Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Siguldas akvatlons 2019 - peldēšana
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
50m brīvais (0.05 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
1
101133
1
M11
Kaspars
Jubelis
2008
M
Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
8
0:00:33.3
5.4
0:00:33 (1)
0:00:33 (1)
2
101042
1
F11
Beate
Jansone
2008
F
AQUATICS Dobele
8
0:00:34.3
+0:01.0
5.2
0:00:34 (2)
0:00:34 (2)
3
101134
2
M11
Gustavs
Vīksne
2008
M
Rīga
8
0:00:35.5
+0:02.2
5.1
0:00:35 (3)
0:00:35 (3)
4
101131
3
M11
Emīls
Spolītis
2008
M
Rīdzene-OSC
8
0:00:36.1
+0:02.8
5.0
0:00:36 (4)
0:00:36 (4)
5
101053
2
F11
Karolina
Bulko
2008
F
AQUATICS Dobele
8
0:00:36.3
+0:03.0
5.0
0:00:36 (5)
0:00:36 (5)
6
101132
4
M11
Aksels
Veģeris
2008
M
Siguldas Sporta skola
8
0:00:37.4
+0:04.1
4.8
0:00:37 (6)
0:00:37 (6)
7
101103
5
M11
Kristers
Zviedrs
2008
M
VBSS Triatlons
8
0:00:38.1
+0:04.8
4.7
0:00:38 (7)
0:00:38 (7)
8
101113
6
M11
Artūrs-Ričards
Ozoliņš
2009
M
AQUATICS Dobele
8
0:00:40.1
+0:06.8
4.5
0:00:40 (8)
0:00:40 (8)
9
101051
3
F11
Nadežda
Sulaine
2009
F
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:00:40.3
+0:07.0
4.5
0:00:40 (9)
0:00:40 (9)
10
101052
4
F11
Anete
Anspoka
2009
F
Siguldas Sporta skola
8
0:00:41.2
+0:07.9
4.4
0:00:41 (10)
0:00:41 (10)
11
101083
1
M9
Valts
Skujiņš
2010
M
Belo Cycling Project
8
0:00:42.4
+0:09.1
4.2
0:00:42 (11)
0:00:42 (11)
12
101054
5
F11
Elza
Eihmane
2009
F
AQUATICS Dobele
8
0:00:42.6
+0:09.3
4.2
0:00:42 (12)
0:00:42 (12)
13
101043
6
F11
Kate
Skujiņa
2009
F
Belo Cycling Project Babīte
8
0:00:42.9
+0:09.5
4.2
0:00:42 (13)
0:00:42 (13)
14
101122
7
M11
Klāvs
Dūzis
2009
M
AQUATICS Dobele
8
0:00:44.2
+0:10.9
4.1
0:00:44 (14)
0:00:44 (14)
15
101093
2
M9
Daniels
Dolgovs
2010
M
AQUATICS Dobele
8
0:00:45.2
+0:11.9
4.0
0:00:45 (15)
0:00:45 (15)
16
101073
3
M9
Rainers
Kulakovs
2010
M
Dobele
8
0:00:45.6
+0:12.3
3.9
0:00:45 (16)
0:00:45 (16)
17
101022
1
F9
Adriana
Klišāne
2011
F
Siguldas sporta skola
8
0:00:45.8
+0:12.5
3.9
0:00:45 (17)
0:00:45 (17)
18
101041
7
F11
Darja
Gubina
2009
F
Olaines Sporta centrs Olaine
8
0:00:46.0
+0:12.7
3.9
0:00:46 (18)
0:00:46 (18)
19
101044
8
F11
Hārta
Ābele
2008
F
Rīdzene-OSC
8
0:00:46.3
+0:13.0
3.9
0:00:46 (19)
0:00:46 (19)
20
101032
9
F11
Milena
Buckaja
2009
F
Olaine
8
0:00:46.9
+0:13.6
3.8
0:00:46 (20)
0:00:46 (20)
21
101092
4
M9
Knuts
Lapiņš
2010
M
Sigulda
8
0:00:47.0
+0:13.7
3.8
0:00:47 (21)
0:00:47 (21)
22
101101
8
M11
Dmitrij
Ratnikov
2008
M
Olaine
8
0:00:47.1
+0:13.8
3.8
0:00:47 (22)
0:00:47 (22)
23
101011
2
F9
Polina
Pavlova
2010
F
Siguldas sporta skola
8
0:00:49.1
+0:15.8
3.7
0:00:49 (23)
0:00:49 (23)
24
101124
9
M11
Roberts
Semjonovs
2009
M
Rīdzene-OSC
8
0:00:49.2
+0:15.9
3.7
0:00:49 (24)
0:00:49 (24)
25
101033
10
F11
Beāte
Ziediņa
2009
F
Piramida Triathlon Club Jelgava
8
0:00:49.5
+0:16.2
3.6
0:00:49 (25)
0:00:49 (25)
26
101102
10
M11
Teodors
Saltais
2008
M
VBSS Triatlons
8
0:00:49.6
+0:16.3
3.6
0:00:49 (26)
0:00:49 (26)
27
101142
5
M9
Roberts
Feldmanis
2011
M
Siguldas sporta skola
8
0:00:50.3
+0:17.0
3.6
0:00:50 (27)
0:00:50 (27)
28
101112
11
M11
Reinis
Šteimanis
2009
M
Jelgava
8
0:00:50.5
+0:17.2
3.6
0:00:50 (28)
0:00:50 (28)
29
101072
6
M9
Miks
Oliņš
2011
M
Gauja/Pantēra
8
0:00:51.8
+0:18.5
3.5
0:00:51 (29)
0:00:51 (29)
30
101063
7
M9
Jānis
Augulis
2010
M
Krimulda
8
0:00:52.2
+0:18.9
3.4
0:00:52 (30)
0:00:52 (30)
31
101012
3
F9
Undīne
Bērziņa
2011
F
Siguldas Sporta skola
8
0:00:53.2
+0:19.8
3.4
0:00:53 (31)
0:00:53 (31)
32
101111
12
M11
Everts
Pikšēns
2009
M
Mārupes vdskl. Mārupes nov.
8
0:00:53.8
+0:20.5
3.3
0:00:53 (32)
0:00:53 (32)
33
101064
1
M70
Aleksandrs
Kuzņecovs
1940
M
Sigulda
8
0:00:54.3
+0:21.0
3.3
0:00:54 (33)
0:00:54 (33)
34
101013
4
F9
Amanda
Baranauska
2011
F
Katlakalns
8
0:00:54.3
+0:21.0
3.3
0:00:54 (34)
0:00:54 (34)
35
101074
8
M9
Savva
Mardusevičs
2010
M
Olaine
8
0:00:54.7
+0:21.4
3.3
0:00:54 (35)
0:00:54 (35)
36
101084
9
M9
Olivers
Šika
2011
M
Ulbroka
8
0:00:55.1
+0:21.8
3.3
0:00:55 (36)
0:00:55 (36)
37
101071
10
M9
Aivis
Ondzulis
2010
M
Tukums
8
0:00:55.3
+0:22.0
3.2
0:00:55 (37)
0:00:55 (37)
38
101061
11
M9
Svens
Zakss
2011
M
Siguldas sporta skola
8
0:00:59.5
+0:26.2
3.0
0:00:59 (38)
0:00:59 (38)
39
101081
12
M9
Kārlis
Āboliņš
2011
M
Siguldas sporta skola
8
0:01:00.1
+0:26.8
3.0
0:01:00 (39)
0:01:00 (39)
40
101024
5
F9
Annika
Zālīte
2010
F
Rīga
8
0:01:03.5
+0:30.2
2.8
0:01:03 (40)
0:01:03 (40)
41
101091
13
M9
Patriks
Ļeonovs
2011
M
Siguldas sporta skola
8
0:01:06.3
+0:33.0
2.7
0:01:06 (41)
0:01:06 (41)
42
101062
14
M9
Eduards
Eihmanis
2012
M
AQUATICS Dobele
8
0:01:06.9
+0:33.6
2.7
0:01:06 (42)
0:01:06 (42)
43
101094
15
M9
Rūdolfs
Pētersons
2010
M
Krimulda
8
0:01:12.0
+0:38.7
2.5
0:01:12 (43)
0:01:12 (43)
44
101023
6
F9
Lada
Bogdānova
2011
F
Babīte
8
0:01:23.9
+0:50.6
2.1
0:01:23 (44)
0:01:23 (44)
45
101014
7
F9
Linda
Šteimane
2011
F
Jelgava
8
0:02:10.0
+1:36.7
1.4
0:02:10 (45)
0:02:10 (45)
100m brīvais (0.1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
1
102034
1
F13
Beate
Bula
2006
F
AQUATICS Dobele
8
0:01:05.8
5.5
0:00:31 (1)
0:00:31 (1)
0:01:05 (1)
0:00:34 (1)
2
102092
1
M13
Valērijs
Barinovs
2007
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:01:08.1
+0:02.2
5.3
0:00:32 (2)
0:00:32 (2)
0:01:08 (2)
0:00:35 (2)
3
103012
2
M13
Francis
Roops
2006
M
Rīdzene-OSC
8
0:01:11.6
+0:05.7
5.0
0:00:33 (4)
0:00:33 (4)
0:01:11 (3)
0:00:37 (4)
4
102033
2
F13
Daša
Krasovska
2006
F
Rīdzene-OSC
8
0:01:12.2
+0:06.4
5.0
0:00:34 (5)
0:00:34 (5)
0:01:12 (4)
0:00:37 (3)
5
102063
3
M13
Gusts
Viļkins
2006
M
Olaines Sporta centrs
8
0:01:15.0
+0:09.2
4.8
0:00:36 (6)
0:00:36 (6)
0:01:15 (5)
0:00:38 (5)
6
103011
1
MO
Edgars
Lešinskis
1974
M
Siguldas Maratona Klubs Turaida
8
0:01:16.3
+0:10.5
4.7
0:00:33 (3)
0:00:33 (3)
0:01:16 (6)
0:00:42 (10)
7
103014
4
M13
Meiers
Miks
2007
M
Rīga
8
0:01:19.3
+0:13.5
4.5
0:00:37 (7)
0:00:37 (7)
0:01:19 (7)
0:00:42 (8)
8
102093
5
M13
Yaroslav
Sapuzhak
2006
M
Rīdzene-OSC
8
0:01:19.5
+0:13.7
4.5
0:00:37 (8)
0:00:37 (8)
0:01:19 (8)
0:00:42 (7)
9
102042
6
M13
Jānis
Riža
2006
M
VBSS Triatlons
8
0:01:20.7
+0:14.9
4.5
0:00:39 (12)
0:00:39 (12)
0:01:20 (9)
0:00:41 (6)
10
102073
7
M13
Kārlis
Vītiņš
2007
M
AQUATICS Dobele
8
0:01:21.1
+0:15.3
4.4
0:00:37 (9)
0:00:37 (9)
0:01:21 (10)
0:00:43 (14)
11
102031
3
F13
Laine
Stumbre
2007
F
Rīdzene-OSC
8
0:01:21.2
+0:15.4
4.4
0:00:39 (10)
0:00:39 (10)
0:01:21 (11)
0:00:42 (9)
12
102012
4
F13
Līga
Kuroša
2006
F
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:01:21.6
+0:15.7
4.4
0:00:39 (11)
0:00:39 (11)
0:01:21 (12)
0:00:42 (12)
13
102032
5
F13
Līva
Dragūne
2007
F
Rīdzene-OSC
8
0:01:22.2
+0:16.4
4.4
0:00:39 (13)
0:00:39 (13)
0:01:22 (13)
0:00:43 (13)
14
102094
8
M13
Kārlis
Kirilka
2007
M
AQUATICS Dobele
8
0:01:22.5
+0:16.7
4.4
0:00:40 (17)
0:00:40 (17)
0:01:22 (14)
0:00:42 (11)
15
102044
9
M13
Timurs
Kukes
2006
M
Rīga
8
0:01:23.9
+0:18.1
4.3
0:00:39 (15)
0:00:39 (15)
0:01:23 (15)
0:00:44 (16)
16
102072
10
M13
Haralds
Meļķerts
2007
M
AQUATICS Dobele
8
0:01:24.1
+0:18.3
4.3
0:00:40 (18)
0:00:40 (18)
0:01:24 (16)
0:00:44 (15)
17
102023
6
F13
Žaklīna Ella
Bērziņa
2007
F
Rīdzene-OSC
8
0:01:25.1
+0:19.3
4.2
0:00:40 (20)
0:00:40 (20)
0:01:25 (17)
0:00:44 (17)
18
103013
11
M13
Rūdolfs
Vanadziņš
2007
M
Pinķi
8
0:01:25.4
+0:19.6
4.2
0:00:39 (14)
0:00:39 (14)
0:01:25 (18)
0:00:46 (19)
19
102024
7
F13
Paula
Gintere
2007
F
Siguldas sporta skola Sigulda
8
0:01:26.4
+0:20.6
4.2
0:00:40 (19)
0:00:40 (19)
0:01:26 (19)
0:00:45 (18)
20
102101
2
MO
Viesturs
Veits
1999
M
Sigulda
8
0:01:27.4
+0:21.5
4.1
0:00:39 (16)
0:00:39 (16)
0:01:27 (20)
0:00:47 (21)
21
102022
8
F13
Emīlija
Slaide
2007
F
Rīdzene-OSC
8
0:01:32.3
+0:26.5
3.9
0:00:43 (23)
0:00:43 (23)
0:01:32 (21)
0:00:48 (22)
22
102061
12
M13
Dairis
Ļedovskoj
2007
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:01:33.6
+0:27.8
3.8
0:00:46 (28)
0:00:46 (28)
0:01:33 (22)
0:00:46 (20)
23
102091
13
M13
Andrejs
Kuļikovs
2007
M
Rīdzene-OSC
8
0:01:36.1
+0:30.3
3.7
0:00:41 (21)
0:00:41 (21)
0:01:36 (23)
0:00:54 (27)
24
102051
14
M13
Artūrs
Bierands
2007
M
Olaines Sporta centrs
8
0:01:36.8
+0:30.9
3.7
0:00:42 (22)
0:00:42 (22)
0:01:36 (24)
0:00:53 (25)
25
102074
15
M13
Guntis
Kurošs
2007
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:01:36.9
+0:31.1
3.7
0:00:47 (31)
0:00:47 (31)
0:01:36 (25)
0:00:49 (23)
26
102064
16
M13
Jegors
Saveļjevs
2006
M
Olaines Sporta centrs
8
0:01:39.0
+0:33.2
3.6
0:00:45 (25)
0:00:45 (25)
0:01:39 (26)
0:00:53 (26)
27
102082
17
M13
Aleksandrs
Mihailenko
2007
M
Rīdzene-OSC
8
0:01:42.3
+0:36.4
3.5
0:00:46 (29)
0:00:46 (29)
0:01:42 (27)
0:00:55 (28)
28
102062
18
M13
Linards
Skrinda
2007
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:01:43.0
+0:37.1
3.5
0:00:49 (33)
0:00:49 (33)
0:01:43 (28)
0:00:53 (24)
29
102014
9
F13
Annija
Blūma
2006
F
Engure
8
0:01:44.0
+0:38.1
3.5
0:00:46 (30)
0:00:46 (30)
0:01:44 (29)
0:00:57 (29)
30
102053
19
M13
Ralfs
Pakalns
2007
M
Olaines Sporta centrs
8
0:01:44.9
+0:39.0
3.4
0:00:44 (24)
0:00:44 (24)
0:01:44 (30)
0:00:59 (34)
31
102103
3
MO
Niks
Širins
2000
M
Viesturs labākais Sigulda
8
0:01:46.2
+0:40.3
3.4
0:00:46 (27)
0:00:46 (27)
0:01:46 (31)
0:00:59 (33)
32
102013
10
F13
Loreta
Zālīte
2007
F
Rīga
8
0:01:49.0
+0:43.2
3.3
0:00:50 (34)
0:00:50 (34)
0:01:49 (32)
0:00:58 (31)
33
102054
20
M13
Roberts
Pūcītis
2006
M
Krimulda
8
0:01:49.1
+0:43.3
3.3
0:00:48 (32)
0:00:48 (32)
0:01:49 (33)
0:01:00 (35)
34
102071
21
M13
Rostislavs
Pavlovs
2007
M
Siguldas sporta skola
8
0:01:49.3
+0:43.5
3.3
0:00:51 (35)
0:00:51 (35)
0:01:49 (34)
0:00:57 (30)
35
102084
22
M13
Gustavs
Gronskis
2007
M
Engures sportam Engure
8
0:01:51.0
+0:45.1
3.2
0:00:51 (36)
0:00:51 (36)
0:01:51 (35)
0:00:59 (32)
36
102052
23
M13
Braiens
Baško
2007
M
Olaines Sporta centrs
8
0:01:57.8
+0:52.0
3.1
0:00:45 (26)
0:00:45 (26)
0:01:57 (36)
0:01:12 (37)
37
102104
1
FO
Baiba
Zaksa
1981
F
Sigulda
8
0:02:10.1
+1:04.3
2.8
0:00:54 (37)
0:00:54 (37)
0:02:10 (37)
0:01:15 (39)
38
102011
11
F13
Marta Luize
Pētersone
2007
F
VBSS Triatlons
8
0:02:11.4
+1:05.5
2.7
0:01:02 (39)
0:01:02 (39)
0:02:11 (38)
0:01:08 (36)
39
102041
24
M13
Raiens
Rūja
2006
M
Sigulda
8
0:02:11.7
+1:05.8
2.7
0:00:57 (38)
0:00:57 (38)
0:02:11 (39)
0:01:13 (38)
200m brīvais (0.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
1
104123
1
M17
Artūrs
Liepa
2003
M
Rīdzene-OSC Kalngale
8
0:02:02.8
5.9
0:00:28 (1)
0:00:28 (1)
0:00:59 (1)
0:00:31 (1)
0:01:31 (1)
0:00:31 (1)
0:02:02 (1)
0:00:31 (1)
2
104122
2
M17
Deniss
Suhanovskis
2003
M
Rīdzene-OSC
8
0:02:06.9
+0:04.1
5.7
0:00:28 (2)
0:00:28 (2)
0:01:01 (2)
0:00:32 (4)
0:01:34 (2)
0:00:33 (3)
0:02:06 (2)
0:00:32 (2)
3
104121
3
M17
Sandris
Kornijenko
2003
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:02:07.9
+0:05.1
5.6
0:00:29 (3)
0:00:29 (3)
0:01:01 (3)
0:00:32 (3)
0:01:34 (3)
0:00:33 (4)
0:02:07 (3)
0:00:33 (4)
4
104124
4
M17
Danila
Prosčinko
2003
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:02:08.5
+0:05.6
5.6
0:00:30 (4)
0:00:30 (4)
0:01:02 (4)
0:00:32 (2)
0:01:35 (4)
0:00:33 (2)
0:02:08 (4)
0:00:33 (3)
5
104114
5
M17
Matvejs
Suharževskis
2002
M
Piramida Triathlon Club Jelgava
8
0:02:14.3
+0:11.5
5.4
0:00:31 (5)
0:00:31 (5)
0:01:04 (5)
0:00:33 (5)
0:01:39 (5)
0:00:34 (5)
0:02:14 (5)
0:00:34 (5)
6
104113
6
M17
Nikita
Borzihs
2002
M
Rīdzene-OSC
8
0:02:17.4
+0:14.6
5.2
0:00:32 (10)
0:00:32 (10)
0:01:06 (6)
0:00:34 (6)
0:01:41 (6)
0:00:35 (6)
0:02:17 (6)
0:00:35 (9)
7
104112
7
M17
Aleksandrs
Matrosovs
2003
M
Rīdzene-OSC
8
0:02:18.2
+0:15.4
5.2
0:00:31 (8)
0:00:31 (8)
0:01:07 (7)
0:00:35 (7)
0:01:43 (7)
0:00:36 (8)
0:02:18 (7)
0:00:34 (6)
8
104111
8
M17
Francis
Veģeris
2003
M
Rīdzene-OSC Sigulda
8
0:02:18.5
+0:15.7
5.2
0:00:31 (6)
0:00:31 (6)
0:01:07 (8)
0:00:35 (8)
0:01:43 (8)
0:00:36 (7)
0:02:18 (8)
0:00:35 (7)
9
104052
1
F15
Elizabete
Fersta
2004
F
Rīdzene-OSC
8
0:02:22.1
+0:19.3
5.1
0:00:31 (7)
0:00:31 (7)
0:01:07 (9)
0:00:35 (9)
0:01:45 (9)
0:00:37 (10)
0:02:22 (9)
0:00:37 (12)
10
104053
2
F15
Elizabete Paula
Ozola
2004
F
Rīdzene-OSC
8
0:02:22.6
+0:19.8
5.0
0:00:32 (15)
0:00:32 (15)
0:01:09 (11)
0:00:36 (10)
0:01:47 (11)
0:00:37 (12)
0:02:22 (10)
0:00:35 (8)
11
104092
1
M15
Elvins
Frejs
2005
M
AQUATICS Dobele
8
0:02:23.6
+0:20.8
5.0
0:00:33 (19)
0:00:33 (19)
0:01:10 (14)
0:00:36 (11)
0:01:47 (10)
0:00:36 (9)
0:02:23 (11)
0:00:36 (10)
12
104103
9
M17
Maksis
Veģeris
2003
M
Rīdzene-OSC Sigulda
8
0:02:25.4
+0:22.6
5.0
0:00:33 (16)
0:00:33 (16)
0:01:11 (17)
0:00:38 (17)
0:01:48 (13)
0:00:37 (11)
0:02:25 (12)
0:00:36 (11)
13
104104
10
M17
Ivars
Anspoks
2002
M
SK GAUJA, Sigulda
8
0:02:26.3
+0:23.5
4.9
0:00:32 (9)
0:00:32 (9)
0:01:09 (10)
0:00:36 (12)
0:01:48 (12)
0:00:39 (13)
0:02:26 (13)
0:00:38 (14)
14
104102
2
M15
Aleksejs
Laidinens
2004
M
Rīdzene-OSC
8
0:02:27.4
+0:24.6
4.9
0:00:32 (11)
0:00:32 (11)
0:01:10 (12)
0:00:37 (15)
0:01:49 (14)
0:00:39 (14)
0:02:27 (14)
0:00:37 (13)
15
104051
1
F17
Monta
Slaide
2003
F
Rīdzene-OSC
8
0:02:30.3
+0:27.4
4.8
0:00:32 (14)
0:00:32 (14)
0:01:10 (16)
0:00:38 (18)
0:01:51 (17)
0:00:40 (20)
0:02:30 (15)
0:00:38 (17)
16
104054
2
F17
Veronika
Vilima
2003
F
Rīdzene-OSC
8
0:02:30.3
+0:27.5
4.8
0:00:33 (20)
0:00:33 (20)
0:01:11 (19)
0:00:38 (16)
0:01:51 (18)
0:00:39 (16)
0:02:30 (16)
0:00:38 (16)
17
104014
3
M15
Rainers
Zviedrs
2005
M
VBSS Triatlons
8
0:02:30.3
+0:27.5
4.8
0:00:33 (18)
0:00:33 (18)
0:01:10 (15)
0:00:37 (13)
0:01:50 (15)
0:00:39 (15)
0:02:30 (17)
0:00:39 (21)
18
104044
3
F15
Mare
Sārta
2004
F
Rīdzene-OSC
8
0:02:31.3
+0:28.5
4.8
0:00:34 (21)
0:00:34 (21)
0:01:12 (20)
0:00:38 (19)
0:01:53 (19)
0:00:40 (17)
0:02:31 (18)
0:00:38 (15)
19
104042
3
F17
Elīza
Zvīgule
2002
F
Ādaži
8
0:02:32.2
+0:29.4
4.7
0:00:32 (12)
0:00:32 (12)
0:01:10 (13)
0:00:37 (14)
0:01:50 (16)
0:00:40 (18)
0:02:32 (19)
0:00:41 (24)
20
104091
11
M17
Dāvis
Blumbergs
2003
M
Rīdzene-OSC
8
0:02:33.7
+0:30.9
4.7
0:00:34 (22)
0:00:34 (22)
0:01:13 (22)
0:00:39 (21)
0:01:54 (20)
0:00:40 (19)
0:02:33 (20)
0:00:39 (20)
21
104093
4
M15
Niks-Aksels
Janovičs
2005
M
AQUATICS Dobele
8
0:02:39.1
+0:36.3
4.5
0:00:32 (13)
0:00:32 (13)
0:01:11 (18)
0:00:38 (20)
0:01:54 (21)
0:00:43 (24)
0:02:39 (21)
0:00:44 (28)
22
104034
4
F15
Poļina
Krasikova
2004
F
Piramida Triathlon Club Jelgava
8
0:02:39.5
+0:36.7
4.5
0:00:35 (23)
0:00:35 (23)
0:01:17 (23)
0:00:41 (27)
0:02:00 (23)
0:00:43 (25)
0:02:39 (22)
0:00:39 (19)
23
104153
1
M60
Raimonds
Garenčiks
1955
M
Carnikava
8
0:02:41.1
+0:38.3
4.5
0:00:38 (31)
0:00:38 (31)
0:01:19 (28)
0:00:40 (23)
0:02:00 (24)
0:00:41 (21)
0:02:41 (23)
0:00:40 (22)
24
104012
4
F17
Terēze
Priedola
2003
F
Filter Jūrmala
8
0:02:41.8
+0:38.9
4.4
0:00:37 (29)
0:00:37 (29)
0:01:18 (27)
0:00:41 (24)
0:02:00 (25)
0:00:41 (22)
0:02:41 (24)
0:00:41 (23)
25
104081
5
M15
Viljams Marks
Krivāns
2004
M
Rīdzene-OSC
8
0:02:42.6
+0:39.7
4.4
0:00:37 (27)
0:00:37 (27)
0:01:20 (29)
0:00:42 (29)
0:02:03 (28)
0:00:42 (23)
0:02:42 (25)
0:00:39 (18)
26
104163
1
F40
Evija
Pētersone
1976
F
Krimulda
8
0:02:45.1
+0:42.2
4.4
0:00:37 (26)
0:00:37 (26)
0:01:18 (25)
0:00:41 (26)
0:02:02 (27)
0:00:43 (26)
0:02:45 (26)
0:00:42 (25)
27
104101
6
M15
Ivans Ivo
Novikovs
2005
M
Rīdzene-OSC
8
0:02:45.4
+0:42.6
4.4
0:00:35 (24)
0:00:35 (24)
0:01:17 (24)
0:00:41 (25)
0:02:02 (26)
0:00:44 (28)
0:02:45 (27)
0:00:43 (27)
28
104094
12
M17
Armands
Petaška
2003
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:02:46.8
+0:43.9
4.3
0:00:33 (17)
0:00:33 (17)
0:01:13 (21)
0:00:39 (22)
0:01:57 (22)
0:00:44 (27)
0:02:46 (28)
0:00:49 (36)
29
104152
2
F40
Antra
Roga
1973
F
Zoorbagan/Team Kažēmāka Baltezers
8
0:02:52.4
+0:49.5
4.2
0:00:38 (32)
0:00:38 (32)
0:01:21 (30)
0:00:43 (30)
0:02:06 (30)
0:00:45 (29)
0:02:52 (29)
0:00:45 (31)
30
104032
5
F15
Marija
Kovaļova
2005
F
Rīdzene-OSC
8
0:02:54.5
+0:51.7
4.1
0:00:38 (30)
0:00:38 (30)
0:01:23 (32)
0:00:45 (36)
0:02:11 (33)
0:00:47 (33)
0:02:54 (30)
0:00:43 (26)
31
104084
7
M15
Aleksandrs
Akula
2005
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:02:54.9
+0:52.1
4.1
0:00:36 (25)
0:00:36 (25)
0:01:18 (26)
0:00:41 (28)
0:02:06 (29)
0:00:47 (34)
0:02:54 (31)
0:00:48 (35)
32
104033
6
F15
Patrīcija
Žvīgure
2004
F
Rīdzene-OSC
8
0:02:55.4
+0:52.5
4.1
0:00:39 (36)
0:00:39 (36)
0:01:24 (34)
0:00:44 (33)
0:02:10 (32)
0:00:45 (30)
0:02:55 (32)
0:00:45 (29)
33
104154
1
M50
Aivars
Uzols
1963
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:02:57.1
+0:54.3
4.1
0:00:38 (34)
0:00:38 (34)
0:01:22 (31)
0:00:44 (32)
0:02:09 (31)
0:00:47 (32)
0:02:57 (33)
0:00:47 (33)
34
104023
5
F17
Darja
Bilēvica
2003
F
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:02:57.5
+0:54.6
4.1
0:00:41 (39)
0:00:41 (39)
0:01:24 (35)
0:00:43 (31)
0:02:11 (34)
0:00:46 (31)
0:02:57 (34)
0:00:45 (32)
35
104082
8
M15
Andriāns
Bulko
2005
M
AQUATICS Dobele
8
0:03:01.5
+0:58.7
4.0
0:00:38 (33)
0:00:38 (33)
0:01:24 (33)
0:00:45 (35)
0:02:14 (36)
0:00:49 (36)
0:03:01 (35)
0:00:47 (34)
36
104151
2
M50
Toms
Pikšēns
1966
M
Mārupes novads Mārupe
8
0:03:02.4
+0:59.5
3.9
0:00:40 (38)
0:00:40 (38)
0:01:25 (36)
0:00:45 (34)
0:02:13 (35)
0:00:47 (35)
0:03:02 (36)
0:00:49 (37)
37
104072
9
M15
Renārs
Cinis
2005
M
Krimulda
8
0:03:07.1
+1:04.3
3.8
0:00:37 (28)
0:00:37 (28)
0:01:25 (37)
0:00:47 (38)
0:02:21 (37)
0:00:56 (43)
0:03:07 (37)
0:00:45 (30)
38
104021
6
F17
Kamilla
Vanadziņa
2003
F
Pinķi
8
0:03:15.7
+1:12.8
3.7
0:00:42 (42)
0:00:42 (42)
0:01:32 (40)
0:00:49 (40)
0:02:25 (40)
0:00:53 (37)
0:03:15 (38)
0:00:50 (38)
39
104064
10
M15
Viesturs Vilnis
Embergs
2004
M
Olaines Sporta centrs
8
0:03:17.2
+1:14.4
3.6
0:00:39 (35)
0:00:39 (35)
0:01:26 (38)
0:00:47 (37)
0:02:22 (38)
0:00:56 (42)
0:03:17 (39)
0:00:54 (41)
40
104062
11
M15
Kristians
Zommers
2005
M
Olaines Sporta centrs
8
0:03:25.2
+1:22.3
3.5
0:00:39 (37)
0:00:39 (37)
0:01:29 (39)
0:00:49 (39)
0:02:23 (39)
0:00:54 (38)
0:03:25 (40)
0:01:01 (48)
41
104031
7
F15
Dārta
Graždanoviča
2005
F
Rīdzene-OSC
8
0:03:25.5
+1:22.6
3.5
0:00:45 (47)
0:00:45 (47)
0:01:36 (43)
0:00:51 (41)
0:02:31 (42)
0:00:54 (39)
0:03:25 (41)
0:00:53 (40)
42
104074
12
M15
Linards
Anspoks
2004
M
Siguldas sporta skola
8
0:03:25.6
+1:22.7
3.5
0:00:42 (41)
0:00:42 (41)
0:01:35 (41)
0:00:53 (44)
0:02:30 (41)
0:00:55 (40)
0:03:25 (42)
0:00:54 (42)
43
104144
3
M50
Dzintars
Blūms
1967
M
Engure
8
0:03:27.2
+1:24.4
3.5
0:00:44 (44)
0:00:44 (44)
0:01:38 (46)
0:00:54 (45)
0:02:35 (45)
0:00:56 (45)
0:03:27 (43)
0:00:52 (39)
44
104071
13
M15
Hārlijs
Ābele
2005
M
Rīdzene-OSC
8
0:03:32.1
+1:29.3
3.4
0:00:44 (45)
0:00:44 (45)
0:01:37 (44)
0:00:52 (42)
0:02:32 (43)
0:00:55 (41)
0:03:32 (44)
0:00:59 (44)
45
104132
4
M50
Rinalds
Gronskis
1963
M
Engures sportam Engure
8
0:03:32.5
+1:29.7
3.4
0:00:44 (46)
0:00:44 (46)
0:01:38 (45)
0:00:53 (43)
0:02:34 (44)
0:00:56 (44)
0:03:32 (45)
0:00:58 (43)
46
104022
7
F17
Kima
Krūmiņa
2002
F
Madonas BJSS Madona
8
0:03:39.5
+1:36.7
3.3
0:00:42 (43)
0:00:42 (43)
0:01:36 (42)
0:00:54 (46)
0:02:39 (46)
0:01:02 (47)
0:03:39 (46)
0:01:00 (46)
47
104141
2
M60
Roberts
Drāke
1956
M
NBS NAA Rīga
8
0:03:52.2
+1:49.3
3.1
0:00:51 (51)
0:00:51 (51)
0:01:50 (49)
0:00:59 (49)
0:02:51 (49)
0:01:01 (46)
0:03:52 (47)
0:01:00 (45)
48
104164
3
F40
Evita
Leitāne
1976
F
AQUATICS Dobele
8
0:03:55.1
+1:52.2
3.1
0:00:47 (48)
0:00:47 (48)
0:01:43 (48)
0:00:55 (47)
0:02:49 (47)
0:01:05 (48)
0:03:55 (48)
0:01:05 (49)
49
104161
1
F50
Līga
Ozoliņa
1965
F
Krimulda
8
0:04:02.4
+1:59.6
3.0
0:00:48 (49)
0:00:48 (49)
0:01:51 (50)
0:01:03 (50)
0:03:01 (50)
0:01:10 (49)
0:04:02 (49)
0:01:00 (47)
50
104013
8
F15
Jakovele
Ija
2005
F
Olaines Sporta centrs
8
0:04:04.7
+2:01.9
2.9
0:00:41 (40)
0:00:41 (40)
0:01:39 (47)
0:00:57 (48)
0:02:51 (48)
0:01:11 (50)
0:04:04 (50)
0:01:12 (51)
51
104063
14
M15
Kārlis Ernests
Janovskis
2004
M
Veikals Papīrs Madona
8
0:04:29.7
+2:26.9
2.7
0:00:49 (50)
0:00:49 (50)
0:01:57 (51)
0:01:07 (51)
0:03:13 (51)
0:01:16 (53)
0:04:29 (51)
0:01:15 (55)
52
104061
13
M17
Oskars
Veits
2002
M
Sigulda
8
0:04:36.0
+2:33.1
2.6
0:00:57 (53)
0:00:57 (53)
0:02:07 (53)
0:01:10 (52)
0:03:21 (52)
0:01:13 (51)
0:04:36 (52)
0:01:14 (54)
53
104142
3
M60
Valdis
Kornets
1954
M
Cēsis
8
0:04:36.6
+2:33.7
2.6
0:00:54 (52)
0:00:54 (52)
0:02:06 (52)
0:01:12 (53)
0:03:23 (53)
0:01:16 (52)
0:04:36 (53)
0:01:13 (53)
54
104133
4
M60
Juris
Rukkalns
1956
M
8
0:04:47.6
+2:44.7
2.5
0:01:03 (55)
0:01:03 (55)
0:02:18 (54)
0:01:15 (54)
0:03:35 (54)
0:01:16 (54)
0:04:47 (54)
0:01:12 (50)
55
104024
2
F50
Ineta
Aulika
1962
F
Sportlat Rīga
8
0:04:55.0
+2:52.1
2.4
0:01:01 (54)
0:01:01 (54)
0:02:20 (55)
0:01:19 (56)
0:03:42 (55)
0:01:22 (56)
0:04:55 (55)
0:01:13 (52)
56
104011
9
F15
Rita
Solovjova
2005
F
Krimulda
8
0:05:03.8
+3:01.0
2.4
0:01:04 (56)
0:01:04 (56)
0:02:22 (56)
0:01:18 (55)
0:03:44 (56)
0:01:21 (55)
0:05:03 (56)
0:01:19 (56)
57
104131
5
M60
Vilis
Mednis
1951
M
Individuāli Smiltene
8
0:06:01.0
+3:58.1
2.0
0:01:11 (57)
0:01:11 (57)
0:02:47 (57)
0:01:36 (57)
0:04:25 (57)
0:01:38 (57)
0:06:01 (57)
0:01:35 (57)
400m brīvais (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
1
105082
1
M19
Danīls
Ņikiforovs
2000
M
VBSS Triatlons
8
0:04:28.1
5.4
0:00:29 (1)
0:00:29 (1)
0:01:03 (1)
0:00:33 (2)
0:01:37 (1)
0:00:34 (1)
0:02:12 (1)
0:00:34 (1)
0:02:48 (1)
0:00:35 (1)
0:03:22 (1)
0:00:34 (2)
0:03:56 (1)
0:00:33 (1)
0:04:28 (1)
0:00:31 (1)
2
105081
2
M19
Artjoms
Gajevskis
2000
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:04:38.9
+0:10.8
5.2
0:00:31 (2)
0:00:31 (2)
0:01:06 (2)
0:00:34 (3)
0:01:41 (2)
0:00:35 (2)
0:02:17 (2)
0:00:35 (2)
0:02:53 (2)
0:00:35 (3)
0:03:29 (2)
0:00:36 (3)
0:04:04 (2)
0:00:35 (2)
0:04:38 (2)
0:00:34 (3)
3
105083
1
M
Artūrs
Kalnups
1999
M
Rīdzene-OSC
8
0:04:43.5
+0:15.3
5.1
0:00:31 (5)
0:00:31 (5)
0:01:07 (4)
0:00:35 (6)
0:01:43 (4)
0:00:36 (4)
0:02:20 (5)
0:00:36 (5)
0:02:56 (5)
0:00:36 (4)
0:03:33 (5)
0:00:37 (6)
0:04:09 (4)
0:00:36 (3)
0:04:43 (3)
0:00:34 (2)
4
105022
1
F19
Kristiāna
Maskava
2001
F
Rīga
8
0:04:44.4
+0:16.3
5.1
0:00:31 (3)
0:00:31 (3)
0:01:06 (3)
0:00:35 (5)
0:01:42 (3)
0:00:36 (5)
0:02:19 (3)
0:00:36 (4)
0:02:55 (3)
0:00:36 (6)
0:03:32 (3)
0:00:36 (4)
0:04:09 (3)
0:00:36 (4)
0:04:44 (4)
0:00:35 (4)
5
105084
2
M
Toms
Āboliņš
1992
M
Latswimshop.com Ikšķile
8
0:04:45.3
+0:17.1
5.0
0:00:32 (6)
0:00:32 (6)
0:01:07 (5)
0:00:35 (4)
0:01:43 (5)
0:00:36 (3)
0:02:19 (4)
0:00:35 (3)
0:02:56 (4)
0:00:36 (5)
0:03:33 (4)
0:00:36 (5)
0:04:09 (5)
0:00:36 (5)
0:04:45 (5)
0:00:35 (5)
6
105072
1
M40
Sandris
Šika
1975
M
Modernā Pieccīņa Ulbroka
8
0:05:04.2
+0:36.1
4.7
0:00:33 (9)
0:00:33 (9)
0:01:11 (10)
0:00:37 (9)
0:01:49 (8)
0:00:38 (7)
0:02:28 (8)
0:00:38 (6)
0:03:07 (6)
0:00:39 (7)
0:03:47 (6)
0:00:39 (7)
0:04:26 (6)
0:00:39 (6)
0:05:04 (6)
0:00:37 (6)
7
105073
2
M40
Māris
Liepa
1970
M
Kalngale
8
0:05:09.4
+0:41.3
4.7
0:00:32 (7)
0:00:32 (7)
0:01:09 (8)
0:00:36 (8)
0:01:48 (7)
0:00:38 (6)
0:02:27 (7)
0:00:39 (7)
0:03:08 (7)
0:00:40 (8)
0:03:48 (7)
0:00:40 (8)
0:04:29 (7)
0:00:40 (10)
0:05:09 (7)
0:00:39 (9)
8
105024
2
F19
Daniela
Leitāne
2000
F
AQUATICS Dobele
8
0:05:14.8
+0:46.6
4.6
0:00:35 (12)
0:00:35 (12)
0:01:13 (11)
0:00:38 (11)
0:01:52 (10)
0:00:39 (9)
0:02:32 (9)
0:00:39 (8)
0:03:13 (9)
0:00:40 (9)
0:03:54 (9)
0:00:41 (9)
0:04:34 (8)
0:00:40 (8)
0:05:14 (8)
0:00:39 (10)
9
105071
3
M
Luca
Sanwald
1997
M
Rīgas Stradiņa universitāte
8
0:05:18.5
+0:50.4
4.5
0:00:31 (4)
0:00:31 (4)
0:01:07 (6)
0:00:36 (7)
0:01:46 (6)
0:00:39 (8)
0:02:27 (6)
0:00:40 (9)
0:03:09 (8)
0:00:42 (10)
0:03:52 (8)
0:00:42 (11)
0:04:35 (9)
0:00:43 (13)
0:05:18 (9)
0:00:42 (14)
10
105023
1
F
Kristiāna
Klestrova
1999
F
Rīdzene-OSC
8
0:05:25.9
+0:57.7
4.4
0:00:35 (13)
0:00:35 (13)
0:01:15 (13)
0:00:39 (13)
0:01:57 (13)
0:00:41 (11)
0:02:40 (13)
0:00:42 (11)
0:03:22 (12)
0:00:42 (11)
0:04:05 (12)
0:00:43 (12)
0:04:47 (11)
0:00:42 (12)
0:05:25 (10)
0:00:38 (7)
11
105062
4
M
Aivars
Makstenieks
1999
M
VBSS Triatlons
8
0:05:26.9
+0:58.8
4.4
0:00:34 (10)
0:00:34 (10)
0:01:08 (7)
0:00:33 (1)
0:01:53 (11)
0:00:45 (16)
0:02:35 (11)
0:00:42 (10)
0:03:17 (10)
0:00:42 (12)
0:04:05 (11)
0:00:47 (16)
0:04:45 (10)
0:00:40 (9)
0:05:26 (11)
0:00:41 (12)
12
105021
2
F
Alise
Vējone
1998
F
Rīgas Stradiņa universitāte
8
0:05:28.8
+1:00.6
4.4
0:00:36 (15)
0:00:36 (15)
0:01:17 (15)
0:00:41 (15)
0:02:00 (14)
0:00:42 (12)
0:02:43 (14)
0:00:43 (14)
0:03:26 (14)
0:00:43 (13)
0:04:08 (14)
0:00:41 (10)
0:04:49 (13)
0:00:41 (11)
0:05:28 (12)
0:00:39 (8)
13
105061
5
M
Mārcis
Pīnups
1999
M
NNA
8
0:05:32.6
+1:04.4
4.3
0:00:33 (8)
0:00:33 (8)
0:01:10 (9)
0:00:37 (10)
0:01:51 (9)
0:00:40 (10)
0:02:34 (10)
0:00:42 (12)
0:03:18 (11)
0:00:43 (14)
0:04:02 (10)
0:00:44 (14)
0:04:48 (12)
0:00:45 (16)
0:05:32 (13)
0:00:44 (16)
14
105063
6
M
Arvis
Grencbergs
1988
M
SK Tērauds Ādaži
8
0:05:33.7
+1:05.6
4.3
0:00:34 (11)
0:00:34 (11)
0:01:14 (12)
0:00:39 (12)
0:01:56 (12)
0:00:42 (13)
0:02:40 (12)
0:00:43 (13)
0:03:23 (13)
0:00:43 (15)
0:04:07 (13)
0:00:43 (13)
0:04:52 (14)
0:00:44 (14)
0:05:33 (14)
0:00:41 (11)
15
105011
3
F19
Sofija
Danilevica
2001
F
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:05:47.6
+1:19.4
4.1
0:00:36 (19)
0:00:36 (19)
0:01:19 (18)
0:00:42 (16)
0:02:03 (16)
0:00:44 (15)
0:02:48 (15)
0:00:44 (15)
0:03:33 (15)
0:00:45 (16)
0:04:19 (15)
0:00:45 (15)
0:05:04 (15)
0:00:45 (15)
0:05:47 (15)
0:00:42 (15)
16
105053
3
M40
Artūrs
Rukkalns
1979
M
BRĀĻI Ragana
8
0:06:02.4
+1:34.2
4.0
0:00:36 (14)
0:00:36 (14)
0:01:18 (16)
0:00:42 (18)
0:02:49 (29)
0:01:30 (31)
0:03:36 (28)
0:00:47 (19)
0:04:12 (26)
0:00:35 (2)
0:04:40 (21)
0:00:27 (1)
0:05:20 (20)
0:00:40 (7)
0:06:02 (16)
0:00:42 (13)
17
105054
7
M
Nikolajs
Bogdanovs
1981
M
D-pils/Babīte
8
0:06:04.6
+1:36.4
4.0
0:00:38 (21)
0:00:38 (21)
0:01:22 (22)
0:00:43 (21)
0:02:08 (19)
0:00:45 (18)
0:02:55 (19)
0:00:47 (20)
0:03:43 (20)
0:00:47 (18)
0:04:31 (19)
0:00:47 (17)
0:05:19 (17)
0:00:48 (17)
0:06:04 (17)
0:00:45 (17)
18
105014
8
M
Matīss
Bajārs
1992
M
NNA
8
0:06:06.8
+1:38.7
3.9
0:00:36 (18)
0:00:36 (18)
0:01:18 (17)
0:00:42 (17)
0:02:04 (17)
0:00:45 (17)
0:02:51 (17)
0:00:46 (16)
0:03:39 (16)
0:00:48 (21)
0:04:29 (16)
0:00:49 (20)
0:05:18 (16)
0:00:48 (20)
0:06:06 (18)
0:00:48 (20)
19
105012
3
F
Darja
Mihailova
1999
F
Rīgas Stradiņa universitāte
8
0:06:07.9
+1:39.8
3.9
0:00:38 (22)
0:00:38 (22)
0:01:22 (20)
0:00:43 (20)
0:02:09 (20)
0:00:46 (20)
0:02:56 (20)
0:00:47 (17)
0:03:42 (18)
0:00:46 (17)
0:04:30 (18)
0:00:47 (18)
0:05:19 (18)
0:00:48 (19)
0:06:07 (19)
0:00:48 (18)
20
105074
4
M40
Jānis
Ozoliņš
1972
M
TRIGO Sigulda
8
0:06:08.5
+1:40.4
3.9
0:00:36 (17)
0:00:36 (17)
0:01:21 (19)
0:00:45 (23)
0:02:07 (18)
0:00:46 (19)
0:02:55 (18)
0:00:47 (18)
0:03:43 (19)
0:00:47 (19)
0:04:31 (20)
0:00:48 (19)
0:05:19 (19)
0:00:48 (18)
0:06:08 (20)
0:00:48 (19)
21
105064
9
M
Arvīds
Zariņš
1989
M
LTF/Dobele
8
0:06:11.3
+1:43.2
3.9
0:00:36 (16)
0:00:36 (16)
0:01:17 (14)
0:00:40 (14)
0:02:01 (15)
0:00:44 (14)
0:02:51 (16)
0:00:49 (22)
0:03:40 (17)
0:00:49 (22)
0:04:30 (17)
0:00:50 (21)
0:05:21 (21)
0:00:51 (21)
0:06:11 (21)
0:00:49 (22)
22
105013
10
M
Uldis
Robļevskis
1984
M
iskZBFizkultūra Ogre
8
0:06:23.2
+1:55.1
3.8
0:00:38 (20)
0:00:38 (20)
0:01:22 (23)
0:00:44 (22)
0:02:11 (22)
0:00:48 (22)
0:03:00 (21)
0:00:48 (21)
0:03:51 (21)
0:00:50 (23)
0:04:42 (22)
0:00:51 (22)
0:05:34 (22)
0:00:51 (22)
0:06:23 (22)
0:00:48 (21)
23
105052
11
M
Ainārs
Rukkalns
1986
M
BRĀĻI Ragana
8
0:06:46.5
+2:18.3
3.5
0:00:39 (23)
0:00:39 (23)
0:01:22 (21)
0:00:43 (19)
0:02:10 (21)
0:00:47 (21)
0:03:01 (22)
0:00:51 (23)
0:03:56 (22)
0:00:54 (25)
0:04:52 (23)
0:00:55 (24)
0:05:50 (23)
0:00:57 (24)
0:06:46 (23)
0:00:56 (25)
24
105043
5
M40
Gints
Trēziņš
1975
M
VBSS Triatlons
8
0:06:46.6
+2:18.4
3.5
0:00:40 (28)
0:00:40 (28)
0:01:26 (25)
0:00:45 (24)
0:02:15 (23)
0:00:49 (23)
0:03:07 (23)
0:00:52 (24)
0:04:01 (23)
0:00:53 (24)
0:04:56 (24)
0:00:54 (23)
0:05:52 (24)
0:00:56 (23)
0:06:46 (24)
0:00:53 (23)
25
105042
3
M19
Haralds
Lūriņš
2000
M
DTC Jaunība Daugavpils
8
0:07:08.2
+2:40.1
3.4
0:00:39 (24)
0:00:39 (24)
0:01:25 (24)
0:00:45 (25)
0:02:16 (24)
0:00:51 (24)
0:03:12 (24)
0:00:55 (25)
0:04:10 (25)
0:00:57 (26)
0:05:10 (25)
0:00:59 (25)
0:06:10 (25)
0:01:00 (27)
0:07:08 (25)
0:00:57 (27)
26
105032
12
M
Andris
Limanāns
1981
M
AQUATICS Dobele
8
0:07:20.7
+2:52.5
3.3
0:00:39 (25)
0:00:39 (25)
0:01:27 (26)
0:00:48 (27)
0:02:23 (25)
0:00:55 (27)
0:03:21 (25)
0:00:58 (27)
0:04:22 (27)
0:01:01 (27)
0:05:24 (26)
0:01:02 (26)
0:06:24 (27)
0:01:00 (26)
0:07:20 (26)
0:00:55 (24)
27
105051
13
M
Viesturs
Dūzis
1999
M
AQUATICS Dobele
8
0:07:21.0
+2:52.8
3.3
0:00:40 (27)
0:00:40 (27)
0:01:29 (28)
0:00:49 (28)
0:02:24 (26)
0:00:54 (26)
0:03:22 (26)
0:00:58 (26)
0:04:10 (24)
0:00:47 (20)
0:05:24 (27)
0:01:14 (29)
0:06:24 (26)
0:00:59 (25)
0:07:21 (27)
0:00:56 (26)
28
105033
14
M
Aivars
Rukkalns
1981
M
BRĀĻI Ragana
8
0:08:00.5
+3:32.4
3.0
0:00:40 (26)
0:00:40 (26)
0:01:27 (27)
0:00:47 (26)
0:02:24 (27)
0:00:56 (28)
0:03:26 (27)
0:01:02 (28)
0:04:33 (28)
0:01:06 (28)
0:05:45 (28)
0:01:11 (28)
0:06:54 (28)
0:01:09 (28)
0:08:00 (28)
0:01:05 (29)
29
105041
6
M40
jānis
Riža
1975
M
Concorde Valmiera
8
0:08:44.6
+4:16.5
2.7
0:00:46 (30)
0:00:46 (30)
0:01:48 (30)
0:01:01 (30)
0:02:40 (28)
0:00:51 (25)
0:04:06 (29)
0:01:26 (31)
0:05:17 (29)
0:01:10 (29)
0:06:26 (29)
0:01:08 (27)
0:07:40 (29)
0:01:13 (29)
0:08:44 (29)
0:01:04 (28)
30
105031
15
M
Kristaps
Dzvinko
1981
M
Individuāli Valmiera
8
0:09:36.8
+5:08.6
2.5
0:00:51 (31)
0:00:51 (31)
0:01:58 (31)
0:01:07 (31)
0:03:12 (31)
0:01:13 (29)
0:04:27 (31)
0:01:15 (29)
0:05:43 (30)
0:01:15 (30)
0:06:59 (30)
0:01:15 (30)
0:08:16 (30)
0:01:17 (30)
0:09:36 (30)
0:01:20 (31)
31
105044
7
M40
Arkādijs
Reimanis
1971
M
Jūrnieks Sigulda
8
0:09:41.4
+5:13.2
2.5
0:00:45 (29)
0:00:45 (29)
0:01:46 (29)
0:01:00 (29)
0:03:02 (30)
0:01:15 (30)
0:04:24 (30)
0:01:22 (30)
0:05:45 (31)
0:01:21 (31)
0:07:05 (31)
0:01:19 (31)
0:08:24 (31)
0:01:18 (31)
0:09:41 (31)
0:01:17 (30)