Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
S!-Šķēršļu velo 2018
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
19
1
V juniori
Artis
Neļķe
2000
M
5
0:22:20.7
26.9
1200m (1.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
29
1
S8
Marta
Mottus
2000
F
1
0:02:56.6
24.5
2
46
2
S8
Beatrise
Fokrota
2000
F
1
0:02:57.0
24.4
3
67
1
V8
Renārs
Lazdiņš
2000
M
1
0:02:59.7
24.0
4
55
2
V8
Otto
Siliņš
2000
M
1
0:03:00.2
24.0
5
66
3
V8
Kristiāns
Lazdiņš
2000
M
1
0:03:05.4
23.3
6
21
4
V8
Alens
Ermanis-Marčenko
2000
M
1
0:03:09.6
22.8
7
13
5
V8
Tomass
Kārkliņš
2000
M
1
0:03:12.7
22.4
8
7
6
V8
Kārlis
Ģirnis
2000
M
1
0:03:18.9
21.7
9
63
7
V8
Ronijs
Doršs
2000
M
1
0:03:22.8
21.3
10
52
8
V8
Maiks
Bērziņš
2000
M
1
0:03:25.5
21.0
200m (0.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
16
1
S dipu-dapu
Karolaina
Druka-Jaunzeme
2000
F
1
0:00:35.6
20.2
2
33
2
S dipu-dapu
Līva
Meldere
2000
F
1
0:00:40.9
17.6
3
50
1
V dipu-dapu
Olivers
Millers
2000
M
1
0:00:42.9
16.8
4
45
3
S dipu-dapu
Evita
Rukkalne
2000
F
1
0:00:45.1
15.9
5
74
2
V dipu-dapu
Kristiāns
Cielēns
2000
M
1
0:00:46.1
15.6
6
4
3
V dipu-dapu
Ralfs
Niedinga
2000
M
1
0:00:48.3
14.9
7
76
4
V dipu-dapu
Ričards
Grāvītis
2000
M
1
0:00:49.2
14.6
8
43
4
S dipu-dapu
Keita
Matisone
2000
F
1
0:00:49.7
14.5
9
32
5
S dipu-dapu
Laura (2015. Dz.g.)
Meldere
2000
F
1
0:00:58.6
12.3
10
54
6
S dipu-dapu
Dārta
Siliņa
2000
F
1
0:01:07.1
10.7
2km (2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
15
1
V10
Edvards
Gedrovics
2000
M
1
0:04:32.0
26.5
2
41
2
V10
Roberts
Straubergs
2000
M
1
0:04:32.0
26.5
3
8
3
V10
Jēkabs
Ģirnis
2000
M
1
0:05:33.5
21.6
4
57
4
V10
Justs Uga
Umblejs
2000
M
1
0:05:37.6
21.3
5
69
5
V10
Bruno
Mančinskis
2000
M
1
0:05:39.2
21.2
6
39
6
V10
Ernests
Rīts
2000
M
1
0:05:52.3
20.4
7
47
1
S10
Amēlija Tīna
Zariņa
2000
F
1
0:06:02.3
19.9
8
28
7
V10
Bruno
Blūzmanis
2000
M
1
0:06:13.2
19.3
9
78
2
S10
Grieta
Amerika
2000
F
1
0:06:25.9
18.7
10
68
3
S10
lote
Kurpniece
2000
F
1
0:06:32.7
18.3
400m (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
83
1
V6
Larno
Kļaviņš
2000
M
2
0:00:57.4
25.1
2
40
2
V6
Alberts
Rīts
2000
M
2
0:00:58.1
24.7
3
25
3
V6
Henrijs
Mūrnieks
2000
M
2
0:00:58.6
24.6
4
26
4
V6
Edvards
Mūrnieks
2000
M
2
0:01:00.6
23.8
5
36
1
S6
Sofija
Šaicāne
2000
F
2
0:01:00.7
23.7
6
44
5
V6
Mārtiņš
Rukkalns
2000
M
2
0:01:01.4
23.4
7
42
2
S6
Tīna
Matisone
2000
F
2
0:01:01.4
23.4
8
12
6
V6
Ralfs
Bernāts
2000
M
2
0:01:02.9
22.9
9
17
3
S6
Karolaina
Druka-Jaunzeme
2000
F
2
0:01:03.0
22.8
10
72
7
V6
Miķelis
Jonins
2000
M
2
0:01:04.0
22.5
4km (4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
30
1
V12
Matthias
Mottus
2000
M
2
0:08:26.4
28.4
2
35
2
V12
Olivers Jēkabs
Skrapcis
2000
M
2
0:08:50.2
27.2
3
48
1
S12
Amanda Reilija
Zariņa
2000
F
2
0:09:41.6
24.8
4
10
2
S12
Frīda
Saļņikova
2000
F
2
0:09:58.5
24.1
5
56
3
V12
Kristaps
Paio
2000
M
2
0:10:05.9
23.8
6
11
3
S12
Elza
Saļņikova
2000
F
2
0:10:08.6
23.7
7
37
4
S12
Katrīna
Bergmane
2000
F
2
0:10:23.3
23.1
8
79
4
V12
Pauls
Prancāns
2000
M
2
0:10:50.2
22.1
9
84
1
S14
Krista Patrīcija
Ansonska
2000
F
2
0:11:04.3
21.7
10
65
5
V12
Ralfs
Kliests
2000
M
2
0:11:17.5
21.3
6km (6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
9
1
V14
Rihards
Reinfelds
2000
M
3
0:11:57.5
30.1
2
53
2
V14
Alberts
Smilktens
2000
M
3
0:13:07.6
27.4
3
14
3
V14
Edvards
Neimanis
2000
M
3
0:15:33.6
23.1
4
85
4
V14
Matīss Toms
Vārna
2000
M
3
0:15:34.3
23.1
8km (8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
22
1
V16
Ronalds
Blumbergs
2000
M
4
0:15:07.4
31.7
2
23
2
V16
Oskars
Blumbergs
2000
M
4
0:15:07.8
31.7
3
18
3
V16
Ernests
Neļķe
2000
M
4
0:17:09.2
28.0
4
20
1
S16
Evelīna
Ermane-Marčenko
2000
F
4
0:18:35.3
25.8
5
24
4
V16
Bruno
Deičmanis
2000
M
4
0:19:46.0
24.3