Karolina
Bulko
2008
F
AQUATICS Dobele
8
0:00:36.3
5.0
6
101132
4
M11
Aksels
Veģeris
2008
M
Siguldas Sporta skola
8
0:00:37.4
4.8
7
101103
5
M11
Kristers
Zviedrs
2008
M
VBSS Triatlons
8
0:00:38.1
4.7
8
101113
6
M11
Artūrs-Ričards
Ozoliņš
2009
M
AQUATICS Dobele
8
0:00:40.1
4.5
9
101051
3
F11
Nadežda
Sulaine
2009
F
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:00:40.3
4.5
10
101052
4
F11
Anete
Anspoka
2009
F
Siguldas Sporta skola
8
0:00:41.2
4.4
100m brīvais (0.1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
102034
1
F13
Beate
Bula
2006
F
AQUATICS Dobele
8
0:01:05.8
5.5
2
102092
1
M13
Valērijs
Barinovs
2007
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:01:08.1
5.3
3
103012
2
M13
Francis
Roops
2006
M
Rīdzene-OSC
8
0:01:11.6
5.0
4
102033
2
F13
Daša
Krasovska
2006
F
Rīdzene-OSC
8
0:01:12.2
5.0
5
102063
3
M13
Gusts
Viļkins
2006
M
Olaines Sporta centrs
8
0:01:15.0
4.8
6
103011
1
MO
Edgars
Lešinskis
1974
M
Siguldas Maratona Klubs Turaida
8
0:01:16.3
4.7
7
103014
4
M13
Meiers
Miks
2007
M
Rīga
8
0:01:19.3
4.5
8
102093
5
M13
Yaroslav
Sapuzhak
2006
M
Rīdzene-OSC
8
0:01:19.5
4.5
9
102042
6
M13
Jānis
Riža
2006
M
VBSS Triatlons
8
0:01:20.7
4.5
10
102073
7
M13
Kārlis
Vītiņš
2007
M
AQUATICS Dobele
8
0:01:21.1
4.4
200m brīvais (0.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
104123
1
M17
Artūrs
Liepa
2003
M
Rīdzene-OSC Kalngale
8
0:02:02.8
5.9
2
104122
2
M17
Deniss
Suhanovskis
2003
M
Rīdzene-OSC
8
0:02:06.9
5.7
3
104121
3
M17
Sandris
Kornijenko
2003
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:02:07.9
5.6
4
104124
4
M17
Danila
Prosčinko
2003
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:02:08.5
5.6
5
104114
5
M17
Matvejs
Suharževskis
2002
M
Piramida Triathlon Club Jelgava
8
0:02:14.3
5.4
6
104113
6
M17
Nikita
Borzihs
2002
M
Rīdzene-OSC
8
0:02:17.4
5.2
7
104112
7
M17
Aleksandrs
Matrosovs
2003
M
Rīdzene-OSC
8
0:02:18.2
5.2
8
104111
8
M17
Francis
Veģeris
2003
M
Rīdzene-OSC Sigulda
8
0:02:18.5
5.2
9
104052
1
F15
Elizabete
Fersta
2004
F
Rīdzene-OSC
8
0:02:22.1
5.1
10
104053
2
F15
Elizabete Paula
Ozola
2004
F
Rīdzene-OSC
8
0:02:22.6
5.0
400m brīvais (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
105082
1
M19
Danīls
Ņikiforovs
2000
M
VBSS Triatlons
8
0:04:28.1
5.4
2
105081
2
M19
Artjoms
Gajevskis
2000
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:04:38.9
5.2
3
105083
1
M
Artūrs
Kalnups
1999
M
Rīdzene-OSC
8
0:04:43.5
5.1
4
105022
1
F19
Kristiāna
Maskava
2001
F
Rīga
8
0:04:44.4
5.1
5
105084
2
M
Toms
Āboliņš
1992
M
Latswimshop.com Ikšķile
8
0:04:45.3
5.0
6
105072
1
M40
Sandris
Šika
1975
M
Modernā Pieccīņa Ulbroka
8
0:05:04.2
4.7
7
105073
2
M40
Māris
Liepa
1970
M
Kalngale
8
0:05:09.4
4.7
8
105024
2
F19
Daniela
Leitāne
2000
F
AQUATICS Dobele
8
0:05:14.8
4.6
9
105071
3
M
Luca
Sanwald
1997
M
Rīgas Stradiņa universitāte
8
0:05:18.5
4.5
10
105023
1
F
Kristiāna
Klestrova
1999
F
Rīdzene-OSC
8
0:05:25.9
4.4